KenyaKenia
FKF Premier LeaguePremier League FKF
Runda 5

APS Bomet vs Murang'a SEAL Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: APS Bomet — Wygrana (41%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Liczba goli
Poniżej 2.5
@ 1.54
60%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

41%
30%
30%
APS BometRemisMurang'a SEAL
Wynik
APS Bomet
@ 2.07
41%
Obie drużyny strzelą
Nie
@ 1.74
53%
Podwójna szansa
Doma/Remis
@ 1.30
35%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -0.25
@ 1.88
53%
1. połowa
Remis
@ 1.90
46%
HT/FT
Remis/Gospodarz
@ 5.00
20.0%
Dokładny wynik
1:0
@ 4.10
24.4%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Założyciel i główny analityk
60.3% 30+ lat
10 min czytania

W niedzielę 1 listopada 2026 roku o godzinie 13:00 czasu warszawskiego na boisku w Kenii odbędzie się piąta kolejka FKF Premier League. Do starcia dojdzie między APS Bomet a Murang'a SEAL. To spotkanie, które może istotnie wpłynąć na kształt tabeli w środkowej części stawki. APS Bomet zajmuje obecni...

Przeczytaj pełną analizę

Kluczowe Statystyki

APS Bomet1
1Remisy
2Murang'a SEAL
2.5Średnia bramek
75%Obie Strzelają
50%Powyżej 2.5
1 lut 2026Murang'a SEAL2-1APS Bomet
28 wrz 2025APS Bomet0-2Murang'a SEAL
24 lip 2022APS Bomet1-1Murang'a SEAL
5 lut 2022Murang'a SEAL1-2APS Bomet
Zobacz wszystkie mecze

Kursy

Bukmacher1X2
1xBet2.223.003.08
Bet3651.623.002.20
Betano1.603.002.12

Pełna analiza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16.2k Śledzone Prognozy
APS Bomet vs Murang'a SEAL — typy i zapowiedź meczu
APS Bomet
DDPDW
Ostatnia formavs
Murang'a SEAL
WPWPW

APS Bomet vs Murang'a SEAL: Przegląd meczu FKF Premier League

W niedzielę 1 listopada 2026 roku o godzinie 13:00 czasu warszawskiego na boisku w Kenii odbędzie się piąta kolejka FKF Premier League. Do starcia dojdzie między APS Bomet a Murang'a SEAL. To spotkanie, które może istotnie wpłynąć na kształt tabeli w środkowej części stawki. APS Bomet zajmuje obecnie siódme miejsce z dorobkiem pięciu punktów, notując bilans W1 D2 L1. Z kolei Murang'a SEAL plasuje się wyżej, na trzeciej pozycji, z sześcioma punktami i formą WLWL.

Obie drużyny przystępują do tego pojedynku z podobnym czasem regeneracji — cztery dni przerwy po dwóch ostatnich meczach w ciągu dziesięciu dni. Nie ma więc istotnej dysproporcji w kwestii zmęczenia lub przygotowania fizycznego. APS Bomet prezentuje formę WDLD, co wskazuje na pewną niekonsekwencję, podczas gdy Murang'a SEAL notuje zmiany nastroju (WLWL). Rywalizacja wydaje się wyrównana, co potwierdzają również kursy bukmacherskie.

Bukmacher Bet365 oferuje kursy na wynik meczu (1X2) na poziomie 2.2 za zwycięstwo gospodarzy, 3 za remis oraz 3.1 za wyjazdowy triumf Murang'a SEAL. Warto śledzić ten mecz pod kątem wartości rynkowych i statystycznych, szczególnie w kontekście potencjalnych ustawień taktycznych obu trenerów.

Forma APS Bomet i Murang'a SEAL przed piątą kolejką

W piątej kolejce KKF Premier League spotkają się APS Bomet oraz Murang'a SEAL, co stanowi kluczowy moment w bieżącym sezonie dla obu drużyn. Analiza formy ostatnich meczów wskazuje na wyraźne różnice w stylach gry i stabilności wyników. APS Bomet, zajmujący obecnie siódme miejsce z dorobkiem pięciu punktów, prezentuje postawę opartą na solidności defensywnej. W ostatnich pięciu pojedynkach zespół ten odniósł jedno zwycięstwo, zremisował trzykrotnie i odnotował jedną porażkę. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w trzech z ostatnich pięciu meczów drużyna utrzymała clean sheet, co przekłada się na średnią tylko 0,4 straconej bramki na mecz. Ostatnie wyniki pokazują bardzo wyrównaną grę: remisy 1:1 wyjazdowe z Nairobi United oraz Tuskerem, remis 0:0 na wyjeździe z Mathare United oraz zwycięstwo 3:0 nad 3K. Jedyną porażką był mecz u siebie z GOR Mumia (0:1). Taka postawa sugeruje, że zespół ten jest trudny do pokonania, choć bywa ograniczony w tworzeniu okazji bramkowych.

Z drugiej strony Murang'a SEAL znajduje się na trzeciej pozycji z sześcioma punktami i prezentuje znacznie bardziej ofensywny, choć mniej stabilny styl gry. Ich ostatnia seria wyników to W-L-W-L-W, co oznacza dwa zwycięstwa i dwie porażki w pięciu ostatnich meczach. Drużyna ta charakteryzuje się wysoką skutecznością ataku ze średnią 1,8 gola na mecz oraz dużą ilością straconych bramek (średnio 1,6). Ostatnie mecze Murang'a SEAL to wysokie wyniki: zwycięstwo 3:2 nad Nairobi United, porażka 1:2 na wyjeździe z 3K, imponująca wygrana 5:1 nad Posta Rangers FC oraz przegrana 2:4 na wyjeździe z GOR Mumia. Dodatkowo drużyna wygrała ostatni mecz 2:1 z Mara Sugar. Takie rezultaty wskazują na to, że mecze z udziałem tego zespołu są często bogate w bramki obu drużyn (BTTS występuje w aż 70% przypadków).

Sytuacja przed tym spotkaniem jest interesująca ze względu na kontrast między defensywną solidnością gospodarzy a ofensywnym chaosem gości. APS Bomet ma tendencję do utrzymania czystych kont w większości przypadków (60%), podczas gdy Murang'a SEAL ma tę zdolność jedynie w 20% meczów. To sugeruje, że gospodarze mogą spróbować zamknąć grę i czerpać satysfakcję ze słabszej dyspozycji defensywnej rywala w kluczowych momentach. Z kolei goście będą musieli radzić sobie z presją ataku i prawdopodobnie sami będą szukać bramek, co przy ich statystykach (70% BTTS) może prowadzić do otwartej gry.

Biorąc pod uwagę powyższe dane statystyczne i historyczne wyniki bezpośrednich interakcji (lub ogólną formę), można przewidywać zrównoważony pojedynek, gdzie każdy błąd defensywny będzie karany. APS Bomet wydaje się być zespołem trudnym do pokonania dzięki swojej dyscyplinie taktycznej i zdolności do utrzymywania czystych konturek gry. Z kolei Murang'a SEAL posiada potencjał ofensywny zdolny do przełamania nawet najtwardszej obrony, czego dowodem jest ich wygrana 5:1 nad Posta Rangers FC czy remisowy wynik po golach obu drużyn przeciwko Nairobi United. Oba zespoły mają za sobą różne typy wyników w ostatnich kolejkach, co czyni to spotkanie nieprzewidywalnym pod kątem ostatecznego wyniku końcowego.

Analiza taktyczna: APS Bomet przeciwko Murang'a SEAL

W piątej kolejce FKF Premier League (Matchday 5) dojdzie do starcia dwóch zespołów, które prezentują odmienne podejście do gry. APS Bomet, plasujący się na siódmym miejscu z dorobkiem pięciu punktów, wchodzi na boisko po serii wyników WDLD. Co charakterystyczne dla tej ekipy, nie stracili jeszcze żadnego gola, co potwierdza ich solidną defensywę i fakt posiadania jednego clean sheet. Z kolei Murang'a SEAL, zajmujący trzecią pozycję z sześcioma punktami (bilans WLWL), stawia na ofensywny styl gry, notując dwa strzelone bramki przy czterech straconych. Obie drużyny mają identyczny czas regeneracji — cztery dni spoczynku po rozegraniu dwóch meczów w ciągu ostatnich dziesięciu dni — co sugeruje, że kwestia zmęczenia nie będzie kluczowym czynnikiem decydującym o przebiegu spotkania.

Strategia APS Bomet opiera się na stabilnej strukturze defensywnej. Brak straconych bramek w dotychczasowych rozgrywkach wskazuje na to, że zespół ten skupia się na minimalizowaniu ryzyka i utrzymaniu czystego konta. Ich forma WDLD świadczy o zdolności do wygrywania pojedynczych meczów przy jednoczesnej trudności w odnajdywaniu skuteczności ofensywnej lub stabilności w defensywie przy większym presingu. Z drugiej strony, Murang'a SEAL wykazuje wyraźną tendencję do aktywności w końcówce pierwszego połowy lub w fazie 61-75 minuty, gdzie odnotowano aż 50% swoich bramek. To oznacza, że goście mogą być szczególnie niebezpieczni w tym oknie czasowym, wykorzystując ewentualne osłabienie koncentracji przeciwnika lub zmianę tempa gry. Ich forma WLWL sugeruje niestabilność wyników, ale obecność trzech punktów nad strefą spadkową i wyższa pozycja w tabeli daje im pewność siebie.

Taktyczna batalia będzie więc polegać na konfrontacji dyscypliny defensywnej APS Bomet z potencjalnym wybiciem się Murang'a SEAL w kluczowym oknie czasowym. Rynek 1X2 u bookmakera Bet365 oferuje kursy 2.2 za zwycięstwo gospodarzy, 3 za remis oraz 3.1 za sukces gości. Te wartości wskazują na bliskie szanse obu ekip, choć slight favoritowanie APS Bomet wynika z ich lepszej obrony. Oczekujemy meczu, gdzie gospodarze będą kontrolować tempo i szukać okazji do przełamania bariery zerowej bramki, podczas gdy Murang'a SEAL może postawić na kontrataki i próbę zaskoczenia przeciwnika właśnie w wspomnianym przedziale czasowym między 61 a 75 minutą meczu.

Historia bezpośrednich spotkań: Murang'a SEAL kontra APS Bomet

W ostatnich czterech meczach między tymi drużynami można zaobserwować wyraźną dynamikę zmian fortuny. Bilans bezpośrednich starć wskazuje na przewagę gości z Murang'a SEAL, którzy odnieśli dwa zwycięstwa, podczas gdy APS Bomet wygrał tylko jedno spotkanie, a raz ustrzelił remisu. To rozłożenie sił sugeruje, że w przypadku spotkania obu zespołów, faworytem historycznym staje się zespół wyjezdny, co może być kluczowym czynnikiem przy typowaniu wyniku w rynku 1X2. Warto zauważyć, że ostatnie dwa mecze zakończyły się zwycięstwem Murang'a SEAL, co nadaje im pewności siebie i pewnego rodzaju momentum przed kolejnym derbowym lub regionalnym pojedynkiem.

Charakterystycznym elementem historii tych zmagań jest wysoka skuteczność w zdobywaniu bramek przez obie ekipy. Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 2.5, co przy tak niskiej liczbie prób jest wynikiem bardzo znaczącym. Co więcej, w aż 75% przypadków (trzy na cztery mecze) obie drużyny trafnie wpisywały się na listę strzelców, czyli wynik BTTS wynosił „Tak”. Ostatnie spotkanie z 1 lutego 2026 roku zakończyło się wynikiem 2-1 dla gości, a przed nim również padł wynik 2-0 dla Murang'a SEAL. Tylko jeden mecz z tej serii (z lutyego 2022 roku) przyniósł rezultat bez bramek dla jednej ze stron (APS Bomet 1-1 Murang'a SEAL). Tak wysoka tendencja do otwartych gier czyni rynek BTTS atrakcyjnym typem dla fanów futbolu opartego na ataku.

Analiza dat spotkań pokazuje również pewną regularność w kalendarzu tych pojedynków. Mecze odbywają się zarówno w sezonie letnim (lipiec), jak i zimowym (styczeń/luty), co potwierdza, że jest to rywalizacja o stałym charakterze ligowym lub pucharowym w danym regionie. Warto zwrócić uwagę na wynik z września 2025 roku, gdzie APS Bomet u siebie uległo 0-2 Murang'a SEAL. To drugie z rzędu porażka gospodarzy w tym zestawieniu przed ostatnim spotkaniem. Taka seria wyników może sugerować psychologiczną przewagę zespołu z Murang'a nad ich przeciwnikami z APS Bomet. Przy średniej dwóch i pół gola na mecz oraz dominacji gości w ostatnich latach, obstawanie na Powyżej/Poniżej bramek w kontekście bramek wydaje się logicznym wyborem analitycznym.

Przewidywania i najlepsze typy na spotkanie APS Bomet z Murang'a SEAL

W piątej kolejce KKF Premier League (Kenya) zmierzą się APS Bomet oraz Murang'a SEAL. Mecze tej rundy są kluczowe dla ułożenia się tabeli, a obecna sytuacja obu drużyn wskazuje na bardzo wyrównane starcie. APS Bomet znajduje się na siódmym miejscu z pięcioma punktami na koncie, odnosząc jedno zwycięstwo, remisując dwukrotnie i notując jedną porażkę. Z kolei Murang'a SEAL plasuje się wyżej, na trzeciej pozycji, z dorobkiem sześciu punktów po dwóch wygranych i dwóch porażkach. Mimo że goście mają lepszą lokatę w tabeli, ich forma jest niestabilna, co może otworzyć drzwi dla gospodarzy w tym pojedynku.

odds 1X2

Rozważając rynek 1X2, kursy sugerują bliskie prawdopodobieństwo zwycięstwa gospodarzy lub remisu. Najlepsze dostępne kursy na wygraną APS Bomet wynoszą 2.28 u bookmakera Dafabet, podczas gdy remis wyceniany jest na 3.1 również u Dafabetu. Wyjazdowa szansa dla Murang'a SEAL to najlepszy kurs 3.1 u Bet365. Implikowana prawdopodobieństwo wynosi odpowiednio 40.5% dla gospodarzy, 29.7% dla remisu i 29.8% dla gości. Naszym typem jest zwycięstwo APS Bomet (konfidence 41%). Analiza pokazuje, że lokalne wsparcie oraz fakt, iż goście tracą stabilność po dwóch porażkach w pięciu meczach, przemawiają za tym, że gospodarze nie oddadzą inicjatywy i wygrać to spotkanie.

W aspekcie bramkowym przewidywany jest charakterystyczny dla tego typu spotkań niski wynik (O/U). Typem jest poniżej 2.5 gola (konfidence 60%). Zarówno gospodarze, jak i goście mają dość podobny bilans bramek w kontekście defensywy w krótkim okresie ostatnich meczów. Przy tak wąskich różnicach kursowych i równym rozłożeniu sił, obie drużyny będą ostrożne w fazie obronnej, aby nie dać przeciwnikowi łatwej okazji do strzelenia gola. Oczekujemy więc zaciętej walki w środku pola z niewielką liczbą wyraźnych sytuacji bramkowych.

Rynek BTTS również opowiada się przeciwko trafieniu obu zespołów (no, konfidence 53%). Przy założeniu niskiej liczby bramek () lub oba mogą zakończyć mecz bez gola. Dodatkowym zabezpieczeniem jest podwójny szansa (1X), który daje pewność co do nieporażki gospodarzy (konfidence 35%). Ze względu na trudność wyjazdu do Bometu i niepewną formę gości (, choć mają wyższą lokatę), typ wydaje się rozsądnym uzupełnieniem głównego przewidywania.

Pozostałe rynki zakładowe: APS Bomet kontra Murang'a SEAL

Analizując dodatkowe opcje bettingowe dla spotkania w ramach 5. kolejki KFK Premier League, należy zwrócić uwagę na rynek Azjatycka handicap (AH), który sugeruje umiarkowaną przewagę gospodarzy. Model bukmacherski wskazuje na kurs 1.88 przy typie APS Bomet -0.25, co opiera się na prawdopodobieństwie wynoszącym 53%. Taki wynik sugeruje, że faworyci mają niewielką, ale realną szansę na wygraną w regulaminowym czasie gry, podczas gdy remisy lub minimalne zwycięstwa gości są uwzględnione w marży bukmachera jako potencjalny zwrot stawki. Warto odnotować, że kurs ten jest konkurencyjny wobec bezpośredniego obstawania zwycięstwa gospodarzy, co czyni AH -0.25 rozsądnym kompromisem między ryzykiem a potencjalnym zyskiem w tym starciu.

W kontekście podziału meczu na dwie połowy, rynek Half-Time (PP/KM) oraz wynik po pierwszej części gry sugerują dużą szansę na remis w przerwie. Typ "Remis po pierwszej połowie" dostępny jest po kursie 1.90 przy prawdopodobieństwie 46%. Oznacza to, że oba zespoły mogą zacząć mecz ostrożnie, skupiając się na utrzymaniu struktury taktycznej rather niż agresywnym ataku od pierwszej minuty. Połączenie tego z rynkiem Poprawny wynik (CS), gdzie najbardziej prawdopodobnym wynikiem całkowitym jest 1:0 dla APS Bomet przy kursie 4.10 i prawdopodobieństwie 24%, tworzy spójny obraz meczu z niewielką liczbą bramek. Gospodarze mogą zdobyć jedyne trafienie w drugiej połowie lub w końcówce spotkania, co potwierdza przewagę AH -0.25.

Podsumowując dodatkowe rynki, warto zwrócić uwagę na rynek PP/KM oraz wynik dokładny. Typ CS 1:0 dla gospodarzy przy wysokim kursie 4.10 jest opcją o wysokim potencjale zwrotu, choć opiera się na umiarkowanym prawdopodobieństwie 24%. Rynek Half-Time wskazuje na remis (kurs 1.90), co może być kluczowe dla obstawania rynków Powyżej/Poniżej bramek w drugiej połowie lub podwójnego szansy po przerwie. Zebrane dane wskazują na merytoryczną przewagę APS Bomet, która może nie przełożyć się na dominację od pierwszego gwizdka, ale powinna przeważyć szalę zwycięstwa w ciągu ostatnich trzydziestu minut meczu.

Podsumowanie i rekomendacja: APS Bomet vs Murang'a SEAL

W piątej kolejce KFK Premier League APS Bomet podejmie u siebie Murang'a SEAL. Analiza statystyczna wskazuje na przewagę gospodarzy, którzy w tabeli plasują się na siódmym miejscu z dorobkiem pięciu punktów, podczas gdy goście zajmują trzecią pozycję z sześcioma oczkami. Mimo że Murang'a SEAL ma lepszy bilans punktowy, ich forma jest niestabilna (bilans: W2 D0 L2), co sugeruje potencjał do wyeliminowania faworyta przez zespół z Bometu. Szacujemy, że spotkanie nie będzie obfitowało w bramki, ze względu na defensywny styl obu drużyn oraz tendencję do niskiego wyniku w tej lidze.

Ostateczna rekomendacja to obstawienie zwycięstwa gospodarzy (1) przy pewności 41%. Dodatkowo zalecamy zakład poniżej 2.5 (60% conf) oraz Brak obu drużyn strzelą gola (BTTS: no, 53% conf). Podwójny szansa 1X (35% conf) stanowi bezpieczną opcję dla mniej ryzykujących graczy. Warto śledzić kursy bookmakerskie przed postawieniem zakładu.

Nasza propozycjaPoniżej 2.5Powyżej/Poniżej bramek@1.55 · 60%
Najlepsza WartośćAPS BometWynik meczu (1X2)@2.07 · 41%
Nasze typy: APS Bomet vs Murang'a SEAL — APS Bomet — Wygrana (41%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Nie

Najczęstsze pytania

Kto wygra APS Bomet vs Murang'a SEAL?
Nasz model przewiduje APS Bomet z 41% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Ile goli padnie w APS Bomet vs Murang'a SEAL?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (60% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w APS Bomet vs Murang'a SEAL?
Obie drużyny strzelą: Nie (53% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na APS Bomet vs Murang'a SEAL?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 35% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Jaki jest najlepszy zakład na APS Bomet vs Murang'a SEAL?
Naszą główną rekomendacją jest Poniżej 2.5 z 60% pewnością.
Kiedy i gdzie odbędzie się APS Bomet vs Murang'a SEAL?
APS Bomet vs Murang'a SEAL odbędzie się 1 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1GOR MumiaGOR Mumia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

APS Bomet
DDPDW
10Rozgrywane
6Wygrane
3Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz2.1
Wynik %60%
Gole/Mecz1.7
Średnio Goli1.3
Średnio Stracone0.4
Obie Strzelają30%
Czyste konta60%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

28 paźWvs 3K3-0
25 paźDu Nairobi United1-1
17 paźPvs GOR Mumia0-1
10 paźDu Mathare United0-0
31 majDu Tusker1-1
Murang'a SEAL
WPWPW
10Rozgrywane
5Wygrane
0Remisy
5Przegrane
Punkty/Mecz1.5
Wynik %50%
Gole/Mecz3.4
Średnio Goli1.8
Średnio Stracone1.6
Obie Strzelają70%
Czyste konta20%
Nie strzelił10%

Ostatnie Mecze

28 paźWvs Nairobi United3-2
25 paźPu 3K1-2
18 paźWvs Posta Rangers FC5-1
13 paźPu GOR Mumia2-4
31 majWvs Mara Sugar2-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy4
Średnio Goli2.5
Obie Strzelają75%
Powyżej 2.5 Goli50%
Powyżej 1.5 Goli100%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
APS Bomet41 na mecz
Murang'a SEAL61.5 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
APS Bomet0 (0%)
Murang'a SEAL1 (25%)
1 lut 2026Premier League FKFMurang'a SEAL2-1APS Bomet
28 wrz 2025Premier League FKFAPS Bomet0-2Murang'a SEAL
24 lip 2022Super LigaAPS Bomet1-1Murang'a SEAL
5 lut 2022Super LigaMurang'a SEAL1-2APS Bomet

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska