KenyaKenia
FKF Premier LeaguePremier League FKF
Runda 7

Tusker vs Shabana Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: Remis (45%); Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
90%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

10%
45%
45%
TuskerRemisShabana
Wynik
Shabana
45%
Obie drużyny strzelą
Nie
62%
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
90%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Tusker1
2Remisy
3Shabana
2.17Średnia bramek
50%Obie Strzelają
33%Powyżej 2.5
21 lut 2026Shabana1-0Tusker
5 paź 2025Tusker1-1Shabana
26 lut 2025Tusker1-1Shabana
11 sty 2025Shabana2-1Tusker
11 lut 2024Shabana0-4Tusker
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Tusker vs Shabana: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Shabana z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy podwójna szansa X2 to dobry zakład na Tusker vs Shabana?
Nasz typ podwójnej szansy to X2 z 90% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Czy obie drużyny strzelą w Tusker vs Shabana?
Obie drużyny strzelą: Nie (62% pewności).
Kiedy i gdzie odbędzie się Tusker vs Shabana?
Tusker vs Shabana odbędzie się 15 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1GOR MumiaGOR Mumia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Tusker
PPDWP
10Rozgrywane
3Wygrane
2Remisy
5Przegrane
Punkty/Mecz1.1
Wynik %30%
Gole/Mecz1.5
Średnio Goli0.7
Średnio Stracone0.8
Obie Strzelają20%
Czyste konta40%
Nie strzelił50%

Ostatnie Mecze

29 paźPu Mathare United1-2
11 paźWu Ulinzi Stars2-0
31 majDvs APS Bomet1-1
27 majPu Ulinzi Stars0-2
24 majPu Bandari0-1
Shabana
PWDDD
10Rozgrywane
2Wygrane
6Remisy
2Przegrane
Punkty/Mecz1.2
Wynik %20%
Gole/Mecz1
Średnio Goli0.5
Średnio Stracone0.5
Obie Strzelają30%
Czyste konta60%
Nie strzelił50%

Ostatnie Mecze

29 paźDvs Migori Youth1-1
25 paźDu AFC Leopards0-0
18 paźDvs Nairobi United0-0
10 paźWu Posta Rangers FC1-0
31 majPvs KCB1-2

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy6
Średnio Goli2.17
Obie Strzelają50%
Powyżej 2.5 Goli33%
Powyżej 1.5 Goli67%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Tusker71.17 na mecz
Shabana61 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Tusker1 (17%)
Shabana2 (33%)
21 lut 2026Premier League FKFShabana1-0Tusker
5 paź 2025Premier League FKFTusker1-1Shabana
26 lut 2025Premier League FKFTusker1-1Shabana
11 sty 2025Premier League FKFShabana2-1Tusker
11 lut 2024Premier League FKFShabana0-4Tusker
6 paź 2023Premier League FKFTusker0-1Shabana

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska