MoroccoMaroko
Botola ProBotola Pro
Runda 7

FAR Rabat vs Difaa EL Jadida Typy i Porady Bukmacherskie

Stade Prince Moulay Abdallah, Rabat

Nasze typy: Remis (45%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
90%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

45%
45%
10%
FAR RabatRemisDifaa EL Jadida
Wynik
FAR Rabat
45%
Liczba goli
Powyżej 2.5
65%
Obie drużyny strzelą
Tak
65%
Podwójna szansa
Doma/Remis
90%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

FAR Rabat8
2Remisy
8Difaa EL Jadida
2.5Średnia bramek
50%Obie Strzelają
50%Powyżej 2.5
4 cze 2026FAR Rabat2-1Difaa EL Jadida
2 lis 2025Difaa EL Jadida0-4FAR Rabat
26 sty 2025FAR Rabat1-0Difaa EL Jadida
2 paź 2024Difaa EL Jadida1-0FAR Rabat
4 mar 2023Difaa EL Jadida0-1FAR Rabat
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Kto wygra FAR Rabat vs Difaa EL Jadida?
Nasz model przewiduje FAR Rabat z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w FAR Rabat vs Difaa EL Jadida?
Obie drużyny strzelą: Tak (65% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na FAR Rabat vs Difaa EL Jadida?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 90% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Ile goli padnie w FAR Rabat vs Difaa EL Jadida?
Spodziewamy się Powyżej 2.5 goli (65% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Kiedy i gdzie odbędzie się FAR Rabat vs Difaa EL Jadida?
FAR Rabat vs Difaa EL Jadida odbędzie się 8 lis 2026 na Stade Prince Moulay Abdallah.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1CODM MeknèsCODM Meknès531194+510
2Kawkab MarrakechKawkab Marrakech430164+29
3Wydad ACWydad AC522154+18
4Hassania AgadirHassania Agadir4211118+37
5Ittihad TangerIttihad Tanger421175+27
6Maghreb FèsMaghreb Fès421154+17
7UTS RabatUTS Rabat52123307
8Widad TémaraWidad Témara520364+26
9Difaa EL JadidaDifaa EL Jadida4202111106
10Raja CasablancaRaja Casablanca312021+15
11FAR RabatFAR Rabat211032+14
12Amal TiznitAmal Tiznit5113611-54
13Renaissance BerkaneRenaissance Berkane30302203
14Moghreb TetouanMoghreb Tetouan503228-63
15FUS RabatFUS Rabat402224-22
16CR Khemis ZemamraCR Khemis Zemamra4013510-51

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

FAR Rabat
DPDWD
10Rozgrywane
3Wygrane
6Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz1.5
Wynik %30%
Gole/Mecz2.5
Średnio Goli1.4
Średnio Stracone1.1
Obie Strzelają60%
Czyste konta40%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

12 paźDu Hassania Agadir2-2
8 paźWvs Widad Témara1-0
5 lipDvs CR Khemis Zemamra0-0
2 lipPu CODM Meknès2-3
28 czeDvs UTS Rabat2-2
Difaa EL Jadida
PPPWW
10Rozgrywane
4Wygrane
2Remisy
4Przegrane
Punkty/Mecz1.4
Wynik %40%
Gole/Mecz3.9
Średnio Goli1.9
Średnio Stracone2
Obie Strzelają80%
Czyste konta10%
Nie strzelił10%

Ostatnie Mecze

17 paźWvs Moghreb Tetouan4-1
10 paźWu Amal Tiznit5-2
3 paźPvs Wydad AC0-2
26 wrzPvs CODM Meknès2-6
5 lipPvs Renaissance Berkane1-3

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy18
Średnio Goli2.5
Obie Strzelają50%
Powyżej 2.5 Goli50%
Powyżej 1.5 Goli56%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
FAR Rabat251.39 na mecz
Difaa EL Jadida201.11 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
FAR Rabat5 (28%)
Difaa EL Jadida5 (28%)
4 cze 2026Botola ProFAR Rabat2-1Difaa EL Jadida
2 lis 2025Botola ProDifaa EL Jadida0-4FAR Rabat
26 sty 2025Botola ProFAR Rabat1-0Difaa EL Jadida
2 paź 2024Botola ProDifaa EL Jadida1-0FAR Rabat
4 mar 2023Botola ProDifaa EL Jadida0-1FAR Rabat
30 wrz 2022Botola ProFAR Rabat4-1Difaa EL Jadida
27 lut 2022Botola ProFAR Rabat3-1Difaa EL Jadida
29 wrz 2021Botola ProDifaa EL Jadida0-0FAR Rabat
8 lip 2021Botola ProDifaa EL Jadida1-0FAR Rabat
9 kwi 2021Botola ProFAR Rabat1-0Difaa EL Jadida
10 sie 2020Botola ProDifaa EL Jadida1-1FAR Rabat
3 lis 2019Botola ProFAR Rabat1-3Difaa EL Jadida
3 lut 2019Botola ProDifaa EL Jadida1-3FAR Rabat
9 wrz 2018Botola ProFAR Rabat0-1Difaa EL Jadida
11 mar 2018Botola ProDifaa EL Jadida1-0FAR Rabat
20 paź 2017Botola ProFAR Rabat1-2Difaa EL Jadida
28 kwi 2017Botola ProDifaa EL Jadida2-1FAR Rabat
2 gru 2016Botola ProFAR Rabat2-4Difaa EL Jadida

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska