USAUSA
USL Super LeagueUSL Super Liga
Runda Group Stage

Tampa Bay Sun W vs Lexington W Typy i Porady Bukmacherskie

Riverfront Stadium
⚡
Następne spotkanie
Lexington W vs Tampa Bay Sun W
17 paź · USL Super League
›
Pudło
Nasza propozycja
Handicap azjatycki
Lexington W -0.50
@ 1.45
1 : 1
FT

Porady bukmacherskie

34%
27%
40%
Tampa Bay Sun WRemisLexington W
Wynik
Lexington W
@ 2.04
41%
Liczba goli
Powyżej 2.5
@ 1.77
52%
Podwójna szansa
Doma/Na wyjeździe
@ 1.21
37%
Handicap azjatycki
H. Goście -0.50
@ 1.45
69%
1. połowa
Remis
@ 2.00
42%
HT/FT
Remis/Goście
@ 5.50
18.2%
Dokładny wynik
1:2
@ 8.50
11.8%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Założyciel i główny analityk
60.3% 30+ lat
9 min czytania

Niedzielny wieczór na Riverfront Stadium zapowiada się niezwykle emocjonująco dla kibiców kobiecej piłki nożnej w Stanach Zjednoczonych. W bezpośrednim pojedynku zmierzą się dwie drużyny, które w tabeli USL Super League dzieli zaledwie jedno oczko – szósta Tampa Bay Sun W podejmie piątą Lexington W ...

Przeczytaj pełną analizę

Kluczowe Statystyki

Tampa Bay Sun W4
2Remisy
2Lexington W
3.25Średnia bramek
63%Obie Strzelają
63%Powyżej 2.5
4 paź 2026Tampa Bay Sun W1-1Lexington W
16 maj 2026Lexington W1-0Tampa Bay Sun W
18 kwi 2026Lexington W4-0Tampa Bay Sun W
23 lis 2025Tampa Bay Sun W1-1Lexington W
10 maj 2025Lexington W0-3Tampa Bay Sun W
Zobacz wszystkie mecze

Kursy

Bukmacher1X2
1xBet2.823.782.33
Bet3652.003.501.73
Betano1.953.351.67

Pełna analiza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16.2k Śledzone Prognozy
Tampa Bay Sun W vs Lexington W — typy i zapowiedź meczu
Tampa Bay Sun W
PWWDD
Ostatnia formavs
Lexington W
PPWWD

Tampa Bay Sun W kontra Lexington W: Starcie sąsiadek w tabeli USL Super League na Riverfront Stadium

Niedzielny wieczór na Riverfront Stadium zapowiada się niezwykle emocjonująco dla kibiców kobiecej piłki nożnej w Stanach Zjednoczonych. W bezpośrednim pojedynku zmierzą się dwie drużyny, które w tabeli USL Super League dzieli zaledwie jedno oczko – szósta Tampa Bay Sun W podejmie piątą Lexington W w starciu, które może mieć kluczowe znaczenie dla układu środka tabeli po zakończeniu fazy grupowej. Gospodarze, plasujący się tuż poniżej rywalek z ośmioma punktami na koncie, będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska, aby przesunąć się w górę klasyfikacji i nawiązać walkę o pozycje premiowane awansem do dalszej fazy rozgrywek. Z drugiej strony Lexington, z dziewięcioma punktami i nieco lepszym bilansem bramkowym, przyjeżdża do Tampa z zamiarem umocnienia swojej pozycji i zademonstrowania, że tegoroczny sezon jest dla nich okresem budowania solidnych fundamentów pod przyszłe sukcesy.

Dla lokalnych kibiców z okolic Tampa Bay, którzy planują obstawiać mecze na żywo lub online, to spotkanie stanowi okazję do zaangażowania się w obstawianie z wykorzystaniem wiedzy o lokalnych drużynach. Bet365 oferuje kursy na to spotkanie na poziomie 2.6 dla wygranej gospodarzy, 3.5 na remis oraz 2.25 na triumf gości – co wskazuje na wyrównane szanse obu ekip, z lekkim faworytem po stronie Lexington W. Typy na dzisiaj w kontekście tego meczu wymagają dokładnej analizy formy obu drużyn, ich wzajemnych relacji historycznych oraz aktualnej kondycji mentalnej zespołów, które w ostatnich tygodniach prezentowały odmienne trajectory rozwoju.

Aktualna forma i momentum zespołów

Tampa Bay Sun W w ostatnich pięciu spotkaniach prezentuje formę zapisaną jako DWWLD, co oznacza serię dwóch zwycięstw z rzędu, przeplatanych następnie porażką i kolejnym zwycięstwem, by finalnie zakończyć się remisem w ostatnim meczu. Statystycznie drużyna ta notuje średnio 1.1 bramki zdobywanej na mecz, przy jednoczesnym traceniu aż 1.7 goli – co daje nam obraz zespołu o wyraźnych problemach defensywnych, który mimo wszystko potrafi znajdować drogę do bramki przeciwnika. Szczególnie niepokojąca dla sympatyków Tampa Bay jest statystyka clean sheets wynosząca zero procent w ostatnich dziesięciu meczach – oznacza to, że drużyna nie zachowała czystego konta ani razu w tym okresie, co stawia pod znakiem zapytania ich zdolność do utrzymania korzystnego rezultatu w końcówkach meczów.

Co ciekawe, mimo słabej defensywy, Tampa Bay może pochwalić się imponującym wskaźnikiem BTTS wynoszącym siedemdziesiąt procent – innymi słowy, w siedmiu na dziesięć meczów z udziałem tej drużyny obie ekipy wpisywały się na listę strzelców. Ta statystyka sugeruje, że choć defensywa gospodarzy kuleje, to atak pozostaje na tyle skuteczny, by w każdym meczu stwarzać realne zagrożenie dla bramki rywali. Dla osób szukających typów bukmacherskich na dziś, ta informacja może być kluczowa przy rozważaniu zakładu na obie drużyny strzelą.

Lexington W prezentuje zdecydowanie bardziej stabilną formę, którą można określić jako WWLLW – dwie kolejne wygrane, następnie dwie porażki i znów zwycięstwo w ostatnim spotkaniu. Drużyna ta zdobywa średnio 1.6 bramki na mecz, tracąc jednocześnie zaledwie 0.5 gola – co czyni ją jedną z najsolidniejszych defensywnie ekip w całych rozgrywkach USL Super League. Wskaźnik sześćdziesięciu procent czystych kont w ostatnich dziesięciu meczach potwierdza, że Lexington potrafi zamykać drogi do własnej bramki i budować zwycięstwa na solidnym fundamencie obronnym.

Różnica w podejściu taktycznym obu drużyn jest fundamentalna – podczas gdy Tampa Bay stawia na ofensywny styl gry z licznymi okazjami z obu stron boiska, Lexington W preferuje kontrolowany, zorganizowany model gry minimalizujący ryzyko i bazujący na skutecznej konwersji nielicznych, ale dokładnie wypracowywanych szans. Dla obstawiających, którzy szukają pewnych typów na dzisiaj, ta kontrastująca filozofia obu zespołów może być wskazówką przy wyborze strategii zakładów.

Pozycje w tabeli i stawka spotkania

Przyjrzyjmy się dokładnie tabeli USL Super League przed tym spotkaniem. Lexington W zajmuje piątą pozycję z dziewięcioma punktami po pięciu rozegranych meczach, w których odniosła trzy zwycięstwa i poniosła dwie porażki – bilans, który plasuje ją tuż powyżej linii awansu do dalszej fazy rozgrywek. Tampa Bay Sun W natomiast znajduje się na szóstej lokacie z ośmioma punktami, po dwóch wygranych, dwóch remisach i jednej porażce – różnica zaledwie jednego oczka, która może zostać zniwelowana w przypadku korzystnego rezultatu niedzielnego pojedynku.

W kontekście fazy grupowej USL Super League, gdzie każdy punkt ma kluczowe znaczenie dla końcowej klasyfikacji, spotkanie bezpośrednie między tymi drużynami nabiera dodatkowego wymiaru. Zwycięzca nie tylko zdobędzie trzy punkty, ale również przesunie się w tabeli kosztem rywalki, co w perspektywie końcowej fazy grupowej może okazać się decydujące dla trajectory obu zespołów. Dla Lexington W, która ma na koncie jedną porażkę więcej od rywalek, wygrana na wyjeździe byłaby sygnałem dla całej ligi, że potrafią radzić sobie pod presją w meczach o wysoką stawkę.

Warto również zwrócić uwagę na statystykę odpoczynku obu drużyn. Tampa Bay Sun W miała szesnaście dni przerwy od ostatniego meczu, podczas gdy Lexington W – dziewięć dni. Różnica siedmiu dni może teoretycznie sugerować lepsze przygotowanie fizyczne gospodarzy, jednak brak meczów przez tak długi okres może również oznaczać utratę rytmu meczowego i impetu, jaki daje regularna gra. W kontekście typów na dziś piłka nożna, czynnik zmęczenia i świeżości fizycznej jest często pomijany przez amatorskich obstawiających, co może stanowić przewagę dla tych, którzy uwzględniają te detale w swoich analizach.

Historia bezpośrednich spotkań: fascynującybilans

Patrząc na ostatnie siedem meczów między tymi drużynami, otrzymujemy niezwykle interesujący obraz rywalizacji, która nieustannie dostarcza emocji i nieprzewidywalności. Tampa Bay Sun W wygrała cztery z tych siedmiu pojedynków, Lexington W triumfowała dwukrotnie, a raz padł remis – co daje gospodarzom nieznaczną przewagę w bezpośrednich starciach. Średnia wynosząca 3.43 bramki na mecz w tych konfrontacjach czyni z nich jedne z najbardziej efektownych w całej lidze, a wskaźnik BTTS na poziomie pięćdziesięciu siedmiu procent potwierdza, że rzadko kiedy jedna z drużyn schodzi z boiska bez zdobytej bramki.

Analizując poszczególne mecze z historii tej rywalizacji, widzimy wyraźne wahania formy obu ekip. W 2026 roku Lexington W zdominowała rywalki, wygrywając 1:0 w maju oraz 4:0 w апреле – wyniki, które sugerują, że goście mogą czuć się pewnie na boisku przeciwko Tampa Bay. Jednak wcześniejsze mecze z 2025 roku pokazują, że Tampa Bay potrafiła zdecydowanie odpowiadać na takie porażki, zwyciężając 3:0 w maju i 4:1 w апреле 2025 roku. Remis 1:1 z listopada 2025 roku stanowił moment równowagi w tej fascynującej rywalizacji.

Dla osób poszukujących typów na dzisiaj mecze, ta historia wzajemnych spotkań oferuje cenne wskazówki. Fakt, że średnia bramek wynosi ponad trzy, a BTTS pojawia się w większości meczów, sugeruje, że zakłady na powyżej 2.5 gola oraz na obie drużyny strzelą mogą mieć sens w kontekście tego konkretnego pojedynku. Jednak zmienność wyników – od wyraźnych zwycięstw jednej strony do wyrównanych pojedynków – wskazuje również na wysoką nieprzewidywalność tego starcia, co powinno skłaniać do ostrożności w podejmowaniu decyzji bettingowych.

Analiza taktyczna i styl gry

Przechodząc do analizy taktycznej obu zespołów, musimy podkreślić fundamentalne różnice w filozofii gry Tampa Bay Sun W i Lexington W. Gospodarze, którzy w ostatnich meczach notują średnio ponad jedną zdobytą bramkę na mecz przy aż 1.7 straconych, prezentują styl określany mianem „open door" – charakteryzujący się dużą liczbą sytuacji z obu stron boiska, szybkim tempem gry i akcentem na atak pozycyjny oraz kontrataki. Ta taktyka generuje emocje dla kibiców, ale jednocześnie tworzy luki w defensywie, które wykorzystują bardziej zorganizowani rywale.

Lexington W reprezentuje zdecydowanie bardziej pragmatyczne podejście. Średnia 1.6 zdobytych bramek przy zaledwie 0.5 straconej mówi sama za siebie – drużyna ta buduje swoje sukcesy na solidności defensywnej, cierpliwym rozgrywaniu akcji od tyłu i wykorzystywaniu nielicznych, ale precyzyjnie wypracowanych okazji strzeleckich. Wskaźnik sześćdziesięciu procent czystych kont świadczy o dyscyplinie taktycznej i wysokiej koncentracji przez cały mecz, co czyni z Lexington W drużynę niezwykle trudną do pokonania, szczególnie w meczach wyjazdowych, gdzie presja ze strony gospodarzy może prowadzić do błędów.

W kontekście meczu na Riverfront Stadium, kluczowym elementem taktycznym będzie to, czy Tampa Bay zdoła narzucić swoje szybkie tempo gry, czy też Lexington skutecznie spowolni mecz i zmusi gospodarzy do gry w niskim bloku. Doświadczenie w tym sezonie pokazuje, że Lexington radzi sobie lepiej w meczach, gdzie może kontrolować tempo i unikać chaotycznych wymian ciosów – co sugeruje, że goście będą dążyć do uspokojenia gry i przejęcia inicjatywy w środku pola.

Zakłady i analiza kursów bukmacherskich

Przechodząc do sedna każdej analizy typów bukmacherskich – szczegółowej oceny kursów i poszukiwania wartości w ofercie bukmacherów – musimy dokładnie przeanalizować propozycje Bet365 na to spotkanie. Kursy prezentują się następująco: wygrana Tampa Bay Sun W przy kursie 2.6, remisy przy 3.5, a zwycięstwo Lexington W przy 2.25. Przeliczając te kursy na implicite prawdopodobieństwa, otrzymujemy obraz rynku: gospodarze są wyceniani na około 33.6 procent szans na zwycięstwo, remis na 27.2 procent, a goście na 39.2 procent.

Te prawdopodobieństwa implicite tworzą fascynujący obraz meczu, który bukmacherzy postrzegają jako wyrównany pojedynek z lekkim faworytem po stronie Lexington W. Jednak gdy zestawimy te dane z aktualną formą obu drużyn i ich pozycjami w tabeli USL Super League, możemy dostrzec pewne rozbieżności worth exploring. Lexington wygrywa i traci mało bramek, podczas gdy Tampa Bay ma problemy z defensywą – co teoretycznie powinno przesuwać szalę bardziej w kierunku gości. Jednocześnie kurs 2.25 na wygraną Lexington może nie odzwierciedlać w pełni ich dominacji w bezpośrednich meczach w 2026 roku.

Dla zakładów typu Powyżej/Poniżej bramek, bukmacherzy sugerują prawdopodobieństwo ponad 2.5 g

Nasza propozycjaTakObie drużyny strzelą@1.62 · 55%
Najlepsza WartośćLexington WWynik meczu (1X2)@2.04 · 41%
Nasze typy: Tampa Bay Sun W vs Lexington W — Lexington W — Wygrana (40%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak

Najczęstsze pytania

Kto wygra Tampa Bay Sun W vs Lexington W?
Nasz model przewiduje Lexington W z 41% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Jaki wynik jest przewidywany dla Tampa Bay Sun W vs Lexington W?
Najbardziej prawdopodobny dokładny wynik to 1:2 (11.8% implikowane prawdopodobieństwo).
Jaka jest prognoza Azjatycka handicap dla Tampa Bay Sun W vs Lexington W?
Nasz typ na Azjatycka handicap to Lexington W -0.50 z 69% pewnością.
Tampa Bay Sun W vs Lexington W: jaki jest nasz typ na Połowa meczu?
Nasz typ na Połowa meczu to Remis z 42% pewnością.
Jaka jest prognoza PP/KM dla Tampa Bay Sun W vs Lexington W?
Nasz typ na PP/KM to X/2 z 18% pewnością.
Kiedy i gdzie odbędzie się Tampa Bay Sun W vs Lexington W?
Tampa Bay Sun W vs Lexington W odbędzie się 4 paź 2026 na Riverfront Stadium.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Carolina Ascent WCarolina Ascent W7511136+716
2DC Power WDC Power W7322118+311
3Sporting JAX WSporting JAX W73221210+211
4Lexington WLexington W631294+510
5Dallas Trinity WDallas Trinity W7313911-210
6Tampa Bay Sun WTampa Bay Sun W623198+19
7Brooklyn WBrooklyn W7205514-96
8Fort Lauderdale United WFort Lauderdale United W7106411-73

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Tampa Bay Sun W
PWWDD
10Rozgrywane
3Wygrane
3Remisy
4Przegrane
Punkty/Mecz1.2
Wynik %30%
Gole/Mecz2.6
Średnio Goli1.2
Średnio Stracone1.4
Obie Strzelają80%
Czyste konta0%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

4 paźDvs Lexington W1-1
18 wrzDu DC Power W1-1
12 wrzWvs Fort Lauderdale United W2-1
29 sieWu Carolina Ascent W2-1
22 siePu Sporting JAX W2-3
Lexington W
PPWWD
10Rozgrywane
6Wygrane
2Remisy
2Przegrane
Punkty/Mecz2
Wynik %60%
Gole/Mecz2
Średnio Goli1.5
Średnio Stracone0.5
Obie Strzelają30%
Czyste konta60%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

4 paźDu Tampa Bay Sun W1-1
25 wrzWvs Dallas Trinity W3-0
20 wrzWu Sporting JAX W1-0
11 wrzPvs Carolina Ascent W0-1
29 siePvs DC Power W1-2

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy8
Średnio Goli3.25
Obie Strzelają63%
Powyżej 2.5 Goli63%
Powyżej 1.5 Goli88%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Tampa Bay Sun W151.88 na mecz
Lexington W111.38 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Tampa Bay Sun W1 (13%)
Lexington W2 (25%)
4 paź 2026USL Super LigaTampa Bay Sun W1-1Lexington W
16 maj 2026USL Super LigaLexington W1-0Tampa Bay Sun W
18 kwi 2026USL Super LigaLexington W4-0Tampa Bay Sun W
23 lis 2025USL Super LigaTampa Bay Sun W1-1Lexington W
10 maj 2025USL Super LigaLexington W0-3Tampa Bay Sun W
12 kwi 2025USL Super LigaTampa Bay Sun W4-1Lexington W
2 lis 2024USL Super LigaTampa Bay Sun W3-1Lexington W
8 wrz 2024USL Super LigaLexington W2-3Tampa Bay Sun W

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska