Morocco
Maroko

Botola Pro

Karty Typy & wskazówki

Sezon2026/27
Kolejka3
Drużyny16
14 / 240 rozgrywanych meczów6%
📊
51.8%Nasze wynikiostatnie 180 dni
73W·68L·141 rozliczonych
Bonus sportowy 200%Bonus na MŚ 2026
Odbierz
+100% od pierwszej wpłatyBonus dopasowany do depozytu
Odbierz

Botola Pro Typy

Fakty o lidze

Yacoub El Mansour strzelili gola w każdym z ostatnich 19 meczów
Wydad AC przegrali ostatnie 5 meczów w lidze
UTS Rabat nie przegrali w ostatnich 5 meczach w lidze
Raja Casablanca strzelili gola w każdym z ostatnich 7 meczów
Difaa EL Jadida strzelili gola w każdym z ostatnich 7 meczów
UTS Rabat strzelili gola w każdym z ostatnich 6 meczów
UTS Rabat otrzymali 8 czerwonych kartek w 25 meczach tego sezonu
Olympique Safi otrzymali 8 czerwonych kartek w 25 meczach tego sezonu
FUS Rabat stracili gola w każdym z ostatnich 7 meczów
Wydad AC stracili gola w każdym z ostatnich 7 meczów
Olympique Dcheïra przegrali 8 z 13 meczów u siebie (62%)
Ittihad Tanger otrzymali 7 czerwonych kartek w 25 meczach tego sezonu

Dokładność Typów

14
Analizowane mecze
54%
Najlepszy: Over/Under
44%
Ogólna dokładność

Inwestycje w sezonie 14 Mecze

Wynik meczu
Gospodarz
21%
Remis
14%
Goście
64%
Łączna liczba goli
Średnia: 2.71 goli/w meczu
Powyżej 1.5
64%
Powyżej 2.5
50%
Powyżej 3.5
29%
Obie drużyny strzelają
57%Tak
43%Nie
Podwójna szansa
1X
36%
X2
79%
12
86%
Handicap Azjatycki
Średnia Różnica Bram: -0.86
71%Close (0-1)
29%Win by 2+
Połowa
Gospodarz
14%
Remis
43%
Goście
43%
1H / 2H
12/2
36%
2X/2
29%
31/1
14%
4X/1
7%
5X/X
7%
Poprawny Wynik
10-1
21%
22-1
14%
31-0
7%
40-0
7%
51-1
7%

Przegląd Nadchodzących Typów

58%
35%
Gospodarz 18Remis 2Goście 11
0Wysoka Pewność
7Średni
24Niski
44%Średnia Pewność

Botola Pro Tabela

#DrużynaZWRPGfGaRóżnicaPktForma
1Maghreb Fès220042+26
2UTS Rabat220031+26
3Ittihad Tanger211042+24
4CODM Meknès210163+33
5Widad Témara210132+13
6Kawkab Marrakech21013303
7Wydad AC21013303
8Raja Casablanca110010+13
9Hassania Agadir21014403
10Amal Tiznit210123-13
11Moghreb Tetouan20201102
12Renaissance Berkane10100001
13FAR Rabat00000000
14FUS Rabat200213-20
15CR Khemis Zemamra200213-20
16Difaa EL Jadida200228-60
Liga Mistrzów
Spadek

Słynne derby

Poprzednie Typy

Statystyki Sezonu

14
Mecze
38
Łączna liczba goli
2.71
Średnia Bramki / Mecz
8
Max Bramki / Mecz
3
0-15'
12
16-30'
3
31-45'
7
46-60'
10
61-75'
3
76-90'
12Żółte Kartki
0Czerwone Kartki
0.9 Kartek na Mecz (0.9 Żółty)
Statystyki wkrótce
Czyste Konta6
Remis 0-01
Gole Gospodarzy13
Gole Gości25

Ekspercka analiza ligi

Maroko Botola Pro Typy Bukmacherskie — Darmowe Typy na Dziś
Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16,179 Śledzone Prognozy

Botola Pro sezon 2025/26-2026 dostarcza emocji na najwyższym poziomie, a piłkarscy fani coraz chętniej sięgają po typy bukmacherskie na dziś, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Obecnie w lidze rywalizuje 16 drużyn, a średnia bramek na mecz wynosi 1,64, co wskazuje na zacięte i emocjonujące spotkania. Wśród top typów na dziś warto rozważyć zakłady na zwycięstwo Wydad AC, lidera tabeli, a także na over 2,5 gola, które w 28,6% meczów w sezonie przekraczało tę granicę. Analiza statystyk i formy drużyn pozwala na tworzenie pewnych typów na dziś, które mogą przynieść wymierne zyski podczas piłka nożna typy na dzisiaj. Sprawdź nasze najlepsze typy na dziś piłka nożna i postaw z głową na kolejny mecz w Botola Pro!

Wybierz ligę

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska