USAUSA
USL Super LeagueUSL Super Liga
Runda Group Stage

Brooklyn W vs Fort Lauderdale United W Typy i Porady Bukmacherskie

Maimonides Park
Trafiony
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
1 : 0
FT

Porady bukmacherskie

35%
35%
30%
Brooklyn WRemisFort Lauderdale United W
Wynik
Brooklyn W
35%
Liczba goli
Powyżej 2.5
65%
Obie drużyny strzelą
Tak
65%
Podwójna szansa
Doma/Remis
70%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Założyciel i główny analityk
60.3% 30+ lat
9 min czytania

Punkt wspólny jest uderzający — obie drużyny mają identyczny bilans W1 D0 L5 i w identycznej sytuacji tabelarycznej. Brooklyn W zajmuje 8. miejsce z 3 punktami, podczas gdy Fort Lauderdale United W plasuje się tuż przed nią na 7. pozycji, również z dorobkiem 3 „oczek" po sześciu rozegranych spotkani...

Przeczytaj pełną analizę

Kluczowe Statystyki

Brooklyn W3
2Remisy
4Fort Lauderdale United W
2.78Średnia bramek
56%Obie Strzelają
44%Powyżej 2.5
2 paź 2026Brooklyn W1-0Fort Lauderdale United W
28 sie 2026Fort Lauderdale United W1-0Brooklyn W
14 lut 2026Fort Lauderdale United W3-3Brooklyn W
1 lis 2025Fort Lauderdale United W1-1Brooklyn W
28 wrz 2025Brooklyn W1-2Fort Lauderdale United W
Zobacz wszystkie mecze

Pełna analiza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16.2k Śledzone Prognozy
Brooklyn W vs Fort Lauderdale United W — typy i zapowiedź meczu
Brooklyn W
PPWPW
Ostatnia formavs
Fort Lauderdale United W
PPPPP

Brooklyn W kontra Fort Lauderdale United W: Dwie ekipy w pogoni za przełamaniem passy

Punkt wspólny jest uderzający — obie drużyny mają identyczny bilans W1 D0 L5 i w identycznej sytuacji tabelarycznej. Brooklyn W zajmuje 8. miejsce z 3 punktami, podczas gdy Fort Lauderdale United W plasuje się tuż przed nią na 7. pozycji, również z dorobkiem 3 „oczek" po sześciu rozegranych spotkaniach w fazie grupowej USL Super League. Różnica w tabeli jest minimalna, ale obie ekipy w ostatniej kolejce pokazały oznaki życia po seriach porażek, które mogą okazać się kluczowe dla kształtu ich dalszej rywalizacji w grupie.

Forma przemawia na korzyść gości — Fort Lauderdale United W wygrało swoje ostatnie spotkanie, przerywając passę trzech porażek z rzędu, co może dać drużynie większą pewność siebie przed wyjazdem do Brooklynu. Gospodarze z kolei sięgnęli po zwycięstwo po serii czterech kolejnych porażek, ale ich postawa w obronie pozostawia wiele do życzenia — sześć straconych bramek w ostatnich dwóch meczach to statystyka, która nie napawa optymizmem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 01:00 czasu polskiego w nocy z piątku na sobotę na obiekcie Maimonides Park w Brooklynie.

Seria wyników i tendencje bramkowe przed bezpośrednim pojedynkiem na szczycie tabeli

Brooklyn W przeżywa niezwykle trudny okres w obecnym sezonie USL Super League. Z bilansem W1 D1 L8 po dziesięciu kolejkach zespół zajmuje dopiero ósme miejsce w tabeli grupy, a forma z ostatnich pięciu spotkań nie napawa optymizmem przed sobotnim starciem z Fort Lauderdale United W. Drużyna z Brooklynu zdobyła zaledwie jedno zwycięstwo w ostatnich pięciu meczach — było to zwycięstwo 3-2 z Sporting JAX W, które przerwało passę czterech kolejnych porażek. W pozostałych spotkaniach ekipa ta prezentowała się jednak fatalnie: porażka 0-1 wyjazdowa z Carolina Ascent W, bardzo bolesna porażka 0-3 w delegacji z Dallas Trinity W, oraz wysoka przegrana 1-4 na własnym boisku z DC Power W. Szczególnie niepokojąca jest dysproporcja między atakiem a defensywą — przy średniej 0,7 gola na mecz strzelanego i aż 2,4 bramki traconej w każdym spotkaniu. Co więcej, Brooklyn W nie zanotował ani jednego czystego konta w całym sezonie, co czyni defensywę tego zespołu jedną z najsłabszych w całej lidze.

Fort Lauderdale United W prezentuje nieco lepszą, choć wciąż bardzo problematyczną formę. Zespół ma identyczny bilans punktowy co ich piątkowi rywale — W1 D0 L9 — co oznacza, że sobotni mecz będzie bezpośrednią walką o oddalenie się od strefy spadkowej. Seria wyników z ostatnich pięciu spotkań to LLLLW, gdzie jedynym jasnym punktem jest zwycięstwo 1-0 nad Brooklyn W u siebie. W pozostałych meczach Fort Lauderdale United W systematycznie traciło punkty: wyrównana porażka 1-2 z DC Power W na wyjeździe, dwie porażki 1-2 odpowiednio z Dallas Trinity W i Tampa Bay Sun W na własnym terenie, a także bardzo wysoka przegrana 0-3 w delegacji z Carolina Ascent W. Średnia strzelonych bramek na poziomie 0,6 na mecz jest nawet niższa niż u rywali, jednak defensywa radzi sobie minimalnie lepiej z średnią 2,2 straconej bramki na spotkanie i jednym czystym kontem w sezonie (10% skuteczności).

Analizując statystyki ataku obu drużyn, przewaga wyraźnie leży po stronie Brooklyn W z wartością 67% do 33%. Różnica ta wynika głównie z jednego zwycięskiego meczu z większą liczbą goli (3-2 z Sporting JAX W), podczas gdy Fort Lauderdale United W w swoim zwycięstwie zdobyło zaledwie jedną bramkę. Mimo to obie ekipy wykazują bardzo podobne tendencje bramkowe — wskaźnik BTTS na poziomie 50% u obu drużyn sugeruje, że w sobotnim spotkaniu istnieje pół na pół szansa na to, że obie strony wpisać się na listę strzelców. Fakt, że Brooklyn W nie zanotował jeszcze czystego konta w sezonie, a Fort Lauderdale United W zdobyło przynajmniej jedną bramkę w czterech z pięciu ostatnich meczów, potwierdza wysokie prawdopodobieństwo scenariusza, w którym oba zespoły znajdą drogę do siatki. Bramkowa historia bezpośredniego starcia tych drużyn również wspiera tezę o obustronnych szansach na gola.

Bezpośrednia historia zmagań Brooklyn W i Fort Lauderdale United W

Statystyki osiągnięć drużyn Brooklyn W oraz Fort Lauderdale United W w bezpośrednich pojedynkach jednoznacznie wskazują na przewagę zespołu gości. W ośmiu ostatnich meczach między tymi ekipami, Fort Lauderdale United W zanotował cztery zwycięstwa, przy dwóch wygranych Brooklyn W oraz dwóch remisach. Różnica czterech wygranych na korzyść ekipy przyjezdnej wskazuje na wyraźną dominację w tym zestawieniu, choć gospodarze nie pozostają całkowicie bez szans w bezpośrednich konfrontacjach.

Jeśli chodzi o atrakcyjność typów na BTTS, to w ponad 63% spotkań obie drużyny zdobywały bramki, a średnia goli w tych pojedynkach oscyluje na poziomie trzech trafień na mecz. Taka frekwencja bramek czyni te mecze niezwykle interesującymi dla obstawiających, którzy mogą rozważać zarówno zakłady na over, jak i na obustronne bramki. Ostatnie pięć rezultatów pokazuje jednak znaczącą zmienność: od wysokiego zwycięstwa Brooklyn W 4-1, przez wyrównane remisy 3-3 i 1-1, aż po minimalne wygrane Fort Lauderdale United W w tym sezonie.

Czy obie drużyny postawią na defensywę w starciu beniaminków z identycznym bilansem?

Spotkanie Brooklyn W z Fort Lauderdale United W w fazie grupowej USL Super League nabiera szczególnego charakteru z uwagi na niemal identyczny bilans obu ekip. Obie drużyny zgromadziły po 3 punkty w sześciu rozegranych meczach, odnosząc po jednym zwycięstwie i ponosząc pięć porażek. Co więcej, statystyki bramkowe obu zespołów są zaskakująco identyczne — zero goli strzelonych i zero straconych, zero czystych kont. Taka sytuacja sugeruje, że zarówno Brooklyn W, jak i Fort Lauderdale United W funkcjonują w oparciu o bardzo ostrożny model gry, gdzie priorytetem jest niedopuszczenie do utraty bramki, a nie budowanie przewagi w ataku pozycyjnym.

Fort Lauderdale United W wchodzi do tego starcia z nieco lepszym momentum — seria LLLLW wskazuje na przełamanie passy porażek w ostatnim meczu, co może wpłynąć pozytywnie na pewność siebie zawodniczek. Brooklyn W natomiast legitymuje się formatką LWLLL i dysponuje 13 dniami odpoczynku, podczas gdy rywal miał 10 dni przerwy między meczami. Różnica w cond rest nie jest znacząca, lecz dodatkowy czas na przygotowanie taktyczne może okazać się istotny w starciu dwóch formacji, które najprawdopodobniej postawią na zwartą defensywę i szybkie kontrataki. Brak jakichkolwiek goli w dorobku obu drużyn po sześciu kolejkach sugeruje, że obie ekipy zmagają się z problemami w finalizacji akcji, co sprawia, że minimalizacja ryzyka błędu defensywnego będzie kluczowa. Kurs na czyste konto (clean sheet) dla przynajmniej jednej ze stron wydaje się interesującą opcją, biorąc pod uwagę, że żadna z drużyn nie zdołała jeszcze strzelić gola w tym sezonie.

Taktycznie można oczekiwać, że obie drużyny zastosują formation z niską linią obrony, starając się maksymalnie zredukować przestrzeń między formacjami i zmusić rywala do ataku pozycyjnego przez środek boiska. Kluczowa bitwa toczyć się będzie w strefie środkowej, gdzie zawodniczki obu zespołów powinny koncentrować się na odbiorze piłki i szybkim przejściu do kontrataku. Przy tak wyrównanych statystykach i braku wyraźnego faworyta, mecz może przypominać szachową partię, gdzie pierwszy, kto popełni błąd defensywny, prawdopodobnie przesądzi o wyniku. Bukmacherzy mogą oferować podwyższone kursy na remisy lub niskie wyniki, co odzwierciedla przewidywaną ostrożność obu stron.

Kursy, wartość i główny typ na mecz Brooklyn W – Fort Lauderdale United W

W piątkowy wieczór na Maimonides Park dojdzie do pojedynku dwóch drużyn, które w tabeli USL Super League zajmują sąsiednie pozycje z identycznym bilansem punktowym. Zarówno Brooklyn W, jak i Fort Lauderdale United W mają na koncie zaledwie jedno zwycięstwo w sześciu meczach, co sprawia, że starcie to nabiera szczególnego znaczenia w kontekście walki o uniknięcie dolnych miejsc w grupie. Model predykcyjny wskazuje na niezwykle wyrównane szanse obu zespołów – minimalna przewaga gospodarzy przy 35% prawdopodobieństwie wygranej oznacza, że kursy na zwycięstwo Brooklyn W będą zapewne najwyższe spośród trzech opcji 1X2. Remis wyceniany jest na identycznym poziomie 35%, co czyni go równie prawdopodobnym scenariuszem, natomiast Fort Lauderdale United W otrzymuje 30% szans na sprawienie niespodzianki na wyjeździe.

Rynek BTTS prezentuje się niezwykle interesująco, gdyż obie ekipy w tym sezonie regularnie tracą bramki, a przy pięciu porażkach każdej z nich trudno spodziewać się zamkniętej postawy defensywnej. Zgodnie z naszą analizą, BTTS: tak osiąga 65% pewności, co przekracza typowy próg wartości i sugeruje, że kursy bukmacherskie mogą nie odzwierciedlać w pełni tendencji obu drużyn do zdobywania goli. Podobnie rynek powyżej 2.5 goli koreluje z tymi obserwacjami – przy 65% prawdopodobieństwie warto rozważyć ten typ jako element kuponu kombi lub jako samodzielny zakład o wyższym potencjalnym zysku. Konfrontacja drużyn zidentyfikowanych jako "underdog" w tabeli często generuje otwarte spotkania z bramkami po obu stronach boiska.

Dla ostrożniejszych graczy rynek DC oferuje najsilniejszą rekomendację w naszej analizie – DC 1X z pewnością 70% stanowi najbardziej prawdopodobny scenariusz, biorąc pod uwagę minimalną przewagę gospodarzy i wysoką szansę na podział punktów. Ten typ minimalizuje ryzyko przy zachowaniu akceptowalnego stosunku ryzyka do potencjalnej wygranej, szczególnie gdy kursy bukmacherskie zaczną pojawiać się na rynku. Warto monitorować oferty bookmakerów w momencie publikacji kursów, ponieważ przy wyrównanym pojedynku nawet niewielkie różnice w kursach mogą mieć znaczenie dla końcowego zysku.

Werdykt i typ na mecz Brooklyn W – Fort Lauderdale United W

Biorąc pod uwagę dotychczasowe rezultaty obu drużyn w fazie grupowej USL Super League, spotkanie zapowiada się jako wyrównane starcie dwóch ekip z identycznym bilansem – po jednym zwycięstwie i pięciu porażkach. Mimo że nasi analitycy przyznali najwyższe prawdopodobieństwo (70%) opcji DC 1X, czyli wygranej gospodarzy lub remisu, sam typ na 1X2 wskazuje na minimalne faworyzowanie Brooklyn W z ledwie 35% pewnością. Zdecydowanie bardziej uzasadnione wydaje się skupienie na typach górnych: powyżej 2.5 oraz BTTS – oba z 65% konfidencją – gdzie forma defensywna obu сторон (pięć porażek każdej) sugeruje podatność na gole z obu stron. Rekomendujemy rozszerzenie kuponu o podwójne szanse i oba zespoły strzelą, co przy kursach oferowanych przez bukmacherów stanowi solidną bazę do obstawienia.

Nasze typy: Brooklyn W vs Fort Lauderdale United W — Remis (35%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak

Najczęstsze pytania

Brooklyn W vs Fort Lauderdale United W: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Brooklyn W z 35% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w Brooklyn W vs Fort Lauderdale United W?
Obie drużyny strzelą: Tak (65% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Brooklyn W vs Fort Lauderdale United W?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 70% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Ile goli padnie w Brooklyn W vs Fort Lauderdale United W?
Spodziewamy się Powyżej 2.5 goli (65% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Kiedy i gdzie odbędzie się Brooklyn W vs Fort Lauderdale United W?
Brooklyn W vs Fort Lauderdale United W odbędzie się 2 paź 2026 na Maimonides Park.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Carolina Ascent WCarolina Ascent W7511136+716
2DC Power WDC Power W7322118+311
3Sporting JAX WSporting JAX W73221210+211
4Lexington WLexington W631294+510
5Dallas Trinity WDallas Trinity W7313911-210
6Tampa Bay Sun WTampa Bay Sun W623198+19
7Brooklyn WBrooklyn W7205514-96
8Fort Lauderdale United WFort Lauderdale United W7106411-73

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Brooklyn W
PPWPW
10Rozgrywane
2Wygrane
0Remisy
8Przegrane
Punkty/Mecz0.6
Wynik %20%
Gole/Mecz3
Średnio Goli0.7
Średnio Stracone2.3
Obie Strzelają40%
Czyste konta10%
Nie strzelił50%

Ostatnie Mecze

2 paźWvs Fort Lauderdale United W1-0
19 wrzPu Carolina Ascent W0-1
13 wrzWvs Sporting JAX W3-2
6 wrzPu Dallas Trinity W0-3
28 siePu Fort Lauderdale United W0-1
Fort Lauderdale United W
PPPPP
10Rozgrywane
1Wygrane
0Remisy
9Przegrane
Punkty/Mecz0.3
Wynik %10%
Gole/Mecz2.5
Średnio Goli0.5
Średnio Stracone2
Obie Strzelają40%
Czyste konta10%
Nie strzelił50%

Ostatnie Mecze

2 paźPu Brooklyn W0-1
22 wrzPu DC Power W1-2
18 wrzPvs Dallas Trinity W1-2
12 wrzPu Tampa Bay Sun W1-2
5 wrzPu Carolina Ascent W0-3

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy9
Średnio Goli2.78
Obie Strzelają56%
Powyżej 2.5 Goli44%
Powyżej 1.5 Goli67%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Brooklyn W131.44 na mecz
Fort Lauderdale United W121.33 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Brooklyn W1 (11%)
Fort Lauderdale United W3 (33%)
2 paź 2026USL Super LigaBrooklyn W1-0Fort Lauderdale United W
28 sie 2026USL Super LigaFort Lauderdale United W1-0Brooklyn W
14 lut 2026USL Super LigaFort Lauderdale United W3-3Brooklyn W
1 lis 2025USL Super LigaFort Lauderdale United W1-1Brooklyn W
28 wrz 2025USL Super LigaBrooklyn W1-2Fort Lauderdale United W
3 maj 2025USL Super LigaFort Lauderdale United W1-4Brooklyn W
15 mar 2025USL Super LigaBrooklyn W0-2Fort Lauderdale United W
27 paź 2024USL Super LigaBrooklyn W3-1Fort Lauderdale United W
6 paź 2024USL Super LigaFort Lauderdale United W1-0Brooklyn W

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska