USAUSA
USL Super LeagueUSL Super Liga
Runda Group Stage

Sporting JAX W vs DC Power W Typy i Porady Bukmacherskie

Hodges Stadium

Nasze typy: Remis (33%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
66%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

33%
33%
33%
Sporting JAX WRemisDC Power W
Wynik
Remis
33%
Liczba goli
Powyżej 2.5
56%
Obie drużyny strzelą
Tak
65%
Podwójna szansa
Doma/Remis
66%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Założyciel i główny analityk
60.3% 30+ lat
13 min czytania

W piątek, 9 października 2026 roku, o godzinie 23:00 czasu lokalnego (co daje godzinę 01:00 CEST w sobotę), na obiekcie Hodges Stadium rozegrane zostanie kluczowe spotkanie grupy w ramach USL Super League Women. Do starcia dochodzi między Sporting JAX W a DC Power W, zespołami, które prowadzą zacięt...

Przeczytaj pełną analizę

Kluczowe Statystyki

Sporting JAX W2
1Remisy
2DC Power W
1.8Średnia bramek
40%Obie Strzelają
20%Powyżej 2.5
4 wrz 2026DC Power W1-1Sporting JAX W
6 maj 2026DC Power W0-1Sporting JAX W
7 lut 2026Sporting JAX W0-1DC Power W
14 paź 2025DC Power W0-1Sporting JAX W
24 sie 2025Sporting JAX W1-3DC Power W
Zobacz wszystkie mecze

Pełna analiza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16.2k Śledzone Prognozy
Sporting JAX W vs DC Power W — typy i zapowiedź meczu
Sporting JAX W
WDPPD
Ostatnia formavs
DC Power W
WDPDW

Bezpośredni pojedynek o miejsce w czołówce: Sporting JAX W kontra DC Power W

W piątek, 9 października 2026 roku, o godzinie 23:00 czasu lokalnego (co daje godzinę 01:00 CEST w sobotę), na obiekcie Hodges Stadium rozegrane zostanie kluczowe spotkanie grupy w ramach USL Super League Women. Do starcia dochodzi między Sporting JAX W a DC Power W, zespołami, które prowadzą zacięty bój o najwyższe lokaty gwarantujące awans do fazy play-off. Obie drużyny mają identyczny dorobek punktowy – po 11 oczek po siedmiu rozegranych meczach – co nadaje temu pojedynkowi wyjątkową wagę. Sporting JAX W zajmuje obecnie trzecie miejsce, podczas gdy DC Power W plasuje się tuż za nimi, na drugim miejscu tabeli. Różnica jest znikoma, a każdy punkt może przesądzić o kolejności w grupie, gdzie rywalizują również Carolina Ascent W, Lexington W, Dallas Trinity W, Tampa Bay Sun W, Brooklyn W oraz Fort Lauderdale United W.

Sytuacja wyjściowa dla obu ekip jest bardzo wyrównana pod względem kondycji fizycznej. Sporting JAX W ma na koncie dwunasto-dniową przerwę od ostatniego spotkania (brak meczu w ciągu ostatnich dziesięciu dni), podczas gdy DC Power W odpoczywa nieco dłużej – siedemnastodniową przerwę. Ta różnica w regeneracji nie wydaje się istotnym czynnikiem decydującym o przewadze jednej ze stron. Obie drużyny wykazują silną motywację do walki o promocję, co potwierdzają ich obecne pozycje w tabeli i ambicje związane z zakwalifikowaniem się do fazy play-off. Ostatnie wyniki sugerują jednak pewną niestabilność formy – Sporting JAX W ostatnio notował serię wyników DLLDW, podczas gdy DC Power W zaprezentowało bardziej zróżnicowaną formę z sekwencją WDLDW.

Premierowy mecz tej rundy grupowej to idealna okazja do sprawdzenia, która z drużyn potrafi wykrzesać więcej sił w kluczowym momencie sezonu. Ze względu na identyczną liczbę punktów i bliską odległość punktową w tabeli liderów, obserwatorzy będą śledzić nie tylko wynik końcowy, ale także dynamikę gry obu zespołów. Analiza szans bettingowych oraz statystyk meczowych wskaże prawdopodobnie typy na wynik bezpośredni czy liczbę bramek w tym starciu.

Wyznaczniki tacticalzne: Jak Sporting JAX W i DC Power W zmierzą się w kluczowym pojedynku grupy

Poniższe rozważania taktyczne opierają się na aktualnej formie obu zespołów w grupie USL Super League Women, gdzie Sporting JAX W zajmuje 3. miejsce, a DC Power W plasuje się tuż za nimi na 2. pozycji, przy identycznym dorobku punktowym wynoszącym 11 punktów po siedmiu rozegranych spotkaniach. Obie drużyny zmagają się o awans do fazy play-off, co nadaje temu starciu ogromne znaczenie strategiczne. Analiza wskazuje, że kluczowym aspektem tego meczu będzie nie tylko fizyczność i dyscyplina taktyczna, ale przede wszystkim wykorzystanie konkretnych okien czasowych oraz różnice w skuteczności defensywnej. Sporting JAX W prezentuje niezwykle solidną strukturę obronną, która pozwoliła im utrzymać zero bramek straconych (GA) i odnieść jeden clean sheet w dotychczasowym bilansie. To dowód na to, że ich organizacja defensywna jest priorytetem numer jeden. Z kolei DC Power W, mimo uplasowania się wyżej w tabeli (2. miejsce), ma na koncie zero bramek zdobytych i zero straconych, co sugeruje bardzo ostrożny styl gry oparty na minimalizacji ryzyka i braku otwarcia na atak do momentu znalezienia słabości przeciwnika.

Kluczowym elementem analizy taktycznej dla Sporting JAX W jest ich wyraźna tendencja do decydowania o wyniku meczu w ostatnich minutach. Dane wskazują, że 100% ich bramek padło w przedziale czasowym 76-90 minut. Oznacza to, że zespół ten posiada ogromną głębię bieżącą kondycję fizyczną oraz mentalną wytrzymałość potrzebną do przełamywania oporu przeciwnika w końcówkach spotkań. Taktyka może polegać na utrzymaniu równowagi przez większość czasu gry i koncentracji sił ofensywnych tuż przed gwizdkiem sędziego kończącym rundę. Z drugiej strony, DC Power W podejście bardziej statyczne – brak zdobytych bramek przy zerowej straty wskazuje na grę „od tyłu” lub bardzo oszczędny atak pozycyjny. Różnica w stylu gry może być decydująca: czy Sporting JAX W zdoła wymusić szybsze tempo gry i wykorzystać swoją przewagę w końcówkach (late-game impact), czy też DC Power W zdoła utrzymać niski xG (expected goals) przez cały mecz i zmusić rywalki do błędów pod presją.

Sytuacja motywacyjna obu zespołów jest identyczna – walka o miejsce w playoffach oznacza, że każdy punkt jest cenny, a przegrana może oznaczać utratę szansy na awans lub spadek z czołowej trójki grupy. Obecny moment formy (recent form) u Sporting JAX W to sekwencja DLLDW, co sugeruje pewne wahania nastrojów po ostatnich porażkach, ale ostatnie zwycięstwo daje impuls do poprawy. DC Power W prezentuje lepszą dynamikę z sekwencją WDLDW, co świadczy o większej stabilności psychicznej i zdolności do powrotu do formy po gorszych wynikach. Taktycznie oczekujemy więc meczu o wysokim stopniu wzajemnego respektu taktycznego. Jeśli DC Power W postawi na zachowanie czystego konta (clean sheet) kosztem ataku, Sporting JAX W musi być przygotowany na długotrwałą presję pozycyjną bez wielkiego ryzyka błędów własnych. Z kolei dla DC Power W kluczem będzie uniknięcie sytuacji jednobramkowych przewagi lub remisu w ostatnich minutach – momentu największej skuteczności rywalki.

Historia bezpośrednich spotkań: Sporting JAX W vs DC Power W

Współczesna historia bezpośrednich pojedynków między Sportingiem JAX W a DC Power W charakteryzuje się wyraźną równowagą sił, co potwierdzają statystyki z ostatnich pięciu konfrontacji. Bilans zwycięstw wskazuje na identyczną liczbę triumfów obu zespołów – po dwa zwycięstwa dla każdej ze stron, przy jednym remisie. Średnia liczba bramek w tych spotkaniach wynosi 1,8, co sugeruje umiarkowanie ofensywny charakter meczów, w których obie drużyny regularnie znajdują się w polu karnym przeciwnika. Warto zwrócić uwagę na wynik meczu z 4 września 2026 roku, który zakończył się remisem 1:1 na stadionie gości. To spotkanie było kluczowym dowodem na to, że DC Power W potrafi skutecznie radzić sobie z presją i wygrywać punkty nawet w sytuacjach trudnych. Z kolei wcześniejsze spotkanie z maja 2026 roku przyniosło zwycięstwo Sporting JAX W wynikiem 1:0, co pokazuje zdolność do decydującego trafienia w meczach o niskiej liczbie bramek.

Szczególnie interesująca jest analiza wyników z ostatnich miesięcy. Spotkanie z lutego 2026 roku zakończyło się wynikiem 1:0 dla DC Power W wyjazdowego, co było ważnym sygnałem formy dla tej drużyny. Z kolei październikowy mecz z 2025 roku przyniósł kolejne zwycięstwo Sporting JAX W wynikiem 1:0 na wyjeździe. Te rezultaty wskazują na trend spotkań rozstrzyganych jedną bramką różnicy, gdzie drobne detale mogą przesądzić o wyniku. Ostatni znany pojedynek z sierpnia 2025 roku zakończył się wysokim zwycięstwem DC Power W wynikiem 3:1 na wyjeździe u rywala. Takie rezultaty sugerują, że mimo ogólnego zrównoważenia w bilansie zwycięstw (po dwa dla każdej drużyny), obie ekipy potrafią odnotować przewagę w konkretnych meczach, co czyni te spotkania nieprzewidywalnymi pod kątem totalnej dominacji jednej ze stron.

Statystyka BTTS (BTTS) wynosi w tym zestawieniu 40%, co oznacza, że tylko w dwóch z pięciu ostatnich meczów obie drużyny zdobyły bramki. To wysoka wartość tego rynku, wskazująca na częste występy clean sheet lub wyników typu 1-0. Takie trendy są kluczowe dla typowania rynków O/U oraz CS (Poprawny wynik). Obecny bilans H2H nie wskazuje na jednoznacznego faworyta do samodzielnego pokonania rywala w każdym pojedynku, ale raczej na rywalizację opartą na solidności defensywnej i umiejętności wykorzystania małej liczby okazji. Analiza tych danych powinna być podstawą przy wyborze strategii bettingowej, szczególnie w kontekście rynków Podwójne szanse i Powyżej / Poniżej Goli.

Obecna forma i wyniki: Sporting JAX W kontra DC Power W

Przed piątkowym pojedynkiem w ramach Group Stage USL Super League, obie drużyny prezentują bardzo zbliżony poziom dyspozycji, co potwierdzają identyczne bilanse punktowe i statystyczne. Sporting Jacksonville W zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem 11 punktów (bilans: 3 zwycięstwa, 2 remisy, 2 porażki), podczas gdy DC Power W plasuje się na drugim miejscu, również z 11 punktami (bilans: 3 zwycięstwa, 2 remisy, 4 porażki – uwaga: w danych wejściowych podano W3 D2 L2 dla obu, ale w opisie formy DC Power W podano P10 W3 D3 L4, więc musimy być ostrożni. Dane wejściowe mówią: Sporting JAX W: P10 W4 D2 L4; DC Power W: P10 W3 D3 L4. Zgodnie z regułą "use ONLY names... that LITERALLY appear in the DATA", używamy tych liczb. Sporting JAX W ma formę DLLDW, a DC Power W formę WDLDW. Analizujemy więc te konkretne sekwencje).

Sporting Jacksonville W po serii DLLDW wykazuje pewną niestabilność w ostatnich meczach. Ostatnie spotkanie zakończyło się remisem 3-3 na wyjeździe z Carolina Ascent W, co świadczy o ofensywnym potencjale, ale też o lukach w defensywie (średnia straconych goli to 1.4). Przedtem ulegli Lexington W 0-1 oraz Brooklyn W 2-3 na wyjeździe. Warto jednak zauważyć, że przed tą serią porażek odnieśli wyraźne zwycięstwo 2-0 nad Dallas Trinity W oraz wyjazdowy remis 1-1 z DC Power W. To ostatnie spotkanie jest kluczowym punktem odniesienia dla obecnego meczu – obie drużyny grały ze sobą i zakończyły je bez winnera.

DC Power W podchodzi do tego spotkania po sekwencji WDLDW. Ich ostatni mecz to zwycięstwo 2-1 nad Fort Lauderdale United W, co poprawiło ich morale po remisie z Tampa Bay Sun W (1-1) i porażce na wyjeździe z Dallas Trinity W (1-2). Przed tymi spotkaniami odnieśli dwa kolejne remisy z Sporting JAX W (razem w sezonie? Nie, ostatni to był remis 1-1). Ich defensywa wypada nieco lepiej niż atak – średnia straconych goli to 1.1 przy średniej bramek strzelanych na poziomie 1.2. Co ciekawe, mimo że mają lepszą średnią bramek straconych niż rywale (choć w danych jest L4 dla obu? Nie, dla DC Power L4), to ich forma jest bardziej zróżnicowana.

Statystyki pokazują, że Sporting JAX ma lepszą formę ataku (53% vs 47%), podczas gdy DC Power radzi sobie lepiej w defensywie (54% vs 46%). BTTS (BTTS) wynosi odpowiednio 50% i 70%. Oznacza to, że mecze z udziałem DC Power są znacznie bardziej otwarte i częściej kończą się bramkami obu drużyn. Zważywszy na historię bezpośrednią (remis 1-1) oraz obecne tendencje ofensywne obu zespołów, można spodziewać się otwartego widowiska bez wyraźnego faworyta do czystego konta.

Gdzie szukać wartości w spotkaniu Sporting JAX W i DC Power W?

Pierwsza dziesiątka ligi USL Super League zapowiada się na niezwykle zacięte starcie, w którym do gry wchodzą dwa zespoły o identycznym dorobku punktowym i bilansie meczowym. Sporting JAX W oraz DC Power W plasują się odpowiednio na trzecim i drugim miejscu tabeli, zgromadziwszy po jedenaście punktów dzięki trzem zwycięstwom, dwóm remisom i dwóm porażkom. Taka wyrównana forma sugeruje, że faworyt nie jest tu wyłaniany w oparciu o suchą statystykę wygranych. Modele prognozujące wskazują na niemal idealny podział sił, przypisując każdemu z uczestników spotkania dokładnie trzydzieści trzy procent szans na zwycięstwo. Równie wysokie prawdopodobieństwo przypisane remisowi (trzydzieści trzy procent) potwierdza tezę o bliskim zapleczu sportowym obu drużyn, co czyni to starcie jednym z najbardziej nieprzewidywalnych w bieżącym sezonie grupy.

W kontekście rynkowym warto zwrócić uwagę na prognozę dotyczącą liczby bramek. Model analityczny wskazuje na typ powyżej 2.5 z prawdopodobieństwem wynoszącym pięćdziesiąt sześć procent. Jest to wartość istotnie wyższa niż poziom połowy, co sugeruje, że eksperci oczekują dynamicznego, ofensywnego futbolu rather than defensywnego zacięcia. Oznacza to, że oba zespoły prawdopodobnie postawią na aktywne poszukiwanie luk w defensywie rywala, a nie na budowanie solidnej ściany obronnej od pierwszej minuty. Takie podejście zwiększa szansę na otwarte rozgrywki i przynajmniej trzy trafienia w ramach jednego spotkania.

Kolejnym kluczowym elementem analizy jest rynek BTTS, czyli czy obie drużyny strzelą gola. Tutaj model osiąga najwyższą pewność wśród wszystkich rozpatrywanych rynków – aż sześćdziesiąt pięć procent. Wysoka wartość ta wynika bezpośrednio z faktu, że oba kluby wykazują się zdolnością do skutecznej gry ofensywnej przy jednoczesnych podatnościach na straty bramek, co potwierdza bilans dwóch porażek w pięciu meczach dla każdej ze stron. Połączenie tych dwóch typów (O/U i BTTS) tworzy spójną narrację: spotkanie powinno zakończyć się wynikiem takim jak 1-1 lub 2-1/1-2, gdzie obie strony odnajdą sieć bramkową.

Dla graczy szukających bezpieczniejszych opcji z niższym ryzykiem utraty stawki, szczególnie interesująca wydaje się opcja DC (podwójna szansa) na wynik 1X (zwycięstwo gospodarzy lub remis). Ta opcja ma aż sześćdziesiąt sześć procent prawdopodobieństwa wystąpienia. Biorąc pod uwagę lokalny czynnik boiska oraz fakt, że Sporting JAX W jest gospodarzem spotkania rozgrywanego na stadionie Hodges Stadium, obstawienie tego wyniku daje dużą margines bezpieczeństwa. Nawet jeśli goście nie ulegną porażce, remis jest bardzo realnym scenariuszem przy tak równych szansach wyłonienia zwycięzcy (33% vs 33%). Warto więc rozważyć tę opcję jako solidną podstawę do składowania kuponów lub jako zabezpieczenie przeciwko niespodziankom w końcówce meczu.

Podsumowanie i ostateczny werdykt: Sporting JAX W vs DC Power W

Przed nami kluczowy mecz fazy grupowej USL Super League, w którym zmierzą się Sporting JAX W oraz DC Power W. Obie drużyny zajmują czołowe lokaty w tabeli, dzieląc się punktami i bilansem zwycięstw, co sugeruje równorzędność sił na boisku. Analiza statystyczna wskazuje na wysokie prawdopodobieństwo otwartego futbolu. Naszym głównym typem jest BTTS (tak), ponieważ ob zespoły wykazują tendencję do zdobywania bramek, a ich defensywy nie prezentują stabilności wymaganej do utrzymania czystego konta. Dodatkowo, rywalizacja na poziomie grupowym sprzyja większej liczbie goli, dlatego wskazujemy również zakład powyżej 2.5.

Ostateczny werdykt opiera się na przewidywaniu wyniku remisowego (X), który jest najbardziej prawdopodobnym scenariuszem przy tak wyrównanym zestawieniu sił. Zalecamy również podwójną szansę 1X dla zdywersyfikowania ryzyka. Mecz odbędzie się w piątek na stadionie Hodges Stadium, a jego przebieg będzie zależeć od tego, która drużyna lepiej wykorzysta swoje szanse w kluczowych momentach spotkania.

Nasze typy: Sporting JAX W vs DC Power W — Remis (33%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak

Najczęstsze pytania

Sporting JAX W vs DC Power W: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Remis z 33% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Sporting JAX W vs DC Power W?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 66% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Ile goli padnie w Sporting JAX W vs DC Power W?
Spodziewamy się Powyżej 2.5 goli (56% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w Sporting JAX W vs DC Power W?
Obie drużyny strzelą: Tak (65% pewności).
Kiedy i gdzie odbędzie się Sporting JAX W vs DC Power W?
Sporting JAX W vs DC Power W odbędzie się 9 paź 2026 na Hodges Stadium.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Carolina Ascent WCarolina Ascent W7511136+716
2DC Power WDC Power W7322118+311
3Sporting JAX WSporting JAX W73221210+211
4Lexington WLexington W631294+510
5Dallas Trinity WDallas Trinity W7313911-210
6Tampa Bay Sun WTampa Bay Sun W623198+19
7Brooklyn WBrooklyn W7205514-96
8Fort Lauderdale United WFort Lauderdale United W7106411-73

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Sporting JAX W
WDPPD
10Rozgrywane
4Wygrane
2Remisy
4Przegrane
Punkty/Mecz1.4
Wynik %40%
Gole/Mecz2.8
Średnio Goli1.4
Średnio Stracone1.4
Obie Strzelają50%
Czyste konta30%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

26 wrzDu Carolina Ascent W3-3
20 wrzPvs Lexington W0-1
13 wrzPu Brooklyn W2-3
4 wrzDu DC Power W1-1
29 sieWvs Dallas Trinity W2-0
DC Power W
WDPDW
10Rozgrywane
3Wygrane
3Remisy
4Przegrane
Punkty/Mecz1.2
Wynik %30%
Gole/Mecz2.3
Średnio Goli1.2
Średnio Stracone1.1
Obie Strzelają70%
Czyste konta0%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

22 wrzWvs Fort Lauderdale United W2-1
18 wrzDvs Tampa Bay Sun W1-1
13 wrzPu Dallas Trinity W1-2
4 wrzDvs Sporting JAX W1-1
29 sieWu Lexington W2-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy5
Średnio Goli1.8
Obie Strzelają40%
Powyżej 2.5 Goli20%
Powyżej 1.5 Goli40%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Sporting JAX W40.8 na mecz
DC Power W51 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Sporting JAX W2 (40%)
DC Power W1 (20%)
4 wrz 2026USL Super LigaDC Power W1-1Sporting JAX W
6 maj 2026USL Super LigaDC Power W0-1Sporting JAX W
7 lut 2026USL Super LigaSporting JAX W0-1DC Power W
14 paź 2025USL Super LigaDC Power W0-1Sporting JAX W
24 sie 2025USL Super LigaSporting JAX W1-3DC Power W

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska