MoroccoMaroko
Botola ProBotola Pro
Runda 2

Widad Témara vs UTS Rabat Typy i Porady Bukmacherskie

2 paź 2026
0-1
Koniec meczu
Stade Olympique de Rabat, Rabat
Trafiony
Nasza propozycja
Liczba goli
Poniżej 2.5
@ 1.40
0 : 1
FT

Porady bukmacherskie

32%
35%
33%
Widad TémaraRemisUTS Rabat
Wynik
Remis
@ 2.57
32%
Obie drużyny strzelą
Nie
@ 1.63
56%
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
@ 1.36
34%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -0.25
@ 2.02
50%
1. połowa
Remis
@ 1.66
50%
HT/FT
Remis/Remis
@ 3.10
32.3%
Dokładny wynik
0:0
@ 5.00
20.0%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Założyciel i główny analityk
60.3% 30+ lat
9 min czytania

Po emocjonującym początku sezonu 2026/2027 w marokańskiej Botola Pro, ekipy Widad Témara i UTS Rabat przystąpią do bezpośredniego pojedynku w ramach Matchday 2 z identycznym dorobkiem punktowym. Obie drużyny wygrały swoje inauguracyjne spotkania i obecnie plasują się tuż za czołową dwójką tabeli – g...

Przeczytaj pełną analizę

Kluczowe Statystyki

Widad Témara0
2Remisy
1UTS Rabat
1Średnia bramek
33%Obie Strzelają
0%Powyżej 2.5
2 paź 2026Widad Témara0-1UTS Rabat
11 kwi 2021UTS Rabat0-0Widad Témara
9 gru 2020Widad Témara1-1UTS Rabat
Zobacz wszystkie mecze

Kursy

Bukmacher1X2
1xBet2.852.472.76
Bet3651.832.621.83
Betano1.802.721.80

Pełna analiza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16.2k Śledzone Prognozy
Widad Témara vs UTS Rabat — typy i zapowiedź meczu
Widad Témara
WWPWP
Ostatnia formavs
UTS Rabat
WDWWW

Widad Témara podejmuje UTS Rabat w ramach 2. kolejki Botola Pro

Po emocjonującym początku sezonu 2026/2027 w marokańskiej Botola Pro, ekipy Widad Témara i UTS Rabat przystąpią do bezpośredniego pojedynku w ramach Matchday 2 z identycznym dorobkiem punktowym. Obie drużyny wygrały swoje inauguracyjne spotkania i obecnie plasują się tuż za czołową dwójką tabeli – gospodarze zajmują trzecią lokatę, natomiast goście z Rabatu są na szóstej pozycji, obie z kompletem trzech punktów i bilansem bramkowym przemawiającym na ich korzyść.

Piątkowy pojedynek na obiekcie Widad Témara rozpocznie się o godzinie 20:00 czasu lokalnego (20:00 CEST). Według kursów wystawionych przez Bet365, faworytem do odniesienia zwycięstwa jest minimalnie drużyna gospodarzy – kurs na wygraną Widad Témara wynosi 2.75, podczas gdy zarówno remiz, jak i triumf UTS Rabat wyceniane są identycznie na 2.62. Równa dystrybucja prawdopodobieństwa przez analityków bukmachera świadczy o wyrównanej potyczce, w której każdy z trzech rezultatów wydaje się równie realny.

Dla obu zespołów będzie to drugie spotkanie w przeciągu dziesięciu dni, co oznacza wyrównane warunki pod względem regeneracji i przygotowania fizycznego. Starcie dwóch niepokonanych ekip z identycznym startem sezonu stanowi fascynujący punkt wyjścia do analizy kursów 1X2 i poszukiwania wartości w ofercie bukmachera. Rezultat tego meczu może znacząco wpłynąć na układ czołówki tabeli już na tak wczesnym etapie rozgrywek.

Jak Widad Témara i UTS Rabat mogą wykorzystać defensywne atuty w bezbramkowym stylu?

Obie drużyny rozpoczęły sezon Botola Pro od identycznych rezultatów — zwycięstw 1:0, które dały im po trzy punkty i miejsce w górnej części tabeli. Kluczowym elementem ich inauguracyjnych występów była skuteczność defensywna: żadna z ekip nie straciła gola, co sugeruje, że starcie na Matchday 2 będzie prawdziwą próbą sił między dwiema formacjami, które potrafią zorganizować się w obronie. Warto zauważyć, że kursy Bet365 na ten mecz (Widad Témara 2.75, remis 2.62, UTS Rabat 2.62) odzwierciedlają wyrównany potencjał obu stron, co czyni analizę taktyczną szczególnie istotną dla graczy szukających wartości w zakładach 1X2.

Przy braku danych o konkretnych formationach obu zespołów, można jednak wnioskować na podstawie ich statystyk, że obie ekipy preferują zwarty blok defensywny z szybkimi kontratakami. Brak zdobytych bramek w dotychczasowych meczach niekoniecznie świadczy o problemach w ataku — może raczej wskazywać na pragmatyczne podejście trenerów, którzy stawiają na pewność w destrukcji niż na widowiskową grę przodem. W kontekście zakładów BTTS, niska historia bramek obu drużyn sugeruje ostrożność przy typowaniu gola dla obu stron.

Szósta lokata UTS Rabat i trzecie miejsce Widad Témara tworzą interesującą dynamikę. Zespół z wyższym miejscem w tabeli może dążyć do narzucenia tempa gry, podczas gdy UTS Rabat, dysponując identycznym dorobkiem punktowym, prawdopodobnie skupi się na zneutralizowaniu atutów rywala. Równy czas odpoczynku (sześć dni) oznacza, że żadna ze stron nie ma przewagi fizycznej, co dodatkowo podkreśla znaczenie przygotowania taktycznego. Dla graczy rozważających zakłady na poniżej 2.5 gola, profil obu drużyn — obie z czystymi kontami i minimalną liczbą zdobytych bramek — może stanowić istotną przesłankę.

Bezpośrednie starcia: dwa remisy z rzędu między UTS Rabat a Widad Témara

Bezpośrednia historia spotkań między tymi drużynami w ostatnich dwóch sezonach prezentuje niezwykle wyrównany obrazek. Zarówno UTS Rabat, jak i Widad Témara nie zdołały wypracować przewagi w bezpośrednich pojedynkach — każda z ekip kończyła starcia bez zwycięstwa na koncie. Warto jednak podkreślić, że mimo braku rozstrzygnięcia na korzyść którakolwiek ze stron, oba mecze dostarczyły emocji innymi torami, przede wszystkim pod względem taktycznym i defensywnym.

Analizując dokładnie dwa ostatnie mecze, rzuca się w oczy wyraźny schemat niskiego wyniku bramkowego. Średnia liczba goli wynosząca zaledwie 1 bramkę na mecz wskazuje na to, że obie drużyny stawiają przede wszystkim na solidną organizację defensywną. Spotkanie z kwietnia 2021 roku zakończyło się bezbramkowym remisem, co tylko potwierdza tezę o dominacji elementów defensywnych w stylu gry obu zespołów. W drugim pojedynku padł wynik 1:1, jednak ogólny obraz gry również nie napawa optymizmem pod kątem licznych okazji bramkowych.

Jeśli chodzi o rynek BTTS, statystyka jest jednoznaczna — w 50% bezpośrednich starć obie drużyny wpisywały się na listę strzelców. Oznacza to, że przy obstawianiu tego rynku na podstawie H2H, można oczekiwać wyrównanych szans. Dla graczy szukających wartości w kursach, fakt iż oba zespoły jeszcze nigdy nie wygrały ze sobą bezpośredniego pojedynku, może sugerować ostrożność przy typowaniu faworyta w 1X2 — kursy powinny odzwierciedlać tę równowagę, ale warto sprawdzić, czy margin bukmachera nie zawyża przypadkiem szans jednej ze stron.

Forma obu drużyn i tendencje bramkowe przed starciem w drugiej kolejce

W drugiej kolejce rozgrywek Botola Pro Widad Témara podejmie na własnym terenie drużynę UTS Rabat. Obie ekipy wchodzą w ten pojedynek z identycznym dorobkiem punktowym po pierwszej serii gier, co tylko podkreśla, jak wyrównana może być ta konfrontacja. Bilans formy ostatnich pięciu spotkań sugeruje jednak lekką przewagę gości – UTS Rabat prezentuje sekwencję WWDWW, podczas gdy Widad Témara ma na koncie sekwencję WLWWD. Kluczowa różnica tkwi w stabilności: zespół z Rabatu wygrał trzy z pięciu ostatnich meczów, natomiast Widad Témara doznał jednej porażki, co może wpłynąć na mentalne przygotowanie obu drużyn przed piątkowym starciem.

Analizując szczegółowo ostatnie wyniki Widad Témara, trzeba zwrócić uwagę na bardzo solidny występ wyjazdowy przeciwko Wydad AC, gdzie zespół zdobył trzy bramki i wygrał 3-1. To najlepszy dowód na to, że formacja ofensywna potrafi być skuteczna nawet w trudnych warunkach. Warto jednak odnotować porażkę 0-1 z USM Oujda na własnym boisku, która ujawnia problemy z defensywą w kluczowych momentach. Średnia zdobytych bramek na poziomie 1.4 oraz statystyka BTTS wynosząca 70% wskazują, że Widad Témara regularnie angażuje się w mecze z obustronnymi bramkami. Drużyna z Rabatu natomiast może pochwalić się serią zwycięstw, w tym efektownym 3-0 z El Massira oraz wygraną 2-1 z FUS Rabat, co buduje im pozycję faworyta w oczach analityków.

Pod względem defensywnym obie ekipy prezentują zbliżone statystyki – średnia traconych bramek wynosi 0.9 dla każdej z drużyn. UTS Rabat wyróżnia się jednak wyższą skutecznością w utrzymywaniu czystych kont, osiągając ten wynik w 30% meczów w porównaniu do 20% przypadków Widad Témara. Ostatnie spotkanie UTS Rabat z Ittihad Tanger zakończone zwycięstwem 1-0 dobitnie pokazuje, że zespół potrafi grać skutecznie w obronie, gdy zachodzi taka potrzeba. Z drugiej strony, UTS Rabat straciło bramkę w meczu z El Massira na wyjeździe (1-1), co oznacza, że nawet przy dobrych statystykach defensywnych zdarzają się momenty slabości.

Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki – przewagę formy po stronie UTS Rabat, nieco lepszą skuteczność strzelecką gości (1.5 vs 1.4 bramki średnio na mecz) oraz wyższą statystykę czystych kont – bukmacherzy przygotowujący kursy na to spotkanie będą musieli uwzględnić wyrównany potencjał obu drużyn. Warto zauważyć, że obie ekipy zdobyły dotychczas po trzy punkty i wygrały swoje pierwsze mecze w sezonie, co oznacza, że piątkowy pojedynek może okazać się kluczowy dla układu tabeli w pierwszej fazie rozgrywek. Analiza trendów wskazuje, że BTTS oraz kursy 1X2 będą głównymi rynkami, na które warto zwrócić uwagę przy typowaniu tego starcia.

Wartość i kursy na starcie Widad Témara z UTS Rabat – co mówią liczby przed 2. kolejką Botola Pro

Tuż przed meczem 2. kolejki Botola Pro, w którym Widad Témara podejmie UTS Rabat, kursy bukmacherskie wskazują na niezwykle wyrównane pojedynki. Bukmacherzy oceniają szanse obu drużyn na wygraną jako niemal identyczne – za zwycięstwo gospodarzy, remisy i wygraną gości padają niemal równe wartości. Przyjrzyjmy się dokładniej, gdzie kryje się potencjalna wartość dla graczy szukających valuebetu.

Według najlepszych dostępnych kursów, Pinnacle oferuje najwyższą wycenę na wygraną Widad Témara – 2.97, co przy implicite probability na poziomie około 32% sugeruje, że drużyna może być minimalnie niedoszacowana przez część bukmacherów. Z kolei za zwycięstwo UTS Rabat najlepszy kurs znajdziemy również w Pinnacle – 3.07. Remis natomiast najkorzystniej prezentowany jest w BetVictor, gdzie za X można uzyskać 2.8. Bukmacherzy utrzymują swoją typową marżę na tym poziomie, co oznacza, że kursy odzwierciedlają wyrównane szanse obu zespołów. Biorąc pod uwagę, że obie drużyny wygrały swoje inauguracyjne spotkania i plasują się tuż za czołówką tabeli, ten mecz zapowiada się jako prawdziwa bitwa równych sobie przeciwników.

Patrząc na strukturę bramkową, nasze źródła wskazują na wysoką pewność co do linii poniżej 2.5 goli z prawdopodobieństwem na poziomie 66%. Kursy na under są często atrakcyjne w meczach, gdzie obie drużyny preferują zrównoważoną grę defensywną – taki profil spotkania może sprzyjać niższej liczbie bramek. Również rynek BTTS: no z 56% pewnością wpisuje się w ten scenariusz, sugerując, że przynajmniej jedna ze stron może mieć problemy z wykończeniem akcji. Dla graczy poszukujących bezpieczniejszego typu, podpórka na poniżej 2.5 z odpowiednim kursem u jednego z licencjonowanych bukmacherów stanowi rozsądną alternatywę.

Nasz główny typ opiera się na remisie (1X2: X, 32% pewności) z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci podpórki DC 1X (34% pewności). Warto zauważyć, że Pinnacle oferuje najbardziej konkurencyjne kursy na obie strony tego pojedynku, co czyni tę platformę preferowanym wyborem dla graczy chcących uzyskać najlepszą возможную wartość. Remis jako główny scenariusz wynika z wyrównanej siły obu zespołów, które weszły w sezon z identycznym bilansem – po jednym zwycięstwie i trzech punktach na koncie. Grając DC 1X, zabezpieczamy się przed niespodzianką, jednocześnie pozostając z atrakcyjnym kursem u wiodącego bukmachera na rynku.

Werdykt i rekomendacja końcowa: Widad Témara — UTS Rabat

Drugą kolejkę rozgrywek Botola Pro zamyka wyrównane starcie między Widad Tém

Nasza propozycjaPoniżej 2.5Powyżej/Poniżej bramek@1.40 · 66%
Najlepsza WartośćRemisWynik meczu (1X2)@2.57 · 32%
Nasze typy: Widad Témara vs UTS Rabat — Remis (35%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Nie

Najczęstsze pytania

Widad Témara vs UTS Rabat: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Remis z 32% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Jaki jest najlepszy zakład na Widad Témara vs UTS Rabat?
Naszą główną rekomendacją jest Poniżej 2.5 z 66% pewnością.
Jaki wynik jest przewidywany dla Widad Témara vs UTS Rabat?
Najbardziej prawdopodobny dokładny wynik to 0:0 (20.0% implikowane prawdopodobieństwo).
Widad Témara vs UTS Rabat: jaki jest nasz typ na Azjatycka handicap?
Nasz typ na Azjatycka handicap to Widad Témara -0.25 z 50% pewnością.
Jaka jest prognoza Połowa meczu dla Widad Témara vs UTS Rabat?
Nasz typ na Połowa meczu to Remis z 50% pewnością.
Kiedy i gdzie odbędzie się Widad Témara vs UTS Rabat?
Widad Témara vs UTS Rabat odbędzie się 2 paź 2026 na Stade Olympique de Rabat.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Maghreb FèsMaghreb Fès220042+26
2UTS RabatUTS Rabat220031+26
3Ittihad TangerIttihad Tanger211042+24
4CODM MeknèsCODM Meknès210163+33
5Widad TémaraWidad Témara210132+13
6Kawkab MarrakechKawkab Marrakech21013303
7Wydad ACWydad AC21013303
8Raja CasablancaRaja Casablanca110010+13
9Hassania AgadirHassania Agadir21014403
10Amal TiznitAmal Tiznit210123-13
11Moghreb TetouanMoghreb Tetouan20201102
12Renaissance BerkaneRenaissance Berkane10100001
13FAR RabatFAR Rabat00000000
14FUS RabatFUS Rabat200213-20
15CR Khemis ZemamraCR Khemis Zemamra200213-20
16Difaa EL JadidaDifaa EL Jadida200228-60

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Widad Témara
WWPWP
10Rozgrywane
4Wygrane
4Remisy
2Przegrane
Punkty/Mecz1.6
Wynik %40%
Gole/Mecz2.3
Średnio Goli1.3
Średnio Stracone1
Obie Strzelają70%
Czyste konta10%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

2 paźPvs UTS Rabat0-1
26 wrzWu Wydad AC3-1
5 lipPvs USM Oujda0-1
27 czeWu Stade Marocain1-0
20 czeWvs Raja Beni Mellal2-1
UTS Rabat
WDWWW
10Rozgrywane
6Wygrane
2Remisy
2Przegrane
Punkty/Mecz2
Wynik %60%
Gole/Mecz2.3
Średnio Goli1.5
Średnio Stracone0.8
Obie Strzelają50%
Czyste konta40%
Nie strzelił10%

Ostatnie Mecze

2 paźWu Widad Témara1-0
26 wrzWvs FUS Rabat2-1
21 lipWvs El Massira3-0
17 lipDu El Massira1-1
5 lipWu Wydad AC2-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy3
Średnio Goli1
Obie Strzelają33%
Powyżej 2.5 Goli0%
Powyżej 1.5 Goli33%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Widad Témara10.33 na mecz
UTS Rabat20.67 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Widad Témara1 (33%)
UTS Rabat2 (67%)
2 paź 2026Botola ProWidad Témara0-1UTS Rabat
11 kwi 2021Botola 2UTS Rabat0-0Widad Témara
9 gru 2020Botola 2Widad Témara1-1UTS Rabat

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska