Morocco
Maroko

Botola Pro

1H / 2H Typy & wskazówki

Sezon2026/27
Kolejka4
Drużyny16
26 / 240 rozgrywanych meczów11%
📊
50.0%Nasze wynikiostatnie 180 dni
76W·76L·152 rozliczonych
Bonus sportowy 200%Bonus na MŚ 2026
Odbierz
+100% od pierwszej wpłatyBonus dopasowany do depozytu
Odbierz

Botola Pro Typy

Fakty o lidze

Yacoub El Mansour strzelili gola w każdym z ostatnich 19 meczów
Wydad AC przegrali ostatnie 5 meczów w lidze
UTS Rabat nie przegrali w ostatnich 5 meczach w lidze
Raja Casablanca strzelili gola w każdym z ostatnich 7 meczów
Difaa EL Jadida strzelili gola w każdym z ostatnich 7 meczów
UTS Rabat strzelili gola w każdym z ostatnich 6 meczów
UTS Rabat otrzymali 8 czerwonych kartek w 25 meczach tego sezonu
Olympique Safi otrzymali 8 czerwonych kartek w 25 meczach tego sezonu
FUS Rabat stracili gola w każdym z ostatnich 7 meczów
Wydad AC stracili gola w każdym z ostatnich 7 meczów
Olympique Dcheïra przegrali 8 z 13 meczów u siebie (62%)
Ittihad Tanger otrzymali 7 czerwonych kartek w 25 meczach tego sezonu

Dokładność Typów

26
Analizowane mecze
62%
Najlepszy: Double Chance
46%
Ogólna dokładność

Inwestycje w sezonie 26 Mecze

Wynik meczu
Gospodarz
23%
Remis
35%
Goście
42%
Łączna liczba goli
Średnia: 2.65 goli/w meczu
Powyżej 1.5
62%
Powyżej 2.5
50%
Powyżej 3.5
31%
Obie drużyny strzelają
58%Tak
42%Nie
Podwójna szansa
1X
58%
X2
77%
12
65%
Handicap Azjatycki
Średnia Różnica Bram: -0.58
77%Close (0-1)
23%Win by 2+
Połowa
Gospodarz
12%
Remis
46%
Goście
42%
1H / 2H
12/2
27%
2X/X
23%
3X/2
15%
41/1
12%
5X/1
8%
Poprawny Wynik
10-0
19%
22-1
15%
30-1
12%
41-0
8%
51-1
8%

Przegląd Nadchodzących Typów

61%
35%
Gospodarz 14Remis 1Goście 8
0Wysoka Pewność
8Średni
15Niski
47%Średnia Pewność

Botola Pro Tabela

#DrużynaZWRPGfGaRóżnicaPktForma
1Hassania Agadir4211118+37
2Ittihad Tanger421175+27
3UTS Rabat321031+27
4Maghreb Fès421154+17
5Kawkab Marrakech320154+16
6Raja Casablanca312021+15
7CODM Meknès311163+34
8FAR Rabat211032+14
9Wydad AC31113304
10Widad Témara31023303
11Renaissance Berkane30302203
12Moghreb Tetouan30301103
13Difaa EL Jadida3102710-33
14Amal Tiznit310248-43
15FUS Rabat402224-22
16CR Khemis Zemamra4013510-51
Liga Mistrzów
Spadek

Słynne derby

Poprzednie Typy

Statystyki Sezonu

26
Mecze
69
Łączna liczba goli
2.65
Średnia Bramki / Mecz
8
Max Bramki / Mecz
6
0-15'
19
16-30'
6
31-45'
13
46-60'
19
61-75'
6
76-90'
12Żółte Kartki
0Czerwone Kartki
0.5 Kartek na Mecz (0.5 Żółty)
Powyżej 3.5
25%
Powyżej 4.5
25%
Powyżej 5.5
25%
4.6Średnia Rzuty Róg
Powyżej 8.5
13%
Powyżej 9.5
13%
Powyżej 10.5
13%
Czyste Konta11
Remis 0-05
Gole Gospodarzy27
Gole Gości42

Ekspercka analiza ligi

Maroko Botola Pro Typy Bukmacherskie — Darmowe Typy na Dziś
Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16,179 Śledzone Prognozy

Botola Pro sezon 2025/26-2026 dostarcza emocji na najwyższym poziomie, a piłkarscy fani coraz chętniej sięgają po typy bukmacherskie na dziś, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Obecnie w lidze rywalizuje 16 drużyn, a średnia bramek na mecz wynosi 1,64, co wskazuje na zacięte i emocjonujące spotkania. Wśród top typów na dziś warto rozważyć zakłady na zwycięstwo Wydad AC, lidera tabeli, a także na over 2,5 gola, które w 28,6% meczów w sezonie przekraczało tę granicę. Analiza statystyk i formy drużyn pozwala na tworzenie pewnych typów na dziś, które mogą przynieść wymierne zyski podczas piłka nożna typy na dzisiaj. Sprawdź nasze najlepsze typy na dziś piłka nożna i postaw z głową na kolejny mecz w Botola Pro!

Wybierz ligę

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska