FinlandFinlandia
VeikkausliigaVeikkausliiga
Runda 18

VPS vs Inter Turku Typy i Porady Bukmacherskie

2 sie 2026
0-1
Koniec meczu
Lemonsoft Stadion, Vaasa
⚡
Następne spotkanie
VPS vs Inter Turku
24 paź · Veikkausliiga
›
Trafiony
Nasza propozycja
Handicap azjatycki
Inter Turku -0.25
@ 1.55
0 : 1
FT

Porady bukmacherskie

36%
26%
38%
VPSRemisInter Turku
Wynik
Inter Turku
38%
Liczba goli
Poniżej 2.5
52%
Obie drużyny strzelą
Tak
54%
Podwójna szansa
Doma/Na wyjeździe
36%
Handicap azjatycki
H. Goście -0.25
@ 1.55
65%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

VPS7
5Remisy
8Inter Turku
2.7Średnia bramek
65%Obie Strzelają
50%Powyżej 2.5
14 wrz 2026Inter Turku1-0VPS
2 sie 2026VPS0-1Inter Turku
30 cze 2026VPS2-3Inter Turku
4 kwi 2026Inter Turku0-0VPS
31 sie 2025Inter Turku2-1VPS
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Kto wygra VPS vs Inter Turku?
Nasz model przewiduje Inter Turku z 38% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy podwójna szansa 12 to dobry zakład na VPS vs Inter Turku?
Nasz typ podwójnej szansy to 12 z 36% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Jaka jest prognoza Azjatycka handicap dla VPS vs Inter Turku?
Nasz typ na Azjatycka handicap to Inter Turku -0.25 z 65% pewnością.
Ile goli padnie w VPS vs Inter Turku?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (52% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w VPS vs Inter Turku?
Obie drużyny strzelą: Tak (54% pewności).
Kiedy i gdzie odbędzie się VPS vs Inter Turku?
VPS vs Inter Turku odbędzie się 2 sie 2026 na Lemonsoft Stadion.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Inter TurkuInter Turku28141043420+1452
2HJK HelsinkiHJK Helsinki2815675332+2151
3KuPSKuPS2713954126+1548
4GnistanGnistan2811984037+342
5OuluOulu28124123234-240
6VPSVPS27116103131039
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

VPS
WPPPW
10Rozgrywane
4Wygrane
0Remisy
6Przegrane
Punkty/Mecz1.2
Wynik %40%
Gole/Mecz2.2
Średnio Goli0.7
Średnio Stracone1.5
Obie Strzelają20%
Czyste konta30%
Nie strzelił50%

Ostatnie Mecze

12 paźWvs Gnistan1-0
8 paźPu HJK Helsinki0-6
19 wrzPvs KuPS0-2
14 wrzPu Inter Turku0-1
8 wrzWvs Oulu1-0
Inter Turku
WWDWP
10Rozgrywane
5Wygrane
2Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.7
Wynik %50%
Gole/Mecz1.6
Średnio Goli0.8
Średnio Stracone0.8
Obie Strzelają30%
Czyste konta70%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

17 paźPvs Oulu1-2
11 paźWvs KuPS1-0
7 paźDu Gnistan0-0
18 wrzWu Oulu1-0
14 wrzWvs VPS1-0

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy20
Średnio Goli2.7
Obie Strzelają65%
Powyżej 2.5 Goli50%
Powyżej 1.5 Goli85%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
VPS301.5 na mecz
Inter Turku241.2 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
VPS4 (20%)
Inter Turku4 (20%)
14 wrz 2026VeikkausliigaInter Turku1-0VPS
2 sie 2026VeikkausliigaVPS0-1Inter Turku
30 cze 2026Puchar FinlandiiVPS2-3Inter Turku
4 kwi 2026VeikkausliigaInter Turku0-0VPS
31 sie 2025VeikkausliigaInter Turku2-1VPS
19 kwi 2025VeikkausliigaVPS0-2Inter Turku
28 cze 2024VeikkausliigaInter Turku3-1VPS
27 maj 2024VeikkausliigaVPS3-1Inter Turku
29 wrz 2023VeikkausliigaVPS1-1Inter Turku
12 lip 2023VeikkausliigaInter Turku0-2VPS
1 lip 2023VeikkausliigaVPS3-0Inter Turku
19 paź 2022VeikkausliigaInter Turku1-5VPS
13 sie 2022VeikkausliigaInter Turku1-1VPS
19 maj 2022VeikkausliigaVPS1-2Inter Turku
25 cze 2019VeikkausliigaInter Turku1-1VPS
8 kwi 2019VeikkausliigaVPS1-2Inter Turku
30 mar 2019Puchar FinlandiiInter Turku1-2VPS
13 wrz 2018VeikkausliigaInter Turku1-1VPS
16 cze 2018VeikkausliigaInter Turku1-3VPS
7 kwi 2018VeikkausliigaVPS2-0Inter Turku

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska