MoroccoMaroko
Botola ProBotola Pro
Runda 2

FUS Rabat vs Amal Tiznit Typy i Porady Bukmacherskie

2 paź 2026
0-1
Koniec meczu
Stade Prince Moulay Hassan, Rabat
Trafiony
Nasza propozycja
Liczba goli
Poniżej 2.5
@ 1.60
0 : 1
FT

Porady bukmacherskie

54%
27%
19%
FUS RabatRemisAmal Tiznit
Wynik
FUS Rabat
@ 1.55
55%
Obie drużyny strzelą
Nie
@ 1.63
56%
Podwójna szansa
Doma/Remis
@ 1.14
40%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -0.75
@ 1.86
54%
1. połowa
Remis
@ 1.97
43%
HT/FT
Remis/Gospodarz
@ 4.10
24.4%
Dokładny wynik
1:0
@ 4.68
21.4%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Założyciel i główny analityk
60.3% 30+ lat
9 min czytania

Po porażkach w pierwszej kolejce zarówno FUS Rabat, jak i Amal Tiznit przystąpią do piątkowego spotkania z zamiarem zdobycia pierwszych punktów w sezonie. Gospodarze ze stolicy będą faworytami bukmachera Bet365, który wystawił kurs 1.65 na ich zwycięstwo, podczas gdy goście z Tiznit mają kurs 4.75 n...

Przeczytaj pełną analizę

Kluczowe Statystyki

FUS Rabat0
0Remisy
1Amal Tiznit
1Średnia bramek
0%Obie Strzelają
0%Powyżej 2.5
2 paź 2026FUS Rabat0-1Amal Tiznit
Zobacz wszystkie mecze

Kursy

Bukmacher1X2
1xBet1.723.784.88
Bet3651.253.253.75
Betano1.273.353.10

Pełna analiza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16.2k Śledzone Prognozy
FUS Rabat vs Amal Tiznit — typy i zapowiedź meczu
FUS Rabat
WDPPP
Ostatnia formavs
Amal Tiznit
WDDPW

FUS Rabat – Amal Tiznit: kursy 1X2 i analiza szans przed starciem w Rabacie

Po porażkach w pierwszej kolejce zarówno FUS Rabat, jak i Amal Tiznit przystąpią do piątkowego spotkania z zamiarem zdobycia pierwszych punktów w sezonie. Gospodarze ze stolicy będą faworytami bukmachera Bet365, który wystawił kurs 1.65 na ich zwycięstwo, podczas gdy goście z Tiznit mają kurs 4.75 na wygraną. Różnica w klasie i doświadczeniu na najwyższym szczeblu rozgrywek jest widoczna w ofercie bukmachera, jednak obie drużyny wchodzą na murawę Stade Prince Moulay Hassan z czystym kontem porażek i determinacją, by odbić się od dna tabeli.

Amal Tiznit, beniaminek rozgrywek, zmierzy się z uznanym zespołem FUS Rabat w starciu, które dla obu сторон będzie sprawdzianem charakteru i taktyki. Oba zespoły miały podobną przerwę na odpoczynek – FUS Rabat 6 dni, a Amal Tiznit 8 dni – więc pod kątem świeżości zawodników nie będzie znaczącej przewagi. FUS Rabat, grając przed własną publicznością, będzie chciał wykorzystać atut własnego boiska i presję na zwycięstwo, podczas gdy beniaminek może postawić na zwartą defensywę i kontrataki, licząc na niespodziankę.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego (CEST) w piątek 2 października 2026 roku. Bukmacher Bet365 ocenia remisy kursem 3.25, co wskazuje na wyrównany potencjał obu drużyn, choć FUS Rabat pozostaje zdecydowanym faworytem wg kursów 1X2. Dla kibiców szukających wartości, kurs 4.75 na wygraną Amal Tiznit może stanowić alternatywę dla graczy ceniących wyższe ryzyko.

Jak oba zespoły przystępują do meczu w drugiej kolejce?

FUS Rabat plasuje się obecnie na 12. miejscu w tabeli z zaledwie jedną porażką w inauguracyjnym spotkaniu sezonu, jednak analiza formy drużyny budzi poważne obawy. Zespół prezentuje słabą passę LLDWL, a w pięciu ostatnich meczach stracił bramki w czterech z nich. Szczególnie niepokojące są dwa ostatnie wyniki: porażka 1-2 w wyjazdowym meczu z UTS Rabat oraz minimalna przegrana 0-1 u siebie z Yacoub El Mansour. Średnia zdobytych bramek na poziomie 0.7 na mecz plasuje gospodarzy w dolnych regionach pod względem siły ataku w rozgrywkach, a zaledwie 20% clean sheetów w ostatnich dziesięciu spotkaniach świadczy o chronicznych problemach w defensywie. Piłkarze FUS Rabat zaledwie raz zachowali czyste konto w dziesięciu ostatnich meczach, co czyni ich poważnie podatnymi na ataki rywali w najbliższym starciu.

Amal Tiznit, zajmujący 15. pozycję, prezentuje nieco bardziej stabilną postawę, czego dowodem jest przewaga formy na poziomie 60% w porównaniu z 40% dla rywali. Zespół z Tiznit ma za sobą serię LDDWD i cechuje się znacznie wyższą skutecznością w ofensywie, zdobywając średnio 0.9 gola na mecz. Kluczowym elementem analizy jest tutaj statystyka BTTS wynosząca 70%, co oznacza, że w siedmiu z dziesięciu ostatnich meczów obie drużyny znajdowały się w siatce. W ostatniej kolejce ekipa przegrała 1-3 z Ittihad Tanger, jednak wcześniej zanotowała wartościowy remes 1-1 na wyjeździe z Olympique Dcheïra oraz zwycięstwo 1-0 na boisku Chabab Atlas Khenifra. Wyższy procent czystych kont (30%) w porównaniu z rywalami sugeruje, że defensywa Amal Tiznit radzi sobie nieco lepiej w neutralizowaniu ataków przeciwników.

Bezpośrednie porównanie obu zespołów ujawnia interesujące trendy dla obstawiających. FUS Rabat w ostatnich pięciu meczach tylko raz zanotował BTTS (50%), podczas gdy Amal Tiznit w tym samym okresie aż czterokrotnie kończył mecze z obustronnymi bramkami. Mimo że obie drużyny tracą średnio po 1.1 gola na mecz, to forma ofensywna gości (0.9 bramki/mecz vs 0.7 u gospodarzy) daje im przewagę w kontekście potencjalnego wyniku. Fakt, że oba zespoły wygrały zaledwie dwa z ostatnich dziesięciu meczów, a lokalizacja spotkania na Stade Prince Moulay Hassan w Rabacie nie zapewnia FUS Rabat znaczącej przewagi (drużyna przegrała u siebie z Yacoub El Mansour), sugeruje wyrównane starcie z lekkim wskazaniem na gości ze względu na ich stabilniejszą postawę w ostatnich tygodniach.

Systemy gry i kluczowe zestawienia przed starciem w Rabacie

Spotkanie pomiędzy FUS Rabat a Amal Tiznit otwiera się przed ciekawym pojedynkiem taktycznym na Stade Prince Moulay Hassan. Obie drużyny przystąpią do tego starcia po porażkach w pierwszej serii gier, co oznacza, że obie będą musiały zrewidować swoje założenia taktyczne, aby uniknąć podwójnej straty na starcie sezonu. FUS Rabat, plasujący się na 12. miejscu, będzie chciał wykorzystać atut własnego boiska i agresywniej zaatakować, podczas gdy Amal Tiznit, zajmujący 15. pozycję, może postawić na bardziej zwartą defensywę i szukać kontr. Obie ekipy mają za sobą okres wypoczynku – Rabat 6 dni, a Tiznit 8 dni przerwy – co powinno pozwolić na solidne przygotowanie się do tego starcia i wprowadzenie ewentualnych korekt w ustawieniu.

Zważywszy na kursy wystawione przez Bet365, gdzie kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.65, na remis 3.25, a na wygraną gości 4.75, FUS Rabat jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Różnica jakości między obiema drużynami powinna przejawiać się w kontroli środka pola i dominacji w posiadaniu piłki ze strony gospodarzy. Kluczowym elementem taktycznym będzie to, czy FUS Rabat zdoła przełamać defensywę rywala, która może postawić głęboki blok lub zastosować press wysoko na boisku. Z kolei Amal Tiznit będzie musiał wykazać się dyscypliną taktyczną i cierpliwością w odbudowie akcji, szukając okazji do szybkich wyjść z własnej połowy.

Brak bramek w pierwszych meczach obu drużyn sugeruje, że priorytetem w tym starciu będzie zabezpieczenie tyłów. Zjawisko clean sheet będzie miało kluczowe znaczenie – żadna ze stron nie chce rozpocząć sezonu od dwóch porażek z rzędu. FUS Rabat będzie musiał wykorzystać swój potencjał ofensywny, szczególnie w środkowej części boiska, gdzie może dyktować tempo gry, podczas gdy Amal Tiznit skupi się na kompaktowym ustawieniu i skutecznej realizacji planu taktycznego opartego na defensywie i szybkich kontratakach. Kurs na powyżej 2.5 gola może być interesującą opcją, biorąc pod uwagę presję na obie drużyny, aby zdobyć pierwsze punkty w sezonie.

FUS Rabat – Amal Tiznit: Analiza kursów i typy na mecz 2. kolejki Botola Pro

Marokańska Botola Pro wchodzi w decydującą fazę pierwszej serii gier, a w piątek na Stadionie Króla Moulaya Hassana w Rabacie dojdzie do starcia dwóch zespołów, które inaugurację sezonu mogą zaliczyć do nieudanych. FUS Rabat, zajmujący aktualnie 12. pozycję w tabeli, podejmie na własnym terenie ekipę Amal Tiznit, która plasuje się tuż za nim – na miejscu 15. Oba zespoły w pierwszej kolejce poniosły porażki i w tym meczu szukają pierwszych punktów w rozgrywkach 2026/27.

Analizując rynek 1X2, bukmacherzy jednoznacznie wskazują na gospodarzy jako faworytów tego pojedynku. Kurs na zwycięstwo FUS Rabat oscyluje wokół wartości 1.67, co przekłada się na implicowaną prawdopodobieństwo na poziomie 53%. Remis wyceniany jest na 3.30 (26.8%), podczas gdy wygrana gości oferuje kurs 4.40 z implicowaną szansą zaledwie 20.1%. Dla graczy szukających najwyższej wartości warto odnotować, że najkorzystniejsze kursy dostępne są u poszczególnych operatorów: najlepsza oferta na zwycięstwo gospodarzy to 1.75 w Betano, na remis 3.78 w 1xBet, a na wygraną Amal Tiznit aż 5.00 w BetVictor. Różnice w marży między poszczególnymi bukmacherami sugerują, że warto zebrać oferty przed podjęciem decyzji.

Patrząc na statystyki defensywy obu drużyn po pierwszej kolejce, nasza prognoza dotycząca poniżej 2.5 goli (58% pewności) znajduje uzasadnienie w stylu gry obu ekip. FUS Rabat, grając na własnym obiekcie, będzie chciał narzucić swój styl, lecz brak dyspozycji strzeleckiej w poprzednim spotkaniu może skłonić trenera do bardziej zachowawczego podejścia. Jednocześnie Amal Tiznit, jako beniaminek lub zespół z dolnych rejonów tabeli, tradycyjnie w meczach wyjazdowych koncentruje się na organizacji defensywy. Typ BTTS: nie (56% pewności) wpisuje się w ten obraz – obie drużyny w swoich inauguracyjnych meczach nie zdołały zdobyć bramki, co sugeruje, że i w tym starciu mogą napotkać trudności w finalizacji akcji.

Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki – pozycję w tabeli, atut własnego boiska oraz dostępne kursy – naszym zdaniem najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest zwycięstwo FUS Rabat. Typ na „1" z 55% pewnością stanowi podstawę kuponu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa można rozważyć podwójną szansę 1X (40% pewności), która zabezpiecza przed ewentualnym remisiem. Szukający wyższych kursów mogą połączyć zwycięstwo gospodarzy z poniżej 2.5 bramkami w obstawianiu łączonym, co przy obecnych kursach oferuje atrakcyjną wartość.

Rozbudowane rynki bukmacherskie na mecz FUS Rabat – Amal Tiznit

Poza standardowym rynkiem 1X2 warto zwrócić uwagę na handicap azjatycki. Kurs na AH FUS Rabat -0.75 wynosi 1.86 przy pewności na poziomie 54%. Oznacza to, że przy podziale stawki między handicap -0.5 a -1.0, gracz zachowuje zwrot w przypadku wygranei FUS Rabat jedną bramką, a zyskuje w pełni przy zwycięstwie dwoma lub więcej golami. Biorąc pod uwagę, że obie drużyny przegrały swoje mecze otwierające sezon i dopiero budują momentum, niewielka przewaga gospodarzy w tym rynku wydaje się uzasadniona.

Wśród rynków bardziej spekulatywnych najwyższe prawdopodobieństwo model przypisuje wynikowi 1:0 – kurs 4.68 przy 21% pewności. Rynek CS często pozostaje niedoceniany przez graczy szukających wyższych wygranych, jednak przy starciu dwóch zespołów zidentyfikowanych jako defensywne i ostrożne na otwarcie sezonu, niski wynik jest realnym scenariuszem. Trzeci z wartych uwagi rynków to łączna liczba rzutów rożnych – linia ustalona na powyżej 8.5 przy kursie 1.83 i 50% confidence sugeruje, że spotkanie powinno wygenerować przynajmniej dziewięć rogów, co przy ostrożnej taktyce obu stron oznacza aktywną grę wzdłuż linii bocznych boiska.

Podsumowanie i typy na mecz FUS Rabat – Amal Tiznit

Zarówno FUS Rabat, jak i Amal Tiznit wchodzą w drugą kolejkę sezonu bez zdobytych punktów, co oznacza, że obie drużyny będą mocno zmotywowane do zdobycia pierwszych trzech pun ктов w tabeli. Mimo neutralnego bilansu bramkowego po pierwszej serii gier, kursy bukmekerów wyraźnie faworyzują gospodarzy z Rabatu, co znajduje odzwierciedlenie w naszym typie na zwycięstwo gospodarzy z 55-procentową pewnością.

Na podstawie dostępnych danych rekomendujemy następujące typy: 1X2 na korzyść FUS Rabat, poniżej 2.5 gola z 58-procentową pewnością, BTTS: nie przy 56-procentowym prawdopodobieństwie oraz DC 1X z 40-procentową wartością. Spodziewamy się wyrównanego pojedynku z niską liczbą goli, w którym gospodarze powinni wykorzystać atut własnego boiska i zdobyć komplet punktów.

Nasza propozycjaPoniżej 2.5Powyżej/Poniżej bramek@1.60 · 58%
Najlepsza WartośćNieObie drużyny strzelą@1.63 · 56%
Nasze typy: FUS Rabat vs Amal Tiznit — FUS Rabat — Wygrana (54%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Nie

Najczęstsze pytania

Kto wygra FUS Rabat vs Amal Tiznit?
Nasz model przewiduje FUS Rabat z 55% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na FUS Rabat vs Amal Tiznit?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 40% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Jaki jest najlepszy zakład na FUS Rabat vs Amal Tiznit?
Naszą główną rekomendacją jest Poniżej 2.5 z 58% pewnością.
Jaki wynik jest przewidywany dla FUS Rabat vs Amal Tiznit?
Najbardziej prawdopodobny dokładny wynik to 1:0 (21.4% implikowane prawdopodobieństwo).
Jaka jest prognoza Azjatycka handicap dla FUS Rabat vs Amal Tiznit?
Nasz typ na Azjatycka handicap to FUS Rabat -0.75 z 54% pewnością.
Kiedy i gdzie odbędzie się FUS Rabat vs Amal Tiznit?
FUS Rabat vs Amal Tiznit odbędzie się 2 paź 2026 na Stade Prince Moulay Hassan.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Maghreb FèsMaghreb Fès220042+26
2UTS RabatUTS Rabat220031+26
3Ittihad TangerIttihad Tanger211042+24
4CODM MeknèsCODM Meknès210163+33
5Widad TémaraWidad Témara210132+13
6Kawkab MarrakechKawkab Marrakech21013303
7Wydad ACWydad AC21013303
8Raja CasablancaRaja Casablanca110010+13
9Hassania AgadirHassania Agadir21014403
10Amal TiznitAmal Tiznit210123-13
11Moghreb TetouanMoghreb Tetouan20201102
12Renaissance BerkaneRenaissance Berkane10100001
13FAR RabatFAR Rabat00000000
14FUS RabatFUS Rabat200213-20
15CR Khemis ZemamraCR Khemis Zemamra200213-20
16Difaa EL JadidaDifaa EL Jadida200228-60

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

FUS Rabat
WDPPP
10Rozgrywane
2Wygrane
3Remisy
5Przegrane
Punkty/Mecz0.9
Wynik %20%
Gole/Mecz1.9
Średnio Goli0.7
Średnio Stracone1.2
Obie Strzelają50%
Czyste konta10%
Nie strzelił50%

Ostatnie Mecze

2 paźPvs Amal Tiznit0-1
26 wrzPu UTS Rabat1-2
5 lipPvs Yacoub El Mansour0-1
2 lipDu CR Khemis Zemamra1-1
28 czeWvs Renaissance Berkane2-1
Amal Tiznit
WDDPW
10Rozgrywane
3Wygrane
5Remisy
2Przegrane
Punkty/Mecz1.4
Wynik %30%
Gole/Mecz1.9
Średnio Goli0.9
Średnio Stracone1
Obie Strzelają60%
Czyste konta40%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

2 paźWu FUS Rabat1-0
24 wrzPvs Ittihad Tanger1-3
21 lipDu Olympique Dcheïra1-1
18 lipDvs Olympique Dcheïra0-0
5 lipWu Chabab Atl. Khenifra1-0

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy1
Średnio Goli1
Obie Strzelają0%
Powyżej 2.5 Goli0%
Powyżej 1.5 Goli0%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
FUS Rabat00 na mecz
Amal Tiznit11 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
FUS Rabat0 (0%)
Amal Tiznit1 (100%)
2 paź 2026Botola ProFUS Rabat0-1Amal Tiznit

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska