KenyaKenia
FKF Premier LeaguePremier League FKF
Runda 5

Migori Youth vs Mombasa Elite Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: Remis (50%); Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
95%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

0%
50%
50%
Migori YouthRemisMombasa Elite
Wynik
Mombasa Elite
50%
Obie drużyny strzelą
Nie
62%
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
95%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Założyciel i główny analityk
60.3% 30+ lat
10 min czytania

W piątej kolejce KFK Premier League na boisku zmierzą się Migori Youth oraz Mombasa Elite. Spotkanie zaplanowano na niedzielę, 1 listopada 2026 roku, o godzinie 12:00 czasu warszawskiego. Obecnie Migori Youth zajmują 12. pozycję w tabeli z dorobkiem dwóch punktów (bilans: zero zwycięstw, dwa remisy,...

Przeczytaj pełną analizę

Kluczowe Statystyki

Migori Youth4
3Remisy
3Mombasa Elite
2.9Średnia bramek
60%Obie Strzelają
60%Powyżej 2.5
3 maj 2026Mombasa Elite0-0Migori Youth
12 gru 2025Migori Youth3-2Mombasa Elite
19 kwi 2025Mombasa Elite4-1Migori Youth
26 sty 2025Migori Youth0-1Mombasa Elite
10 mar 2024Migori Youth0-0Mombasa Elite
Zobacz wszystkie mecze

Pełna analiza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16.2k Śledzone Prognozy
Migori Youth vs Mombasa Elite — typy i zapowiedź meczu
Migori Youth
WDDDD
Ostatnia formavs
Mombasa Elite
DPPDP

Migori Youth przeciwko Mombasa Elite: Kluczowy mecz w walce o utrzymanie

W piątej kolejce KFK Premier League na boisku zmierzą się Migori Youth oraz Mombasa Elite. Spotkanie zaplanowano na niedzielę, 1 listopada 2026 roku, o godzinie 12:00 czasu warszawskiego. Obecnie Migori Youth zajmują 12. pozycję w tabeli z dorobkiem dwóch punktów (bilans: zero zwycięstw, dwa remisy, zero porażek). Z kolei Mombasa Elite znajduje się tuż nad strefą spadkową na 18. miejscu, posiadając zaledwie jeden punkt po trzech rozegranych spotkaniach (bilans: zero zwycięstw, jeden remis, dwie porażki).

Dla gości ten mecz ma fundamentalne znaczenie. Znajdując się w bezpośrednim sąsiedztwie strefy relegacji, Mombasa Elite musi wykazać się dużą determinacją i walką o każdy punkt. Ich ostatnia forma (porażka-porażka-wygrana) wskazuje na pewną niestabilność, ale wysoki poziom motywacji może być kluczowy w decydujących momentach meczu. Gospodarze, mimo lepszego bilansu punktowego, również nie mogą sobie pozwolić na lekkomyślność.

Oba zespoły zmierzą się po krótkiej przerwie – Migori Youth odpoczęli trzy dni, a ich rywale cztery dni. Warto jednak pamiętać, że oba kluby rozegrają kolejne spotkanie już za zero dni, co sugeruje możliwość rotacji składu przez trenerów w celu zachowania świeżości fizycznej zawodników. To zderzenie dwóch drużyn z bardzo podobnym dorobkiem punktowym zapowiada się jako wyrównane starcie, gdzie każdy detal może zadecydować o losach spotkania.

Taktyczna analiza: Jak Migori Youth i Mombasa Elite zmierzą się w piątej kolejce?

W piątej kolejce FKF Premier League na boisku zmierzą się Migori Youth oraz Mombasa Elite, w meczu, który z pozoru wydaje się starciem dwóch zespołów w podobnej, trudnej sytuacji. Migori Youth, zajmując dwunaste miejsce z dorobkiem dwóch punktów (bilans: zero zwycięstw, dwa remisy), prezentuje styl oparty na ostrożności i minimalizacji błędów. Ich atak jest precyzyjny w kluczowych momentach – aż 100% zdobytych bramek padło w pierwszych piętnastu minutach meczu. To sugeruje, że trenerzy postawili na szybkie wejście w grę i wykorzystanie początkowego impetu przed ustabilizowaniem się rywalizacji. Z kolei Mombasa Elite, zaledwie jeden punkt i osiemnaste miejsce w tabeli, musi walczyć o utrzymanie, co nadaje ich podejściu charakter walki o przetrwanie. Brak zdobytych bramek (0 GF) przy zerowej bilansie bramkowej (0 GA) wskazuje na zespół, który może mieć trudności z tworzeniem wyraźnych okazji, ale jednocześnie potrafi utrzymać porządek defensywny mimo braku skuteczności ofensywnej.

Oczekujemy, że oba zespoły będą grać ostrożnie, unikając niepotrzebnych ryzykownych podań. Migori Youth prawdopodobnie postawi na szybkie kontrataki lub stałe fragmenty gry w pierwszych minutach, aby wykorzystać swoją największą siłę – skuteczność w fazie otwarcia spotkania. Z drugiej strony Mombasa Elite może skupić się na utrzymaniu formy obronnej i walce o każdy drugi piłki, licząc na błąd rywala lub sytuację z gry ustawionej. Obie drużyny mają podobny czas regeneracji – trzy dni dla Migori Youth i cztery dla Mombasa Elite – co oznacza brak istotnej przewagi fizycznej ani jednej strony. Warto jednak pamiętać o ryzyku rotacji składu u obu zespołów ze względu na bliski następny mecz (w ciągu jednego dnia). To może wpłynąć na dynamikę gry i wymagać od trenerów elastyczności taktycznej.

Mecz zapowiada się jako taktyczne starcie dwóch drużyn szukających pierwszego zwycięstwa lub unikania porażki. Migori Youth ma przewagę doświadczenia w wygrywaniu krótkich fragmentów gry, podczas gdy Mombasa Elite musi wykazać się ogromną determinacją i koncentracją przez cały mecz. W zależności od tego, która drużyna szybciej podejmie decyzję ofensywną vs defensywną, możemy zobaczyć niskobramkowe spotkanie lub sytuację decydującą od jednej pomyłki. Analiza taktyczna wskazuje na równowagę sił z lekkim akcentem na ostrożność obu trenerów.

Historia bezpośrednich spotkań: Migori Youth kontra Mombasa Elite

W ostatnich dziesięciu meczach między Migori Youth a Mombasa Elite zanotowano zaskakująco zrównoważony bilans. Goście wygrywają w czterech spotkaniach, remis padł w trzech przypadkach, a gospodarze odnieśli trzy zwycięstwa. Średnia liczba bramek w tych pojedynkach wynosi 2,9 gola na mecz, co wskazuje na ofensywny charakter starć. W 60% przypadków obie drużyny trafiały do siatki (BTTS), co sugeruje, że defensywy obu zespołów rzadko utrzymują czyste konto podczas ich bezpośrednich konfrontacji.

Najnowsze historie dostarczają cennych wskazówek co do dynamiki tych meczów. Ostatni pojedynek z 3 maja 2026 roku zakończył się wynikiem 0:0, co było pierwszym remisem bez bramek w tej serii. Przed nim, 12 grudnia 2025 roku, Migori Youth wygrało 3:2, pokazując zdolność do zdobywania wielu goli na wyjeździe. Wcześniej, w kwietniu 2025 roku, Mombasa Elite odniosło wysokie zwycięstwo 4:1 u siebie. Warto zauważyć, że w styczniu 2025 roku Mombasa Elite wygrało 1:0 na wyjeździe, a w marcu 2024 roku padł remis 0:0. Te dane potwierdzają zmienność wyników i brak wyraźnej dominacji jednej ze stron.

Statystyki wskazują na to, że mecze między tymi zespołami są przewidywalne pod kątem bramek obu drużyn. Wysoki procent spotkań z bramkami dla obu zespołów (BTTS) oraz średnia liczba goli bliska trzem sugeruje otwarty styl gry. Bukmekerzy powinni brać pod uwagę zarówno potencjał strzelecki Migori Youth, jak i skuteczność Mombasa Elite w kluczowych momentach. Historia bezpośrednich spotkań nie wskazuje na jednoznacznego faworyta w każdym pojedynku, co czyni te mecze atrakcyjnymi dla typów opartych na wynikach dokładnych lub liczbach bramek.

Forma i trendy strzałów w meczu Migori Youth z Mombasa Elite

W nadchodzącym spotkaniu piątej kolejki FKF Premier League, które odbędzie się w niedzielę 1 listopada 2026 roku, do stawki dołączą Migori Youth oraz Mombasa Elite. Analiza aktualnej formy obu zespołów wskazuje na wyraźną przewagę gospodarzy, którzy w ostatnich pięciu ligowych pojedynkach odnotowali bilans zyskowny. Migori Youth prezentuje się niezwykle stabilnie, notując cztery remisy i jedno zwycięstwo w swoim ostatnim cyklu rozgrywek. Co istotne, drużyna ta nie znosi porażki w tym okresie, co potwierdza jej wysoka odporność psychiczna oraz umiejętność wygrywania punktów nawet w sytuach, gdy nie dominuje nad przeciwnikiem. Ostatnie wyniki wskazują na zespół, który potrafi wytrwać pod presją i czerpać korzyści z błędów rywali.

Warto zwrócić uwagę na konkretne rezultaty Migori Youth. W swoim ostatnim meczu na wyjeździe przeciwko Shabana padł remis 1:1, co jest typowym wynikiem dla tej ekipy, która rzadko przegrywa. Poprzednio u siebie zremisowali z Mathare United (0:0), a przed tym również u siebie zremisowali z Policja (1:1) oraz na wyjeździe z 3K (1:1). Jedynym zwycięstwem w tym krótkim cyklu był mecz przeciwko Equity Bank (2:1). Taka struktura wyników oznacza, że gospodarze są zespołem bardzo trudnym do pokonania, a ich strategia opiera się na solidności defensywnej i wykorzystywaniu małych okazji. Statystyki potwierdzają ten styl: średnia bramek strzelanych wynosi 1, a straconych tylko 0.6 na mecz.

Z drugiej strony, Mombasa Elite zmaga się z większą niestabilnością. W swojej ostatniej serii zaprezentowali formę LDLLD, co oznacza jeden remis i cztery porażki. Ostatni mecz to wyraźna porażka 1:3 na wyjeździe przeciwko KCB, co sugeruje problemy w obronie przy konfrontacji z bardziej ofensywnymi przeciwnikami. Przedtem zremisowali 0:0 u siebie z Kenya Police, po czym ulegli Mara Sugar 1:2 oraz Homeboyz 0:1 na własnym boisku. Ostatni mecz to remis 1:1 na wyjeździe przeciwko Naivas. Mimo że średnia bramek strzelanych przez Mombasa Elite wynosi 0.7, to często przegrywają spotkania o dużej liczbie bramek lub tracą przewagę w kluczowych momentach.

Sytuacja przed meczem jest więc wyraźnie asymetryczna pod względem formy bieżącej. Migori Youth posiada silny fundament defensywny i mentalność zwycięzców/remisujących, podczas gdy Mombasa Elite musi udowodnić, że potrafi odzyskać pewność siebie po serii porażek. Oczekuje się, że gospodarze będą kontrolować tempo gry i szukać okazji do zdobycia punktów już we wcześniejszej fazie spotkania.

Prognozy i wartościowe typy na spotkanie Migori Youth vs Mombasa Elite

W nadchodzącym pojedynku ligi KFK Premier League, który odbędzie się w ramach piątej kolejki, na boisku staną Migori Youth oraz Mombasa Elite. Analiza modelu predykcyjnego wskazuje na bardzo wąską różnicę w jakości zespołów, co przejawia się w równych prawdopodobieństwach zwycięstwa dla gości. Model przypisuje remisowi oraz wyjazdowej wygrze po 50% szans, podczas gdy szanse gospodarzy są oceniane na zero procent. Taka dystrybucja wskazuje na mecz, w którym faworyt nie jest jednoznacznie wytypowany, a każdy wynik jest możliwy do zrealizowania. Ze względu na brak opublikowanych jeszcze kursów u bukmacherów, nie ma jeszcze możliwości oceny marży czy bezpośredniego porównania z rynkiem, jednak sama struktura prawdopodobieństw sugeruje, że obstór powinien skupić się na zabezpieczeniu wyniku.

Głównym typem jest tutaj podwójna szansa X2. Przy konfidencji wynoszącej 95%, jest to najbardziej logiczne podejście do tego starcia. Gospodarze, zajmując dwunaste miejsce z dorobkiem dwóch punktów i bilansem dwóch remisów przy zerowej liczbie porażek, prezentują solidność defensywną lub umiejętność wygrywania minimalnych strat w punktach. Jednakże goście z osiemnastego miejsca również nie znają smaku porażki w sensie totalnej klęski formy, choć mają tylko jeden punkt i dwie przegrane. Ryzyko porażki Migori Youth jest niskie, ale szansa na to, że przynajmniej jeden punkt trafi do Mombasa Elite lub pad remis, jest ogromna. Typ DC X2 wydaje się być najlepszym wyborem ze względu na minimalne ryzyko.

W aspekcie bramek model sugeruje obstawianie BTTS no z pewnością 62%. Sugeruje to scenariusz meczu o niskiej intensywności ofensywnej, gdzie obie drużyny będą ostrożne lub będzie dominowała walka w środku pola bez wyraźnych szans bramkowych. Liczba goli może być bliska zero lub jedna, co czyni ten rynek atrakcyjnym dla osób szukających bezpieczeństwa. Brak wyraźnego faworyta do ataku sprzyja sytuacji, w której żadna ze stron nie zdoła wygenerować wystarczającej przewagi do samodzielnego rozstrzygnięcia meczu dużą różnicą bramek.

Ostatecznie warto skupić się na typie wynikowym 1X2 wskazującym remis jako najbardziej prawdopodobny scenariusz przy konfidencji 50%. W połączeniu z powyższymi analizami wynika to z faktu, że oba zespoły mają podobny poziom zaufania do swojej defensywy w kontekście całego sezonu. Oczekujemy więc meczu rozegranego pod dyktando ostrożności i walki o każdy metr boiska bez wielkich emocji bramkowych.

Werdykt: Mombasa Elite faworytem w konfrontacji z Migori Youth

Podsumowując analizę przedmeczową, kluczowym typem na to spotkanie w FKF Premier League jest podwójny szansa X2, który zyskuje na wiarygodności ze względu na wyraźną dysproporcję między zespołami. Mombasa Elite, mimo że zajmuje ostatnią lokatę w tabeli, posiada większy potencjał ofensywny niż Migori Youth, którzy do tej pory nie wyimprowali żadnej wygranej, notując dwa remisy. Szansa na remis w tym pojedynku jest bardzo realna, co potwierdza wysoka pewność typu DC na poziomie 95%. Oczekujemy, że goście będą dążyć do utrzymania czystego konta lub przynajmniej unikną porażki, dlatego typ BTTS: no z prawdopodobieństwem 62% wydaje się trafny.

Ostateczny werdykt wskazuje na minimalną przewagę Mombasy Elite lub bezpieczny remis. Zespół z Mombasy może wykorzystać błędy rywala w defensywie, aby odnieść zwycięstwo lub zagrać do remisu. W kontekście typów bukmacherskich warto postawić na podwójną szansę X2, która obejmuje zarówno remis, jak i zwycięstwo gości. Spotkanie odbędzie się w ramach piątej kolejki ligowej, a analiza statystyczna i forma drużyn przemawiają za tym, że Migori Youth nie sprobuje rywalowi w kluczowych momentach meczu.

Nasze typy: Migori Youth vs Mombasa Elite — Remis (50%); Obie drużyny strzelą: Nie

Najczęstsze pytania

Migori Youth vs Mombasa Elite: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Mombasa Elite z 50% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy podwójna szansa X2 to dobry zakład na Migori Youth vs Mombasa Elite?
Nasz typ podwójnej szansy to X2 z 95% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Czy obie drużyny strzelą w Migori Youth vs Mombasa Elite?
Obie drużyny strzelą: Nie (62% pewności).
Kiedy i gdzie odbędzie się Migori Youth vs Mombasa Elite?
Migori Youth vs Mombasa Elite odbędzie się 1 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1GOR MumiaGOR Mumia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Migori Youth
WDDDD
10Rozgrywane
5Wygrane
4Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz1.9
Wynik %50%
Gole/Mecz1.6
Średnio Goli1
Średnio Stracone0.6
Obie Strzelają50%
Czyste konta40%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

29 paźDu Shabana1-1
24 paźDvs Mathare United0-0
11 paźDvs Policja1-1
13 czeDu 3K1-1
7 czeWvs Equity Bank2-1
Mombasa Elite
DPPDP
10Rozgrywane
3Wygrane
3Remisy
4Przegrane
Punkty/Mecz1.2
Wynik %30%
Gole/Mecz1.6
Średnio Goli0.7
Średnio Stracone0.9
Obie Strzelają40%
Czyste konta40%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

28 paźPu KCB1-3
25 paźDvs Kenya Police0-0
19 paźPu Mara Sugar1-2
14 paźPvs Homeboyz0-1
13 czeDu Naivas1-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy10
Średnio Goli2.9
Obie Strzelają60%
Powyżej 2.5 Goli60%
Powyżej 1.5 Goli70%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Migori Youth161.6 na mecz
Mombasa Elite131.3 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Migori Youth3 (30%)
Mombasa Elite3 (30%)
3 maj 2026Super LigaMombasa Elite0-0Migori Youth
12 gru 2025Super LigaMigori Youth3-2Mombasa Elite
19 kwi 2025Super LigaMombasa Elite4-1Migori Youth
26 sty 2025Super LigaMigori Youth0-1Mombasa Elite
10 mar 2024Super LigaMigori Youth0-0Mombasa Elite
19 lis 2023Super LigaMombasa Elite2-4Migori Youth
30 kwi 2023Super LigaMigori Youth2-1Mombasa Elite
7 sty 2023Super LigaMombasa Elite1-1Migori Youth
2 lip 2022Super LigaMigori Youth4-0Mombasa Elite
2 mar 2022Super LigaMombasa Elite2-1Migori Youth

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska