PanamaPanama
Panamska Liga Piłki NożnejLiga Panameńska
Runda 12

Sporting San Miguelito vs Tauro FC Typy i Porady Bukmacherskie

Estadio Los Andes II, San Miguelito

Nasze typy: Tauro FC — Wygrana (37%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Handicap azjatycki
Tauro FC -0.25
@ 1.51
66%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

33%
29%
37%
Sporting San MiguelitoRemisTauro FC
Wynik
Tauro FC
@ 2.25
38%
Liczba goli
Poniżej 2.5
@ 1.75
53%
Podwójna szansa
Doma/Na wyjeździe
@ 1.32
35%
Handicap azjatycki
H. Goście -0.25
@ 1.51
66%
1. połowa
Remis
@ 1.92
44%
HT/FT
Remis/Goście
@ 5.60
17.9%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Fakty Meczu

Sporting San Miguelito
Sporting San Miguelito strzelają 50% swoich goli po 75. minucie (3 goli)
Sporting San Miguelito stracili gola w każdym z ostatnich 7 meczów
Sporting San Miguelito nie wygrali od 4 meczów w lidze
Sporting San Miguelito zachowali czyste konto w 3 z 5 meczów (60%)
Sporting San Miguelito średnio 3.8 żółtych kartek na mecz (19 w 5 meczach)
Sporting San Miguelito nie strzelili gola w 2 z 5 meczów (40%)
Tauro FC
Tauro FC wygrali ostatnie 3 meczów w lidze
Tauro FC strzelili gola w każdym z ostatnich 6 meczów
Tauro FC nie strzelili gola w 2 z 5 meczów (40%)
Tauro FC średnio 2.6 żółtych kartek na mecz (13 w 5 meczach)

Kluczowe Statystyki

Sporting San Miguelito9
4Remisy
7Tauro FC
1.95Średnia bramek
35%Obie Strzelają
40%Powyżej 2.5
28 lip 2026Tauro FC0-0Sporting San Miguelito
26 kwi 2026Sporting San Miguelito2-0Tauro FC
25 sty 2026Tauro FC0-0Sporting San Miguelito
2 lis 2025Tauro FC0-1Sporting San Miguelito
3 sie 2025Sporting San Miguelito2-0Tauro FC
Zobacz wszystkie mecze

Kursy

Bukmacher1X2
1xBet2.752.882.40
Bet3651.913.201.80
Betano1.903.051.78

Najczęstsze pytania

Sporting San Miguelito vs Tauro FC: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Tauro FC z 38% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Jaka jest prognoza Połowa meczu dla Sporting San Miguelito vs Tauro FC?
Nasz typ na Połowa meczu to Remis z 44% pewnością.
Sporting San Miguelito vs Tauro FC: jaki jest nasz typ na PP/KM?
Nasz typ na PP/KM to X/2 z 18% pewnością.
Ile goli padnie w Sporting San Miguelito vs Tauro FC?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (53% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w Sporting San Miguelito vs Tauro FC?
Obie drużyny strzelą: Tak (54% pewności).
Kiedy i gdzie odbędzie się Sporting San Miguelito vs Tauro FC?
Sporting San Miguelito vs Tauro FC odbędzie się 20 paź 2026 na Estadio Los Andes II.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Plaza AmadorPlaza Amador117312616+1024
2CD Árabe UnidoCD Árabe Unido11641168+822
3San Francisco FCSan Francisco FC116232214+820
4VeraguasVeraguas114611715+218
5UMECITUMECIT11443109+116
6Tauro FCTauro FC114251613+314
7Alianza FCAlianza FC113531110+114
8Sporting San MiguelitoSporting San Miguelito113441213-113
9Independiente de La ChorreraIndependiente de La Chorrera112541517-211
10Deportivo UniversitarioDeportivo Universitario112541012-211
11HerreraHerrera11227924-158
12Union CocléUnion Coclé11128821-135

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Sporting San Miguelito
DPPDW
10Rozgrywane
3Wygrane
3Remisy
4Przegrane
Punkty/Mecz1.2
Wynik %30%
Gole/Mecz2.5
Średnio Goli1.2
Średnio Stracone1.3
Obie Strzelają50%
Czyste konta20%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

6 paźWvs Union Coclé3-1
27 wrzDu Veraguas1-1
20 wrzPu Independiente de La Chorrera3-4
15 wrzPvs San Francisco FC0-2
5 wrzDu Deportivo Universitario1-1
Tauro FC
WWWPP
10Rozgrywane
4Wygrane
1Remisy
5Przegrane
Punkty/Mecz1.3
Wynik %40%
Gole/Mecz2.9
Średnio Goli1.6
Średnio Stracone1.3
Obie Strzelają50%
Czyste konta30%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

3 paźPu Veraguas1-2
27 wrzPvs San Francisco FC1-3
20 wrzWu Herrera6-0
13 wrzWvs Deportivo Universitario1-0
6 wrzWu Union Coclé2-0

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy20
Średnio Goli1.95
Obie Strzelają35%
Powyżej 2.5 Goli40%
Powyżej 1.5 Goli60%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Sporting San Miguelito221.1 na mecz
Tauro FC170.85 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Sporting San Miguelito10 (50%)
Tauro FC6 (30%)
28 lip 2026Liga PanameńskaTauro FC0-0Sporting San Miguelito
26 kwi 2026Liga PanameńskaSporting San Miguelito2-0Tauro FC
25 sty 2026Liga PanameńskaTauro FC0-0Sporting San Miguelito
2 lis 2025Liga PanameńskaTauro FC0-1Sporting San Miguelito
3 sie 2025Liga PanameńskaSporting San Miguelito2-0Tauro FC
6 kwi 2025Liga PanameńskaTauro FC0-1Sporting San Miguelito
15 lut 2025Liga PanameńskaSporting San Miguelito1-0Tauro FC
12 paź 2024Liga PanameńskaTauro FC2-0Sporting San Miguelito
18 sie 2024Liga PanameńskaSporting San Miguelito1-2Tauro FC
14 kwi 2024Liga PanameńskaSporting San Miguelito2-1Tauro FC
4 lut 2024Liga PanameńskaTauro FC1-0Sporting San Miguelito
7 paź 2023Liga PanameńskaTauro FC2-1Sporting San Miguelito
22 lip 2023Liga PanameńskaSporting San Miguelito3-0Tauro FC
20 maj 2023Liga PanameńskaSporting San Miguelito1-2Tauro FC
14 maj 2023Liga PanameńskaTauro FC2-1Sporting San Miguelito
5 kwi 2023Liga PanameńskaTauro FC0-1Sporting San Miguelito
22 sty 2023Liga PanameńskaSporting San Miguelito2-2Tauro FC
16 paź 2022Liga PanameńskaTauro FC2-0Sporting San Miguelito
10 sie 2022Liga PanameńskaSporting San Miguelito3-1Tauro FC
22 maj 2022Liga PanameńskaSporting San Miguelito0-0Tauro FC

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska