SpainHiszpania
Primera RFEF - Grupa 2Primera RFEF - Grupa 2
Runda 2

Gimnastic vs Real Madryt II Typy i Porady Bukmacherskie

Nou Estadi de Tarragona, Tarragona

Nasze typy: Remis (35%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
70%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

35%
35%
30%
GimnasticRemisReal Madryt II
Wynik
Gimnastic
35%
Liczba goli
Powyżej 2.5
52%
Obie drużyny strzelą
Tak
59%
Podwójna szansa
Doma/Remis
70%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Gimnastic1
0Remisy
1Real Madryt II
2Średnia bramek
50%Obie Strzelają
50%Powyżej 2.5
6 lut 2022Gimnastic1-0Real Madryt II
19 wrz 2021Real Madryt II2-1Gimnastic
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Gimnastic vs Real Madryt II: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Gimnastic z 35% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Gimnastic vs Real Madryt II?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 70% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Ile goli padnie w Gimnastic vs Real Madryt II?
Spodziewamy się Powyżej 2.5 goli (52% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w Gimnastic vs Real Madryt II?
Obie drużyny strzelą: Tak (59% pewności).
Kiedy i gdzie odbędzie się Gimnastic vs Real Madryt II?
Gimnastic vs Real Madryt II odbędzie się 13 lis 2026 na Nou Estadi de Tarragona.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Villarreal BVillarreal B96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnasticGimnastic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real Madryt IIReal Madryt II93331111012
14Atlético Madryt IIAtlético Madryt II102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Gimnastic
PPDWW
10Rozgrywane
4Wygrane
3Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.5
Wynik %40%
Gole/Mecz3.1
Średnio Goli1.6
Średnio Stracone1.5
Obie Strzelają60%
Czyste konta20%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

25 paźWvs Hércules4-2
18 paźWvs Atlético Madryt II2-1
10 paźDu Juventud Torremolinos2-2
4 paźPu Real Murcia0-2
26 wrzPvs Sant Andreu1-2
Real Madryt II
WDWPW
10Rozgrywane
4Wygrane
3Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.5
Wynik %40%
Gole/Mecz2.4
Średnio Goli1.3
Średnio Stracone1.1
Obie Strzelają50%
Czyste konta30%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

31 paźWvs FC Cartagena2-0
25 paźPu Algeciras0-2
18 paźWvs Antequera3-2
9 paźDu Ibiza1-1
2 paźWvs Atlético Madryt II3-2

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy2
Średnio Goli2
Obie Strzelają50%
Powyżej 2.5 Goli50%
Powyżej 1.5 Goli50%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Gimnastic21 na mecz
Real Madryt II21 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Gimnastic1 (50%)
Real Madryt II0 (0%)
6 lut 2022Primera RFEF - Grupa 2Gimnastic1-0Real Madryt II
19 wrz 2021Primera RFEF - Grupa 2Real Madryt II2-1Gimnastic

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska