PanamaPanama
Panamska Liga Piłki NożnejLiga Panameńska
Runda 12

Union Coclé vs Herrera Typy i Porady Bukmacherskie

Virgilio Tejeira Andrion

Nasze typy: Union Coclé — Wygrana (50%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Liczba goli
Poniżej 2.5
@ 1.76
53%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

50%
27%
23%
Union CocléRemisHerrera
Wynik
Union Coclé
@ 1.69
51%
Obie drużyny strzelą
Tak
@ 1.83
50%
Podwójna szansa
Doma/Remis
@ 1.19
39%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -0.75
@ 1.95
51%
1. połowa
Remis
@ 2.05
42%
HT/FT
Remis/Gospodarz
@ 4.45
22.5%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Fakty Meczu

Union Coclé
Union Coclé przegrali ostatnie 5 meczów w lidze
Union Coclé stracili gola w każdym z ostatnich 11 meczów
Union Coclé strzelili gola w pierwszej połowie w 10 z ostatnich 15 meczów (67%)
Herrera
Herrera przegrali ostatnie 4 meczów w lidze
Powyżej 2,5 gola w 11 z ostatnich 15 meczów Herrera (73%)
Herrera stracili gola w pierwszej połowie w 11 z ostatnich 15 meczów (73%)

Kluczowe Statystyki

Union Coclé2
0Remisy
1Herrera
2Średnia bramek
0%Obie Strzelają
33%Powyżej 2.5
26 lip 2026Herrera1-0Union Coclé
2 maj 2026Union Coclé4-0Herrera
12 lut 2026Herrera0-1Union Coclé
Zobacz wszystkie mecze

Kursy

Bukmacher1X2
1xBet1.823.354.01
Bet3651.363.303.00
Betano1.393.302.72

Najczęstsze pytania

Kto wygra Union Coclé vs Herrera?
Nasz model przewiduje Union Coclé z 51% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Jaka jest prognoza Azjatycka handicap dla Union Coclé vs Herrera?
Nasz typ na Azjatycka handicap to Union Coclé -0.75 z 51% pewnością.
Union Coclé vs Herrera: jaki jest nasz typ na Połowa meczu?
Nasz typ na Połowa meczu to Remis z 42% pewnością.
Jaka jest prognoza PP/KM dla Union Coclé vs Herrera?
Nasz typ na PP/KM to X/1 z 23% pewnością.
Ile goli padnie w Union Coclé vs Herrera?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (53% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Kiedy i gdzie odbędzie się Union Coclé vs Herrera?
Union Coclé vs Herrera odbędzie się 18 paź 2026 na Virgilio Tejeira Andrion.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Plaza AmadorPlaza Amador117312616+1024
2CD Árabe UnidoCD Árabe Unido11641168+822
3San Francisco FCSan Francisco FC116232214+820
4VeraguasVeraguas114611715+218
5UMECITUMECIT11443109+116
6Tauro FCTauro FC114251613+314
7Alianza FCAlianza FC113531110+114
8Sporting San MiguelitoSporting San Miguelito113441213-113
9Independiente de La ChorreraIndependiente de La Chorrera112541517-211
10Deportivo UniversitarioDeportivo Universitario112541012-211
11HerreraHerrera11227924-158
12Union CocléUnion Coclé11128821-135

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Union Coclé
PPPPP
10Rozgrywane
1Wygrane
2Remisy
7Przegrane
Punkty/Mecz0.5
Wynik %10%
Gole/Mecz2.8
Średnio Goli0.8
Średnio Stracone2
Obie Strzelają60%
Czyste konta0%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

6 paźPu Sporting San Miguelito1-3
27 wrzPvs Plaza Amador1-2
22 wrzPu UMECIT0-1
12 wrzPu CD Árabe Unido1-4
6 wrzPvs Tauro FC0-2
Herrera
PPPPW
10Rozgrywane
1Wygrane
2Remisy
7Przegrane
Punkty/Mecz0.5
Wynik %10%
Gole/Mecz3.2
Średnio Goli0.8
Średnio Stracone2.4
Obie Strzelają60%
Czyste konta20%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

4 paźWvs Alianza FC1-0
26 wrzPu CD Árabe Unido1-2
20 wrzPvs Tauro FC0-6
13 wrzPvs UMECIT1-3
6 wrzPu Plaza Amador1-4

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy3
Średnio Goli2
Obie Strzelają0%
Powyżej 2.5 Goli33%
Powyżej 1.5 Goli33%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Union Coclé51.67 na mecz
Herrera10.33 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Union Coclé2 (67%)
Herrera1 (33%)
26 lip 2026Liga PanameńskaHerrera1-0Union Coclé
2 maj 2026Liga PanameńskaUnion Coclé4-0Herrera
12 lut 2026Liga PanameńskaHerrera0-1Union Coclé

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska