KenyaKenia
FKF Premier LeaguePremier League FKF
Runda 7

Murang'a SEAL vs Mathare United Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: Remis (50%); Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
95%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

50%
50%
0%
Murang'a SEALRemisMathare United
Wynik
Murang'a SEAL
50%
Obie drużyny strzelą
Nie
62%
Podwójna szansa
Doma/Remis
95%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Murang'a SEAL2
2Remisy
0Mathare United
2Średnia bramek
50%Obie Strzelają
0%Powyżej 2.5
22 mar 2026Murang'a SEAL1-1Mathare United
10 sty 2026Mathare United0-2Murang'a SEAL
2 mar 2025Murang'a SEAL1-1Mathare United
10 gru 2024Mathare United0-2Murang'a SEAL
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Kto wygra Murang'a SEAL vs Mathare United?
Nasz model przewiduje Murang'a SEAL z 50% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w Murang'a SEAL vs Mathare United?
Obie drużyny strzelą: Nie (62% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Murang'a SEAL vs Mathare United?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 95% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Kiedy i gdzie odbędzie się Murang'a SEAL vs Mathare United?
Murang'a SEAL vs Mathare United odbędzie się 15 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1GOR MumiaGOR Mumia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Murang'a SEAL
WPWPW
10Rozgrywane
5Wygrane
0Remisy
5Przegrane
Punkty/Mecz1.5
Wynik %50%
Gole/Mecz3.4
Średnio Goli1.8
Średnio Stracone1.6
Obie Strzelają70%
Czyste konta20%
Nie strzelił10%

Ostatnie Mecze

28 paźWvs Nairobi United3-2
25 paźPu 3K1-2
18 paźWvs Posta Rangers FC5-1
13 paźPu GOR Mumia2-4
31 majWvs Mara Sugar2-1
Mathare United
WDPDW
10Rozgrywane
3Wygrane
3Remisy
4Przegrane
Punkty/Mecz1.2
Wynik %30%
Gole/Mecz1.8
Średnio Goli0.8
Średnio Stracone1
Obie Strzelają40%
Czyste konta40%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

29 paźWvs Tusker2-1
24 paźDu Migori Youth0-0
17 paźPu KCB0-1
10 paźDvs APS Bomet0-0
31 majWvs Bandari1-0

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy4
Średnio Goli2
Obie Strzelają50%
Powyżej 2.5 Goli0%
Powyżej 1.5 Goli100%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Murang'a SEAL61.5 na mecz
Mathare United20.5 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Murang'a SEAL2 (50%)
Mathare United0 (0%)
22 mar 2026Premier League FKFMurang'a SEAL1-1Mathare United
10 sty 2026Premier League FKFMathare United0-2Murang'a SEAL
2 mar 2025Premier League FKFMurang'a SEAL1-1Mathare United
10 gru 2024Premier League FKFMathare United0-2Murang'a SEAL

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska