SpainHiszpania
Primera RFEF - Grupa 2Primera RFEF - Grupa 2
Runda 2

Real Madryt II vs Alcorcón Typy i Porady Bukmacherskie

27 wrz 2026
1-2
Koniec meczu
Pudło
Nasza propozycja
Liczba goli
Poniżej 2.5
1 : 2
FT

Porady bukmacherskie

48%
26%
26%
Real Madryt IIRemisAlcorcón
Wynik
Real Madryt II
48%
Liczba goli
Poniżej 2.5
52%
Obie drużyny strzelą
Tak
52%
Podwójna szansa
Doma/Remis
37%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -0.50
@ 1.91
52%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Założyciel i główny analityk
60.3% 30+ lat
8 min czytania

Real Madryt II przystępuje do tego pojedynku z bilansem zaledwie czterech punktów po trzech rozegranych kolejkach, co plasuje zespół rezerw "Królewskich" na czternastej pozycji w tabeli Primera RFEF Grupa 2. Ostatnie wyniki madrytczyków układają się w serię L-W-D-D-D, gdzie najbardziej niepokojącym ...

Przeczytaj pełną analizę

Kluczowe Statystyki

Real Madryt II1
1Remisy
3Alcorcón
3.2Średnia bramek
100%Obie Strzelają
80%Powyżej 2.5
27 wrz 2026Real Madryt II1-2Alcorcón
22 lut 2025Real Madryt II2-1Alcorcón
20 paź 2024Alcorcón2-1Real Madryt II
5 lut 2023Real Madryt II1-1Alcorcón
2 paź 2022Alcorcón4-1Real Madryt II
Zobacz wszystkie mecze

Pełna analiza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16.2k Śledzone Prognozy
Real Madryt II vs Alcorcón — typy i zapowiedź meczu
Real Madryt II
WDWPW
Ostatnia formavs
Alcorcón
WPDDD

Forma obu drużyn przed niedzielnym starciem w Madrycie

Real Madryt II przystępuje do tego pojedynku z bilansem zaledwie czterech punktów po trzech rozegranych kolejkach, co plasuje zespół rezerw "Królewskich" na czternastej pozycji w tabeli Primera RFEF Grupa 2. Ostatnie wyniki madrytczyków układają się w serię L-W-D-D-D, gdzie najbardziej niepokojącym elementem jest porażka 0:1 z Águilas na wyjeździe. W domowych spotkaniach drużyna zdołała jednak zdobyć sześć punktów w dwóch meczach, wygrywając 2:0 z Juventud Torremolinos i notując remis 3:3 z Arenas Getxo. Statystyki dziesięciu ostatnich meczów ligowych pokazują cztery zwycięstwa przy zaledwie dwóch porażkach, a średnia zdobytych bramek wynosi 1.7 na mecz przy 1.2 straconych. W czterdziestu procentach spotkań zespół zachował clean sheet, a w połowie meczów obie ekipy znajdowały bramkę przeciwnika (BTTS: 50%).

Alcorcón znajduje się w wyraźnie lepszej sytuacji tabelarycznej — siódme miejsce z sześcioma punktami i serią pięciu meczów bez porażki (W-D-D-D-D). Zespół wygrał w ostatniej kolejce rozgrywek, pokonując Gimnastic aż 3:0 u siebie, co stanowi najlepszy rezultat strzelecki w ostatnich pięciu spotkaniach. Przed tym zwycięstwem drużyna zremisowała kolejno 1:1 z Antequera, 0:0 z Europa FC, 2:2 z Águilas oraz 1:1 z Sevilla Atlético. Bilans dziesięciu ostatnich meczów to trzy zwycięstwa, cztery remisy i trzy porażki — identyczna średnia strzelonych i straconych bramek (1.7 zdobytych, 1.2 straconych na mecz) co u gospodarzy. Kluczową słabością jest defensywa — clean sheet w zaledwie trzydziestu procentach spotkań, przy sześćdziesięcioprocentowym współczynniku BTTS.

Porównanie formy obu drużyn wskazuje na przewagę Realu Madryt II (57% do 43%) w kontekście ostatnich występów, jednak Alcorcón prezentuje znacznie mocniejszy atak (60% do 40%). Defensywa madrytczyków jest zdecydowanie solidniejsza — siedemdziesiąt pięć procent przewagi w tym elemencie. Obie ekipy charakteryzują się identycznymi średnimi bramkowymi, lecz Real Madryt II częściej zachowuje czyste konto, podczas gdy Alcorcón w sześćdziesięciu procentach meczów traci gola. Futbolówka przed niedzielnym starciem wskazuje na potencjalnie wyrównany pojedynek z akcentem na defensywę gospodarzy i atak gości.

Real Madryt II – Alcorcón: Taktyczne starcie drużyn w odmiennej dyspozycji

Świątek młodzieżowców Realu Madryt wkracza w ten pojedynek po porażce i zaledwie jednym zwycięstwie w trzech dotychczasowych meczach sezonu, co naturalnie rodzi pytania o jakość gry w fazie ataku. Drużyna rezerwowa, dysponująca aż piętnastoma dniami odpoczynku bez żadnego spotkania w ostatnich dziesięciu dniach, może jednak wnieść na boisko świeżość fizyczną, której brakuje rywalom. Kluczowe będzie to, czy zawodnicy Valentino Capaldo zdołają przełożyć przewagę wytrenowania na dominację w środku pola i stworzenie klarownych sytuacji podbramkowych, ponieważ dotychczasowy bilans bramkowy nie napawa optymizmem.

Alcorcón przybywa do stolicy w roli drużyny niepokonanej w czterech kolejnych meczach, z serią trzech remisów w ostatnich trzech kolejkach. Taka passa wskazuje na zespół potrafiący skutecznie reagować na presję przeciwnika i utrzymywać równowagę między defensywą a konstruowaniem akcji. Siedem dni odpoczynku to wciąż komfortowy wynik, lecz formacja gospodarzy może próbować wykorzystać intensywność pressingiem już od pierwszych minut, licząc na to, że goście poczują zmęczenie w późniejszej fazie spotkania. Według danych z oficjalnego serwisu ligowego obie ekipy notują identyczne statystyki jeśli chodzi o bramki stracone, co sugeruje, że obrona obu stron prezentuje porównywalny poziom organizacji.

Z perspektywy kursów wystawionych przez Bet365, gdzie kurs na wygraną gospodarzy wynosi 2.1, remizu 3.1, a zwycięstwo Alcorcón 3.1 w standardowym rynku 1X2, bukmacherzy delikatnie faworyzują młodzieżówkę Realu. Przewaga własnego boiska w madryckich realiach ligowych może stanowić istotny czynnik, lecz passy remisowe Alcorcón sugerują, że goście nie zamierzają łatwo oddać punktów. Starcie to będzie prawdziwym testem dla obu formacji ofensywnych, które muszą przełamać defensywne ustabilizowanie rywali, aby przerwać serię niskich wyników i dostarczyć kibicom emocje, na które liczą w meczu drugiej drużyny stołecznego giganta z rutynowanym beniaminkiem rozgrywek.

Ostatnie starcia: zmienna forma w bezpośrednich pojedynkach

Analiza czterech ostatnich bezpośrednich pojedynków między Realem Madryt II a Alcorcón ujawnia wyraźną przewagę drużyny gości w tym elemencie rywalizacji. Alcorcón triumfował dwukrotnie, podczas gdy Real Madryt II zdołał sięgnąć po pełną pulę tylko raz, a jedno spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Ta statystyka sugeruje, że mimo korzystnego momentum z ostatniego meczu, gospodarze wciąż mają deficyt do nadrobienia w bilansie H2H z tym rywalem.

Szczególnie istotnym parametrem jest stuprocentowa skuteczność w kategorii BTTS — w każdym z czterech analizowanych starć obie drużyny znajdowały drogę do siatki rywala. Przy średniej 3.25 gola na mecz, handikap linii bramkowych na poziomie 2.5 wydaje się adekwatny do trendów widocznych w historii tych konfrontacji. Rekordowe zwycięstwo Alcorcón 4-1 z 2022 roku wciąż pozostaje najbardziej efektownym rezultatem, jednak ostatnia potyczka z lutego 2025 roku pokazała, że Real Madryt II potrafi skutecznie odpowiadać na ataki rywala.

Zmienność rezultatów w ostatnich latach — z rezultatami wahającymi się od 4-1 do 2-1 — utrudnia wskazanie jednoznacznego faworyta na podstawie samej tylko historii bezpośrednich spotkań. Bukmacherzy w swoich kursach 1X2 muszą uwzględniać zarówno pozytywny bilans Alcorcón, jak i fakt, że to Real Madryt II wygrał ich najbardziej aktualne starcie. Dla graczy szukających value, obecna sytuacja w H2H może sugerować ostrożność przy obstawianiu zbyt pewnych rezultatów, biorąc pod uwagę jak nieprzewidywalne potrafią być te mecze.

Typy i analiza kursów na starcie Real Madryt II – Alcorcón

W meczu otwierającym piątą kolejkę Primera RFEF Grupa 2, rezerwy Realu Madryt podejmą na własnym terenie drużynę Alcorcón. Gospodarze zajmują czternaste miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie czterech punktów, podczas gdy goście plasują się na siódmej pozycji z sześcioma oczkami na koncie. Bilans obu drużyn sugeruje wyrównane starcie – Real Madryt II wygrał jedno spotkanie, raz zremisował i raz przegrał, natomiast Alcorcón pozostaje niepokonany w czterech meczach, odnotowując jedno zwycięstwo i trzy remisy. Kursy bukmacherów wskazują na niewielką przewagę gospodarzy: na wygraną Realu Madryt II w standardowej ofercie 1X2 znajdziemy kurs 2.13, co implikuje około 42% szans na sukces. Zdecydowanie lepszą wartość oferuje Betfair, gdzie za „jedynkę" można otrzymać kurs 2.3.

Nasza prognoza preferuje minimalne zwycięstwo gospodarzy zaledwie z 43% pewności, co czyni ten typ obarczonym sporym ryzykiem. Kluczowym argumentem za wyborem „1" jest fakt, że Real Madryt II powrócił na zwycięską ścieżkę po porażce w poprzedniej kolejce, a dodatkowo atut własnego boiska w hiszpańskim futbolu regionalnym często odgrywa istotną rolę. W przypadku podwójnego zakładu 12, który oferuje zabezpieczenie przed remizem, nasza pewność wzrasta do 36%, co również plasuje go w kategorii typów o podwyższonym ryzyku. Bukmacherzy widzą tutaj wyrównane starcie, o czym świadczą zbliżone prawdopodobieństwa dla wszystkich trzech rezultatów – remiz oscyluje wokół 28.5%, a wygrana gości około 29.6%.

Najbardziej przekonującym typem w tej analizie jest zakład na poniżej 2.5 goli z 54% pewnością. Oba zespoły prezentują pragmatyczny styl gry, co znajduje odzwierciedlenie w ich statystykach – Alcorcón w czterech meczach stracił zaledwie jedną bramkę, natomiast Real Madryt II również charakteryzuje się solidną defensywą jak na drużynę rezerw. Kurs na poniżej 2.5 w standardowej ofercie oscyluje wokół wartości implikowanych przez prawdopodobieństwo, lecz warto monitorować ruchy rynku przed meczem. Dodatkowo, BTTS „tak" z prognozą na poziomie 51% sugeruje, że choć mecz może być niski w liczbie goli, obie drużyny mają potencjał do zdobycia przynajmniej jednego trafienia – co stoi w pewniej sprzeczności z poniżej 2.5, ale odzwierciedla niepewność wskazań.

Reasumując, najbezpieczniejszym wyborem wydaje się pozostanie przy poniżej 2.5 goli, gdzie dysproporcja między kursem a rzeczywistym prawdopodobieństwem jest najmniejsza. Dla graczy szukających wyższej wartości, podwójny zakład 12 przy kursie dostępnym na rynku może stanowić interesującą alternatywę, zwłaszcza biorąc pod uwagę niepokonany bilans gości w tym sezonie. Mecz rozgrywany w ramach piątej kolejki grupy drugiej może okazać się kluczowy dla układu dolnej części tabeli, dlatego też obie ekipy mogą podejść do starcia z większą ostrożnością, co dodatkowo wspiera argument za niską liczbą bramek. Najlepsze kursy na rynku 1X2 oferuje Betfair dla gospodarzy i remisu, natomiast na wygraną gości najbardziej atrakcyjną wartość znajdziemy w Betano.

Reasumpcja typów: Real Madryt II z minimalnym wskazaniem na własnym terenie

Analizując rywalizację w ramach 5. kolejki Primera RFEF Grupa 2, należy podkreślić, że choć gospodarze zajmują dopiero 14. pozycję w tabeli z zaledwie czterema punktami, ich minimalne wskazanie w kursach 1X2 przy zaufaniu na poziomie 43% wynika przede wszystkim z atutu własnego boiska. Goście z Alcorcón plasują się znacznie wyżej, na 7. miejscu z sześcioma punktami i wciąż nie zaznali porażki w tym sezonie, co czyni z nich groźnego przeciwnika.

Biorąc pod uwagę wskaźniki BTTS (51%) oraz poniżej 2.5 (54%), można wnioskować, że spotkanie będzie charakteryzować się wyrównaną walką z prawdopodobną wymianą ciosów, ale ograniczoną liczbą bramek. Typ DC 12 przy zaufaniu 36% dodatkowo sygnalizuje, że remasy pozostają realnym scenariuszem, a zwycięzca może rozstrzygnąć się w ostatnich minutach pojedynku.

Nasza propozycjaPoniżej 2.5Powyżej/Poniżej bramek@1.69 · 54%
Najlepsza WartośćReal Madryt IIWynik meczu (1X2)@1.99 · 43%
Nasze typy: Real Madryt II vs Alcorcón — Real Madryt II — Wygrana (48%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak

Najczęstsze pytania

Kto wygra Real Madryt II vs Alcorcón?
Nasz model przewiduje Real Madryt II z 48% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Real Madryt II vs Alcorcón?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 37% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Jaka jest prognoza Azjatycka handicap dla Real Madryt II vs Alcorcón?
Nasz typ na Azjatycka handicap to Real Madryt II -0.50 z 52% pewnością.
Ile goli padnie w Real Madryt II vs Alcorcón?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (52% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w Real Madryt II vs Alcorcón?
Obie drużyny strzelą: Tak (52% pewności).
Kiedy i gdzie odbędzie się Real Madryt II vs Alcorcón?
Real Madryt II vs Alcorcón odbędzie się 27 wrz 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Villarreal BVillarreal B96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnasticGimnastic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real Madryt IIReal Madryt II93331111012
14Atlético Madryt IIAtlético Madryt II102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Real Madryt II
WDWPW
10Rozgrywane
4Wygrane
3Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.5
Wynik %40%
Gole/Mecz2.4
Średnio Goli1.3
Średnio Stracone1.1
Obie Strzelają50%
Czyste konta30%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

31 paźWvs FC Cartagena2-0
25 paźPu Algeciras0-2
18 paźWvs Antequera3-2
9 paźDu Ibiza1-1
2 paźWvs Atlético Madryt II3-2
Alcorcón
WPDDD
10Rozgrywane
3Wygrane
6Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz1.5
Wynik %30%
Gole/Mecz2.8
Średnio Goli1.8
Średnio Stracone1
Obie Strzelają60%
Czyste konta30%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

30 paźDu Atlético Madryt II1-1
25 paźDvs Ibiza3-3
16 paźDvs Huesca1-1
10 paźPu Teruel0-1
3 paźWvs Juventud Torremolinos5-0

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy5
Średnio Goli3.2
Obie Strzelają100%
Powyżej 2.5 Goli80%
Powyżej 1.5 Goli100%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Real Madryt II61.2 na mecz
Alcorcón102 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Real Madryt II0 (0%)
Alcorcón0 (0%)
27 wrz 2026Primera RFEF - Grupa 2Real Madryt II1-2Alcorcón
22 lut 2025Primera RFEF - Grupa 2Real Madryt II2-1Alcorcón
20 paź 2024Primera RFEF - Grupa 2Alcorcón2-1Real Madryt II
5 lut 2023Primera RFEF - Grupa 1Real Madryt II1-1Alcorcón
2 paź 2022Primera RFEF - Grupa 1Alcorcón4-1Real Madryt II

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska