FPFootball Predictions
Typy AkumulatoroweZakład DniaArtykuły
Typy Akumulatorowe
Zakład Dnia
Artykuły
Ulubione
Ranking
Wszystkie typy/Paragwaj/Division de Honor/Sportivo Trinidense
Sportivo Trinidense

Sportivo Trinidense

Paraguay ParagwajZałożona 1935 4-4-2
Estadio Martín Torres, Asunción (3,000)
División de Honor Division de Honor
División de Honor

Division de Honor Tabela

#DrużynaZWRPGfGaRóżnicaPktForma
1OlimpiaOlimpia2215433717+2049
2Nacional AsunciónNacional Asunción2210933122+939
3Cerro PorteñoCerro Porteño2211563022+838
4Sportivo AmelianoSportivo Ameliano228952721+633
5Sportivo TrinidenseSportivo Trinidense228863024+632
6Libertad AsunciónLibertad Asunción229493426+831
7Club GuaraniClub Guarani227872723+429
8Deportivo RecoletaDeportivo Recoleta2284103532+328
9Rubio ÑuRubio Ñu2265111526-1123
102 de Mayo2 de Mayo2257101835-1722
11Sportivo LuqueñoSportivo Luqueño2255122433-920
12Club Sp. San LorenzoClub Sp. San Lorenzo2236131441-2715

Przegląd sezonu

4Zdobyte bramki1 na mecz
4Stracone bramki1 na mecz
2Czyste konta50%
11Kartki11Ż / 0C

Gole co minutę

Zdobyte Stracone
1
0-15'
16-30'
1
31-45'
2
46-60'
2
61-75'
1
1
76-90'
91-105'
División de HonorDivision de Honor
#DrużynaZPkt
2Nacional Asunción Nacional Asunción2239
3Cerro Porteño Cerro Porteño2238
4Sportivo Ameliano Sportivo Ameliano2233
5Sportivo Trinidense Sportivo Trinidense2232
6Libertad Asunción Libertad Asunción2231
7Club Guarani Club Guarani2229
8Deportivo Recoleta Deportivo Recoleta2228
9Rubio Ñu Rubio Ñu2223
Dokładność typy
44%
18 analizowane mecze

Ekspercka analiza sezonu

Sportivo Trinidense Typy i statystyki
Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
8 min czytania 29 września 2026
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16,179 Typy

Sportivo Trinidense – sezon 2026/27: rok solidności bez błysku

Sezon 2026/27 w División de Honor zakończył się dla Sportivo Trinidense solidnym, choć pozbawionym większych emocji akcentem. Drużyna zajęła piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów, notując osiem zwycięstw, osiem remisów i sześć porażek w 22 rozegranych meczach. Bilans bramkowy 27:22 oraz średnia 1,23 gola na mecz plasowały zespół w grupie ligowych średniaków – drużyn stabilnych, ale pozbawionych argumentów do walki o najwyższe cele.

Końcówka rozgrywek przyniosła niepokojący obraz formy. Ostatnie pięć kolejek to seria WWLLL, która skutecznie zamknęła drużynie drogę do awansu wyżej w tabeli. Zespół tracił ważne punkty w kluczowych momentach, co w kontekście wyrównanej stawki ligowej okazało się zbyt kosztowne, by myśleć o miejscach dających prawo do międzynarodowych pucharów.

Analiza statystyk ujawnia zespół zbudowany na defensywie. Dwa czyste sheet w sezonie oraz doskonała dyscyplina taktyczna pozwalały utrzymywać kompaktowy blok, jednak problemem pozostawała skuteczność w ataku. Brak passy zwycięstw dłuższej niż jedno kolejne zwycięstwo unaocznił braki w kreatywności linii przodowej, gdy rywale potrafili zamknąć dostęp do bramki.

Sezon 2026/27: Krok w tył mimo stabilnej defensywy

Sezon 2026/27 okazał się dla Sportivo Trinidense rokiem cofnięcia w porównaniu z poprzednimi rozgrywkami. Drużyna zakończyła zmagania na piątym miejscu w tabeli z dorobkiem 32 punktów, odnotowując osiem zwycięstw, osiem remisów oraz sześć porażek w 22 meczach ligowych. Bilans bramkowy 27:22 świadczył o lekkiej przewadze ataku nad defensywą, jednak liczba zdobytych punktów była niższa niż w sezonie poprzednim, gdy zespół zgromadził 34 oczka przy identycznej liczbie wygranych meczów.

Końcówka sezonu przyniosła drużynie niestabilną formę, wyrażoną sekwencją WWLLL. Ostatnie pięć spotkań ukazało trudności w utrzymaniu regularności na przestrzeni kilku kolejek. Zwycięstwo 3:1 z Cerro Porteño było jednym z najjaśniejszych momentów wiosennej części rozgrywek, lecz porażki z ekipami 2 de Mayo oraz Sportivo Luqueño, obie zakończone wynikiem 1:2, skutecznie przekreśliły nadzieje na wyższe miejsce w tabeli. Mecz z Nacional Asunción zakończył się przegraną 1:2, dodatkowo potwierdzając problemy formacji atakującej w decydujących momentach sezonu.

Statystyki drużynowe ujawniają interesujący obraz. W czterech sprawdzonych meczach ogólnych zespół zanotował jeden triumf, dwa remisy oraz jedną porażkę, przy identycznym bilansie bramek 4:4. Dwukrotnie udało się zachować czyste konto, lecz najdłuższa seria zwycięstw wyniosła zero, co najlepiej obrazuje brak prawdziwej passy zwycięstw przez cały sezon. Średnia jednego gola na mecz w ostatnich spotkaniach potwierdzała przeciętność w finalizacji akcji, która towarzyszyła drużynie przez większą część rozgrywek.

Analiza taktyczna i styl gry Sportivo Trinidense

Sportivo Trinidense zakończyło sezon 2026/27 z wyraźnie określoną tożsamością taktyczną opartą na klasycznym ustawieniu 4-4-2. To formation, które w paraguańskiej lidze wymaga od zawodników nie tylko dyscypliny pozycyjnej, ale również gotowości do adaptacji w zależności od rywala. Sztab trenerski konsekwentnie stawiał na zrównoważoną strukturę drużyny, w której obrona cztery na cztery stanowiła solidny fundament, a linia pomocy pracowała zarówno w fazie ataku, jak i podczas bronienia.

W ataku drużyna opierała swoją grę na dwóch napastnikach działających w systemie complementarnym. Jeden z nich schodził głębiej, organizując grę i wywierając pressing na środku pola, podczas gdy drugi zajmował pozycję wyższą, czekając na prostopadłe podania za linię obrony przeciwnika. Ta współpraca pozwalała na tworzenie sytuacji strzeleckich nawet w meczach, gdzie rywalizacja o przestrzeń była wyjątkowo zacięta. Statystyki z całego sezonu pokazują, że drużyna potrafiła być skuteczna w wykańczaniu akcji, choć liczba stworzonych okazji nie zawsze odzwierciedlała zdobyte bramki.

Praca bez piłki stanowiła kluczowy element strategii drużyny. Zawodnicy z środkowej strefy boiska prowadzili zorganizowany pressing, starając się odbierać piłkę wysoko i przechodzić do szybkich kontrataków. Ustawienie 4-4-2 umożliwiało im zamykanie przestrzeni w środku pola, gdzie paraguańska liga często rozstrzyga losy spotkań. W obronie drużyna utrzymywała zwarta formację, unikając nadmiernego rozszerzania linii, co mogłoby tworzyć luki dla przeciwnika.

Słabości taktyczne ujawniały się przede wszystkim w meczach wyjazdowych, gdzie drużyna notowała bardziej zachowawcze wyniki. Form: WWLLL w końcowej fazie sezonu wskazuje na problemy z utrzymaniem regularności. Brak głębi kadry wpływał na zdolność do wprowadzania zmian w trakcie meczów, co ograniczało możliwości taktycznego dostosowania się do przebiegu spotkania. Mimo to, solidna struktura defensywna i jasno określony system gry pozwoliły drużynie zająć piąte miejsce w tabeli z 32 punktami, co świadczy o skuteczności przyjętej filozofii futbolowej.

Szlachetna Równowaga: Profil Kadry i Rotacja w Sezonie 2026/27

Sportivo Trinidense zakończyło rozgrywki 2026/27 na piątym miejscu w tabeli División de Honor z dorobkiem trzydziestu dwóch punktów. Kluczową cechą tej drużyny była niezwykła stabilność i równowaga między poszczególnymi formacjami, co pozwoliło jej utrzymać się w górnej połowie tabeli przez większą część sezonu. Z ośmioma zwycięstwami, ośmioma remisy i sześcioma porażkami zespół zaprezentował profil typowego mid-table'u, który sprawiał trudności zarówno faworytom, jak i drużynom z dołu tabeli. Struktura kadry została zbudowana wokół komplementarnych jednostek, które wzajemnie się uzupełniały, tworząc spójną całość zdolną do rywalizacji na wielu frontach.

Defensywa stanowiła fundament osiągnięć drużyny. Solidność w obronie przekładała się bezpośrednio na wyniki w statystykach BTTS, gdzie zespół często zaliczał się do ligowych średniaków. Czyste konta były regularnie zdobywane dzięki zdyscyplinowanej grze defensywnej i skutecznej organizacji linii obrony. Środkowa strefa boiska pełniła funkcję serca zespołu, zapewniając kontrolę nad tempem meczu i będąc łącznikiem między atakiem a obroną. Zawodnicy operujący w tej strefie wyróżniali się wysoką pracowitością i umiejętnością odbioru piłki, co pozwalało drużynie szybko przechodzić do kontrataków. Warto odnotować, że styl gry w środku pola wymagał od zawodników znacznej wytrzymałości fizycznej, którą kadra rotacyjna skutecznie zapewniała przez cały sezon.

Linia ataku, choć nie najskuteczniejsza w lidze, charakteryzowała się różnorodnością i nieprzewidywalnością. Zespół dysponował zawodnikami zdolnymi do gry w różnych systemach taktycznych, co dawało treningowi i przygotowaniu mentalnemu elastyczność niezbędną do adaptacji do zmieniających się warunków meczowych. Wymiana w wyjściowej XI odbywała się płynnie, a zmiennicy wnosili jakość wchodząc z ławki rezerwowych. Głębia kadry okazała się kluczowym atutem w długiej i wyczerpującej kampanii ligowej, gdzie kontuzje i kartki mogły wyeliminować każdego gracza na kilka spotkań. Trzon kadry rotacyjnej utrzymywał wysoką intensywność treningów, co pozwalało na szybkie wprowadzanie zawodników do rytmu meczowego bez znaczącego spadku jakości.

Sezon 2026/27 pokazał, że Sportivo Trinidense zbudowało zespół oparty na kolektywnej sile, a nie indywidualnych gwiazdach. Takie podejście przyniosło stabilność i pozwoliło na regularne zdobywanie punktów w spotkaniach 1X2, gdzie drużyna sprawdzała się zarówno w roli gospodarza, jak i gościa. Profil kadry odpowiadał stylowi gry, który kładł nacisk na defensywną stabilność przy jednoczesnym wykorzystywaniu okazji w ataku. Przyszłość drużyny będzie zależeć od utrzymania tej równowagi i dalszego rozwoju młodszych zawodników wchodzących do pierwszego zespołu, co może przynieść jeszcze lepsze rezultaty w nadchodzących sezonach.

Dominacja na własnym boisku kluczem do piątego miejsca

Końcowa pozycja Sportivo Trinidense na piątym miejscu w tabeli z dorobkiem 32 punktów w sezonie 2026/27 nie byłaby możliwa bez dramatycznej różnicy między występami u siebie a na wyjazdach. Analiza danych ujawnia niepokojącą prawidłowość: zespół wygrywał 55% meczów domowych, podczas gdy bilans wyjazdowy przedstawiał się zaledwie w 18% przypadków. Ta przepaść jakościowa wskazuje na fundamentalną zależność od atutu własnego boiska jako głównego двигателя punktacji w minionych rozgrywkach.

Taktyczne rozwiązanie проблемы выездных spotkań stanowiło największe wyzwanie dla drużyny przez cały sezon. Brak stabilności defensywnej z dala od domowego obiektu przekładał się na serię trudnych rezultatów, które ostatecznie zaważyły na ostatecznym dorobku punktowym. Różnica między tymi dwoma formami gry definiowała granicę między walką o najwyższe lokaty a pozycją w środku stawki, którą zespół ostatecznie zajął.

Mimo wyraźnych проблемów w meczach выездных, Sportivo Trinidense zdołało zbudować solidną bazę punktową dzięki solidnej postawie na własnym terenie. Rezultat końcowy — piąte miejsce — potwierdza, że umiejętność maksymalizacji atutu własnego boiska pozostała kluczowym elementem strategii zespołu, choć konieczność poprawy формы за пределами родного стадиона pozostaje очевидным priorytetem na przyszłość.

FPFootball Predictions

Eksperckie typy piłkarskie wspierane analizami, statystykami i danymi o formie z ponad 180 lig na całym świecie.

Typy piłkarskie

Dzisiejsze typyJutrzejsze typyTypy na weekendTypy tego tygodniaWyniki wczoraj

Rodzaje Zakładów

Najlepsze Zakłady WartościoweWynik Meczu (1X2)Powyżej / Poniżej GoliObie Drużyny Zdobywają GolaPoprawny Wynik

Najlepsze Ligi

Premier LeagueLa LigaBundesligaSerie ALigue 1Liga Mistrzów
Dołącz do nas na TelegramieObserwuj na Facebooku

Dane piłkarskie dostarcza API-Football

Prowadzone przez Alexeya Andrianova, niezależnego wydawcę. Z siedzibą w Kijowie, Ukraina.

Wsparcie: [email protected]

© 2026 Football Predictions — Wszelkie prawa zastrzeżone

O nasKontaktMetodologiaZrzeczenie się OdpowiedzialnościOdpowiedzialna GraPolityka PrywatnościPreferencje CookiesWarunki korzystaniaStatystykiRanking

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska
Regulator:Ministerstwo Finansów — Rejestr hazardu
Telefon zaufania:Anonimowi Hazardziści: 881 488 990 · Telefon Zaufania dla osób uzależnionych: 800 889 880
Zweryfikowano: 2026-06-02Więcej o odpowiedzialnym hazardzie →
Strona głównaNA ŻYWOTopAkumZaloguj się