SpainHiszpania
Primera RFEF - Grupa 2Primera RFEF - Grupa 2
Runda 2

Teruel vs Huesca Typy i Porady Bukmacherskie

27 wrz 2026
1-1
Koniec meczu
Pinilla, Teruel
Pudło
Nasza propozycja
Handicap azjatycki
Huesca -0.25
@ 1.28
1 : 1
FT

Porady bukmacherskie

25%
29%
46%
TeruelRemisHuesca
Wynik
Huesca
46%
Liczba goli
Poniżej 2.5
63%
Obie drużyny strzelą
Nie
57%
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
38%
Handicap azjatycki
H. Goście -0.25
@ 1.28
78%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Założyciel i główny analityk
60.3% 30+ lat
9 min czytania

Gdy dwudziesta drużyna tabeli mierzy się z zespołem z piętnastego miejsca, kontekst rywalizacji rysuje się niezwykle wyraźnie. CD Teruel, po fatalnym początku sezonu w Primera RFEF Grupa 2 i bilansie zaledwie jednego punktu po czterech kolejkach, znajduje się w strefie spadkowej z serii LLLD. Tymcza...

Przeczytaj pełną analizę

Kluczowe Statystyki

Teruel0
1Remisy
0Huesca
2Średnia bramek
100%Obie Strzelają
0%Powyżej 2.5
27 wrz 2026Teruel1-1Huesca
Zobacz wszystkie mecze

Pełna analiza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16.2k Śledzone Prognozy
Teruel vs Huesca — typy i zapowiedź meczu
Teruel
PWPDP
Ostatnia formavs
Huesca
DWDDD

Teruel podejmuje Huesca w bezpośrednim pojedynku strefy spadkowej i środka tabeli

Gdy dwudziesta drużyna tabeli mierzy się z zespołem z piętnastego miejsca, kontekst rywalizacji rysuje się niezwykle wyraźnie. CD Teruel, po fatalnym początku sezonu w Primera RFEF Grupa 2 i bilansie zaledwie jednego punktu po czterech kolejkach, znajduje się w strefie spadkowej z serii LLLD. Tymczasem SD Huesca, z pięcioma punktami na koncie i serią DLDW, zajmuje bezpieczną pozycję w środku stabeli, co w tym momencie sezonu przekłada się na wyraźną przewagę mentalną gości.

Obie ekipy wchodzą w ten pojedynek po identycznym okresie odpoczynku – osiem dni przerwy i zaledwie jedno spotkanie w ciągu ostatnich dziesięciu dni. Różnica w motywacji jest jednak diametralna. Teruel walczy o przetrwanie w lidze i potrzebuje punktów jak tlenu, podczas gdy Huesca może pozwolić sobie na bardziej rozważną grę bez presji strefy zagrożenia. Kursy Bet365 na to spotkanie wynoszą odpowiednio 3.50 na wygraną gospodarzy, 3.10 na remis i 1.95 na zwycięstwo przyjezdnych, co odzwierciedla dysproporcję sił.

Starcie przy Pinilla w niedzielę 27 września o godzinie 19:00 będzie kluczowym testem charakteru dla zawodników Teruel. Zespół musi przełamać passę porażek, aby nie pogłębić przepaści punktowej dzielącej ich od bezpiecznej strefy. Wysoka stawka tego pojedynku w Grupie 2 sprawia, że możemy spodziewać się zaciętej walki od pierwszego gwizdka, choć to goście z Huesca będą przystępować do meczu w roli faworyta.

Kryzysowy bilans Teruel kontra odrabiająca straty Huesca — analiza formy przed starciem na Pinilla

Gospodarze z Teruel znajdują się w głębokim kryzysie, który dramatycznie obniża ich szanse w niedzielnym pojedynku. Zespół notuje passę pięciu meczów bez zwycięstwa — LLLDL — a w ostatnich pięciu spotkaniach ligowych zdobył zaledwie jedną bramkę. Bilans bramkowy 0.2 gola na mecz w ostatnich dziesięciu meczach i aż 1.4 straconych goli na spotkanie ukazuje fatalną dyspozycję zarówno w ataku, jak i w obronie. Szczególnie bolesne porażki to 0-4 w delegacji z Realem Murcia oraz 0-2 na wyjeździe z Rayo Majadahonda, które obnażyły poważne problemy defensywne. Warto jednak odnotować, że Teruel zanotował 40% clean sheetów, co oznacza, że potrafi czasem zachować czyste konto — miało to miejsce w bezbramkowym remesie z Real Madryt II.

Huesca prezentuje się zdecydowanie lepiej i wchodzi w ten pojedynek z serią DLDWD. Goście zgromadzili średnio 0.8 gola na mecz, co przy 1.3 straconych bramkach daje przewagę w każdym z parametrów analizy. Drużyna zdobyła komplet punktów w meczu z Sant Andreu, wygrywając 1-0 u siebie, a w innych spotkaniach udowodniła, że potrafi punktować na wyjeździe — 2-2 z Real Jaén i 1-1 z Cordobą to solidne rezultaty. Wysoki wskaźnik BTTS na poziomie 40% sugeruje, że Huesca regularnie znajduje drogę do siatki przeciwnika, co może być kluczowe w kontekście słabej defensywy Teruel.

Porównanie formy wskazuje na ogromną przewagę gości — analiza 80% do 20% wskazuje na wyraźnego faworyta. W kategorii ataku Huesca zdecydowanie dominuje z wynikiem 100% do 0%, podczas gdy obrona jest wyrównana na poziomie 50% do 50%. Mimo to statystyka clean sheetów na poziomie 40% po obu stronach sugeruje, że czyste konto nie jest niemożliwe do osiągnięcia. Niski wskaźnik BTTS Teruel na poziomie zaledwie 20% oznacza, że w ich meczach bardzo rzadko obie drużyny wpisują się na listę strzelców — w przypadku konfrontacji z Huescą można rozważyć zakład przeciwko BTTS.

Analiza trendów wskazuje, że Huesca jest w lepszej formie i ma większą pewność siebie przed tym starciem, podczas gdy Teruel zmaga się z poważnymi problemami na obu końcach boiska. Średnia 0.2 gola na mecz gospodarzy w ostatnich dziesięciu spotkaniach to jeden z najsłabszych wyników w grupie, co czyni over goli mało prawdopodobnym scenariuszem, chyba że defensywa Huesca zawiedzie. Z drugiej strony, Huesca udowodniła, że potrafi zdobywać bramki nawet w trudnych meczach wyjazdowych, co daje jej przewagę w kursach 1X2.

Kluczowa rozgrywka defensywna — jak Huesca zamierza wykorzystać kryzysowy układ Teruela?

Mecz na Estadio Pinilla stawia przed obiema drużynami odmienne wyzwania taktyczne. Huesca, choć plasuje się zaledwie w środku tabeli z pięcioma punktami, dysponuje statusem faworyta według kursów 1X2 wystawionych przez Bet365 (kurs na wygraną gości wynosi 1.95, podczas gdy triumf gospodarzy wyceniono na 3.5). Taka wycena odzwierciedla przede wszystkim dramatyczną sytuację Teruela, który po czterech kolejkach pozostaje zaledwie z jednym punktem i bilansem bramkowym 0:0 — statystyka ta, choć wymagająca weryfikacji, sugeruje albo problemy z efektywnością strzelecką, albo nietypowy sposób ewidencji meczów.

Teruel, zajmujący dwudzieste miejsce w tabeli Primera RFEF Grupa 2, wchodzi w to starcie z ogromną presją związaną ze strefą spadkową. Brak zdobytych bramek w dotychczasowych meczach nakazuje ostrożność w formacji, prawdopodobnie z trzema lub czterema obrońcami ustawionymi nisko, aby zminimalizować przestrzeń dla atakujących gości. Kluczowe będzie, czy Huesca zdoła przełamać taki blok — wartość kursu 3.1 na remis przez Bet365 wskazuje, że obstawiający nie wykluczają wyrównanego pojedynku.

Huesca, z bardziej zrównoważonym bilansem (jedno zwycięstwo, dwa remisy, jedna porażka), może pozwolić sobie na konstruktywne podejście. Drużyna z środkowej części tabeli powinna dążyć do kontroli środka pola i wymuszania błędów w pressingu przeciwnika, który walczy o przetrwanie. W kontekście statystyk obu zespołów (oba z czystymi kontami i zerowym dorobkiem bramkowym) kluczowe będzie, która strona pierwsza przełamie impas — terenowscy gracze potrzebują gola bardziej z perspektywy psychologicznej, natomiast Huesca może prowadzić grę cierpliwie, czekając na błąd rywali.

Analiza kursów i najpewniejszy typ na mecz Teruel – Huesca

W grupie 2 Primera RFEF dochodzi do starcia dwóch zespołów, których start sezonu nie napawa optymizmem. Teruel zajmuje przed tym spotkaniem 20. pozycję z zaledwie jednym punktem po czterech kolejkach, notując passę trzech porażek z rzędu. Huesca plasuje się nieco wyżej, na 15. miejscu, z pięcioma punktami i bilansem jednego zwycięstwa oraz dwóch remiów. Pod względem czystej formy to goście wskazują kierunek, jednak ich własna seria trzech meczów bez wygranej również budzi pewne wątpliwości. Kursy 1X2 otwierają się przy wyraźnej przewadze Huesca – za wygraną gości Pinnacle oferuje kurs 2.1, co implikuje prawdopodobieństwo na poziomie 44.2%. Remis wyceniany jest przez Bet365 na poziomie 3.1 (32.2%), a wygrana Teruel przez Pinnacle na 3.96 (23.6%).

Nasza analiza wskazuje na sukces Huesca z 46-procentową pewnością, co w połączeniu z przewagą kursową czyni ten typ wartościowym wyborem. Różnica między kursem Pinnacle (2.1) a sugerowaną przez model probabilistyką wskazuje na marginalną wartość po stronie gości. Dla ostrożniejszych graczy pozostaje opcja DC X2 z 38-procentową konfidencją – ten typ daje zabezpieczenie w przypadku podziału punktów, a Bet365 oferuje na niego konkurencyjny kurs. Warto jednak zauważyć, że samą wygraną Huesca typujemy jako główny scenariusz, biorąc pod uwagę przepaść w tabeli między obiema drużynami.

Jeśli chodzi o rynek goli, wszystkie wskaźniki sugerują niski wynik. Typ poniżej 2.5 osiąga 63-procentową pewność i wydaje się najbezpieczniejszym rozwiązaniem w tej kategorii. Słaba forma strzelecka obu drużyn – Teruel zdobył zaledwie trzy bramki w czterech meczach, Huesca pięć – potwierdza zasadność gry pod linijkę under. Uzupełnieniem jest typ BTTS na wartość „nie" z 57-procentową konfidencją. historyczne starcia między tymi drużynami również często kończyły się niskimi rezultatami, co wzmacnia przekonanie o braku obustronnych trafień. Dla graczy szukających wyższego kursu, opcja obie drużyny strzelą na „nie" przy odpowiednim kursie stanowi rozsądną alternatywę.

Podsumowując, najmocniejszym typem pozostaje wygrana Huesca wraz z niskim wynikiem spotkania. Dwuznaczna sytuacja tabelaryczna Teruel, który jest beniaminkiem i zmaga się z adaptacją na tym poziomie rozgrywkowym, kontrastuje z doświadczeniem Huesca w wyższych klasach rozgrywkowych. Kluczowe będzie sprawdzenie, czy Huesca wykorzysta swoją przewagę jakościową, czy też problemy z wygrywaniem meczów u siebie przeniosą się na wyjazdowe spotkanie. Rekomendowane jest połączenie typu 2 w 1X2 z poniżej 2.5 w osobnych kuponach, co pozwala zmaksymalizować potencjalną wygraną przy zachowaniu rozsądnego poziomu ryzyka.

Dodatkowe kierunki na mecz: Handicap azjatycki i dokładny wynik dla starcia Huesca – Teruel

Przy tak wyraźnej dysproporcji formy między obiema ekipami, standardowy rynek 1X2 może nie oferować wystarczającej wartości dla graczy szukających bardziej precyzyjnych rozwiązań. W takich przypadkach warto zwrócić uwagę na rynek handicap azjatycki, gdzie Huesca otrzymuje linię -0.25. Kurs 1.28 przy pewności modelu na poziomie 78% sugeruje, że nawet przy wyrównanym meczu z remizem w roli rezultatu końcowego, jednostronny zakład na gości zachowuje solidne fundamenty statystyczne. Niska wartość odds oznacza niewielki margines dla gracza, lecz wysoka skuteczność prognozy rekompensuje minimalny zwrot w przypadku sukcesu.

Alternatywnym podejściem jest rozważenie rynku połowa meczu – wynik na przerwę. Kurs 1.85 na remis po pierwszej połowie przy 46% pewności wskazuje na prawdopodobny scenariusz, w którym obie drużyny przystępują do gry ostrożnie, wymieniając się ciosami bez przekonującego przełamania. Dokładny wynik 0:1 z kursem 4.55 i 22% prawdopodobieństwem reprezentuje z kolei najbardziej prawdopodobny rezultat końcowy według modelu – Huesca wygrywa jedną bramką różnicy. Warto jednak pamiętać, że nawet najbardziej prawdopodobny dokładny wynik wciąż pozostawia ponad trzy czwarte scenariuszy poza tym scenariuszem, co czyni ten rynek bardziej spekulacyjnym wyborem niż linia handicapu azjatyckiego.

Huesca powinno wywieźć przynajmniej punkt z Pinilla

Analiza wskazuje na dość wyrównane starcie, jednak Huesca przystępuje do meczu w lepszej dyspozycji. Drużyna z 15. miejsca zgromadziła już pięć punktów, podczas gdy Teruel zamyka tabelę z zaledwie jednym oczkiem po czterech kolejkach. Forma gospodarzy budzi poważne obawy, co przekłada się na wysokie prawdopodobieństwo typu X2. Kluczowa dla naszego zdania jest jednak analiza statystyczna: kursy 1X2 wskazują na pewne oczekiwanie remisu lub wygranej gości, natomiast niska wartość poniżej 2.5 przy zaledwie 1.9 gola na mecz obu ekip sugeruje, że defensywa będzie kluczowym czynnikiem. Brak clean sheet u Teruel w trzech z czterech spotkań oraz nikła skuteczność Huesca w ataku potwierdzają racjonalność zakładu na poniżej 2.5 i BTTS: nie. Rekomendowane kupony: Huesca nie przegra (X2) po kursie bliskim 1.50, poniżej 2.5 gola oraz BTTS: nie w spotkaniu otwartym, gdzie obie drużyny powinny skupić się naminimalizowaniu błędów we własnej defensywie.

Nasza propozycjaPoniżej 2.5Powyżej/Poniżej bramek@1.46 · 63%
Najlepsza WartośćHuescaWynik meczu (1X2)@1.84 · 46%
Nasze typy: Teruel vs Huesca — Huesca — Wygrana (46%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Nie

Najczęstsze pytania

Teruel vs Huesca: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Huesca z 46% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Teruel vs Huesca: jaki jest nasz typ na Azjatycka handicap?
Nasz typ na Azjatycka handicap to Huesca -0.25 z 78% pewnością.
Ile goli padnie w Teruel vs Huesca?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (63% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w Teruel vs Huesca?
Obie drużyny strzelą: Nie (57% pewności).
Czy podwójna szansa X2 to dobry zakład na Teruel vs Huesca?
Nasz typ podwójnej szansy to X2 z 38% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Kiedy i gdzie odbędzie się Teruel vs Huesca?
Teruel vs Huesca odbędzie się 27 wrz 2026 na Pinilla.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Villarreal BVillarreal B96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnasticGimnastic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real Madryt IIReal Madryt II93331111012
14Atlético Madryt IIAtlético Madryt II102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Teruel
PWPDP
10Rozgrywane
1Wygrane
3Remisy
6Przegrane
Punkty/Mecz0.6
Wynik %10%
Gole/Mecz2.1
Średnio Goli0.4
Średnio Stracone1.7
Obie Strzelają30%
Czyste konta20%
Nie strzelił60%

Ostatnie Mecze

31 paźPu Sant Andreu0-2
24 paźDvs Águilas1-1
17 paźPu Villarreal B0-2
10 paźWvs Alcorcón1-0
4 paźPu Zaragoza1-4
Huesca
DWDDD
10Rozgrywane
2Wygrane
7Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz1.3
Wynik %20%
Gole/Mecz2.4
Średnio Goli1.2
Średnio Stracone1.2
Obie Strzelają70%
Czyste konta20%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

24 paźDvs Antequera1-1
16 paźDu Alcorcón1-1
10 paźDu Águilas2-2
4 paźWvs Europa FC3-1
27 wrzDu Teruel1-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy1
Średnio Goli2
Obie Strzelają100%
Powyżej 2.5 Goli0%
Powyżej 1.5 Goli100%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Teruel11 na mecz
Huesca11 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Teruel0 (0%)
Huesca0 (0%)
27 wrz 2026Primera RFEF - Grupa 2Teruel1-1Huesca

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska