Świat
Liga Mistrzów UEFALiga Mistrzów UEFA
Runda 2

Sturm Graz vs Heart of Midlothian Typy i Porady Bukmacherskie

Merkur Arena, Graz
Pudło
Nasza propozycja
Obie drużyny strzelą
Tak
4 : 0
FT
Bonus sportowy 200%Bonus na MŚ 2026
Odbierz
+100% od pierwszej wpłatyBonus dopasowany do depozytu
Odbierz

Porady bukmacherskie

54%
23%
22%
Sturm GrazRemisHeart of Midlothian
Wynik
Sturm Graz
54%
Liczba goli
Powyżej 2.5
54%
Obie drużyny strzelą
Tak
55%
Podwójna szansa
Doma/Remis
39%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -0.75
@ 1.88
53%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Założyciel i główny analityk
60.3% 30+ lat
9 min czytania

Graz stoi w centrum uwag europejskich kibiców, gdy we wtorkowy wieczór na Merkur-Arenie rozpocznie się drugie starcie drugiej rundy kwalifikacyjnej najważniejszego clubowego pucharu kontynentu. Obie drużyny przystąpią do tego pojedynku po dłuższej przerwie od gry ligowej, jednak to podopieczni trene...

Przeczytaj pełną analizę

Kluczowe Statystyki

Sturm Graz2
0Remisy
0Heart of Midlothian
3Średnia bramek
0%Obie Strzelają
50%Powyżej 2.5
28 lip 2026Heart of Midlothian0-2Sturm Graz
21 lip 2026Sturm Graz4-0Heart of Midlothian
Zobacz wszystkie mecze

Pełna analiza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16.2k Śledzone Prognozy
Sturm Graz vs Heart of Midlothian — typy i zapowiedź meczu
Sturm Graz
WPWDP
Ostatnia formavs
Heart of Midlothian
PWDDW

Sturm Graz - Heart of Midlothian: Analiza 1X2 i typy na rewanż 2. rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów

Graz stoi w centrum uwag europejskich kibiców, gdy we wtorkowy wieczór na Merkur-Arenie rozpocznie się drugie starcie drugiej rundy kwalifikacyjnej najważniejszego clubowego pucharu kontynentu. Obie drużyny przystąpią do tego pojedynku po dłuższej przerwie od gry ligowej, jednak to podopieczni trenera z Grazu będąEnter mieli nieznacznie lepszą pozycję wyjściową przed rewanżem na własnym terenie. Krajowy rynek bukmacherski w Polsce wycenia triumf gospodarzy w meczu 1X2 na poziomie 1.73 według Bet365, co przekłada się na około 57% gwarantowaną wypłatę przy poprawnym typowaniu.

Sturm Graz po intensywnym sezonie Bundesligi cieszy się solidną reputacją na europejskich arenach, choć regularne występy w fazach grupowych Ligi Mistrzów pozostają dla tego klubu wyzwaniem. Heart of Midlothian z kolei reprezentuje szkocką Premiership i mimo mniejszego doświadczenia na międzynarodowej scenie wykazuje determinację do sprawienia niespodzianki. Rozpoczęcie dwumeczu na wyjeździe zawsze stanowi trudne zadanie, lecz forma z ostatnich tygodni sugeruje, że przy odpowiedniej taktyce goście mogą stworzyć wyrównaną rywalizację.

Godzina rozpoczęcia spotkania to 20:30 czasu lokalnego dla polskich kibiców, co pozwala na komfortowe śledzenie wydarzeń bezpośrednio po pracy. Atmosfera na Merkur-Arenie z pewnością doda gospodarzom energii, jednak szkocki zespół przyjeżdża do Austrii z zamiarem zneutralizowania atutu własnego boiska i powrotu do domu z korzystnym wynikiem przed rewanżem. Kursy na zremisowanie meczu oscylują wokół 3.5, natomiast zwycięstwo przybyszów z Edynburga wyceniane jest na poziomie 4.2, co odzwierciedla hierarchię sił widzianą przez analityków największego globalnego bukmachera.

Sturm Graz kontra Heart of Midlothian: analiza formy i bramkowych trendów przed rywalizacją

Sturm Graz przystępuje do dwumeczu w bardzo solidnej dyspozycji, o czym świadczy seria pięciu meczów bez porażki w ostatnich występach. Klub z Grazu prezentuje stabilną formę na przestrzeni dziesięciu spotkań, gdzie odnotował cztery zwycięstwa i sześć remisów, co daje imponujący bilans bez przegranej. Średnia zdobytych bramek wynosi 1,8 gola na mecz, natomiast defensywa traci średnio 0,9 bramki, co plasuje zespół w czołówce pod względem efektywności obronnej. Warto zwrócić uwagę na wysoki wskaźnik BTTS na poziomie 70 procent, co oznacza, że w siedmiu na dziesięć meczów drużyna gospodarzy padała ofiarą co najmniej jednego gola rywala.

Seria WWDDD w ostatnich pięciu meczach Sturm Graz pokazuje, że zespół radzi sobie bardzo dobrze w meczach z różnym poziomem trudności. Dwumeczowy panel wygranych rozpoczął się od pewnego zwycięstwa 2:0 z Rapid Wiedeń, a następnie przyszedł spektakularny występ w delegacji, gdzie drużyna pokonała TSV Hartberg 4:2 na wyjeździe. Trzy kolejne remisy z kolei demonstrują pewną tendencję do trwonienia prowadzeń lub niemożności przechylenia szali w końcówkach spotkań. Remisy 1:1 z Red Bull Salzburg, Austrią Wiedeń i LASK Linz wskazują na zespół, który potrafi nawiązać walkę z silniejszymi rywalami, lecz czasami brakuje mu killer instynktu w polu karnym przeciwnika.

Heart of Midlothian wkracza w ten pojedynek z lekką przewagą w aktualnej formie, co potwierdza wskaźnik 53 procent w porównaniu z 47 procentami dla Sturmu. Szkoci prezentują bardziej dynamiczny profil ataku z serią LWDWW w ostatnich pięciu spotkaniach. Średnia bramek 1,6 gola na mecz może wydawać się niższa od gospodarzy, lecz warto zauważyć, że zespół potrafił rozstrzygnąć mecze na swoją korzyść w spektakularnym stylu. Zwycięstwo 3:0 z Falkirk oraz wygrane 2:1 z Rangers i na wyjeździe z Hibernianem świadczą o sile ofensywnej, która potrafi wykrzesać rezultaty w kluczowych momentach.

Jedynym wapniem na koronie jest porażka 1:3 na wyjeździe z Celtic, która pokazuje, że defensywa Hearts nie jest nieprzebijalna w starciach z topowymi drużynami. Remis 1:1 na wyjeździe z Motherwell wpisuje się w wzorzec przeciętnej gry na obcych boiskach. Pod względem czystych kont obie ekipy mają identyczny współczynnik 30 procent, co sugeruje podobne problemy z utrzymaniem czystych arkuszy w dłuższej perspektywie. Gospodarze wykazują minimalnie lepszą dyscyplinę defensywną z średnią 0,9 straconej bramki, podczas gdy goście tracą średnio jedną bramkę na mecz, co może mieć znaczenie przy kursach na BTTS oraz O/U.

Starcie stylów: pressing Sturmu kontra defensywna organizacja Hearts

Sturm Graz w roli gospodarza zdecydowanego faworyta według kursów Bet365 (1.73 na wygraną gospodarzy) będzie dążył do narzucenia wysokiego pressingu od pierwszego gwizdka. Kluczowa dla drużyny z Graz będzie kontrola środka pola poprzez szybkie przejście z obrony do ataku, wykorzystując naturalne atuty boiska Merkur-Arena. Zagospodarowanie przewagi własnego terenu przez solidną grę pressingową może zmusić Heart of Midlothian do głębokiego cofnięcia linii.

Heart of Midlothian, z kursem 4.2 na wygraną w Bet365, przystąpi do tego starcia w roli underdoga, lecz wicemistrzowie Szkocji dysponują solidną organizacją defensywną. Przy niewielkiej różnicy w odpoczynku między drużynami (66 dni u Hearts wobec 65 dni u Sturmu) obie ekipy powinny być wyrównane pod względem przygotowania fizycznego. Szkotom może zależeć na zwartym bloku obronnym i szybkich kontratakach, starając się wykorzystać przestrzenie zostawiane przez atakujących gospodarzy.

Asymetria kursów sugeruje, że bukmacherzy spodziewają się dominacji Sturmu, jednak doświadczenie Hearts na europejskiej scenie może okazać się kluczowe. W takich meczach kwalifikacyjnych decydują detale — dyscyplina taktyczna, wykorzystywanie stałych fragmentów gry oraz umiejętność radzenia sobie z presją własnej publiczności. Zawodnicy gości muszą wykazać się odpornością mentalną, aby przetrwać początkową intensywność narzuconą przez Sturma i stworzyć własne okazje bramkowe.

Kursy, wartość i główny typ na mecz Sturmu z Hearts

Sturm Graz przystąpi do rywalizacji z Heart of Midlothian w roli wyraźnego faworyta, co znajduje odzwierciedlenie w kursach oferowanych przez bukmacherów. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.80, co implikuje prawdopodobieństwo na poziomie blisko 50%. Dla graczy szukających najlepszej wartości w tym segmencie, najkorzystniejsza oferta dostępna jest u bukmachera Dafabet, gdzie można uzyskać kurs 1.85 na wygraną Sturmu. Remis wyceniany jest na 3.40, a zwycięstwo gości na 3.80. Biorąc pod uwagę potencjał obu zespołów oraz fakt, że Sturm Graz regularnie prezentuje się solidnie na własnym boisku w europejskich pucharach, przewaga własnego terenu powinna mieć istotne znaczenie w końcowym rezultacie.

Nasza analiza wskazuje na wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia ponad 2.5 gola w tym spotkaniu. Obie drużyny w ostatnich oficjalnych meczach wykazywały skłonność do aktywnej gry w ataku, co powinno przełożyć się na interesujące widowisko z perspektywy kibiców i graczy stawiających na bramki. Kurs na powyżej 2.5 oscyluje w okolicach neutralnego pułapu wartości, jednak biorąc pod uwagę charakter eliminacji oraz presję na obu zespołach, spodziewamy się przynajmniej trzech bramek w regulaminowym czasie gry. Warto również rozważyć typ BTTS, gdzie obie drużyny strzelą, ponieważ zarówno Sturm, jak i Hearts potrafią tworzyć sytuacje podbramkowe, a defensywy obu ekip nie są całkowicie szczelne.

Głównym typem pozostaje zwycięstwo Sturmu Graz, które naszym zdaniem ma 53% pewności. Klub z Graz od lat regularnie występuje w europejskich pucharach, co przekłada się na doświadczenie w tego typu konfrontacjach. Hearts natomiast po raz ostatni mierzyło się z tak silną europejską opozycją wiele lat temu, co może mieć znaczenie w kontekście mentalnym. Dla zabezpieczenia warto rozważyć also zakład DC 1X, który daje nam podwójną szansę na wygraną gospodarzy lub remis, oferując jednocześnie zwiększone prawdopodobieństwo sukcesu przy zachowaniu akceptowalnego kursu.

Różne rynki bukmacherskie na mecz Sturmu z Hearts

Poza standardowym rynkiem 1X2 warto zwrócić uwagę na handicap azjatycki. Kurs na AH Sturm Graz -0.75 wynosi 1.95 przy pewności modelu na poziomie 51%. Oznacza to, że w przypadku wygranej gospodarzy różnicą dwóch bramek zakład jest wygrywany w pełni, natomiast przy zwycięstwie jednobramkowym połowa stawki wraca na konto. To interesująca alternatywa dla osób szukających wyższego kursu niż standardowe 1, przy zachowaniu zabezpieczenia w postaci częściowego zwrotu.

Najbardziej prawdopodobny wynik końcowy to 2:1 z kursem 6.40 i zaledwie 16% pewności – rynek CS charakteryzuje się niską przewidywalnością, ale w kontekście potencjalnego stylu gry obu drużyn bramka po obu stronach wydaje się realna. Jeśli chodzi o statystyki meczowe, powyżej 9.5 rzutów rożnych przy kursie 1.80 i 51% wskazaniu modelu prezentuje się jako solidna wartość. Obie ekipy w poprzednich rundach osiągały wysokie liczby kornerów, co potwierdza atrakcyjność tego rynku.

Na polu indywidualnych wyróżnień strzeleckich wyróżnia się Otar Kiteishvili jako typ na gola w każdej chwili spotkania z kursem 2.30 przy 43% pewności. Gruzin dysponuje wysoką skutecznością w kluczowych momentach i regularnie pojawia się w polu karnym rywali, co czyni go atrakcyjnym wyborem wśród graczy szukających wyższych kursów niż oferuje rynek 1X2. Przy budowaniu kuponów akumulowanych warto rozważyć kombinację powyżej 9.5 na rzuty rożne z dokładnym wynikiem 2:1 lub handicap azjatycki na Sturma jako sposób na zwiększenie potencjalnej wygranej przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnego marginesu bezpieczeństwa.

Sturm Graz powinien wykorzystać przewagę własnego boiska

Analiza statystyczna i forma obu drużyn wskazują na zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu 2. rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów. Sturm Graz, grając na Merkur-Arena, dysponuje wyraźną przewagą własnego boiska, co w połączeniu z wyższą pozycją w krajowej hierarchii powinno przełożyć się na sukces w regulaminowym czasie gry.

Nasze najpewniejsze typy to 1X2 – 1 z 53% pewnością oraz BTTS – tak z 55% prawdopodobieństwem. Typ O/U – powyżej 2.5 również prezentuje solidną wartość przy 54% pewności. Dla ostrożniejszych graczy DC – 1X oferuje dodatkowe zabezpieczenie przy niższym, ale stabilnym prawdopodobieństwie. Rekomenduje się ostrożne podejście z uwagi na wciąż niepełną dyspozycję formacyjną obu zespołów przed startem sezonu.

Nasza propozycjaTakObie drużyny strzelą@1.67 · 55%
Najlepsza WartośćPowyżej 2.5Powyżej/Poniżej bramek@1.74 · 54%
Nasze typy: Sturm Graz vs Heart of Midlothian — Sturm Graz — Wygrana (54%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak

Najczęstsze pytania

Sturm Graz vs Heart of Midlothian: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Sturm Graz z 54% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Sturm Graz vs Heart of Midlothian?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 39% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Kto najprawdopodobniej strzeli gola w Sturm Graz vs Heart of Midlothian?
Naszym typem na strzelca jest Otar Kiteishvili.
Sturm Graz vs Heart of Midlothian: jaki jest nasz typ na Azjatycka handicap?
Nasz typ na Azjatycka handicap to Sturm Graz -0.75 z 53% pewnością.
Ile goli padnie w Sturm Graz vs Heart of Midlothian?
Spodziewamy się Powyżej 2.5 goli (54% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Kiedy i gdzie odbędzie się Sturm Graz vs Heart of Midlothian?
Sturm Graz vs Heart of Midlothian odbędzie się 21 lip 2026 na Merkur Arena.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1AEK AtenyAEK Ateny00000000
2ArsenalArsenal00000000
3Aston VillaAston Villa00000000
4Atlético MadrytAtlético Madryt00000000
5Borussia DortmundBorussia Dortmund00000000
6BarcelonaBarcelona00000000
7Bayern MonachiumBayern Monachium00000000
8Bodø/GlimtBodø/Glimt00000000
9Club Brugge KVClub Brugge KV00000000
10ComoComo00000000
11FenerbahçeFenerbahçe00000000
12FeyenoordFeyenoord00000000
13GalatasarayGalatasaray00000000
14InterInter00000000
15LASK LinzLASK Linz00000000
16RB LipskRB Lipsk00000000
17LensLens00000000
18LilleLille00000000
19LiverpoolLiverpool00000000
20Manchester CityManchester City00000000
21Manchester UnitedManchester United00000000
22NapoliNapoli00000000
23Paris Saint-GermainParis Saint-Germain00000000
24FC PortoFC Porto00000000
25PSV EindhovenPSV Eindhoven00000000
26Real BetisReal Betis00000000
27Real MadrytReal Madryt00000000
28AS RomaAS Roma00000000
29Slovan BratysławaSlovan Bratysława00000000
30Sabah FASabah FA00000000
31Shakhtar DonetskShakhtar Donetsk00000000
32Slavia PragaSlavia Praga00000000
33Sporting CPSporting CP00000000
34VfB StuttgartVfB Stuttgart00000000
35VikingViking00000000
36VillarrealVillarreal00000000

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Sturm Graz
WPWDP
10Rozgrywane
5Wygrane
2Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.7
Wynik %50%
Gole/Mecz2.2
Średnio Goli1.4
Średnio Stracone0.8
Obie Strzelają30%
Czyste konta50%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

30 siePu Rapid Wiedeń1-3
22 sieDvs Austria Lustenau1-1
15 sieWvs SCR Altach1-0
11 siePvs Fenerbahçe0-1
8 sieWu TSV Hartberg2-0
Heart of Midlothian
PWDDW
10Rozgrywane
3Wygrane
2Remisy
5Przegrane
Punkty/Mecz1.1
Wynik %30%
Gole/Mecz3.6
Średnio Goli1.5
Średnio Stracone2.1
Obie Strzelają60%
Czyste konta20%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

29 sieWvs St Johnstone2-1
20 sieDvs Rapid Wiedeń2-2
13 sieDvs Benfica1-1
9 sieWvs Dundee Utd4-0
6 siePu Benfica1-6

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy2
Średnio Goli3
Obie Strzelają0%
Powyżej 2.5 Goli50%
Powyżej 1.5 Goli100%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Sturm Graz63 na mecz
Heart of Midlothian00 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Sturm Graz2 (100%)
Heart of Midlothian0 (0%)
28 lip 2026Liga Mistrzów UEFAHeart of Midlothian0-2Sturm Graz
21 lip 2026Liga Mistrzów UEFASturm Graz4-0Heart of Midlothian

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska