KenyaKenia
FKF Premier LeaguePremier League FKF
Runda 7

Homeboyz vs KCB Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: Remis (50%); Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
95%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

0%
50%
50%
HomeboyzRemisKCB
Wynik
KCB
50%
Obie drużyny strzelą
Nie
62%
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
95%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Homeboyz5
7Remisy
5KCB
2.35Średnia bramek
65%Obie Strzelają
41%Powyżej 2.5
26 kwi 2026KCB1-1Homeboyz
30 lis 2025Homeboyz1-1KCB
30 mar 2025Homeboyz2-2KCB
19 paź 2024KCB4-1Homeboyz
11 lut 2024KCB1-2Homeboyz
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Kto wygra Homeboyz vs KCB?
Nasz model przewiduje KCB z 50% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w Homeboyz vs KCB?
Obie drużyny strzelą: Nie (62% pewności).
Czy podwójna szansa X2 to dobry zakład na Homeboyz vs KCB?
Nasz typ podwójnej szansy to X2 z 95% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Kiedy i gdzie odbędzie się Homeboyz vs KCB?
Homeboyz vs KCB odbędzie się 15 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1GOR MumiaGOR Mumia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Homeboyz
DDWDP
10Rozgrywane
1Wygrane
4Remisy
5Przegrane
Punkty/Mecz0.7
Wynik %10%
Gole/Mecz1.8
Średnio Goli0.7
Średnio Stracone1.1
Obie Strzelają50%
Czyste konta10%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

28 paźPvs GOR Mumia0-1
18 paźDvs Ulinzi Stars1-1
14 paźWu Mombasa Elite1-0
31 majDu Policja1-1
23 majDu Kariobangi Sharks2-2
KCB
WDWPW
10Rozgrywane
4Wygrane
3Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.5
Wynik %40%
Gole/Mecz2.4
Średnio Goli1.3
Średnio Stracone1.1
Obie Strzelają60%
Czyste konta10%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

28 paźWvs Mombasa Elite3-1
23 paźPu Posta Rangers FC0-1
17 paźWvs Mathare United1-0
11 paźDu Nairobi United2-2
31 majWu Shabana2-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy17
Średnio Goli2.35
Obie Strzelają65%
Powyżej 2.5 Goli41%
Powyżej 1.5 Goli76%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Homeboyz181.06 na mecz
KCB221.29 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Homeboyz4 (24%)
KCB4 (24%)
26 kwi 2026Premier League FKFKCB1-1Homeboyz
30 lis 2025Premier League FKFHomeboyz1-1KCB
30 mar 2025Premier League FKFHomeboyz2-2KCB
19 paź 2024Premier League FKFKCB4-1Homeboyz
11 lut 2024Premier League FKFKCB1-2Homeboyz
27 wrz 2023Premier League FKFHomeboyz0-2KCB
29 mar 2023Premier League FKFHomeboyz0-0KCB
27 lis 2022Premier League FKFKCB0-1Homeboyz
15 maj 2022Premier League FKFHomeboyz2-1KCB
16 sty 2022Premier League FKFKCB2-3Homeboyz
26 cze 2021Premier League FKFHomeboyz0-0KCB
13 gru 2020Premier League FKFKCB2-0Homeboyz
29 wrz 2019Premier League FKFKCB2-1Homeboyz
27 kwi 2019Premier League FKFKCB1-1Homeboyz
8 gru 2018Premier League FKFHomeboyz1-0KCB
3 sie 2013Premier League FKFKCB2-1Homeboyz
19 maj 2013Premier League FKFHomeboyz1-1KCB

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska