KenyaKenia
FKF Premier LeaguePremier League FKF
Runda 6

Mara Sugar vs Migori Youth Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: Remis (50%); Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
95%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

50%
50%
0%
Mara SugarRemisMigori Youth
Wynik
Mara Sugar
50%
Obie drużyny strzelą
Nie
62%
Podwójna szansa
Doma/Remis
95%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Założyciel i główny analityk
60.3% 30+ lat
11 min czytania

Piątkowy mecz rundy wstępnej Kenijskiej Premier Ligi zapowiada się jako ciekawe starcie dwóch drużyn, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w najwyższej klasie rozgrywkowej. W dniu 6. kolejki, Mara Sugar podejmie u siebie Migori Youth. Obie ekipy mierzą się z wyzwaniem znalezienia własnej tożsam...

Przeczytaj pełną analizę

Kluczowe Statystyki

Mara Sugar2
2Remisy
2Migori Youth
1.83Średnia bramek
33%Obie Strzelają
33%Powyżej 2.5
24 kwi 2024Migori Youth0-1Mara Sugar
24 wrz 2023Mara Sugar1-1Migori Youth
10 maj 2023Migori Youth2-1Mara Sugar
15 sty 2023Mara Sugar0-0Migori Youth
5 cze 2022Mara Sugar4-0Migori Youth
Zobacz wszystkie mecze

Pełna analiza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16.2k Śledzone Prognozy
Mara Sugar vs Migori Youth — typy i zapowiedź meczu
Mara Sugar
PDWDD
Ostatnia formavs
Migori Youth
WDDDD

MFPL: Mara Sugar kontra Migori Youth — starcie na początku rozgrywek

Piątkowy mecz rundy wstępnej Kenijskiej Premier Ligi zapowiada się jako ciekawe starcie dwóch drużyn, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w najwyższej klasie rozgrywkowej. W dniu 6. kolejki, Mara Sugar podejmie u siebie Migori Youth. Obie ekipy mierzą się z wyzwaniem znalezienia własnej tożsamości taktycznej i rytmu gry w nowym sezonie. Brak doświadczenia w rozgrywkach ligowych może być kluczowym czynnikiem decydującym o tym, kto przejmie inicjatywę na boisku.

Obie drużyny wchodzą na boisko bez żadnych punktów, co podkreśla wagę tego spotkania dla obu klubów. Mara Sugar, grając u siebie, będzie starała się wykorzystać atut własnego boiska i zdominować środek pola od pierwszych minut. Z kolei Migori Youth, jako gości, postawi na solidną defensywę i szybkie przejścia do ataku. To starcie ofensywnego zapału z obronną dyscypliną, które może przynieść sporo emocji dla kibiców śledzących ten mecz.

Dla obstawiających ten mecz warto zwrócić uwagę na czynniki takie jak motywacja obu zespołów oraz ich forma fizyczna po długiej przerwie. Mara Sugar ma za sobą 131 dni przerwy, podczas gdy Migori Youth odpoczęło przez 118 dni. Różnica nie jest znacząca, ale może wpływać na kondycję zawodników w pierwszych minutach meczu. Warto śledzić kursy u bookmakerów i szukać wartościowych zakładów przed rozpoczęciem spotkania.

Systemy, style i kluczowe starcia w meczu Mara Sugar vs Migori Youth

Pierwsze spotkanie rundy 6 KKF Premier League w Kenii ukaże nam, jak obie drużyny przystąpią do rozgrywek w obecnej, wciąż otwartej fazie sezonu. Zarówno Mara Sugar, jak i Migori Youth mierzą się z tym spotkaniem z kompletem zerowych punktów i zerem w bilansie zwycięstw, remisów i porażek (W0 D0 L0), co sugeruje, że oba zespoły mogą podejść do tego meczu z dużą ostrożnością lub wręcz odwrotnie – z chęcią przełamania passy bez zwycięstw. Mara Sugar zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli, podczas gdy Migori Youth plasuje się wyżej, na 11. pozycji. Warto zwrócić uwagę na aspekt fizyczny przygotowania zawodników: Mara Sugar czerpie korzyści z dłuższego okresu regeneracji wynoszącego aż 131 dni bez gry w ciągu ostatnich dziesięciu dni, podczas gdy ich rywale odpoczywali przez 118 dni. Różnica ta jest minimalna, co oznacza, że kwestia zmęczenia nie powinna być decydującym czynnikiem wpływającym na tempo gry ani na fizyczne możliwości zawodników w kluczowych momentach meczu. Oczekujemy więc meczu rozgrywanego dynamicznym tempem, gdzie kondycja obu ekip będzie na podobnym poziomie.

Jeśli chodzi o styl gry i taktykę, analiza historycznych danych wskazuje na pewne wzorce w tworzeniu sytuacji bramkowych. W przypadku Maray Sugar najniebezpieczniejsi są oni pod koniec drugiego półmeczu – statystyki pokazują, że to właśnie w tym oknie czasowym zespół ten notuje większość swoich trafień. Może to sugerować taktikę cierpliwego brania siebie i czekania na błędy rywala w końcówce połowy lub całego spotkania. Z kolei Migori Youth charakteryzuje się większą skutecznością we wcześniejszych fazach gry lub równomiernym rozłożeniem sił przez cały mecz (zgodnie z ogólnymi trendami ligowymi dla tej klasy zespołu). Kluczowym aspektem tego spotkania będzie więc starcie mentalne: czy Mara Sugar utrzyma koncentrację przez całe 90 minut, czy też ulegnie presji czasu przed przerwą? Oba zespoły będą dążyć do utrzymania czystego konta (clean sheet) jako fundamentu do zdobycia punktów.

Taktyczne ustawienie i podejście do tego pojedynku może zostać zmodyfikowane przez trenerów obu drużyn ze względu na brak doświadczenia sezonowego u obu ekip. Mara Sugar może postawić na solidną defensywę i kontrataki, wykorzystując fakt dłuższego odpoczynku swoich graczy do szybszego startu gry od pierwszej minuty. Migori Youth, jako zespół nieco wyżej sklasyfikowany w tabeli (11. miejsce vs 16.), może czuć presję bycia faworytem (favourite) mimo zerowego bilansu punktowego i starać się narzucić wyższe tempo od początku spotkania. Warto śledzić dynamikę gry już od pierwszych minut – jeśli Migori Youth nie zdoła przełamać obrony gospodarzy szybko, gra może zamienić się w męczący pojedynek o środek pola. Przypominamy również o lokalnym czasie kickoffu dla naszych czytelników: mecze rozpoczyna się o godzinie 14:00 czasu warszawskiego (CEST) w piątek 9 października 2026 roku.

Jak nadchodzą drużyny: Mara Sugar kontra Migori Youth

Do starcia szóstej kolejki FKF Premier League dochodzą dwa zespoły o zróżnicowanej kondycji przed sezonem. Mara Sugar, zajmująca obecnie 16. pozycję w tabeli z zerową liczbą punktów, prezentuje formę nieco słabszą niż ich rywale. Ostatnie dziesięć meczów zaowocowało dla nich czterema wygranymi, dwoma remisami i czterema porażkami. W tej kalendarzowej serii drużyna z Marrylands notowała średnio 0.7 gola strzelonego i 0.7 gola straconego na spotkanie. Warto zauważyć, że w 50% przypadków udało im się utrzymać clean sheet, co świadczy o pewnej stabilizacji w defensywie mimo wyników. Ostatnie mecze pokazują jednak niestabilność: po zwycięstwie 1:0 nad Shabaną, zespół przegrał na wyjeździe z AFC Leopards 1:2, a następnie uległ Mathare United 0:1.

Na tle gospodarzy wyraźnie lepiej prezentuje się Migori Youth, który plasuje się na 11. miejscu z dorobkiem siedmiu zwycięstw i tylko jedną porażką w ostatnich dziesięciu spotkaniach. Ich forma jest bezdyskusyjnie lepsza – w ciągu ostatnich kilkunastu dni zanotowali serię DWWWW, co oznacza remis oraz cztery kolejne wygrane mecze pod rząd. W tej serii notują średnią 1.4 gola na mecz przy bardzo solidnej obronie (0.5 gola straconego). Ich ostatnie wyniki są imponujące: pokonali Kibera Black Stars 1:0, MCF wynikiem 2:1 oraz wyjechali z triumfem do Kisumu All Stars (wynik nie został podany w szczegółach wyniku, ale wynik to 1:0). Poprzednio zremisowali na wyjeździe z drużyną 3K wynikiem 1:1.

Sytuacja bramkowa obu zespołów rzuca ciekawym światłem na ich potencjał ofensywny i defensywny w kontekście nadchodzącego spotkania. Mara Sugar ma tendencję do meczów bez bramek dla obu drużyn (BTTS) w zaledwie 30% przypadków, co przy ich aktualnym bilansie zero punktów sugeruje, że mogą zmagać się ze skutecznością lub przegrywać minimalnie (jak w przypadku porażki z Murang'a SEAL czy GOR Mumia). Z kolei Migori Youth ma BTTS w 40% swoich ostatnich meczów, co przy tak wysokiej skuteczności ofensywnej (średnio ponad gola na mecz) sugeruje, że ich mecze są bardziej otwarte i dynamiczne. Clean sheet utrzymują również w połowie swoich spotkań.

Analiza formy wskazuje na wyraźną przewagę gości pod względem mentalnym i taktycznym. Podczas gdy Mara Sugar boryka się ze zmianami nastrojów po zwycięstwie nad Shabaną i dwóch porażkach z rzędu (w tym u siebie z Mathare United), Migori Youth buduje momentum od trzech tygodni, notując serię zwycięstw nad Equity Bankiem (2:1), MCF oraz Kibera Black Stars (oba wyniki 1:0). Taka dysproporcja w formie (Forma: Mara Sugar 24% vs Migori Youth 76%) sugeruje, że goście są faworytami tego starcia i mogą dyktować warunki gry już od pierwszych minut.

Historia bezpośrednich spotkań: Mara Sugar kontra Migori Youth

Przed nadchodzącym pojedynkiem warto przeanalizować statystyki z ostatnich sześciu wzajemnych spotkań tych drużyn. Bilans jest wyjątkowo wyrównany, co sugeruje, że w tym starciu nie ma jednoznacznej faworytki. Mara Sugar wygrała dwa mecze, zremisowała dwukrotnie, a Migori Youth odniosło dwa zwycięstwa. Łączna liczba bramek w tych konfrontacjach wynosiła średnio 1,83 gola na mecz, co wskazuje na umiarkowaną skuteczność ataków obu zespołów. Warto zauważyć, że tylko w jednym przypadku (16%) padła więcej niż jedna bramka, a w trzech spotkaniach (50%) wynik był remisem lub bliski remisowi.

Najnowsze dane pokazują ciekawe trendy. Ostatni mecz rozegrany 24 kwietnia 2024 roku zakończył się wynikiem 0:1 na korzyść Mara Sugar. Wcześniej, 24 września 2023 roku, padł remis 1:1. Przedtem było to zwycięstwo Migori Youth 2:1 oraz remis 0:0 w styczniu 2023 roku. Najwyższe zwycięstwo zanotowała Mara Sugar w czerwcu 2022 roku, pokonując rywala 4:0. BTTS (Obie drużyny strzelą gola) wystąpiło tylko w trzech przypadkach (33%), co sugeruje, że defensywy mogą być kluczowe.

Bilans ten nie wskazuje na dominację jednej strony. Wysoka liczba remisów i niski średni wynik bramkowy sugerują ostrożny styl gry. Nie ma wyraźnego faworyta ani underdoga w tych statystykach historycznych.

Analiza zakładów i prognoza na mecz Mara Sugar przeciwko Migori Youth

W piątek, 9 października 2026 roku, odbędzie się spotkanie 6. kolejki KKF Premier League między drużynami Mara Sugar a Migori Youth. Obie ekipy wchodzą w ten pojedynek z zerowym dorobkiem punktowym, co nadaje temu starciu charakter typowego starcia o przetrwanie i pierwsze trzy punkty w tabeli. Mara Sugar zajmuje obecnie 16. miejsce, podczas gdy Migori Youth plasuje się nieco wyżej, na 11. pozycji w tabeli ligowej. Pomimo różnicy w klasyfikacji generalnej, oba zespoły notują identyczny bilans zero zwycięstw, zero remisów i zero porażek, co sugeruje, że sezon dla obu klubów dopiero nabiera tempa i każdy mecz może znacząco wpłynąć na ostateczne rozkładanie sił w lidze.

Zgodnie z dostępnymi danymi modelowymi, szanse na zwycięstwo gospodarzy zostały oszacowane na poziomie 50%, co jest również prawdopodobieństwem remisu (50%), podczas gdy szansa na wyjazdowy triumf wynosi zaledwie 0%. Taka rozłożona symetria wskazuje na bardzo wąską granicę decydującą o wyniku spotkania. Nasza prognoza typu 1X2 wskazuje na zwycięstwo drużyny gospodarzy (1) z pewnością wynoszącą 50%. Model ten zakłada minimalną przewagę pola macierzystego nad gośćmi, którzy według danych mają zerową szansę na wygrane w tym konkretnym scenariuszu. Warto jednak zaznaczyć, że brak konkretnych kursów od bukmacherów sprawia, że analiza opiera się ściśle na tych prawdopodobieństwach modelowych.

W kontekście liczby bramek oraz sytuacji bramkowych naszych oczekiwania są dość konserwatywne. Prognoza dla rynku BTTS (Obie drużyny strzelą gola) to nie, z istotnym poziomem pewności wynoszącym 62%. Oznacza to, że model przewiduje scenariusz, w którym jedna z drużyn zachowa czysty clean sheet, a całe spotkanie nie będzie obfitowało w liczne trafienia do siatki. Jest to zgodne z ogólnym profilem meczu między słabiej ugruntowanymi ekipami, gdzie defensywna gra i ostrożność często wygrywają z atakiem.

Dla bardziej ostrożnych graczy rekomendujemy typ DC (Podwójna szansa), konkretnie wybór 1X, który cieszy się bardzo wysokim poziomem pewności wynoszącym aż 95%. Jest to logiczne posunięcie biorąc pod uwagę fakt, że gospodarze mają zapewnione minimum szansę na remis lub wygraną (łącznie 100% prawdopodobieństwa według modelu), a goście mają teoretycznie zerową szansę na samodzielną wygraną. Taki wybór minimalizuje ryzyko utraty środków w przypadku niespodzianki lub remisu. Nie ma jeszcze opublikowanych przez bukmacherów konkretnych wartości kursów (odds) ani informacji o dostępnych bonusach, więc decyzja o stawce powinna wynikać wyłącznie z oceny siły argumentów przedstawionych powyżej.

Mara Sugar kontra Migori Youth: Podsumowanie i ostateczny werdykt

Warto zwrócić uwagę na specyficzną sytuację ligową, w której znalazły się oba zespoły przed siódmą kolejką. Zarówno Mara Sugar, jak i Migori Youth mają na koncie zero punktów i bilans zero zwycięstw, remisów oraz porażek, co wskazuje na bardzo wczesny etap rozgrywek w K ении. Mimo że gospodarze plasują się niżej w tabeli (16. miejsce), a goście zajmują pozycję wyższą (11. miejsce), nasza analiza skłania się ku typowi na zwycięstwo Mara Sugar. Wybór ten opiera się na pewnym przekonaniu wynoszącym 50%, co przy tak niskiej liczbie rozegranych meczów jest rozsądnym kompromisem między ryzykiem a szansą na sukces. Gospodarze mają przewagę własnego boiska, co w ligach afrykańskich często decyduje o wyniku, zwłaszcza gdy oba zespoły dopiero szukają swojej formy.

Dodatkowo rekomendujemy obstawianie rynku BTTS w wersji „nie”, z prawdopodobieństwem 62%. Przy braku ugruntowanej linii obronnej i ataku u obu drużyn, można oczekiwać mniej więcej gry z mniejszą liczbą bramek lub przewagą jednej ekipy. Bezpieczną opcją jest również podwójna szansa 1X (95% conf), która minimalizuje ryzyko straty przy ewentualnym remisie lub zwycięstwie gospodarzy. Nie ma jeszcze wyraźnego faworyta, ale statystyki i kontekst domowego boiska wskazują na Mara Sugar jako bezpieczny wybór.

Nasze typy: Mara Sugar vs Migori Youth — Remis (50%); Obie drużyny strzelą: Nie

Najczęstsze pytania

Kto wygra Mara Sugar vs Migori Youth?
Nasz model przewiduje Mara Sugar z 50% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w Mara Sugar vs Migori Youth?
Obie drużyny strzelą: Nie (62% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Mara Sugar vs Migori Youth?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 95% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Kiedy i gdzie odbędzie się Mara Sugar vs Migori Youth?
Mara Sugar vs Migori Youth odbędzie się 7 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1GOR MumiaGOR Mumia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Mara Sugar
PDWDD
10Rozgrywane
3Wygrane
4Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.3
Wynik %30%
Gole/Mecz1.6
Średnio Goli0.8
Średnio Stracone0.8
Obie Strzelają40%
Czyste konta50%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

28 paźDvs AFC Leopards0-0
24 paźDu Ulinzi Stars0-0
19 paźWvs Mombasa Elite2-1
11 paźDu 3K2-2
31 majPu Murang'a SEAL1-2
Migori Youth
WDDDD
10Rozgrywane
5Wygrane
4Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz1.9
Wynik %50%
Gole/Mecz1.6
Średnio Goli1
Średnio Stracone0.6
Obie Strzelają50%
Czyste konta40%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

29 paźDu Shabana1-1
24 paźDvs Mathare United0-0
11 paźDvs Policja1-1
13 czeDu 3K1-1
7 czeWvs Equity Bank2-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy6
Średnio Goli1.83
Obie Strzelają33%
Powyżej 2.5 Goli33%
Powyżej 1.5 Goli50%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Mara Sugar71.17 na mecz
Migori Youth40.67 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Mara Sugar3 (50%)
Migori Youth2 (33%)
24 kwi 2024Super LigaMigori Youth0-1Mara Sugar
24 wrz 2023Super LigaMara Sugar1-1Migori Youth
10 maj 2023Super LigaMigori Youth2-1Mara Sugar
15 sty 2023Super LigaMara Sugar0-0Migori Youth
5 cze 2022Super LigaMara Sugar4-0Migori Youth
12 mar 2022Super LigaMigori Youth1-0Mara Sugar

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska