KenyaKenia
FKF Premier LeaguePremier League FKF
Runda 7

3K vs GOR Mumia Typy i Porady Bukmacherskie

15 lis 2026
13:15

Nasze typy: GOR Mumia — Wygrana (62%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Handicap azjatycki
GOR Mumia -0.25
@ 1.09
92%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

14%
24%
62%
3KRemisGOR Mumia
Liczba goli
Poniżej 2.5
@ 1.65
56%
Obie drużyny strzelą
Nie
@ 1.55
59%
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
@ 1.06
43%
Handicap azjatycki
H. Goście -0.25
@ 1.09
92%
1. połowa
GOR Mumia
@ 2.01
44%
HT/FT
Goście/Goście
@ 2.30
43.5%
Dokładny wynik
0:1
@ 5.50
18.2%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

3KvsGOR Mumia
33%
Forma
67%

Kursy

Bukmacher1X2
1xBet6.763.751.44
Bet3654.503.751.17
Marathonbet6.403.751.43

Najczęstsze pytania

Kto wygra 3K vs GOR Mumia?
Nasz model przewiduje GOR Mumia z 62% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
3K vs GOR Mumia: jaki jest nasz typ na Połowa meczu?
Nasz typ na Połowa meczu to GOR Mumia z 44% pewnością.
Jaka jest prognoza PP/KM dla 3K vs GOR Mumia?
Nasz typ na PP/KM to 2/2 z 44% pewnością.
Ile goli padnie w 3K vs GOR Mumia?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (56% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w 3K vs GOR Mumia?
Obie drużyny strzelą: Nie (59% pewności).
Kiedy i gdzie odbędzie się 3K vs GOR Mumia?
3K vs GOR Mumia odbędzie się 15 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1GOR MumiaGOR Mumia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

3K
DDDWP
10Rozgrywane
4Wygrane
5Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz1.7
Wynik %40%
Gole/Mecz2.5
Średnio Goli1.3
Średnio Stracone1.2
Obie Strzelają70%
Czyste konta20%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

28 paźPu APS Bomet0-3
25 paźWvs Murang'a SEAL2-1
19 paźDu Bandari1-1
11 paźDvs Mara Sugar2-2
13 czeDvs Migori Youth1-1
GOR Mumia
PWWWW
10Rozgrywane
7Wygrane
2Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz2.3
Wynik %70%
Gole/Mecz1.8
Średnio Goli1.3
Średnio Stracone0.5
Obie Strzelają30%
Czyste konta60%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

28 paźWu Homeboyz1-0
24 paźWvs Bandari1-0
17 paźWu APS Bomet1-0
13 paźWvs Murang'a SEAL4-2
31 majPvs Nairobi United0-1

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska