KenyaKenia
FKF Premier LeaguePremier League FKF
Runda 7

AFC Leopards vs Mombasa Elite Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: AFC Leopards — Wygrana (65%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Wynik
AFC Leopards
@ 1.31
66%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

65%
24%
11%
AFC LeopardsRemisMombasa Elite
Liczba goli
Poniżej 2.5
@ 1.65
56%
Obie drużyny strzelą
Nie
@ 1.48
62%
Podwójna szansa
Doma/Remis
@ 1.02
44%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -1.25
@ 1.91
52%
1. połowa
AFC Leopards
@ 1.95
45%
HT/FT
Gospodarz/Gospodarz
@ 2.10
47.6%
Dokładny wynik
1:0
@ 5.50
18.2%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

AFC LeopardsvsMombasa Elite
75%
Forma
25%

Kursy

Bukmacher1X2
1xBet1.373.748.95
Bet3651.123.755.50
Marathonbet1.363.748.40

Najczęstsze pytania

AFC Leopards vs Mombasa Elite: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje AFC Leopards z 66% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Jaka jest prognoza Połowa meczu dla AFC Leopards vs Mombasa Elite?
Nasz typ na Połowa meczu to AFC Leopards z 45% pewnością.
AFC Leopards vs Mombasa Elite: jaki jest nasz typ na PP/KM?
Nasz typ na PP/KM to 1/1 z 48% pewnością.
Ile goli padnie w AFC Leopards vs Mombasa Elite?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (56% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w AFC Leopards vs Mombasa Elite?
Obie drużyny strzelą: Nie (62% pewności).
Kiedy i gdzie odbędzie się AFC Leopards vs Mombasa Elite?
AFC Leopards vs Mombasa Elite odbędzie się 14 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1GOR MumiaGOR Mumia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

AFC Leopards
PDWDD
10Rozgrywane
4Wygrane
3Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.5
Wynik %40%
Gole/Mecz1.8
Średnio Goli1
Średnio Stracone0.8
Obie Strzelają50%
Czyste konta40%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

28 paźDu Mara Sugar0-0
25 paźDvs Shabana0-0
20 paźWu Kenya Police2-1
14 paźDvs Bandari0-0
31 majPvs Bidco United1-2
Mombasa Elite
DPPDP
10Rozgrywane
3Wygrane
3Remisy
4Przegrane
Punkty/Mecz1.2
Wynik %30%
Gole/Mecz1.6
Średnio Goli0.7
Średnio Stracone0.9
Obie Strzelają40%
Czyste konta40%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

28 paźPu KCB1-3
25 paźDvs Kenya Police0-0
19 paźPu Mara Sugar1-2
14 paźPvs Homeboyz0-1
13 czeDu Naivas1-1

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska