MoroccoMaroko
Botola ProBotola Pro
Runda 7

Raja Casablanca vs Ittihad Tanger Typy i Porady Bukmacherskie

Stade Mohamed V, Casablanca

Nasze typy: Remis (45%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
90%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

45%
45%
10%
Raja CasablancaRemisIttihad Tanger
Wynik
Raja Casablanca
45%
Liczba goli
Poniżej 2.5
52%
Obie drużyny strzelą
Tak
60%
Podwójna szansa
Doma/Remis
90%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Raja Casablanca11
6Remisy
3Ittihad Tanger
2.35Średnia bramek
50%Obie Strzelają
35%Powyżej 2.5
28 cze 2026Ittihad Tanger1-1Raja Casablanca
22 lut 2026Raja Casablanca2-0Ittihad Tanger
23 sty 2025Raja Casablanca1-1Ittihad Tanger
25 wrz 2024Ittihad Tanger3-1Raja Casablanca
28 maj 2024Ittihad Tanger1-2Raja Casablanca
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Raja Casablanca vs Ittihad Tanger: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Raja Casablanca z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Raja Casablanca vs Ittihad Tanger?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 90% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Ile goli padnie w Raja Casablanca vs Ittihad Tanger?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (52% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w Raja Casablanca vs Ittihad Tanger?
Obie drużyny strzelą: Tak (60% pewności).
Kiedy i gdzie odbędzie się Raja Casablanca vs Ittihad Tanger?
Raja Casablanca vs Ittihad Tanger odbędzie się 8 lis 2026 na Stade Mohamed V.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1CODM MeknèsCODM Meknès531194+510
2Kawkab MarrakechKawkab Marrakech430164+29
3Wydad ACWydad AC522154+18
4Hassania AgadirHassania Agadir4211118+37
5Ittihad TangerIttihad Tanger421175+27
6Maghreb FèsMaghreb Fès421154+17
7UTS RabatUTS Rabat52123307
8Widad TémaraWidad Témara520364+26
9Difaa EL JadidaDifaa EL Jadida4202111106
10Raja CasablancaRaja Casablanca312021+15
11FUS RabatFUS Rabat512234-15
12FAR RabatFAR Rabat211032+14
13Amal TiznitAmal Tiznit5113611-54
14Renaissance BerkaneRenaissance Berkane30302203
15Moghreb TetouanMoghreb Tetouan503228-63
16CR Khemis ZemamraCR Khemis Zemamra5014511-61

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Raja Casablanca
WWWDD
10Rozgrywane
5Wygrane
4Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz1.9
Wynik %50%
Gole/Mecz2.4
Średnio Goli1.5
Średnio Stracone0.9
Obie Strzelają60%
Czyste konta40%
Nie strzelił10%

Ostatnie Mecze

13 paźDu FUS Rabat1-1
8 paźDu Maghreb Fès0-0
3 paźWvs CR Khemis Zemamra1-0
5 lipWu Olympique Safi2-0
2 lipWvs Hassania Agadir2-0
Ittihad Tanger
WWDPW
10Rozgrywane
5Wygrane
2Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.7
Wynik %50%
Gole/Mecz2.3
Średnio Goli1.3
Średnio Stracone1
Obie Strzelają60%
Czyste konta20%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

14 paźWvs Maghreb Fès2-1
10 paźPu Kawkab Marrakech1-2
2 paźDvs Moghreb Tetouan1-1
24 wrzWu Amal Tiznit3-1
5 lipWvs CODM Meknès2-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy20
Średnio Goli2.35
Obie Strzelają50%
Powyżej 2.5 Goli35%
Powyżej 1.5 Goli70%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Raja Casablanca331.65 na mecz
Ittihad Tanger140.7 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Raja Casablanca8 (40%)
Ittihad Tanger3 (15%)
28 cze 2026Botola ProIttihad Tanger1-1Raja Casablanca
22 lut 2026Botola ProRaja Casablanca2-0Ittihad Tanger
23 sty 2025Botola ProRaja Casablanca1-1Ittihad Tanger
25 wrz 2024Botola ProIttihad Tanger3-1Raja Casablanca
28 maj 2024Botola ProIttihad Tanger1-2Raja Casablanca
28 gru 2023Botola ProRaja Casablanca6-1Ittihad Tanger
21 maj 2023Botola ProIttihad Tanger0-0Raja Casablanca
6 sty 2023Botola ProRaja Casablanca3-0Ittihad Tanger
1 mar 2022Botola ProRaja Casablanca1-0Ittihad Tanger
28 wrz 2021Botola ProIttihad Tanger0-1Raja Casablanca
16 cze 2021Botola ProIttihad Tanger0-3Raja Casablanca
25 lut 2021Botola ProRaja Casablanca2-0Ittihad Tanger
2 wrz 2020Botola ProRaja Casablanca0-1Ittihad Tanger
15 sty 2020Botola ProIttihad Tanger1-4Raja Casablanca
17 kwi 2019Botola ProRaja Casablanca1-0Ittihad Tanger
7 lis 2018Botola ProIttihad Tanger1-1Raja Casablanca
2 mar 2018Botola ProRaja Casablanca1-1Ittihad Tanger
1 paź 2017Botola ProIttihad Tanger1-1Raja Casablanca
26 lut 2017Botola ProIttihad Tanger1-2Raja Casablanca
7 gru 2016Botola ProRaja Casablanca0-1Ittihad Tanger

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska