USAUSA
USL Super LeagueUSL Super Liga
Runda Group Stage

Tampa Bay Sun W vs Carolina Ascent W Typy i Porady Bukmacherskie

Riverfront Stadium

Nasze typy: Remis (45%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
90%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

10%
45%
45%
Tampa Bay Sun WRemisCarolina Ascent W
Wynik
Carolina Ascent W
45%
Liczba goli
Powyżej 2.5
50%
Obie drużyny strzelą
Tak
61%
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
90%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Tampa Bay Sun W3
3Remisy
3Carolina Ascent W
2.22Średnia bramek
67%Obie Strzelają
56%Powyżej 2.5
29 sie 2026Carolina Ascent W1-2Tampa Bay Sun W
25 kwi 2026Tampa Bay Sun W1-2Carolina Ascent W
5 kwi 2026Tampa Bay Sun W1-2Carolina Ascent W
13 mar 2026Carolina Ascent W1-0Tampa Bay Sun W
6 wrz 2025Carolina Ascent W2-2Tampa Bay Sun W
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Tampa Bay Sun W vs Carolina Ascent W: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Carolina Ascent W z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Ile goli padnie w Tampa Bay Sun W vs Carolina Ascent W?
Spodziewamy się Powyżej 2.5 goli (50% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w Tampa Bay Sun W vs Carolina Ascent W?
Obie drużyny strzelą: Tak (61% pewności).
Czy podwójna szansa X2 to dobry zakład na Tampa Bay Sun W vs Carolina Ascent W?
Nasz typ podwójnej szansy to X2 z 90% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Kiedy i gdzie odbędzie się Tampa Bay Sun W vs Carolina Ascent W?
Tampa Bay Sun W vs Carolina Ascent W odbędzie się 10 paź 2026 na Riverfront Stadium.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Carolina Ascent WCarolina Ascent W7511136+716
2DC Power WDC Power W7322118+311
3Sporting JAX WSporting JAX W73221210+211
4Lexington WLexington W631294+510
5Dallas Trinity WDallas Trinity W7313911-210
6Tampa Bay Sun WTampa Bay Sun W623198+19
7Brooklyn WBrooklyn W7205514-96
8Fort Lauderdale United WFort Lauderdale United W7106411-73

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Tampa Bay Sun W
PWWDD
10Rozgrywane
3Wygrane
3Remisy
4Przegrane
Punkty/Mecz1.2
Wynik %30%
Gole/Mecz2.6
Średnio Goli1.2
Średnio Stracone1.4
Obie Strzelają80%
Czyste konta0%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

4 paźDvs Lexington W1-1
18 wrzDu DC Power W1-1
12 wrzWvs Fort Lauderdale United W2-1
29 sieWu Carolina Ascent W2-1
22 siePu Sporting JAX W2-3
Carolina Ascent W
PWWWD
10Rozgrywane
8Wygrane
1Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz2.5
Wynik %80%
Gole/Mecz2.7
Średnio Goli2
Średnio Stracone0.7
Obie Strzelają40%
Czyste konta60%
Nie strzelił0%

Ostatnie Mecze

26 wrzDvs Sporting JAX W3-3
19 wrzWvs Brooklyn W1-0
11 wrzWu Lexington W1-0
5 wrzWvs Fort Lauderdale United W3-0
29 siePvs Tampa Bay Sun W1-2

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy9
Średnio Goli2.22
Obie Strzelają67%
Powyżej 2.5 Goli56%
Powyżej 1.5 Goli67%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Tampa Bay Sun W101.11 na mecz
Carolina Ascent W101.11 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Tampa Bay Sun W2 (22%)
Carolina Ascent W2 (22%)
29 sie 2026USL Super LigaCarolina Ascent W1-2Tampa Bay Sun W
25 kwi 2026USL Super LigaTampa Bay Sun W1-2Carolina Ascent W
5 kwi 2026USL Super LigaTampa Bay Sun W1-2Carolina Ascent W
13 mar 2026USL Super LigaCarolina Ascent W1-0Tampa Bay Sun W
6 wrz 2025USL Super LigaCarolina Ascent W2-2Tampa Bay Sun W
17 maj 2025USL Super LigaCarolina Ascent W1-1Tampa Bay Sun W
15 mar 2025USL Super LigaTampa Bay Sun W1-0Carolina Ascent W
17 lis 2024USL Super LigaTampa Bay Sun W2-1Carolina Ascent W
27 wrz 2024USL Super LigaCarolina Ascent W0-0Tampa Bay Sun W

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska