KenyaKenia
FKF Premier LeaguePremier League FKF
Runda 7

Ulinzi Stars vs Migori Youth Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: Ulinzi Stars — Wygrana (35%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Liczba goli
Poniżej 2.5
@ 1.42
64%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

35%
32%
33%
Ulinzi StarsRemisMigori Youth
Wynik
Remis
@ 2.81
30%
Obie drużyny strzelą
Nie
@ 1.62
56%
Podwójna szansa
Doma/Remis
@ 1.34
34%
Handicap azjatycki
H. Goście +0
@ 1.88
53%
1. połowa
Remis
@ 1.83
49%
HT/FT
Remis/Remis
@ 4.00
25.0%
Dokładny wynik
0:0
@ 5.50
18.2%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Ulinzi StarsvsMigori Youth
42%
Forma
58%

Kursy

Bukmacher1X2
1xBet2.532.812.69
Bet3651.802.801.91
Marathonbet2.532.812.69

Najczęstsze pytania

Kto wygra Ulinzi Stars vs Migori Youth?
Nasz model przewiduje Remis z 30% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Ulinzi Stars vs Migori Youth?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 34% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Jaki jest najlepszy zakład na Ulinzi Stars vs Migori Youth?
Naszą główną rekomendacją jest Poniżej 2.5 z 64% pewnością.
Jaki wynik jest przewidywany dla Ulinzi Stars vs Migori Youth?
Najbardziej prawdopodobny dokładny wynik to 0:0 (18.2% implikowane prawdopodobieństwo).
Jaka jest prognoza Azjatycka handicap dla Ulinzi Stars vs Migori Youth?
Nasz typ na Azjatycka handicap to Migori Youth +0 z 53% pewnością.
Kiedy i gdzie odbędzie się Ulinzi Stars vs Migori Youth?
Ulinzi Stars vs Migori Youth odbędzie się 14 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1GOR MumiaGOR Mumia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Ulinzi Stars
WPDDP
10Rozgrywane
4Wygrane
3Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.5
Wynik %40%
Gole/Mecz1.6
Średnio Goli0.8
Średnio Stracone0.8
Obie Strzelają30%
Czyste konta40%
Nie strzelił50%

Ostatnie Mecze

29 paźPu Kenya Police0-1
24 paźDvs Mara Sugar0-0
18 paźDu Homeboyz1-1
11 paźPvs Tusker0-2
31 majWu Posta Rangers FC1-0
Migori Youth
WDDDD
10Rozgrywane
5Wygrane
4Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz1.9
Wynik %50%
Gole/Mecz1.6
Średnio Goli1
Średnio Stracone0.6
Obie Strzelają50%
Czyste konta40%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

29 paźDu Shabana1-1
24 paźDvs Mathare United0-0
11 paźDvs Policja1-1
13 czeDu 3K1-1
7 czeWvs Equity Bank2-1

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska