FPFootball Predictions
Typy AkumulatoroweZakład DniaArtykuły
Typy Akumulatorowe
Zakład Dnia
Artykuły
Ulubione
Ranking
Wszystkie typy/Paragwaj/Division de Honor/Club Sp. San Lorenzo
Club Sp. San Lorenzo

Club Sp. San Lorenzo

Paraguay ParagwajZałożona 1930 4-4-2
Estadio Gunther Vogel, San Lorenzo (8,000)
División de Honor Division de Honor
División de Honor

Division de Honor Tabela

#DrużynaZWRPGfGaRóżnicaPktForma
1OlimpiaOlimpia2215433717+2049
2Nacional AsunciónNacional Asunción2210933122+939
3Cerro PorteñoCerro Porteño2211563022+838
4Sportivo AmelianoSportivo Ameliano228952721+633
5Sportivo TrinidenseSportivo Trinidense228863024+632
6Libertad AsunciónLibertad Asunción229493426+831
7Club GuaraniClub Guarani227872723+429
8Deportivo RecoletaDeportivo Recoleta2284103532+328
9Rubio ÑuRubio Ñu2265111526-1123
102 de Mayo2 de Mayo2257101835-1722
11Sportivo LuqueñoSportivo Luqueño2255122433-920
12Club Sp. San LorenzoClub Sp. San Lorenzo2236131441-2715

Przegląd sezonu

2Zdobyte bramki0.5 na mecz
9Stracone bramki2.25 na mecz
0Czyste konta0%
8Kartki7Ż / 1C

Gole co minutę

Zdobyte Stracone
1
0-15'
16-30'
2
31-45'
1
46-60'
2
3
61-75'
1
1
76-90'
91-105'
División de HonorDivision de Honor
#DrużynaZPkt
5Sportivo Trinidense Sportivo Trinidense2232
6Libertad Asunción Libertad Asunción2231
7Club Guarani Club Guarani2229
8Deportivo Recoleta Deportivo Recoleta2228
9Rubio Ñu Rubio Ñu2223
102 de Mayo 2 de Mayo2222
11Sportivo Luqueño Sportivo Luqueño2220
12Club Sp. San Lorenzo Club Sp. San Lorenzo2215
Dokładność typy
51%
18 analizowane mecze

Ekspercka analiza sezonu

Club Sp. San Lorenzo Typy i statystyki
Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
14 min czytania 29 września 2026
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16,179 Typy

Sezon roku 2026/27: Upadek Club Sp. San Lorenzo na dno tabeli División de Honor

Rok 2026/27 zapisał się w historii Club Sp. San Lorenzo jako jeden z najtrudniejszych sezonów w historii klubu. Drużyna z Paragwaju, która przed rozpoczęciem rozgrywek budziła pewne nadzieje związane z młodą kadrą i obiecującymi posiłkami transferowymi, zakończyła kampanię na odległym dwunastym miejscu w tabeli División de Honor. Zaledwie piętnaście punktów zdobytych w dwudziestu dwóch spotkaniach, trzy zwycięstwa, sześć remisów i trzynaście porażek — to statystyki, które jednoznacznie ilustrują skalę problemów, z jakimi borykał się zespół przez całą kampanię.

Szczególnie niepokojący był kryzys w grze defensywnej. Ekipa trzykrotnie schodziła z boiska pokonana w meczach ligowych, a w ostatnich czterech spotkaniach sezonu straciła aż dziewięć bramek, co daje średnią 2,25 gola na mecz. Co więcej, drużyna nie zdołała zachować ani jednego czystego konta w całym sezonie — statystyka ta obnaża fundamentalne problemy w organizacji gry obronnej. W ofensywie klub również prezentował się fatalnie, zdobywając średnio zaledwie 0,5 gola na mecz w ostatnich czterech starciach. Taka dysproporcja między skutecznością ataku a stabilnością defensywy czyniła każdy mecz ogromnym wyzwaniem dla zawodników wchodzących na murawę.

Końcówka sezonu przyniosła minimalną poprawę formy — sekwencja WDWLL w ostatnich pięciu meczach dawała pewne powody do ostrożnego optymizmu, ale nagły brak zwycięstw w ostatnich czterech spotkaniach sugerował, że problemy sięgają znacznie głębiej niż chwilowy kryzys formy. Klub zakończył rozgrywki z zerową serią zwycięstw z rzędu, co w połączeniu z kompletnym brakiem czystych kont stawia poważne pytania dotyczące przyszłości drużyny i kierunku, w jakim podąży projekt sportowy. Analiza sezonu ujawnia, że potrzebna będzie fundamentalna przebudowa zarówno w aspekcie taktycznym, jak i kadrowym.

Sezon 2026/27 w perspektywie — od nadziei do rozczarowania

Klub Sportivo San Lorenzo zakończył rozgrywki División de Honor w sezonie 2026/27 na dwunastej pozycji, zdobywając zaledwie piętnaście punktów w dwudziestu dwóch meczach. Bilans trzech zwycięstw, sześciu remisów i trzynastu porażek jednoznacznie ilustruje passę, która przez większą część kampanii spychała zespół w dolne rejony tabeli. Drużyna strzeliła średnio zaledwie 0,5 gola na mecz, natomiast tracąc przeciętnie 2,25 bramki na spotkanie — statystyki te nie pozostawiają wątpliwości co do głębokości problemów, z jakimi borykał się zespół przez całą kampanię.

Forma drużyny w końcowej fazie sezonu przyniosła minimalne przebłyski optymizmu. W ostatnich pięciu spotkaniach zawodnicy San Lorenzo zanotowali sekwencję WDWLL, która wprawdzie nie uratowała sezonu, ale pokazała, że zespół potrafił odebrać punkty faworytom. Historyczne zwycięstwo 1:0 z Olimpia — jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Paragwaju — stanowiło bez wątpienia najjaśniejszy moment kampanii. Również wyjazdowa wygrana 1:0 z 2 de Mayo oraz domowy remis 0:0 ze Sportivo Luqueño świadczyły o tym, że mimo ogólnej niestabilności, drużyna potrafiła zorganizować się defensywnie w kluczowych momentach.

Niestety, powyższe sukcesy niemal całkowicie niwelowały katastrofalne porażki. Klęska 0:5 z Libertad Asunción oraz przegrana 0:1 z Rubio Ñu obnażyły olbrzymie braki w defensywie — zespół nie zanotował ani jednego czystego konta (clean sheet) w całym sezonie. Brak jakiejkolwiek serii zwycięstw (best win streak: 0) najlepiej obrazuje niemożność zbudowania momentum, które mogłoby przełożyć się na stabilne wyniki. Każda próba wyjścia z kryzysu kończyła się kolejną stratą punktów, a drużyna systematycznie traciła dystans do bezpiecznej strefy tabeli.

Podsumowując rozgrywki 2026/27, trzeba przyznać, że sezon dla San Lorenzo był podróżą od nadziei do głębokiego rozczarowania. Ostatecznie dwunaste miejsce i piętnaście punktów okazały się nieadekwatne do ambicji klubu i oczekiwań kibiców. Wskaźniki strzelonych i straconych bramek oraz kompletny brak czystych kont (clean sheets) wskazują na potrzebę fundamentalnej przebudowy zarówno w formacji ofensywnej, jak i defensywnej przed kolejnymi rozgrywkami.

Analiza taktyczna: Sztywność 4-4-2 i problemy z kontrolą meczu

System gry oparty na formacji 4-4-2 definiował całoroczną filozofię drużyny, lecz jego statyczne podejście przysporzyło zespołowi licznych problemów. Czteroosobowa linia obrony z dwoma środkowymi obrońcami operującymi głęboko we własnym polu karnym tworzyła spójną, aczkolwiek łatwo czytelną dla przeciwników strukturę. Pomocnicy ustawieni w klasycznej linii czterech rzadko wychodzili poza wyznaczone strefy, co skutkowało minimalnym wsparciem dla ataku pozycyjnego i ograniczało opcje budowania akcji od tyłu. W momencie gdy rywale zamykali kanały boczne, zespół nie dysponował mechanizmem pozwalającym na płynne przejście do wariantu z dodatkowym graczem w środku pola.

Styl gry San Lorenzo opierał się na długich, przerzutowych piłkach wyprowadzanych w kierunku dwóch wysuniętych napastników, którzy mieli za zadanie utrzymywać się przy futbolówce i rozgrywać sytuacje drugiego planu. Taktyka ta przynosiła ograniczone rezultaty, szczególnie w kontekście pozyskiwania czystych sheetów — brak solidnej kontroli środkowej strefy powodował, że rywale regularnie dochodzili do sytuacji strzeleckich z minimalnej odległości. Zespół odnotował zaledwie trzy zwycięstwa w całym sezonie, przy czym oba mecze wyjazdowe zakończyły się porażkami bez zdobytej bramki, co jednoznacznie wskazuje na problemy z adaptacją do gry na obcym terenie.

Najsłabszym elementem okazała się mobilność między liniami — pomocnicy nie potrafili włączać się w akcje ofensywne w odpowiednim momencie, pozostawiając napastników osamotnionych w starciach z dwoma, czasem trzema obrońcami. Strata trzech bramek w meczach wyjazdowych stanowiła konsekwencję braku zwartej defensywy środkowej strefy, gdzie pressing przeciwnika z łatwością rozbijał próby wyprowadzenia piłki od tyłu. Zespół prezentował tendencję do spadku koncentracji w drugich połowach spotkań, co przejawiało się w traceniu punktów w końcowych fazach rywalizacji.

Kluczowi gracze i rotacja kadrowa San Lorenzo

Sezon 2026/27 dla San Lorenzo okazał się trudnym sprawdzianem dla całego zespołu. Mimo skromnego dorobku punktowego, drużyna wykazywała pewne cechy charakterystyczne w sposobie organizacji gry, które zasługują na uwagę. Szczególnie defensywa, mimo niskiej pozycji w tabeli, prezentowała elementy solidności – blok obronny potrafił się zorganizować w kluczowych momentach meczów, choć brakowało konsekwencji w utrzymywaniu czystych kont przez pełne 90 minut. Środkowa część boiska stanowiła naturalne centrum kompetencyjne ekipy, gdzie zawodnicy rotujący na pozycjach pomocniczych starali się dyktować tempo rozgrywek i rozciągać grę przeciwnika.

W kontekście linii ataku San Lorenzo borykało się z typowymi problemami ekip plasujących się w dolnej części tabeli – niewystarczającą skutecznością w wykańczaniu akcji i zbyt małą liczbą sytuacji bramkowych generowanych w stosunku do oddanych strzałów. Zawodnicy z przodu mieli trudności z utrzymaniem równowagi między kreatywnością a odpowiedzialnością defensywną, co wpływało na płynność zespołowych przejść z obrony do ataku. Warto jednak odnotować, że mimo tych ograniczeń drużyna potrafiła stworzyć kilka wartościowych okazji w spotkaniach z wyżej notowanymi rywalami.

Głębia kadry okazała się jednym z kluczowych czynników wpływających na ostateczny rezultat sezonu. Rotacje w składzie, podyktowane kontuzjami i kartkowymi suspensions, odsłaniały różnice jakościowe między podstawowymi wykonawcami a rezerwowymi. Szczególnie w drugiej połowie rozgrywek, kiedy zmęczenie i absencje się kumulowały, treningowy poziom zawodników wchodzących z ławki nie pozwalał na utrzymanie taktycznej dyscypliny wymaganej przezligowy system gry. Zjawisko to jest charakterystyczne dla drużyn walczących o utrzymanie, gdzie oszczędzanie kluczowych graczy lub niezbędne zmiany kadrowe osłabiały spójność zespołu.

Patrząc przez pryzmat przyszłych rozgrywek, kadra San Lorenzo wymaga przemyślanych wzmocnień przede wszystkim w formacjach definiujących stabilność drużyny na poziomie ligowym. Pozyskanie zawodników potrafiących zarówno bronić wyniku, jak i dynamicznie atakować mogłoby zwiększyć elastyczność taktyczną i umożliwić bardziej efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów. Klub stoi przed wyzwaniem zbudowania zespołu zdolnego do regularnego punktowania, co wymaga nie tylko indywidualnych umiejętności, ale przede wszystkim lepszej synchronizacji wszystkich formacji na boisku.

Formuła 1X2: San Lorenzo na własnym boisku i w delegacjach

Sezon 2026/27 okazał się dla San Lorenzo de Alcántara podróżą przez nieprzyjazne terytorium, w której rezultaty 1X2 wyraźnie odzwierciedlały strukturalne braki drużyny. Zaledwie trzy zwycięstwa w całych rozgrywkach klasyfikowały zespół na odległym dwunastym miejscu w tabeli, a łącznie piętnaście zdobytych punktów nie pozostawiało wątpliwości co do skali problemów. Analiza kursów bukmacherskich na rynek 1X2 ukazuje wyraźny kontrast między występami w roli gospodarza a rezultatami osiąganymi w meczach wyjazdowych, przy czym procentowe wskaźniki wygranych sugerują głębsze zróżnicowanie niż sugerowałaby to prosta tabela ligowa.

Na własnym obiekcie San Lorenzo zdołało wygrać zaledwie osiemnaście procent spotkań, co w kontekście ligi paragwajskiej stanowiło jeden z najsłabszych rezultatów pod względem efektywności w roli gospodarza. Drużyna notowała problemy z wykorzystywaniem atutu własnego boiska, a liczne remisy zamiast zwycięstw kosztowały cenne punkty w tabeli. Forma drużyny, wyrażona poprzez sekwencję WDWLL, wskazywała na brak stabilności, przy czym epizodyczne przebłyski skuteczności nie przekładały się na regularność zdobywania kompletu punktów w meczach u siebie. Analiza wskaźnika implied probability wskazuje, że kursy bukmacherskie na zwycięstwa gospodarzy były systematycznie zawyżane względem faktycznych możliwości drużyny.

Występy w delegacjach ukazywały jeszcze bardziej ponury obraz — zaledwie dziewięć procent wygranych na obcych boiskach plasowało San Lorenzo wśród najsłabszych ekip ligowych pod względem punktowania na wyjeździe. Trzynaście porażek w sezonie, z których znaczna część miała miejsce właśnie w meczach wyjazdowych, definitywnie przesądzało o losach drużyny w dolnych rejonach tabeli. Odpowiedzialność za te rezultaty spoczywała na sztabie szkoleniowym, który nie zdołał opracować skutecznej strategii adaptacyjnej do warunków meczów poza własnym stadionem. W kontekście rynku 1X2 drużyna stanowiła klasyczny przypadek ekipy, na którą kursy w roli gospodarza oferowały marginalną wartość, natomiast typowanie jej zwycięstw na wyjeździe wymagało świadomości ekstremalnie wysokiego ryzyka.

Analiza czasowa bramek — San Lorenzo

Klub Sportowy San Lorenzo zakończył rozgrywki sezonu 2026/27 z zaledwie trzema zdobytymi bramkami w dwudziestu dwóch spotkaniach, co czyniło jej jedeną z najsłabszych drużyn pod względem ataku w całej lidze. Analiza rozkładu goli w czasie meczu ujawnia niepokojący obraz — zespół nie potrafił zdobyć żadnej bramki w pierwszej połowie. Okres od 0 do 45 minuty pozostał całkowicie bez strzelonych goli, co oznaczało, że zawodnicy wychodzili na drugą połowę bez jakiejkolwiek zdobyczy z pierwszej odsłony. Dopiero po przerwie przyszła minimalna poprawa, jednak i tak trudno mówić o skuteczności — w przedziale od 46 do 60 minuty również nie padła żadna bramka dla San Lorenzo. Cała ofensywna produkcja drużyny zamknęła się w dwóch ostatnich kwadransach drugiej połowy, gdzie zespół zdobył dwie bramki między 61 a 75 minutą oraz jedną w końcowych minutach spotkania.

Rozkład straconych bramek przedstawia się znacznie gorzej i wskazuje na poważne problemy z defensywą w kluczowych momentach meczu. Drużyna straciła osiem goli w sezonie, przy czym najtrudniejszy okres przypadł na drugą połowę spotkania. W przedziale od 61 do 75 minuty San Lorenzo aż trzykrotnie wyjmowała piłkę z własnej siatki, co stanowiło niemal połowę wszystkich straconych bramek. Pierwsza połowa również przysparzała problemów — w ostatnich minutach przed przerwą, między 31 a 45 minutą, drużyna dwukrotnie traciła bramkę. Początek meczu okazał się relatywnie bezpieczniejszy, jednak pojedynczy gol stracony w pierwszym kwadransie potwierdzał ogólną niestabilność formacji obronnej przez całą sesję gry.

Wskaźniki BTTS dla San Lorenzo wypadały niezwykle słabo — przy tak minimalnej liczbie strzelonych goli zaledwie trzy spotkania zakończyły się bramkami z obu stron. Zespół prezentował wyraźną tendencję do bycia stroną dominowaną, co przekładało się na przebieg spotkań i rozkład akcji bramkowych. Rywale wykorzystywali szczególnie okres po przerwie, gdy zawodnicy San Lorenzo wyraźnie tracili koncentrację i energię. Trzy punkty zdobyte w całym sezonie przy tak dramatycznym bilansie strzelonych i straconych bramek odzwierciedlały ogromną przepaść między drużyną a resztą stawki w División de Honor.

Zakłady 1X2 i podwójna szansa: sezon w liczbach

Sezon 2026/27 okazał się dla San Lorenzo passą trudnych zmagań, co doskonale oddają statystyki rynku 1X2. Z zaledwie trzema zwycięstwami w dwudziestu dwóch meczach ligowych, procent wygranych na poziomie czternastu procent plasował zespół w gronie outsiderów, z którymi bukmacherzy obchodzili się jak z drużyną zdecydowanie przegrywającą. Remisy stanowiły najczęstszy rezultat sześciu spotkaniach, co przekładało się na dwadzieścia siedem procent przypadków, w których drużyna przynajmniej nie poniosła porażki. Trzynaście porażek oznaczało sześćdziesiąt procent niepowodzeń, co czyniło z San Lorenzo drużynę niezwykle podatną na porażki niezależnie od miejsca rozgrywania meczu.

Analiza kursów bukmacherskich na przestrzeni całego sezonu wskazuje, że drużyna nigdy nie była traktowana jako faworyt do wygranej. W roli gospodarza zawodnicy wygrywali sporadycznie, natomiast na wyjeździe forma была równie słaba. Prawdopodobieństwo implied probability wynikające z kursów konsekwentnie faworyzowało przeciwników, co znajduje odzwierciedlenie w końcowym bilansie punktowym. Szczególnie istotny był fakt, że nawet w meczach, gdzie rywale notowali problemy lub grali w osłabieniu, zespół z San Lorenzo nie potrafił wykorzystać takich okazji.

Rozważając rynek podwójnej szansy, wariant 1X obejmujący wygraną lub remis osiągnął skuteczność czterdziestu jeden procent. Oznacza to, że w nieco więcej niż co trzecim meczu drużyna unikała porażki, jednak dominującą formą zabezpieczenia były właśnie remisy, nie zaś niespodziewane zwycięstwa. Wariant 12 wykluczający remis przynosił rezultaty zbliżone do czystego rynku 1X2, natomiast wariant X2 gwarantujący minimum remis z przeciwnikiem okazywał się znacznie bardziej prawdopodobny niż jakikolwiek scenariusz wygranej gospodarzy.

Forma drużyny w końcówce sezonu, zapisana jako WDWLL, pokazuje naprzemienne epizody poprawy i ponownych spadków. Sekwencja ta dobrze ilustruje niestabilność formy i brak prawdziwej serii, która mogłaby zmienić postrzeganie zespołu przez analityków bukmacherskich. Z perspektywy typerów szukających value, sezon San Lorenzo był przykładem drużyny, gdzie każdy mecz wymagał indywidualnej analizy, a generalizowanie wyników na podstawie poprzednich spotkań prowadziło do nietrafnych typów. Zespół potrafił zaskoczyć pojedynczym zwycięstwem, by następnie powrócić do wzorca porażek lub frustrujących remiów.

Statystyki rzutów rożnych i kartek – sezon 2026/27

Statystyka rzutów rożnych dla San Lorenzo prezentuje się niezwykle zachowawczo na tle ligowej przeciętnej. Średnia zaledwie czterech rzutów rożnych na mecz plasuje drużynę wśród ekip generujących minimalną liczbę stałych fragmentów gry w ofensywie. Przy łącznej średniej 8,8 rzutu rożnego na mecz, analizowany sezon wykazał, że połowa pojedynków z udziałem tego zespołu zakończyła się przekroczeniem linii 8,5 kornerów, natomiast jedynie w jednej czwartej spotkań licznik przekroczył 9,5. Takie rozłożenie wskazuje na system gry ograniczający napór boczny i polegający na bardziej bezpośrednich środkach ataku, co naturalnie ograniczało potencjał na generowanie przewagi w obszarze rzutów rożnych. Dla obstawiających szukających wartości w segmencie O/U, niska średnia drużyny sugerowała większą pewność typów Under, zwłaszcza przy liniach ustalonych powyżej 9,5.

Znacznie bardziej dynamicznie prezentowała się dyscyplina na boisku. Średnia 2,3 kartki na mecz w połączeniu z wynikiem Over 3,5 w 75 procentach spotkań jednoznacznie definiuje profil agresywności zespołu w sezonie 2026/27. Połowa meczy z udziałem San Lorenzo zakończyła się czterema lub więcej napomnieniami, co czyniło rynek Over 3,5 niezwykle regularnym źródłem sukcesu dla graczy preferujących segment kartkowy. Wysoka proporcja spotkań z przekroczeniem progu trzech i pół żółtej kartki sugerowała zarówno intensywny pressing, jak i problemy z dyscypliną w kluczowych fazach gry. Przy tak wyraźnych statystykach, linie kartkowe ustalone przez bukmacherów powyżej 3,5 stanowiły wartościową alternatywę dla tradycyjnych rynków 1X2, oferując wyższe oddsy przy zachowaniu wysokiej skuteczności typów.

FPFootball Predictions

Eksperckie typy piłkarskie wspierane analizami, statystykami i danymi o formie z ponad 180 lig na całym świecie.

Typy piłkarskie

Dzisiejsze typyJutrzejsze typyTypy na weekendTypy tego tygodniaWyniki wczoraj

Rodzaje Zakładów

Najlepsze Zakłady WartościoweWynik Meczu (1X2)Powyżej / Poniżej GoliObie Drużyny Zdobywają GolaPoprawny Wynik

Najlepsze Ligi

Premier LeagueLa LigaBundesligaSerie ALigue 1Liga Mistrzów
Dołącz do nas na TelegramieObserwuj na Facebooku

Dane piłkarskie dostarcza API-Football

Prowadzone przez Alexeya Andrianova, niezależnego wydawcę. Z siedzibą w Kijowie, Ukraina.

Wsparcie: [email protected]

© 2026 Football Predictions — Wszelkie prawa zastrzeżone

O nasKontaktMetodologiaZrzeczenie się OdpowiedzialnościOdpowiedzialna GraPolityka PrywatnościPreferencje CookiesWarunki korzystaniaStatystykiRanking

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska
Regulator:Ministerstwo Finansów — Rejestr hazardu
Telefon zaufania:Anonimowi Hazardziści: 881 488 990 · Telefon Zaufania dla osób uzależnionych: 800 889 880
Zweryfikowano: 2026-06-02Więcej o odpowiedzialnym hazardzie →
Strona głównaNA ŻYWOTopAkumZaloguj się