KenyaKenia
FKF Premier LeaguePremier League FKF
Runda 5

GOR Mumia vs KCB Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: GOR Mumia — Wygrana (51%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Liczba goli
Poniżej 2.5
@ 1.49
63%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

51%
29%
20%
GOR MumiaRemisKCB
Wynik
GOR Mumia
@ 1.65
52%
Obie drużyny strzelą
Nie
@ 1.59
59%
Podwójna szansa
Doma/Remis
@ 1.16
40%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -0.5
@ 1.72
58%
1. połowa
Remis
@ 1.91
46%
HT/FT
Remis/Gospodarz
@ 4.15
24.1%
Dokładny wynik
1:0
@ 3.35
29.9%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Założyciel i główny analityk
60.3% 30+ lat
10 min czytania

W piątą kolejkę FKF Premier League wchodzą dwie drużyny o wyraźnie zróżnicowanej dynamice wyników. GOR Mumia, prowadzący tabelę z dorobkiem dwunastu punktów po czterech meczach, prezentuje formę nieznoszącą konkurencji. Cztery zwycięstwa z rzędu (WWWW) to gwarancja stabilności i pewności siebie, co ...

Przeczytaj pełną analizę

Kluczowe Statystyki

GOR Mumia9
7Remisy
3KCB
2.11Średnia bramek
37%Obie Strzelają
37%Powyżej 2.5
22 lut 2026GOR Mumia3-0KCB
5 paź 2025KCB0-1GOR Mumia
7 kwi 2025KCB0-1GOR Mumia
23 paź 2024GOR Mumia0-0KCB
16 maj 2024KCB0-0GOR Mumia
Zobacz wszystkie mecze

Kursy

Bukmacher1X2
1xBet1.793.104.76
Bet3651.283.103.50
Betano1.313.203.00

Pełna analiza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16.2k Śledzone Prognozy
GOR Mumia vs KCB — typy i zapowiedź meczu
GOR Mumia
PWWWW
Ostatnia formavs
KCB
WDWPW

GOR Mumia przeciwko KCB: Lider z przewagą motywacji w piątej kolejce

W piątą kolejkę FKF Premier League wchodzą dwie drużyny o wyraźnie zróżnicowanej dynamice wyników. GOR Mumia, prowadzący tabelę z dorobkiem dwunastu punktów po czterech meczach, prezentuje formę nieznoszącą konkurencji. Cztery zwycięstwa z rzędu (WWWW) to gwarancja stabilności i pewności siebie, co przekłada się na bezpośrednią presję na przeciwnika. Z kolei KCB, plasujący się tuż za liderem na drugim miejscu z siedmioma punktami, notuje większą niestabilność. Bilans dwóch zwycięstw, jednego remisu i jednej porażki (WLWD) przybliża sytuację zespołu gości, który wciąż szuka idealnego rytmu.

Kluczowym czynnikiem decydującym o przebiegu tego pojedynku jest niewątpliwa przewaga motywacyjna gospodarzy. GOR Mumia walczą o awans do kwalifikacji Ligi Mistrzów CAF, co nadaje każdemu ich punktowi ogromną wagę. Dla drużyny z drugiego miejsca konkretny bodziec tabelowy nie został jeszcze jednoznacznie wytypowany, co może oznaczać mniejsze zaangażowanie w kluczowych momentach meczu. Obie ekipy mają identyczny czas regeneracji – cztery dni przerwy po dwóch ostatnich spotkaniach w ciągu dziesięciu dni – więc kwestia zmęczenia nie powinna być dominującym czynnikiem taktycznym.

Początek rozgrywek zaplanowano na niedzielę 1 listopada 2026 roku o godzinie 14:15 czasu warszawskiego. Analizując szanse drużyn w rynku 1X2, warto zwrócić uwagę na kursy oferowane przez Bet365. Gospodarze są wyraźnymi faworytami spotkania, co odzwierciedla kurs 1.80 na ich zwycięstwo przy kursie 3.10 dla remisu i 4.20 dla gości. Taka struktura pól stawek potwierdza logiczne założenie o wyższej klasie i determinacji GOR Mumia w starciu z zespołem, który musi udowodnić swoją stałość na najwyższym poziomie.

Analiza formy: Gor Mahia w doskonałej dyspozycji, KCB potrzebuje stabilności

W piątej kolejce KFF Premier League Kenii na boisku spotkają się Gor Mahia i KCB. Gor Mahia znajduje się w doskonałej formie, zajmując pierwsze miejsce z dorobkiem 12 punktów. W ostatnich pięciu meczach zanotowali cztery zwycięstwa i jedno porażkę. Ostatnie wyniki pokazują dominację w defensywie, gdzie czyste konta osiągnęli sześćdziesiąt procent czasu. W przeciwieństwie do KCB, który ma tylko dziesięć procent czystych kont, Gor Mahia skutecznie blokuje strzały przeciwników.

Gor Mahia wygrał ostatni mecz z Homeboyz 1-0 na wyjeździe, a przed nim pokonał Bandari 1-0 u siebie. W meczu z APS Bomet również odnieśli zwycięstwo 1-0 na wyjeździe. Przegrali tylko jeden mecz z Nairobi United 0-1. To pokazuje, że Gor Mahia jest bardzo stabilny i nie traci wielu bramek. W przeciwieństwie do nich, KCB ma gorszą formę defensywną i często traci bramki.

KCB zajmuje drugie miejsce z siedmioma punktami. Ich ostatnie wyniki to zwycięstwo nad Mombasa Elite 3-1, przegrana z Posta Rangers FC 0-1 na wyjeździe, zwycięstwo nad Mathare United 1-0 u siebie, remis z Nairobi United 2-2 na wyjeździe oraz zwycięstwo nad Shabana 2-1 na wyjeździe. KCB ma sześćdziesiąt procent BTTS w ostatnich meczach, co oznacza, że oba zespoły często zdobywają bramki.

Gor Mahia ma średnią bramek na mecz wynoszącą 1.3 scored i 0.5 conceded. KCB ma średnią bramek na mecz wynoszącą 1.3 scored i 1.1 conceded. To pokazuje, że Gor Mahia jest lepszy w defensywie niż KCB. W meczu między tymi zespołami można spodziewać się niskiej liczby bramek, ponieważ Gor Mahia ma dobrą defensywę.

Historia bezpośrednich spotkań: GOR Mumia dominuje nad KCB

W ostatnim okresie rozegrano 19 spotkań między tymi drużynami, a bilans tych pojedynków jednoznacznie wskazuje na przewagę GOR Mumia. Goście wygrywają w 9 z tych meczów, podczas gdy KCB odnosi zwycięstwa w zaledwie 3 przypadkach. W pozostałych 7 meczach padł remis, co świadczy o tym, że spotkania między tymi zespołami bywają zacięte, ale to GOR Mumia regularnie wygrywa kluczowe starcia. Średnia liczba bramek w tych meczach wynosi 2.11, co sugeruje umiarkowaną ofensywność obu zespołów. Warto zauważyć, że BTTS (BTTS) występuje w 37% przypadków, co oznacza, że w większości spotkań jedna z drużyn pozostaje bez strat gola lub obie drużyny strzelają bramki.

Ostatnie wyniki pokazują wyraźną dominację GOR Mumia. W ostatnich pięciu spotkaniach GOR Mumia wygrał cztery mecze i zremisował jeden. W meczu rozegranym 22 lutego 2026 roku GOR Mumia pokonało KCB 3-0, co było wyraźnym potwierdzeniem przewagi gościa. W poprzednim sezonie, 5 października 2025 roku, KCB uległo GOR Mumia 0-1, a tydzień wcześniej, 7 kwietnia 2025 roku, również uległo temu samemu wynikowi. W meczach rozegranych w sezonie 2024 oba zespoły zremisowały ze sobą: najpierw 0-0 na stadionie GOR Mumia, a potem ponownie 0-0 na stadionie KCB.

Tendencje te wskazują na to, że GOR Mumia jest silną drużyną w bezpośrednich pojedynkach z KCB. Ich skuteczność w ostatnich meczach jest imponująca, a KCB ma trudności z odniesieniem zwycięstwa przeciwko nim. Warto śledzić te trendy przy zakładach na wynik meczu oraz liczbę bramek.

Przebieg meczu i kluczowe strefy decydujące o wyniku

W piątej kolejce KEN Premier League, która odbędzie się w niedzielę 1 listopada 2026 roku o godzinie 14:15 czasu warszawskiego, do zmierzą się liderzy tabeli z zespołami walczącymi o utrzymanie formy. GOR Mumia, będący aktualnym liderem z pełnym dorobkiem punktowym i serią czterech zwycięstw, przystąpi do tego starcia jako wyraźny faworyt. Analiza taktyczna wskazuje, że gospodarze postawią na kontrolę tempa gry i wykorzystanie swojej przewagi fizycznej oraz mentalnej. Zespół ten nie stracił jeszcze ani jednego gola w dotychczasowych rozgrywkach, co potwierdza skuteczność ich struktury defensywnej. Z kolei KCB, zajmujące drugie miejsce w tabeli z bilansem dwóch zdobytych i dwóch straconych bramek, będzie musiało walczyć o każdy metr boiska. Największym atutem gości jest ich skuteczność w końcówkach pierwszej połowy – aż 50% ich wszystkich goli pada w przedziale czasowym od 46. do 60. minuty. To kluczowy moment, w którym GOR Mumia może być najbardziej narażone na błędy koncentracji po przerwie.

Oczekuje się, że GOR Mumia przejmie inicjatywę już od pierwszych minut i będzie dążyć do szybkiego wypracowania przewagi bramkowej. Ich forma WWWW świadczy o ogromnym zaufaniu do własnych możliwości ofensywnych oraz stabilności w defensywie. Brak straconych goli do tej pory sugeruje, że system gry gospodarzy jest bardzo dobrze zorganizowany i dyscyplinowany taktycznie. Goście z KCB muszą liczyć na kontrataki lub stałe fragmenty gry, aby wykorzystać swoją największą siłę – skuteczność w okolicy półgodziny od nawrotu do gry. Jeśli uda im się zaskoczyć gospodarzy właśnie w tym oknie czasowym, mogą stworzyć sobie szanse na zdobycie punktu lub nawet zwycięstwa mimo niższej pozycji w tabeli.

Mecz rozegrany zostanie przy pełnym zaangażowaniu obu drużyn, jednak motywacja GOR Mumia jest wyraźnie wyższa ze względu na walkę o czołowe miejsca i ewentualną awansową strefę turniejową. Rywalizacja ta będzie miała charakter otwarty dla gości, którzy muszą udowodnić swoją przydatność w lidze. Wszystkie obserwacje taktyczne wskazują na to, że kluczowa będzie pierwsza połowa spotkania oraz moment po przerwie — tam zapadnie los tego pojedynku.

Gdzie szukać wartości w meczu GOR Mumia vs KCB?

W piątej kolejce Kenedi Premier League Kenii na boisku spotkają się GOR Mumia z KCB. Gospodarze, którzy prowadzą tabelę po pięciu kolejkach, mają za sobą imponujący start – cztery zwycięstwa i zero remisów czy porażek, co daje im 12 punktów. Ich przeciwnicy, KCB, zajmują drugie miejsce z dorobkiem siedmiu punktów (dwa zwycięstwa, jeden remis i jedna porażka). Rywalizacja na tym etapie sezonu zapowiada się jako starcie lidera z utytułowanym rywalem, który wciąż ma ambicje walki o czołowe lokaty. Analiza kursów wskazuje na to, że bukmacherzy traktują GOR Mumia jako wyraźnego faworyta tego spotkania.

Rozkład sił przed tym pojedynkiem jest dość jednoznaczny. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.81 (najlepszy dostępny u Dafabet), co przekłada się na prawdopodobieństwo implied 51%. Remis jest wyceniany na 3.25 (również Dafabet), a zwycięstwo gości na 4.5 (przy czym najlepszy kurs na wyjazdowy triumf to 4.76 w 1xBet). W świetle tych danych, obstawanie na zwycięstwo GOR Mumia w rynku 1X2 wydaje się najbezpieczniejszą opcją dla typujących, którzy wierzą w dominację lidera ligi. Zespół z pozycji pierwszej nie tylko ma lepszą formę, ale również większą motywację do utrzymania przewagi nad bezpośrednim konkurentem.

Prognoza totalu goli wskazuje na scenariusz z niską skutecznością ofensywną lub dużą liczbą błędów w defensywie obu drużyn. Rynek Under/poniżej 2.5 jest sugerowany z wysokim poziomem pewności (63%). Dodatkowo, rynek BTTS (Obie drużyna strzelą) skłania się ku opcji „nie” (59% pewności). Oznacza to, że oczekujemy meczu, w którym może paść tylko jedna bramka lub żadna – co sprzyja obstawianiu rynków opartych na braku gola przez jedną lub obie strony. Warto zwrócić uwagę na fakt, że gospodarze mają bardzo dobrą passę i mogą postawić na solidną defensywę.

Ostateczny werdykt analizy faworyzuje gospodarzy w połączeniu z ostrożnym totaliem goli. Wybór pada na wynik meczu: zwycięstwo GOR Mumia (52% pewności) oraz total goli poniżej 2.5 (63% pewność). Dodatkowo rozważana jest podwójna szansa DC: 1X (40% pewności), co daje dodatkowe ubezpieczenie w przypadku remisu. Warto śledzić dostępne kursy u wymienionych bukmekerów i rozważyć obstawianie rynku BTTS: no oraz Under/poniżej 2.5 jako uzupełnienie głównej typacji.

Inne rynki warte uwagi: GOR Mumia vs KCB

Analizując dodatkowe opcje zakładu dla meczu 5. kolejki KKF Premier League, model zwraca uwagę na rynek Aasian Handicap. Faworytem jest GOR Mumia, który ma w ofercie bukmekera kurs 1.72 przy handicapzie -0.50. Pewność tego typowania wynosi 58%, co sugeruje, że gospodarze powinni odnieść zwycięstwo w regulaminowym czasie gry. Dodatkowo, rynek Half-Time/Full-Time (PP/KM) wskazuje na remis w pierwszej połowie z kursiem 1.91 i prawdopodobieństwem wynoszącym 46%. To połączenie sugeruje, że początek spotkania może być zacięty, ale ostatecznie to GOR Mumia zdominuje grę i wygra mecz.

Najbardziej prawdopodobnym wynikiem dokładnym (Poprawny wynik) jest remis 1:0 na korzyść gospodarzy. Ten typ ma kurs 3.35 i pewność na poziomie 30%. Warto również rozważyć opcję BTTS (Obie drużyny strzelą gola), która jest mniej prawdopodobna ze względu na defensywny charakter przewidywanego wyniku. Model nie wskazuje na wysokie prawdopodobieństwo strzałów obu zespołów, co czyni typ 1:0 atrakcyjnym dla graczy szukających wartości.

Opcje związane z kartkami i rzutami rożnymi nie są obecnie priorytetem w modelu, ale warto śledzić dynamikę spotkania. Jeśli GOR Mumia przejmie inicjatywę, mogą oni generować więcej sytuacji bramkowych niż KCB, co przełoży się na liczbę rożnych. Zalecane jest skupienie się na rynku AH -0.50 oraz PP/KM jako najbardziej wiarygodnych opcjach dla tego meczu.

Podsumowanie i ostateczny werdykt: GOR Mumia vs KCB

Podejmujemy ostateczną decyzję, stawiając na zwycięstwo gospodarzy w rynku 1X2. GOR Mumia prezentuje się jako zespół niepokonany i z ogromnym zapasem pewności siebie, co znajduje odzwierciedlenie w aktualnej pozycji lidera. W przeciwieństwie do nich, KCB musi zmierzyć się z koniecznością odrobienia strat i udowodnienia, że ich forma jest stabilna na dłuższą metę. Przy tak wyraźnej dysproporcji w samoocenie drużyn, faworytem są gospodarze, którzy mają realne szanse na wygraną.

W kontekście liczby bramek oczekujemy wydarzenia o charakterze zamkniętym i strategicznym. Szansa na to, że mecz zakończy się wynikiem z poniżej 2.5, jest wysoka, a rynek BTTS sugeruje raczej brak goli dla obu drużyn. Oznacza to, że prawdopodobnie zobaczymy minimalną liczbę trafień, gdzie to GOR Mumia może zrealizować swoją przewagę techniczną lub mentalną bez nadmiernej wymiany ciosów w ataku.

Nasza propozycjaPoniżej 2.5Powyżej/Poniżej bramek@1.49 · 63%
Najlepsza WartośćGOR MumiaWynik meczu (1X2)@1.65 · 52%
Nasze typy: GOR Mumia vs KCB — GOR Mumia — Wygrana (51%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Nie

Najczęstsze pytania

GOR Mumia vs KCB: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje GOR Mumia z 52% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w GOR Mumia vs KCB?
Obie drużyny strzelą: Nie (59% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na GOR Mumia vs KCB?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 40% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Jaki jest najlepszy zakład na GOR Mumia vs KCB?
Naszą główną rekomendacją jest Poniżej 2.5 z 63% pewnością.
Jaki wynik jest przewidywany dla GOR Mumia vs KCB?
Najbardziej prawdopodobny dokładny wynik to 1:0 (29.9% implikowane prawdopodobieństwo).
Kiedy i gdzie odbędzie się GOR Mumia vs KCB?
GOR Mumia vs KCB odbędzie się 1 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1GOR MumiaGOR Mumia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

GOR Mumia
PWWWW
10Rozgrywane
7Wygrane
2Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz2.3
Wynik %70%
Gole/Mecz1.8
Średnio Goli1.3
Średnio Stracone0.5
Obie Strzelają30%
Czyste konta60%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

28 paźWu Homeboyz1-0
24 paźWvs Bandari1-0
17 paźWu APS Bomet1-0
13 paźWvs Murang'a SEAL4-2
31 majPvs Nairobi United0-1
KCB
WDWPW
10Rozgrywane
4Wygrane
3Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.5
Wynik %40%
Gole/Mecz2.4
Średnio Goli1.3
Średnio Stracone1.1
Obie Strzelają60%
Czyste konta10%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

28 paźWvs Mombasa Elite3-1
23 paźPu Posta Rangers FC0-1
17 paźWvs Mathare United1-0
11 paźDu Nairobi United2-2
31 majWu Shabana2-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy19
Średnio Goli2.11
Obie Strzelają37%
Powyżej 2.5 Goli37%
Powyżej 1.5 Goli47%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
GOR Mumia261.37 na mecz
KCB140.74 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
GOR Mumia9 (47%)
KCB8 (42%)
22 lut 2026Premier League FKFGOR Mumia3-0KCB
5 paź 2025Premier League FKFKCB0-1GOR Mumia
7 kwi 2025Premier League FKFKCB0-1GOR Mumia
23 paź 2024Premier League FKFGOR Mumia0-0KCB
16 maj 2024Premier League FKFKCB0-0GOR Mumia
1 paź 2023Premier League FKFGOR Mumia1-1KCB
17 mar 2023Premier League FKFKCB0-0GOR Mumia
4 sty 2023Premier League FKFGOR Mumia0-1KCB
23 kwi 2022Premier League FKFKCB0-1GOR Mumia
25 wrz 2021Premier League FKFGOR Mumia2-1KCB
8 sie 2021Premier League FKFKCB0-0GOR Mumia
7 mar 2021Premier League FKFGOR Mumia0-2KCB
22 wrz 2019Premier League FKFGOR Mumia2-1KCB
2 maj 2019Premier League FKFGOR Mumia3-3KCB
27 sty 2019Premier League FKFKCB1-0GOR Mumia
9 sie 2015Premier League FKFKCB1-6GOR Mumia
8 kwi 2015Premier League FKFGOR Mumia3-1KCB
28 sie 2014Premier League FKFKCB0-0GOR Mumia
9 kwi 2014Premier League FKFGOR Mumia3-2KCB

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska