KenyaKenia
FKF Premier LeaguePremier League FKF
Runda 6

3K vs AFC Leopards Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: Remis (33%); Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
66%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

33%
33%
33%
3KRemisAFC Leopards
Wynik
Remis
33%
Obie drużyny strzelą
Nie
62%
Podwójna szansa
Doma/Remis
66%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

3KvsAFC Leopards
50%
Forma
50%

Najczęstsze pytania

3K vs AFC Leopards: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Remis z 33% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na 3K vs AFC Leopards?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 66% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Czy obie drużyny strzelą w 3K vs AFC Leopards?
Obie drużyny strzelą: Nie (62% pewności).
Kiedy i gdzie odbędzie się 3K vs AFC Leopards?
3K vs AFC Leopards odbędzie się 7 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1GOR MumiaGOR Mumia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

3K
DDDWP
10Rozgrywane
4Wygrane
5Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz1.7
Wynik %40%
Gole/Mecz2.5
Średnio Goli1.3
Średnio Stracone1.2
Obie Strzelają70%
Czyste konta20%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

28 paźPu APS Bomet0-3
25 paźWvs Murang'a SEAL2-1
19 paźDu Bandari1-1
11 paźDvs Mara Sugar2-2
13 czeDvs Migori Youth1-1
AFC Leopards
PDWDD
10Rozgrywane
4Wygrane
3Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.5
Wynik %40%
Gole/Mecz1.8
Średnio Goli1
Średnio Stracone0.8
Obie Strzelają50%
Czyste konta40%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

28 paźDu Mara Sugar0-0
25 paźDvs Shabana0-0
20 paźWu Kenya Police2-1
14 paźDvs Bandari0-0
31 majPvs Bidco United1-2

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska