KenyaKenia
FKF Premier LeaguePremier League FKF
Runda 7

APS Bomet vs Bandari Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: Remis (50%); Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
95%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

50%
50%
0%
APS BometRemisBandari
Wynik
APS Bomet
50%
Obie drużyny strzelą
Nie
62%
Podwójna szansa
Doma/Remis
95%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

APS Bomet2
0Remisy
0Bandari
1.5Średnia bramek
0%Obie Strzelają
0%Powyżej 2.5
20 maj 2026Bandari0-2APS Bomet
7 gru 2025APS Bomet1-0Bandari
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

APS Bomet vs Bandari: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje APS Bomet z 50% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na APS Bomet vs Bandari?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 95% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Czy obie drużyny strzelą w APS Bomet vs Bandari?
Obie drużyny strzelą: Nie (62% pewności).
Kiedy i gdzie odbędzie się APS Bomet vs Bandari?
APS Bomet vs Bandari odbędzie się 14 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1GOR MumiaGOR Mumia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

APS Bomet
DDPDW
10Rozgrywane
6Wygrane
3Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz2.1
Wynik %60%
Gole/Mecz1.7
Średnio Goli1.3
Średnio Stracone0.4
Obie Strzelają30%
Czyste konta60%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

28 paźWvs 3K3-0
25 paźDu Nairobi United1-1
17 paźPvs GOR Mumia0-1
10 paźDu Mathare United0-0
31 majDu Tusker1-1
Bandari
PDDPD
10Rozgrywane
1Wygrane
5Remisy
4Przegrane
Punkty/Mecz0.8
Wynik %10%
Gole/Mecz1.6
Średnio Goli0.6
Średnio Stracone1
Obie Strzelają40%
Czyste konta30%
Nie strzelił50%

Ostatnie Mecze

28 paźDvs Posta Rangers FC0-0
24 paźPu GOR Mumia0-1
19 paźDvs 3K1-1
14 paźDu AFC Leopards0-0
31 majPu Mathare United0-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy2
Średnio Goli1.5
Obie Strzelają0%
Powyżej 2.5 Goli0%
Powyżej 1.5 Goli50%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
APS Bomet31.5 na mecz
Bandari00 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
APS Bomet2 (100%)
Bandari0 (0%)
20 maj 2026Premier League FKFBandari0-2APS Bomet
7 gru 2025Premier League FKFAPS Bomet1-0Bandari

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska