KenyaKenia
FKF Premier LeaguePremier League FKF
Runda 5

Nairobi United vs Bandari Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: Remis (50%); Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
95%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

50%
50%
0%
Nairobi UnitedRemisBandari
Wynik
Nairobi United
50%
Obie drużyny strzelą
Nie
62%
Podwójna szansa
Doma/Remis
95%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Założyciel i główny analityk
60.3% 30+ lat
10 min czytania

W niedzielę 1 listopada o godzinie 13:00 czasu warszawskiego odbędzie się pojedynek 5. kolejki kenijskiej FKF Premier League, w którym Nairobi United podejmie na własnym boisku Bandari. To starcie dwóch drużyn, które na starcie sezonu zmagają się z problemami w generowaniu punktów. Nairobi United, z...

Przeczytaj pełną analizę

Kluczowe Statystyki

Nairobi United1
1Remisy
0Bandari
3Średnia bramek
100%Obie Strzelają
50%Powyżej 2.5
25 lut 2026Bandari1-1Nairobi United
4 lis 2025Nairobi United3-1Bandari
Zobacz wszystkie mecze

Pełna analiza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16.2k Śledzone Prognozy
Nairobi United vs Bandari — typy i zapowiedź meczu
Nairobi United
WDDDP
Ostatnia formavs
Bandari
PDDPD

Nairobi United vs Bandari: Analiza typów bukmacherskich na 5. kolejkę FKF Premier League

W niedzielę 1 listopada o godzinie 13:00 czasu warszawskiego odbędzie się pojedynek 5. kolejki kenijskiej FKF Premier League, w którym Nairobi United podejmie na własnym boisku Bandari. To starcie dwóch drużyn, które na starcie sezonu zmagają się z problemami w generowaniu punktów. Nairobi United, zajmujące obecnie dziesiąte miejsce w tabeli, do tej pory rozegrało trzy mecze i zdołało wywalczyć trzy punkty dzięki trzem remisom (DDD). Z kolei Bandari, plasujące się na czternastej pozycji, ma na swoim koncie zaledwie dwa punkty z dwóch remisów i jednej porażki (LDD). Obie ekipy mierzą się z podobnymi trudnościami w kończeniu meczów i utrzymywaniu przewagi, co może zadecydować o charakterze tego spotkania.

Obie drużyny mają identyczny czas regeneracji — cztery dni od ostatniego występu przy bilansie dwóch meczów w ciągu ostatnich dziesięciu dni. To wyrównanie sił fizycznych sugeruje, że forma fizyczna nie będzie decydującym czynnikiem różnicującym. Nairobi United jako gospodarz będzie dążyło do przełamania passy remisów i wyjścia z boiska z zwycięstwem, podczas gdy Bandari musi odnieść pierwszy triumf, by uniknąć spadkowej strefy. Analiza statystyk wskazuje na niską skuteczność obu zespołów w tworzeniu wyraźnych okazji bramkowych.

Dla obstawiających ten mecz kluczowe będą rynki wynikowe oraz liczba bramek. Ze względu na defensywny styl gry obu drużyn i brak wyraźnej faworyzacji, warto przyjrzeć się rynkowi BTTS oraz O/U. Nairobi United ma niewielką przewagę ze względu grę u siebie, ale Bandari nie jest dalekim outsiderem. Typy bukmacherskie powinny być oparte na ostrożności i uwzględnieniu faktu, że oba zespoły mają trudności z wygrywaniem meczów w tym sezonie.

Historia spotkań: Nairobi United i Bandari

Współczesne pojedynki między Nairobi United a Bandari charakteryzują się dużą dynamiką i wysoką skutecznością obu drużyn. W ostatnim dwumeczu, który odbył się 25 lutego 2026 roku, gościem był zespół Nairobi United, a spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Przed tym meczem, w listopadzie 2025 roku, to właśnie Nairobi United podejmowało Bandari na własnym boisku i wygrało tam 3:1. Łącznie w ostatnich dwóch spotkaniach Nairobi United odnotowało jedno zwycięstwo, jeden remis, a Bandari nie odniosło jeszcze żadnego triumfu w tej bezpośredniej konfrontacji.

Średnia liczba bramek w tych meczach wynosi 3, co wskazuje na otwarty styl gry obu zespołów. Co ciekawe, w obu przypadkach oba zespoły zdobyły bramki (BTTS = Tak), co potwierdza stabilność tego trendu w bezpośrednich starciach tych drużyn. Warto zauważyć, że zarówno wynik 1:1, jak i 3:1 wskazują na to, że zarówno atak, jak i obrona są kluczowymi elementami tych spotkań. Brak zwycięstwa Bandari w ostatnich dwóch meczach może sugerować pewną przewagę Nairobi United w tej rywalizacji.

Dla obstawających warto zwrócić uwagę na tendencję do wysokiej skuteczności obu drużyn oraz prawdopodobieństwo pojawienia się bramek w obu bramkach. Statystyki te mogą być przydatne przy wyborze rynku BTTS lub Powyżej / Poniżej Goli. Warto śledzić formę obu zespołów przed kolejnym meczem, ponieważ historia pokazuje, że spotkania między nimi rzadko kończą się wynikiem bezbramkowym lub niskim liczebnie.

Forma i dynamika: Nairobi United kontra Bandari w piątej kolejce

W nadchodzącym pojedynku FKF Premier League, który odbędzie się w niedzielę 1 listopada 2026 roku, do starcia dojdą Nairobi United oraz Bandari. Analiza aktualnej formy obu zespołów wskazuje na wyraźną przewagę gospodarzy. Nairobi United znajduje się na dziesiątym miejscu w tabeli z dorobkiem trzech punktów po trzech remisach i braku porażek (W0 D3 L0). Ich ostatnia seria wyników to LDDDW, co świadczy o pewności siebie, choć nie brakuje również momentów niespodzianek. Ostatnie mecze pokazują, że Nairobi United potrafi wytrwać w trudnych sytuacjach – wystarczy wspomnieć o zremisowaniu 1:1 z APS Bomet czy bezbramkowym remisie na wyjeździe ze Shabana. Co istotne, zespół ten odniósł również zwycięstwo 1:0 na wyjeździe z GOR Mumia, co potwierdza jego zdolność do wygrywania meczów mimo średniej skuteczności ofensywnej wynoszącej zaledwie 1.1 gola na mecz.

Zupełnie inną sytuację prezentuje Bandari, który zajmuje czternastą pozycję z bilansem dwóch punktów po jednym zwycięstwie, pięciu remisach i czterech porażkach (W1 D5 L4) w ostatnich dziesięciu spotkaniach. Ich forma to DLDDL, co sugeruje problemy ze stabilnością wyników. Ostatnie mecze Bandari charakteryzują się niską skutecznością i trudnościami w utrzymaniu czystego konta. Przegrali oni 0:1 z GOR Mumia oraz 0:1 z Mathare United na wyjeździe, a także zremisowali 1:1 z 3K oraz 0:0 z Posta Rangers FC i AFC Leopards. Średnia liczby bramek strzelonych przez Bandari wynosi 0.6 na mecz, podczas gdy stracili średnio jeden gol w spotkaniu. BTTS wystąpiło w 40% ich ostatnich spotkań, a clean sheet zanotowali w 30% przypadków.

Porównanie bezpośrednie formy obu drużyn wskazuje na dominację Nairobi United (67% vs 33%). Mimo że oba zespoły notują zerowy procent skuteczności ataku i obrony w kontekście ogólnym dla tej analizy konkretnej rundy, to właśnie ostatnie wyniki mówią najwięcej o ich obecnej kondycji. Nairobi United pokazało klasę, pokonując GOR Mumia 1:0, podczas gdy Bandari przegrało tamten mecz dokładnie tym samym wynikiem 0:1. To podobieństwo wynikowe jest bardzo wymowne dla analizy potencjału ofensywnego obu ekip w tym sezonie.

Oczekujemy więc spotkania, w którym Nairobi United będzie faworytem ze względu na lepszą serię ostatnich wyników i brak porażki w ostatnich trzech meczach (D-D-W przed ostatnią porażką). Bandari musi udowodnić, że potrafi wyjść z remisowej strefy niepewności po meczach jak ten przeciwko Posta Rangers FC czy AFC Leopards. Statystyki wskazują na to, że obie drużyny mają tendencję do remisów lub bliskich rezultatów (jak np. remis 2:2 KCB czy 1:1 APS Bomet), co może sprzyjać obstawianiu rynków BTTS lub niskiej liczby goli (Under), zależnie od tego, jak szybko oba zespoły poradzą sobie z presją pierwszych minut.

Analiza taktyczna: Nairobi United kontra Bandari

W piątej kolejce KKF Premier League Nairobi United zmierzy się z Bandari w meczu, który zapowiada się jako starcie dwóch zespołów szukających pierwszego zwycięstwa. Nairobi United, zajmując dziesiąte miejsce w tabeli po trzech meczach, prezentuje postawę bardzo ostrożną. Z dorobkiem trzech remisów i zerową bilansową różnicą bramek (0 GF, 0 GA), zespół ten wyraźnie stawia na solidność defensywną i unikanie porażki. Taktyka gospodarzy opiera się prawdopodobnie na zwartym układzie defensywnym, szybkim przejściu do obrony po utracie piłki i minimalizowaniu ryzyka w strefie przedpolowej. Brak strzelonych goli sugeruje, że Nairobi United nie będzie eksperymentować z ofensywnym stylem gry w tym sezonie, co może przełożyć się na powolne tempo meczu i dużą ilość walki w środku pola.

Z kolei Bandari, plasujący się na czternastej pozycji z dwoma punktami i jedną porażką (formacja LDD), również szuka pierwszego zwycięstwa. Goście po jednym przegranym meczu i dwóch remisiech mogą podejść do tego spotkania z nieco większą potrzebą ataku niż ich rywale, aby wyrównać bilans punktowy. Mimo braku informacji o konkretnych ustawieniach (Formation: ), można przewidzieć, że Bandari będzie starało się wykorzystać zmiany w grze Nairobi United. Oba zespoły mają identyczny czas regeneracji wynoszący cztery dni przy rozegrywaniu dwóch spotkań w ciągu ostatnich dziesięciu dni, co oznacza, że kwestia kondycyjna nie powinna być decydującym czynnikiem taktycznym. Kluczowa będzie więc zdolność do utrzymania koncentracji przez pełne ninety minut.

Taktyczne starcie skupić się będzie na tym, który z trenerów podejmie większe ryzyko. Nairobi United może postawić na kontrataki lub stałe fragmenty gry jako główne źródło groźby, podczas gdy Bandari może spróbować zdominować posiadanie piłki w połowie boiska przeciwnika. W kontekście rynków bettingowych warto zwrócić uwagę na potencjał niskiego wyniku (Under) oraz szansę na to, że żadna ze stron nie zachowa clean sheetu przy tak wyważonych statystykach bramkowych obu drużyn. Analiza formacji i stylu gry wskazuje na mecz o wysokim stopniu niepewności wynikowej, gdzie drobny błąd indywidualny lub taktyczny może zadecydować o losach spotkania.

Pogoda na remis i pewne zwycięstwo Nairobi United w starciu z Bandari

W piątej kolejce KFK Premier League rozegrany zostanie mecz między Nairobi United a Bandari. Obie drużyny wchodzą w to spotkanie z bardzo podobnym bagażem wyników, co sugeruje, że faworytem będzie zespół gospodarzy. Nairobi United zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli, posiadając trzy punkty na koncie po trzech remisach (W0 D3 L0). Z kolei Bandari plasuje się na czternastej pozycji z dwoma punktami (W0 D2 L1). Model przewiduje remis z prawdopodobieństwem 50% oraz zwycięstwo Nairobi United również z prawdopodobieństwem 50%. To oznacza, że drużyny są bardzo wyrównane, ale Nairobi United ma przewagę.

Nairobi United jest faworytem tego spotkania. Model przewiduje zwycięstwo Nairobi United z prawdopodobieństwem 50%. To oznacza, że drużyny są bardzo wyrównane, ale Nairobi United ma przewagę. Bandari nie wygrał jeszcze ani jednego meczu w tym sezonie. Model przewiduje remis z prawdopodobieństwem 50% oraz zwycięstwo Nairobi United również z prawdopodobieństwem 50%. To oznacza, że drużyny są bardzo wyrównane, ale Nairobi United ma przewagę.

Prawdopodobieństwo remisu wynosi 50%, co sugeruje, że oba zespoły mogą być bardzo wyrównane. Nairobi United ma przewagę nad Bandari. Model przewiduje remis z prawdopodobieństwem 50% oraz zwycięstwo Nairobi United również z prawdopodobieństwem 50%. To oznacza, że drużyny są bardzo wyrównane, ale Nairobi United ma przewagę.

Podsumowanie i rekomendacja: Nairobi United vs Bandari

W piątej kolejce FKF Premier League Nairobi United podejmie Bandari na swoim stadionie. Analiza statystyczna wskazuje, że gospodarze, zajmując dziesiąte miejsce z trzema punktami i serią trzech remisów bez porażki, stanowią solidną bazę do obstawiania. Goście z czternastego miejsca mają na koncie tylko dwa punkty i jedną porażkę, co potwierdza ich słabszą formę. Naszym głównym typem jest 1X2 z wynikiem 1, oparty na przewadze domu i stabilności ekipy z Nairobi. Dodatkowym, bardzo pewnym wyborem jest DC (podwójna szansa) 1X, które daje aż 95% pewności trafienia.

Rozważamy również obstawianie rynku BTTS w wersji no, ze względu na niską skuteczność ataku obu zespołów oraz fakt, że Bandari rzadko zdobywa bramki na wyjazdach. Total bramek pozostaje otwarty, ale sugerujemy skupienie się na wynikach bezpośrednich. Zalecamy postawić na zwycięstwo lub remis Nairobi United w ramach podwójnej szansy, co minimalizuje ryzyko przy tej specyficznej rozgrywkowej sytuacji.

Nasze typy: Nairobi United vs Bandari — Remis (50%); Obie drużyny strzelą: Nie

Najczęstsze pytania

Kto wygra Nairobi United vs Bandari?
Nasz model przewiduje Nairobi United z 50% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w Nairobi United vs Bandari?
Obie drużyny strzelą: Nie (62% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Nairobi United vs Bandari?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 95% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Kiedy i gdzie odbędzie się Nairobi United vs Bandari?
Nairobi United vs Bandari odbędzie się 1 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1GOR MumiaGOR Mumia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Nairobi United
WDDDP
10Rozgrywane
3Wygrane
5Remisy
2Przegrane
Punkty/Mecz1.4
Wynik %30%
Gole/Mecz2.2
Średnio Goli1.1
Średnio Stracone1.1
Obie Strzelają50%
Czyste konta40%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

28 paźPu Murang'a SEAL2-3
25 paźDvs APS Bomet1-1
18 paźDu Shabana0-0
11 paźDvs KCB2-2
31 majWu GOR Mumia1-0
Bandari
PDDPD
10Rozgrywane
1Wygrane
5Remisy
4Przegrane
Punkty/Mecz0.8
Wynik %10%
Gole/Mecz1.6
Średnio Goli0.6
Średnio Stracone1
Obie Strzelają40%
Czyste konta30%
Nie strzelił50%

Ostatnie Mecze

28 paźDvs Posta Rangers FC0-0
24 paźPu GOR Mumia0-1
19 paźDvs 3K1-1
14 paźDu AFC Leopards0-0
31 majPu Mathare United0-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy2
Średnio Goli3
Obie Strzelają100%
Powyżej 2.5 Goli50%
Powyżej 1.5 Goli100%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Nairobi United42 na mecz
Bandari21 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Nairobi United0 (0%)
Bandari0 (0%)
25 lut 2026Premier League FKFBandari1-1Nairobi United
4 lis 2025Premier League FKFNairobi United3-1Bandari

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska