MoroccoMaroko
Botola ProBotola Pro
Runda 7

CR Khemis Zemamra vs Widad Témara Typy i Porady Bukmacherskie

Stade Terrain Ahmed Chokri, Zemamra

Nasze typy: Remis (45%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
90%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

10%
45%
45%
CR Khemis ZemamraRemisWidad Témara
Wynik
Widad Témara
45%
Liczba goli
Powyżej 2.5
70%
Obie drużyny strzelą
Tak
63%
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
90%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

CR Khemis Zemamra2
0Remisy
2Widad Témara
1.5Średnia bramek
0%Obie Strzelają
25%Powyżej 2.5
18 cze 2023CR Khemis Zemamra3-0Widad Témara
7 sty 2023Widad Témara1-0CR Khemis Zemamra
16 mar 2019CR Khemis Zemamra0-1Widad Témara
10 lis 2018Widad Témara0-1CR Khemis Zemamra
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

CR Khemis Zemamra vs Widad Témara: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Widad Témara z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w CR Khemis Zemamra vs Widad Témara?
Obie drużyny strzelą: Tak (63% pewności).
Czy podwójna szansa X2 to dobry zakład na CR Khemis Zemamra vs Widad Témara?
Nasz typ podwójnej szansy to X2 z 90% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Ile goli padnie w CR Khemis Zemamra vs Widad Témara?
Spodziewamy się Powyżej 2.5 goli (70% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Kiedy i gdzie odbędzie się CR Khemis Zemamra vs Widad Témara?
CR Khemis Zemamra vs Widad Témara odbędzie się 8 lis 2026 na Stade Terrain Ahmed Chokri.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1CODM MeknèsCODM Meknès531194+510
2Kawkab MarrakechKawkab Marrakech430164+29
3Wydad ACWydad AC522154+18
4Hassania AgadirHassania Agadir4211118+37
5Ittihad TangerIttihad Tanger421175+27
6Maghreb FèsMaghreb Fès421154+17
7UTS RabatUTS Rabat52123307
8Widad TémaraWidad Témara520364+26
9Difaa EL JadidaDifaa EL Jadida4202111106
10Raja CasablancaRaja Casablanca312021+15
11FAR RabatFAR Rabat211032+14
12Amal TiznitAmal Tiznit5113611-54
13Renaissance BerkaneRenaissance Berkane30302203
14Moghreb TetouanMoghreb Tetouan503228-63
15FUS RabatFUS Rabat402224-22
16CR Khemis ZemamraCR Khemis Zemamra4013510-51

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

CR Khemis Zemamra
DPPPD
10Rozgrywane
0Wygrane
5Remisy
5Przegrane
Punkty/Mecz0.5
Wynik %0%
Gole/Mecz2.9
Średnio Goli1.1
Średnio Stracone1.8
Obie Strzelają70%
Czyste konta10%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

13 paźDu Renaissance Berkane2-2
8 paźPvs Hassania Agadir2-5
3 paźPu Raja Casablanca0-1
27 wrzPu Maghreb Fès1-2
5 lipDu FAR Rabat0-0
Widad Témara
WPPPW
10Rozgrywane
4Wygrane
2Remisy
4Przegrane
Punkty/Mecz1.4
Wynik %40%
Gole/Mecz1.9
Średnio Goli1.1
Średnio Stracone0.8
Obie Strzelają40%
Czyste konta20%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

24 paźWu Moghreb Tetouan3-0
18 paźPvs Kawkab Marrakech0-1
8 paźPu FAR Rabat0-1
2 paźPvs UTS Rabat0-1
26 wrzWu Wydad AC3-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy4
Średnio Goli1.5
Obie Strzelają0%
Powyżej 2.5 Goli25%
Powyżej 1.5 Goli25%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
CR Khemis Zemamra41 na mecz
Widad Témara20.5 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
CR Khemis Zemamra2 (50%)
Widad Témara2 (50%)
18 cze 2023Botola 2CR Khemis Zemamra3-0Widad Témara
7 sty 2023Botola 2Widad Témara1-0CR Khemis Zemamra
16 mar 2019Botola 2CR Khemis Zemamra0-1Widad Témara
10 lis 2018Botola 2Widad Témara0-1CR Khemis Zemamra

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska