Morocco
Maroko

Botola Pro

Wynik meczu Typy & wskazówki

Sezon2026/27
Kolejka5
Drużyny16
35 / 240 rozgrywanych meczów15%
📊
52.5%Nasze wynikiostatnie 180 dni
75W·68L·143 rozliczonych
Bonus sportowy 200%Bonus na MŚ 2026
Odbierz
+100% od pierwszej wpłatyBonus dopasowany do depozytu
Odbierz

Botola Pro Typy

Fakty o lidze

Yacoub El Mansour strzelili gola w każdym z ostatnich 19 meczów
Wydad AC przegrali ostatnie 5 meczów w lidze
UTS Rabat nie przegrali w ostatnich 5 meczach w lidze
Raja Casablanca strzelili gola w każdym z ostatnich 7 meczów
Difaa EL Jadida strzelili gola w każdym z ostatnich 7 meczów
UTS Rabat strzelili gola w każdym z ostatnich 6 meczów
UTS Rabat otrzymali 8 czerwonych kartek w 25 meczach tego sezonu
Olympique Safi otrzymali 8 czerwonych kartek w 25 meczach tego sezonu
FUS Rabat stracili gola w każdym z ostatnich 7 meczów
Wydad AC stracili gola w każdym z ostatnich 7 meczów
Olympique Dcheïra przegrali 8 z 13 meczów u siebie (62%)
Ittihad Tanger otrzymali 7 czerwonych kartek w 25 meczach tego sezonu

Dokładność Typów

35
Analizowane mecze
66%
Najlepszy: Double Chance
53%
Ogólna dokładność

Inwestycje w sezonie 35 Mecze

Wynik meczu
Gospodarz
23%
Remis
31%
Goście
46%
Łączna liczba goli
Średnia: 2.51 goli/w meczu
Powyżej 1.5
60%
Powyżej 2.5
46%
Powyżej 3.5
26%
Obie drużyny strzelają
54%Tak
46%Nie
Podwójna szansa
1X
54%
X2
77%
12
69%
Handicap Azjatycki
Średnia Różnica Bram: -0.51
77%Close (0-1)
23%Win by 2+
Połowa
Gospodarz
14%
Remis
46%
Goście
40%
1H / 2H
12/2
29%
2X/X
20%
3X/2
17%
41/1
11%
5X/1
9%
Poprawny Wynik
10-1
17%
20-0
14%
31-1
11%
42-1
11%
51-0
9%

Przegląd Nadchodzących Typów

60%
40%
Gospodarz 18Remis 0Goście 12
0Wysoka Pewność
5Średni
25Niski
46%Średnia Pewność

Botola Pro Tabela

#DrużynaZWRPGfGaRóżnicaPktForma
1CODM Meknès531194+510
2Kawkab Marrakech531175+210
3Wydad AC522154+18
4Hassania Agadir4211118+37
5Ittihad Tanger421175+27
6Maghreb Fès421154+17
7Difaa EL Jadida5212121207
8UTS Rabat52123307
9Widad Témara520364+26
10Raja Casablanca312021+15
11FUS Rabat512234-15
12FAR Rabat211032+14
13Amal Tiznit5113611-54
14Renaissance Berkane30302203
15Moghreb Tetouan503228-63
16CR Khemis Zemamra5014511-61
Liga Mistrzów
Spadek

Słynne derby

Poprzednie Typy

Statystyki Sezonu

35
Mecze
88
Łączna liczba goli
2.51
Średnia Bramki / Mecz
8
Max Bramki / Mecz
8
0-15'
24
16-30'
8
31-45'
16
46-60'
24
61-75'
8
76-90'
12Żółte Kartki
0Czerwone Kartki
0.3 Kartek na Mecz (0.3 Żółty)
Powyżej 3.5
47%
Powyżej 4.5
41%
Powyżej 5.5
29%
7.6Średnia Rzuty Róg
Powyżej 8.5
35%
Powyżej 9.5
29%
Powyżej 10.5
29%
Czyste Konta16
Remis 0-05
Gole Gospodarzy35
Gole Gości53

Ekspercka analiza ligi

Maroko Botola Pro Typy Bukmacherskie — Darmowe Typy na Dziś
Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16,179 Śledzone Prognozy

Botola Pro sezon 2025/26-2026 dostarcza emocji na najwyższym poziomie, a piłkarscy fani coraz chętniej sięgają po typy bukmacherskie na dziś, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Obecnie w lidze rywalizuje 16 drużyn, a średnia bramek na mecz wynosi 1,64, co wskazuje na zacięte i emocjonujące spotkania. Wśród top typów na dziś warto rozważyć zakłady na zwycięstwo Wydad AC, lidera tabeli, a także na over 2,5 gola, które w 28,6% meczów w sezonie przekraczało tę granicę. Analiza statystyk i formy drużyn pozwala na tworzenie pewnych typów na dziś, które mogą przynieść wymierne zyski podczas piłka nożna typy na dzisiaj. Sprawdź nasze najlepsze typy na dziś piłka nożna i postaw z głową na kolejny mecz w Botola Pro!

Wybierz ligę

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska