KenyaKenia
FKF Premier LeaguePremier League FKF
Runda 5

Posta Rangers FC vs 3K Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: Posta Rangers FC — Wygrana (40%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Liczba goli
Poniżej 2.5
@ 1.48
62%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

40%
31%
30%
Posta Rangers FCRemis3K
Wynik
Posta Rangers FC
@ 2.11
41%
Obie drużyny strzelą
Nie
@ 1.66
55%
Podwójna szansa
Doma/Remis
@ 1.30
35%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -0.25
@ 1.91
52%
1. połowa
Remis
@ 1.86
47%
HT/FT
Remis/Gospodarz
@ 5.10
19.6%
Dokładny wynik
1:0
@ 4.00
25.0%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Posta Rangers FCvs3K
40%
Forma
60%

Kursy

Bukmacher1X2
1xBet2.272.913.08
Bet3651.622.902.20
Betano1.622.922.07

Najczęstsze pytania

Posta Rangers FC vs 3K: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Posta Rangers FC z 41% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Posta Rangers FC vs 3K: jaki jest nasz typ na Azjatycka handicap?
Nasz typ na Azjatycka handicap to Posta Rangers FC -0.25 z 52% pewnością.
Jaka jest prognoza Połowa meczu dla Posta Rangers FC vs 3K?
Nasz typ na Połowa meczu to Remis z 47% pewnością.
Posta Rangers FC vs 3K: jaki jest nasz typ na PP/KM?
Nasz typ na PP/KM to X/1 z 20% pewnością.
Ile goli padnie w Posta Rangers FC vs 3K?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (62% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Kiedy i gdzie odbędzie się Posta Rangers FC vs 3K?
Posta Rangers FC vs 3K odbędzie się 2 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1GOR MumiaGOR Mumia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Posta Rangers FC
PPPWD
10Rozgrywane
3Wygrane
4Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.3
Wynik %30%
Gole/Mecz2.1
Średnio Goli1
Średnio Stracone1.1
Obie Strzelają40%
Czyste konta40%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

28 paźDu Bandari0-0
23 paźWvs KCB1-0
18 paźPu Murang'a SEAL1-5
10 paźPvs Shabana0-1
31 majPvs Ulinzi Stars0-1
3K
DDDWP
10Rozgrywane
4Wygrane
5Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz1.7
Wynik %40%
Gole/Mecz2.5
Średnio Goli1.3
Średnio Stracone1.2
Obie Strzelają70%
Czyste konta20%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

28 paźPu APS Bomet0-3
25 paźWvs Murang'a SEAL2-1
19 paźDu Bandari1-1
11 paźDvs Mara Sugar2-2
13 czeDvs Migori Youth1-1

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska