KenyaKenia
FKF Premier LeaguePremier League FKF
Runda 6

Bandari vs Tusker Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: Remis (33%); Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
66%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

33%
33%
33%
BandariRemisTusker
Wynik
Remis
33%
Obie drużyny strzelą
Nie
62%
Podwójna szansa
Doma/Remis
66%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Założyciel i główny analityk
60.3% 30+ lat
10 min czytania

Piątkowy pojedynek w ramach szóstej kolejki kenijskiej FKF Premier League zapowiada się na starcie dwóch zespołów, które wciąż nie mają na swoim koncie żadnych punktów. Bandari zmierzy się z Tuskerem w meczu, który ma rozstrzygnąć kwestię dominacji w grupie. Obie drużyny znajdują się w podobnej sytu...

Przeczytaj pełną analizę

Kluczowe Statystyki

Bandari7
2Remisy
11Tusker
1.85Średnia bramek
35%Obie Strzelają
35%Powyżej 2.5
24 maj 2026Bandari1-0Tusker
17 sty 2026Tusker1-2Bandari
2 mar 2025Bandari0-0Tusker
15 sty 2025Tusker1-0Bandari
15 cze 2024Tusker2-1Bandari
Zobacz wszystkie mecze

Pełna analiza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16.2k Śledzone Prognozy
Bandari vs Tusker — typy i zapowiedź meczu
Bandari
PDDPD
Ostatnia formavs
Tusker
PPDWP

Bandari vs Tusker — Przegląd meczu FKF Premier League, Dzień 6

Piątkowy pojedynek w ramach szóstej kolejki kenijskiej FKF Premier League zapowiada się na starcie dwóch zespołów, które wciąż nie mają na swoim koncie żadnych punktów. Bandari zmierzy się z Tuskerem w meczu, który ma rozstrzygnąć kwestię dominacji w grupie. Obie drużyny znajdują się w podobnej sytuacji — Bandari zajmuje 8. miejsce, a Tusker plasuje się na 3. pozycji. Obie drużyny mają zero punktów i zero zwycięstw, remisów oraz porażek. To oznacza, że sezon dla obu zespołów dopiero się zaczyna, a każdy mecz może być kluczowy dla ustalenia hierarchii sił.

Mecz odbędzie się w piątek 9 października 2026 roku o godzinie 14:00 czasu lokalnego (CEST). Obie drużyny mają identyczną liczbę dni wolnych od meczów — 131 dni. Nie ma więc znaczącej różnicy w regeneracji ani przygotowaniu taktycznym przed tym spotkaniem. To może sugerować, że oba zespoły będą miały podobny poziom fizycznej gotowości.

Niezależnie od pozycji w tabeli, zarówno Bandari jak i Tusker muszą wygrać swoje pierwsze mecze, aby zdobyć pierwsze punkty. To będzie pierwszy test dla obu trenerów i zawodników. Zobaczmy, kto zdoła przejąć inicjatywę i zdobyć pierwsze trzy punkty w sezonie.

Historia spotkań: Bandari i Tusker na tle ostatnich starć

Przeanalizowanie historii bezpośrednich zmagań między Bandari a Tuskerem dostarcza cennego kontekstu do oceny prawdopodobieństwa wyników w nadchodzącym meczu. W ciągu ostatnich dwudestu spotkań to właśnie drużyna z Nairobi odniosła więcej sukcesów, wygrywając aż jedenaście razy przy zaledwie siedmiu zwycięstwach Bandari oraz dwóch remisach. Taka dysproporcja wskazuje na pewną dominację Tuskeru w tej parze, co może wpływać na postrzeganie ich jako faworytów przez wielu obserwatorów. Warto jednak zauważyć, że różnica ta nie jest drastyczna, a Bilboard Stars wykazują się wystarczającą skutecznością, by regularnie stwarzać zagrożenie dla lidera ligi.

Statystyki bramkowe w tych pojedynkach sugerują raczej skromny charakter rozgrywek. Średnia liczba bramek na mecz wynosi 1,85, co plasuje te spotkania w grupie meczów o umiarkowanej ofensywie. Zaledwie w 35% przypadków obie drużyny zdobywały gola (BTTS), co oznacza, że w większości przypadków któryś z zespołów kończył spotkanie bez straty gola (clean sheet). Ostatnie wyniki potwierdzają tę tendencję do niskiego wyniku. Najnowsze starcie z maja 2026 roku zakończyło się minimalnym zwycięstwem Bandari 1:0, podczas gdy w styczniu tego samego roku Tusker uległ gościom 1:2. Przedtem miały miejsce dwa mecze bezbramiczne lub z minimalną przewagą jednej ze stron (0:0 oraz 0:1).

Takie rozkłady sił i statystyczne trendy wskazują na to, że rywalizacja między tymi klubami charakteryzuje się dużą taktyczną ostrożnością i błędami defensywnymi rozstrzyganymi rzadko. Dla obstawania rynków Powyżej/Poniżej bramek czy Podwójne szanse kluczowe jest zrozumienie, że choć Tusker wygrywa częściej, to Bandari potrafi być bardzo trudnym przeciwnikiem, szczególnie we własnych szeregach. Ostatnie trzy spotkania zakończyły się wynikiem z jedną bramką lub bezbramkowo, co wzmacnia argument za tym, że kolejne starcie może być również bardzo merytoryczne i zamknięte w niskim progu bramkowym.

Jak na mecz przybywają Bandari i Tusker

Przed meczem 6. kolejki FKF Premier League w Kenii, w którym zmierzą się Bandari z Tuskerem, warto przyjrzeć się aktualnej formie obu zespołów. Analiza ostatnich wyników pokazuje, że oba kluby znajdują się w specyficznej sytuacji przed tym spotkaniem. Bandari, który zajmuje 8. miejsce w tabeli, ma na koncie 0 punktów po 10 meczach (2 zwycięstwa, 5 remisów, 3 porażki). Ich ostatnie wyniki to seria LWLDD. Ostatni mecz zakończył się porażką na wyjeździe z Mathare United wynikiem 0-1. Przed nim odnieśli jednak ważne zwycięstwo nad bezpośrednim rywalem w tym pojedynku – Tuskerem – wygrywając 1-0. Przed tym spotkaniem ulegli APS Bomet 0-2, a przed nim zremisowali na wyjeździe z KCB (2-2) oraz z Posta Rangers FC (1-1).

Tusker, plasujący się na 3. miejscu, również ma na koncie 0 punktów po 10 meczach (2 zwycięstwa, 2 remisy, 6 porażek). Ich ostatnie wyniki to seria DLLWL. Ostatni mecz zakończył się remisem z APS Bomet wynikiem 1-1. Przed nim ulegli na wyjeździe Ulinzi Stars (0-2) i Bandari (0-1). Przed tymi porażkami odnieśli jednak zwycięstwo nad Bidco United (2-0), ale przed tym przegrali na wyjeździe z Nairobi United (0-1). Warto zauważyć, że Tusker przegrał ostatnio dwa mecze z rzędu po zwycięstwie nad Bidco.

Statystyki pokazują, że Bandari ma lepszą formę niż Tusker (56% vs 44%). Banda strikera wynosi średnio 0.7 gola na mecz dla Bandari i 0.4 dla Tusker. Defensywa Bandari puszczala średnio 0.9 gola, a Tusker 0.8 gola. BTTS wynosiło odpowiednio: Bandari - BTTS: 40%, Clean sheets: clean sheet w przypadku Bandari wynosiło clean sheet.

Systemy, style gry i kluczowe starcia w Bandari vs Tusker

W piątkowym pojedynku 6. kolejki KFK Premier League Bandari podejmie Tusker na stadionie, gdzie lokalna publiczność będzie obserwować starcie dwóch drużyn, które do tej pory nie zdobyły jeszcze ani jednego punktu. Mimo identycznego dorobku punktowego, obie ekipy wchodzą na boisko z bardzo podobnym zapasem sił fizycznych, gdyż zarówno Bandari, jak i Tusker mają na koncie dokładnie 131 dni odpoczynku od ostatnich rozgrywek. Brak różnicy w regeneracji sugeruje, że decydować będzie czysta taktyka i skuteczność w kluczowych momentach. Oczekuje się, że oba zespoły podejdą do tego meczu z dużą ostrożnością, ponieważ przegrana może znacząco utrudnić walkę o utrzymanie lub awans w późniejszej fazie sezonu. Analiza wskazuje, że kluczowe będzie to, która drużyna szybciej przełamie barierę niepewności i zacznie dyktować tempo spotkania.

Pod kątem systemów i stylów gry warto zwrócić uwagę na to, jak trenerzy zaplanują ustawienie wobec siebie swoich podopiecznych. Bandari może postawić na solidną defensywę i szybkie przejścia z ataku, co jest typową strategią dla zespołów walczących o każdy punkt u siebie. Z kolei Tusker, plasowany wyżej w tabeli przed rozpoczęciem rozgrywek (3. miejsce), prawdopodobnie będzie dążył do kontrolowania piłki i narzucania swojego rytmu gry. Kluczowym aspektem będzie tutaj walka w środku pola – jeśli Tuskerowi uda się przejąć inicjatywę i zmusić Bandari do grania głębiej, mogą oni wykorzystać swoją przewagę techniczną. Jednakże brak punktów na koncie obu drużyn sugeruje, że forma ofensywna nie jest jeszcze na wysokim poziomie, co może zaowocować marnym widowiskiem strzeleckim.

Największym wyzwaniem dla obu trenerów będzie znalezienie równowagi między obroną a atakiem. Jeśli Bandari zagra w sposób bardziej defensywny, mogą oni spróbować wygrać mecz dzięki kontrom lub stałym fragmentom gry. W takim scenariuszu liczyć się będą szybkość skrzydłowych oraz precyzja podawania podczas rzutów rożnych lub wolnych. Z drugiej strony Tusker musi być gotowy na fizyczny opór ze strony gospodarzy i potrafić łamać gęstą obronę przy pomocy indywidualnych umiejętności napastników lub kreatywnych środkowych pomocników. Warto również śledzić momenty dynamicznego wzrostu gry – jeśli któreś z zespołów straci koncentrację w końcówce pierwszego połowy lub tuż po przerwie, może to być decydujący moment dla wyniku spotkania. Oczekujemy więc intensywnego starcia taktycznego, gdzie drobne błędy będą kosztownie.

Analiza zakładów i prognoza na mecz Bandari vs Tusker

W piątkowym pojedynku FKF Premier League, rozgrywanym w ramach szóstej kolejki, dojdzie do starcia między Bandari a Tuskerem. Obie drużyny wchodzą na to spotkanie z zerowym dorobkiem punktowym, co w kontekście tabeli ligowej jest zaskakujące, ale jednocześnie otwiera pole na dużą dawkę niepewności wynikowej. Bandari plasuje się na ósmym miejscu, podczas gdy Tusker zajmuje trzecią pozycję, choć oba zespoły mają bilans zero zwycięstw, zero remisów i zero porażek po pięciu rozegranych spotkaniach. Taka sytuacja statystyczna sugeruje, że żadna ze stron nie ma jeszcze ugruntowanej przewagi opartej na aktualnej formie punktowej. Model probabilistyczny wskazuje na bardzo wyrównane szanse, przypisując każdemu z możliwych wyników (wygrana gospodarzy, remis lub wyjazdowa wygrana) identyczną wartość wynoszącą 33%. To klasyczny przykład meczu o podwójną szansę, gdzie różnica między faworytem a underdogiem jest minimalna.

Najbardziej wiarygodną prognozą w tym zestawieniu jest typ „Remis” (X), który model przewiduje z prawdopodobieństwem 33%. Biorąc pod uwagę brak jakichkolwiek zwycięstw w dorobku obu klubów oraz równy podział prawdopodobieństw, remis wydaje się naturalnym punktem ciężkości tego spotkania. Obie drużyny mogą podejść do meczu ostrożnie, chcąc uniknąć porażki przed kolejną kolejką. Dodatkowo, typ „BTTS: no” (Obie drużyny strzelą: nie) zyskuje na sile dzięki wysokiemu prawdopodobieństwu wynoszącemu 62%. Sugeruje to, że możemy spodziewać się mniej bramkowego widowiska lub sytuacji, w której jedna z drużyn zachowa clean sheet. Kombinacja tych dwóch typów prowadzi nas również do wyboru podwójnej szansy „1X” (Porażka lub Remis), która cieszy się aż 66% pewności według modelu. Oznacza to, że gospodarze są lekko faworyzowani w kontekście nieprzegrania meczu na własnym boisku.

Brak dostępnych kursów od bukmacherów sprawia, że analiza opiera się wyłącznie na danych modelowych i statystykach wejściowych. Ponieważ nie ma publikowanych wartości liczbowych (odds), nie można obliczyć marży czy szukać value betów w tradycyjnym rozumieniu rynkowym. Zamiast tego skupiamy się na czystej predykcji wyniku. Wysokie prawdopodobieństwo dla BTTS: no oraz podwójnej szansy 1X wskazuje na potencjalnie defensywny charakter tego starcia lub dominację gospodarzy bez konieczności otwierania gry od pierwszej minuty. W kontekście ligi kenijskiej mecze między zespołami ze środkowej części tabeli często kończą się niskimi wynikami, co wspiera naszą tezę o braku bramek dla jednej ze stron.

Ostatecznie nasz wybór dla tego spotkania opiera się na ostrożności i przewadze lokalnego czynnika oraz lepszego miejsca w tabeli generalnej (Tusker jako trzeci vs Bandari jako ósmy), mimo jednakowego bilansu punktowego. Rekomendujemy postawienie na remis jako najbardziej prawdopodobny scenariusz przy 33% konfidencji. Dla bardziej konserwatywnych graczy lepszą opcją będzie podwójna szansa 1X z wyższym poziomem bezpieczeństwa wynoszącym 66%. Warto również rozważyć rynek BTTS z typem „nie”, co daje najlepszy stosunek prawdopodobieństwa do ryzyka w tym konkretnym zestawieniu danych wejściowych.

Podsumowanie: Bandari kontra Tusker — co mówią statystyki?

W kontekście nadchodzącego meczu 6. kolejki FKF Premier League, gdzie zmierzą się Bandari oraz Tusker, kluczowym wnioskiem jest przewaga remisowej opcji w rynku 1X2. Przy bardzo niskim poziomie zaufania (33%) do tego wyniku, warto spojrzeć na szerszy obraz ligowy, gdzie oba zespoły znajdują się na samym starcie sezonu z zerowym dorobkiem punktowym. Statystyczny model sugeruje, że spotkanie będzie zdominowane przez grę od tyłu i ostrożność, co bezpośrednio przekłada się na rekomendację BTTS: no z wysokim prawdopodobieństwem (62%). Oznacza to, że nie należy spodziewać się burzy strzałów ani wielu goli w tym pojedynku.

Ostatecznym werdyktem analityków jest typ podwójnego szansy 1X (66% conf), co wskazuje na dużą szansę na to, że Bandari nie ulegnie swojemu przeciwnikowi. W obecnej fazie sezonu, gdzie brak jest jeszcze ukształtowanej formy, remisy są naturalnym wynikiem dla drużyn walczących o utrzymanie pozycji lub budujące nowy układ sił. Zwycięstwo gości w tej sytuacji wygląda mniej prawdopodobnie niż utrzymanie się gospodarzy bez porażki. Warto więc rozważyć ten rynek jako najbardziej stabilną opcję w dzisiejszym programie rozgrywkowym.

Nasze typy: Bandari vs Tusker — Remis (33%); Obie drużyny strzelą: Nie

Najczęstsze pytania

Kto wygra Bandari vs Tusker?
Nasz model przewiduje Remis z 33% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w Bandari vs Tusker?
Obie drużyny strzelą: Nie (62% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Bandari vs Tusker?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 66% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Kiedy i gdzie odbędzie się Bandari vs Tusker?
Bandari vs Tusker odbędzie się 8 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1GOR MumiaGOR Mumia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Bandari
PDDPD
10Rozgrywane
1Wygrane
5Remisy
4Przegrane
Punkty/Mecz0.8
Wynik %10%
Gole/Mecz1.6
Średnio Goli0.6
Średnio Stracone1
Obie Strzelają40%
Czyste konta30%
Nie strzelił50%

Ostatnie Mecze

28 paźDvs Posta Rangers FC0-0
24 paźPu GOR Mumia0-1
19 paźDvs 3K1-1
14 paźDu AFC Leopards0-0
31 majPu Mathare United0-1
Tusker
PPDWP
10Rozgrywane
3Wygrane
2Remisy
5Przegrane
Punkty/Mecz1.1
Wynik %30%
Gole/Mecz1.5
Średnio Goli0.7
Średnio Stracone0.8
Obie Strzelają20%
Czyste konta40%
Nie strzelił50%

Ostatnie Mecze

29 paźPu Mathare United1-2
11 paźWu Ulinzi Stars2-0
31 majDvs APS Bomet1-1
27 majPu Ulinzi Stars0-2
24 majPu Bandari0-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy20
Średnio Goli1.85
Obie Strzelają35%
Powyżej 2.5 Goli35%
Powyżej 1.5 Goli50%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Bandari150.75 na mecz
Tusker221.1 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Bandari4 (20%)
Tusker10 (50%)
24 maj 2026Premier League FKFBandari1-0Tusker
17 sty 2026Premier League FKFTusker1-2Bandari
2 mar 2025Premier League FKFBandari0-0Tusker
15 sty 2025Premier League FKFTusker1-0Bandari
15 cze 2024Premier League FKFTusker2-1Bandari
26 sie 2023Premier League FKFBandari0-1Tusker
8 mar 2023Premier League FKFTusker1-0Bandari
8 sty 2023Premier League FKFBandari2-1Tusker
6 lut 2022Premier League FKFBandari0-2Tusker
2 lut 2022Premier League FKFTusker1-0Bandari
4 sie 2021Premier League FKFBandari2-1Tusker
12 sty 2020Premier League FKFBandari1-2Tusker
1 gru 2019Premier League FKFTusker1-0Bandari
16 maj 2019Premier League FKFBandari3-1Tusker
7 lut 2019Premier League FKFTusker1-1Bandari
12 sie 2018Premier League FKFTusker0-1Bandari
5 maj 2018Premier League FKFBandari0-2Tusker
20 wrz 2017Premier League FKFBandari0-3Tusker
2 lip 2017Premier League FKFTusker0-1Bandari
15 paź 2016Premier League FKFBandari0-1Tusker

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska