KenyaKenia
FKF Premier LeaguePremier League FKF
Runda 7

Nairobi United vs Mara Sugar Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: Nairobi United — Wygrana (41%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Liczba goli
Poniżej 2.5
@ 1.42
64%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

41%
31%
28%
Nairobi UnitedRemisMara Sugar
Wynik
Nairobi United
@ 2.04
42%
Obie drużyny strzelą
Nie
@ 1.61
57%
Podwójna szansa
Doma/Remis
@ 1.26
36%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -0.25
@ 1.85
54%
1. połowa
Remis
@ 1.86
48%
HT/FT
Remis/Gospodarz
@ 5.00
20.0%
Dokładny wynik
1:0
@ 6.00
16.7%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Nairobi United1
1Remisy
2Mara Sugar
1.5Średnia bramek
25%Obie Strzelają
0%Powyżej 2.5
1 kwi 2026Nairobi United1-1Mara Sugar
1 paź 2025Mara Sugar0-1Nairobi United
2 cze 2024Mara Sugar1-0Nairobi United
16 gru 2023Nairobi United0-2Mara Sugar
Zobacz wszystkie mecze

Kursy

Bukmacher1X2
1xBet2.212.893.22
Bet3651.572.882.25
Marathonbet2.192.893.12

Najczęstsze pytania

Nairobi United vs Mara Sugar: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Nairobi United z 42% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Nairobi United vs Mara Sugar: jaki jest nasz typ na PP/KM?
Nasz typ na PP/KM to X/1 z 20% pewnością.
Ile goli padnie w Nairobi United vs Mara Sugar?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (64% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w Nairobi United vs Mara Sugar?
Obie drużyny strzelą: Nie (57% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Nairobi United vs Mara Sugar?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 36% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Kiedy i gdzie odbędzie się Nairobi United vs Mara Sugar?
Nairobi United vs Mara Sugar odbędzie się 14 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1GOR MumiaGOR Mumia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Nairobi United
WDDDP
10Rozgrywane
3Wygrane
5Remisy
2Przegrane
Punkty/Mecz1.4
Wynik %30%
Gole/Mecz2.2
Średnio Goli1.1
Średnio Stracone1.1
Obie Strzelają50%
Czyste konta40%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

28 paźPu Murang'a SEAL2-3
25 paźDvs APS Bomet1-1
18 paźDu Shabana0-0
11 paźDvs KCB2-2
31 majWu GOR Mumia1-0
Mara Sugar
PDWDD
10Rozgrywane
3Wygrane
4Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.3
Wynik %30%
Gole/Mecz1.6
Średnio Goli0.8
Średnio Stracone0.8
Obie Strzelają40%
Czyste konta50%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

28 paźDvs AFC Leopards0-0
24 paźDu Ulinzi Stars0-0
19 paźWvs Mombasa Elite2-1
11 paźDu 3K2-2
31 majPu Murang'a SEAL1-2

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy4
Średnio Goli1.5
Obie Strzelają25%
Powyżej 2.5 Goli0%
Powyżej 1.5 Goli50%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Nairobi United20.5 na mecz
Mara Sugar41 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Nairobi United1 (25%)
Mara Sugar2 (50%)
1 kwi 2026Premier League FKFNairobi United1-1Mara Sugar
1 paź 2025Premier League FKFMara Sugar0-1Nairobi United
2 cze 2024Super LigaMara Sugar1-0Nairobi United
16 gru 2023Super LigaNairobi United0-2Mara Sugar

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska