Spain
Hiszpania

Primera RFEF - Grupa 2

Rzuty rożne Typy & wskazówki

Sezon2026/27
Kolejka2
Drużyny20
94 / 380 rozgrywanych meczów25%
📊
49.2%Nasze wynikiostatnie 180 dni
59W·61L·120 rozliczonych
Bonus sportowy 200%Bonus na MŚ 2026
Odbierz
+100% od pierwszej wpłatyBonus dopasowany do depozytu
Odbierz

Na żywo & Nadchodzące

Fakty o lidze

Real Murcia strzelili gola w każdym z ostatnich 10 meczów
FC Cartagena strzelili gola w każdym z ostatnich 9 meczów
Marbella przegrali ostatnie 4 meczów w lidze
Villarreal B nie przegrali w ostatnich 5 meczach w lidze
Gimnastic stracili gola w każdym z ostatnich 8 meczów
Sevilla Atletico otrzymali 9 czerwonych kartek w 38 meczach tego sezonu
Antequera otrzymali 9 czerwonych kartek w 38 meczach tego sezonu
Atlético Madryt II wykorzystali wszystkie 8 rzutów karnych w tym sezonie
Algeciras otrzymali 8 czerwonych kartek w 38 meczach tego sezonu
Sanluqueño przegrali ostatnie 3 meczów w lidze
Real Betis II strzelili gola w każdym z ostatnich 6 meczów
Real Betis II otrzymali 8 czerwonych kartek w 38 meczach tego sezonu

Dokładność Typów

94
Analizowane mecze
77%
Najlepszy: Double Chance
57%
Ogólna dokładność

Inwestycje w sezonie 94 Mecze

Wynik meczu
Gospodarz
49%
Remis
31%
Goście
20%
Łączna liczba goli
Średnia: 2.68 goli/w meczu
Powyżej 1.5
76%
Powyżej 2.5
48%
Powyżej 3.5
28%
Obie drużyny strzelają
52%Tak
48%Nie
Podwójna szansa
1X
80%
X2
51%
12
69%
Handicap Azjatycki
Średnia Różnica Bram: +0.6
68%Close (0-1)
32%Win by 2+
Połowa
Gospodarz
36%
Remis
50%
Goście
14%
1H / 2H
11/1
24%
2X/1
23%
3X/X
16%
4X/2
11%
52/2
10%
Poprawny Wynik
11-0
13%
21-1
13%
32-0
13%
42-2
9%
52-1
7%

Przegląd Nadchodzących Typów

72%
26%
Gospodarz 28Remis 1Goście 10
1Wysoka Pewność
8Średni
30Niski
45%Średnia Pewność

Primera RFEF - Grupa 2 Tabela

#DrużynaZWRPGfGaRóżnicaPktForma
1Villarreal B96212110+1120
2Zaragoza96211710+720
3Ibiza105231713+417
4Real Jaén9441139+416
5Real Murcia9513118+316
6Alcorcón103611810+815
7FC Cartagena9432149+515
8Gimnastic94231514+114
9Algeciras94141313013
10Hércules9414811-313
11Sant Andreu103341212012
12Huesca92611111012
13Real Madryt II93331111012
14Atlético Madryt II102531816+211
15Antequera92521413+111
16Rayo Majadahonda9216710-37
17Águilas9144915-67
18Europa FC10217618-127
19Juventud Torremolinos91351120-96
20Teruel10136417-136
Spadek

Poprzednie Typy

Statystyki Sezonu

94
Mecze
252
Łączna liczba goli
2.68
Średnia Bramki / Mecz
8
Max Bramki / Mecz
50
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
50
46-60'
0
61-75'
152
76-90'
10Żółte Kartki
0Czerwone Kartki
0.1 Kartek na Mecz (0.1 Żółty)
Statystyki wkrótce
Czyste Konta45
Remis 0-06
Gole Gospodarzy154
Gole Gości98

Ekspercka analiza ligi

Hiszpania Primera RFEF - Grupa 2 Typy Bukmacherskie — Darmowe Typy na Dziś
Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16,179 Śledzone Prognozy

Primera RFEF - Grupa 2 to jedna z najbardziej emocjonujących lig na poziomie Segunda B w Hiszpanii, przyciągająca uwagę zarówno kibiców, jak i typerów. Obecny sezon 2025/26-2026 jest pełen niespodzianek, a statystyki pokazują, że średnia bramek na mecz wynosi 2,11, co czyni tę ligę atrakcyjną pod kątem zakładów na over 2,5. Liderem tabeli jest obecnie Sabadell, który wyróżnia się solidną defensywą i skutecznością. Przy takiej liczbie meczów (61 do tej pory) warto rozważyć pewne typy na dziś i top typy na dziś, szczególnie przy analizie meczów z udziałem takich zespołów jak Atlético Madryt II, Villarreal B czy Europa FC. Dla fanów piłki nożnej typy na dzisiaj piłka nożna to klucz do sukcesu w zakładach i zwiększenia wygranych.

Wybierz ligę

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska