KenyaKenia
FKF Premier LeaguePremier League FKF
Runda 7

Kenya Police vs Posta Rangers FC Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: Kenya Police — Wygrana (52%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Liczba goli
Poniżej 2.5
@ 1.49
62%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

52%
29%
19%
Kenya PoliceRemisPosta Rangers FC
Wynik
Kenya Police
@ 1.60
53%
Obie drużyny strzelą
Nie
@ 1.56
59%
Podwójna szansa
Doma/Remis
@ 1.11
41%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -0.75
@ 1.92
52%
1. połowa
Remis
@ 1.91
47%
HT/FT
Remis/Gospodarz
@ 4.33
23.1%
Dokładny wynik
1:0
@ 5.00
20.0%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Kenya PolicevsPosta Rangers FC
71%
Forma
29%
71%
H2H
29%
56%
Gole
44%
63%
Ogółem
36%

Kursy

Bukmacher1X2
1xBet1.723.124.84
Bet3651.253.103.75
Marathonbet1.703.124.70

Najczęstsze pytania

Kto wygra Kenya Police vs Posta Rangers FC?
Nasz model przewiduje Kenya Police z 53% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Ile goli padnie w Kenya Police vs Posta Rangers FC?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (62% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w Kenya Police vs Posta Rangers FC?
Obie drużyny strzelą: Nie (59% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Kenya Police vs Posta Rangers FC?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 41% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Jaki jest najlepszy zakład na Kenya Police vs Posta Rangers FC?
Naszą główną rekomendacją jest Poniżej 2.5 z 62% pewnością.
Kiedy i gdzie odbędzie się Kenya Police vs Posta Rangers FC?
Kenya Police vs Posta Rangers FC odbędzie się 15 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1GOR MumiaGOR Mumia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Kenya Police
WWPDW
9Rozgrywane
3Wygrane
3Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.33
Wynik %33%
Gole/Mecz1.56
Średnio Goli0.67
Średnio Stracone0.89
Obie Strzelają22%
Czyste konta56%
Nie strzelił44%

Ostatnie Mecze

29 paźWvs Ulinzi Stars1-0
25 paźDu Mombasa Elite0-0
20 paźPvs AFC Leopards1-2
26 styWu Mara Sugar1-0
7 gruWvs Mara Sugar1-0
Posta Rangers FC
PPPWD
10Rozgrywane
3Wygrane
4Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.3
Wynik %30%
Gole/Mecz2.1
Średnio Goli1
Średnio Stracone1.1
Obie Strzelają40%
Czyste konta40%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

28 paźDu Bandari0-0
23 paźWvs KCB1-0
18 paźPu Murang'a SEAL1-5
10 paźPvs Shabana0-1
31 majPvs Ulinzi Stars0-1

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska