Morocco
Maroko

Botola Pro

Handicap Azjatycki Typy & wskazówki

Sezon2026/27
Kolejka6
Drużyny16
41 / 240 rozgrywanych meczów17%
📊
52.9%Nasze wynikiostatnie 180 dni
73W·65L·138 rozliczonych
Bonus sportowy 200%Bonus na MŚ 2026
Odbierz
+100% od pierwszej wpłatyBonus dopasowany do depozytu
Odbierz

Na żywo & Nadchodzące

Fakty o lidze

Yacoub El Mansour strzelili gola w każdym z ostatnich 19 meczów
Wydad AC przegrali ostatnie 5 meczów w lidze
UTS Rabat nie przegrali w ostatnich 5 meczach w lidze
Raja Casablanca strzelili gola w każdym z ostatnich 7 meczów
Difaa EL Jadida strzelili gola w każdym z ostatnich 7 meczów
UTS Rabat strzelili gola w każdym z ostatnich 6 meczów
UTS Rabat otrzymali 8 czerwonych kartek w 25 meczach tego sezonu
Olympique Safi otrzymali 8 czerwonych kartek w 25 meczach tego sezonu
FUS Rabat stracili gola w każdym z ostatnich 7 meczów
Wydad AC stracili gola w każdym z ostatnich 7 meczów
Olympique Dcheïra przegrali 8 z 13 meczów u siebie (62%)
Ittihad Tanger otrzymali 7 czerwonych kartek w 25 meczach tego sezonu

Dokładność Typów

41
Analizowane mecze
71%
Najlepszy: Double Chance
55%
Ogólna dokładność

Inwestycje w sezonie 41 Mecze

Wynik meczu
Gospodarz
24%
Remis
34%
Goście
41%
Łączna liczba goli
Średnia: 2.34 goli/w meczu
Powyżej 1.5
59%
Powyżej 2.5
39%
Powyżej 3.5
22%
Obie drużyny strzelają
51%Tak
49%Nie
Podwójna szansa
1X
59%
X2
76%
12
66%
Handicap Azjatycki
Średnia Różnica Bram: -0.39
78%Close (0-1)
22%Win by 2+
Połowa
Gospodarz
15%
Remis
49%
Goście
37%
1H / 2H
12/2
27%
2X/X
24%
3X/2
15%
41/1
12%
5X/1
10%
Poprawny Wynik
10-1
17%
20-0
15%
31-1
15%
41-0
10%
52-1
10%

Przegląd Nadchodzących Typów

66%
34%
Gospodarz 19Remis 0Goście 10
0Wysoka Pewność
5Średni
24Niski
46%Średnia Pewność

Botola Pro Tabela

#DrużynaZWRPGfGaRóżnicaPktForma
1Kawkab Marrakech641185+313
2CODM Meknès531194+510
3Hassania Agadir5221129+38
4Maghreb Fès522154+18
5Wydad AC522154+18
6Difaa EL Jadida6222131308
7UTS Rabat62224408
8FAR Rabat321052+37
9Ittihad Tanger52127707
10Widad Témara520364+26
11Raja Casablanca413032+16
12FUS Rabat512234-15
13Renaissance Berkane40402204
14Amal Tiznit6114612-64
15Moghreb Tetouan503228-63
16CR Khemis Zemamra5014511-61
Liga Mistrzów
Spadek

Słynne derby

Poprzednie Typy

Statystyki Sezonu

41
Mecze
96
Łączna liczba goli
2.34
Średnia Bramki / Mecz
8
Max Bramki / Mecz
9
0-15'
26
16-30'
9
31-45'
17
46-60'
26
61-75'
9
76-90'
12Żółte Kartki
0Czerwone Kartki
0.3 Kartek na Mecz (0.3 Żółty)
Powyżej 3.5
61%
Powyżej 4.5
52%
Powyżej 5.5
39%
7.8Średnia Rzuty Róg
Powyżej 8.5
39%
Powyżej 9.5
35%
Powyżej 10.5
26%
Czyste Konta20
Remis 0-06
Gole Gospodarzy40
Gole Gości56

Ekspercka analiza ligi

Maroko Botola Pro Typy Bukmacherskie — Darmowe Typy na Dziś
Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16,179 Śledzone Prognozy

Botola Pro sezon 2025/26-2026 dostarcza emocji na najwyższym poziomie, a piłkarscy fani coraz chętniej sięgają po typy bukmacherskie na dziś, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Obecnie w lidze rywalizuje 16 drużyn, a średnia bramek na mecz wynosi 1,64, co wskazuje na zacięte i emocjonujące spotkania. Wśród top typów na dziś warto rozważyć zakłady na zwycięstwo Wydad AC, lidera tabeli, a także na over 2,5 gola, które w 28,6% meczów w sezonie przekraczało tę granicę. Analiza statystyk i formy drużyn pozwala na tworzenie pewnych typów na dziś, które mogą przynieść wymierne zyski podczas piłka nożna typy na dzisiaj. Sprawdź nasze najlepsze typy na dziś piłka nożna i postaw z głową na kolejny mecz w Botola Pro!

Wybierz ligę

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska