PanamaPanama
Panamska Liga Piłki NożnejLiga Panameńska
Runda 12

San Francisco FC vs Deportivo Universitario Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: San Francisco FC — Wygrana (43%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Liczba goli
Poniżej 2.5
@ 1.69
54%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

43%
29%
28%
San Francisco FCRemisDeportivo Universitario
Wynik
San Francisco FC
@ 1.88
44%
Obie drużyny strzelą
Tak
@ 1.77
51%
Podwójna szansa
Doma/Remis
@ 1.28
36%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -0.5
@ 1.95
51%
1. połowa
Remis
@ 1.93
43%
HT/FT
Remis/Gospodarz
@ 4.90
20.4%

Dodatkowe rynki

Rzuty rożne
Poniżej 9.5
@ 1.53
60.2%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Założyciel i główny analityk
60.3% 30+ lat
12 min czytania

Sobotnia noc w La Chorrera zapowiada się na arenie piłkarskiej Panamskiej Ligi Piłki Nożnej wyjątkowo intensywnie. Głównym wydarzeniem rundy Apertura - 12 będzie starcie San Francisco FC z Deportivo Universitario, które rozpocznie się o godzinie 03:30 czasu warszawskiego. Gospodarze podejmą gości na...

Przeczytaj pełną analizę

Fakty Meczu

San Francisco FC
San Francisco FC tracą 40% goli po 75. minucie (4 goli)
San Francisco FC strzelili gola w pierwszej połowie w 11 z ostatnich 15 meczów (73%)
San Francisco FC nie strzelili gola w 2 z 5 meczów (40%)
Obie drużyny strzeliły w 11 z ostatnich 15 meczów San Francisco FC (73%)
San Francisco FC stracili gola w pierwszej połowie w 10 z ostatnich 15 meczów (67%)
San Francisco FC tracą 2 goli na mecz (10 w 5)
Deportivo Universitario
Deportivo Universitario średnio 4 żółtych kartek na mecz (20 w 5 meczach)
Deportivo Universitario strzelają 63% swoich goli w pierwszej połowie

Kluczowe Statystyki

San Francisco FC9
6Remisy
5Deportivo Universitario
2.4Średnia bramek
60%Obie Strzelają
45%Powyżej 2.5
26 lip 2026Deportivo Universitario1-2San Francisco FC
2 maj 2026San Francisco FC5-2Deportivo Universitario
11 lut 2026Deportivo Universitario3-3San Francisco FC
18 paź 2025Deportivo Universitario0-0San Francisco FC
26 lip 2025San Francisco FC1-2Deportivo Universitario
Zobacz wszystkie mecze

Kursy

Bukmacher1X2
1xBet2.053.123.33
Bet3651.533.102.38
Betano1.553.152.27

Pełna analiza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16.2k Śledzone Prognozy
San Francisco FC vs Deportivo Universitario — typy i zapowiedź meczu
San Francisco FC
DWPWP
Ostatnia formavs
Deportivo Universitario
DPDWP

San Francisco FC przeciwko Deportivo Universitario: Kluczowy mecz Apertura - 12

Sobotnia noc w La Chorrera zapowiada się na arenie piłkarskiej Panamskiej Ligi Piłki Nożnej wyjątkowo intensywnie. Głównym wydarzeniem rundy Apertura - 12 będzie starcie San Francisco FC z Deportivo Universitario, które rozpocznie się o godzinie 03:30 czasu warszawskiego. Gospodarze podejmą gości na swoim stadionie, gdzie przez ostatnie tygodnie pokazywali znacznie więcej dynamiki niż ich przeciwnicy. Atmosfera w La Chorrera będzie sprzyjać drużynie z trzeciego miejsca tabeli, która liczy na utrzymanie tempa i zyskanie przewagi nad rywalami walczącymi o wyższe lokaty.

San Francisco FC znajduje się w dobrej sytuacji, zajmując trzecią pozycję z dorobkiem dwudziestu punktów po jedenastu rozegranych spotkaniach. Bilans sześciu zwycięstw, dwóch remisów i trzech porażek świadczy o stabilnej formie zespołu, który potrafi wygrywać mecze na własnym boisku. Z kolei Deportivo Universitario, plasujące się na dziesiątym miejscu z jedenastoma punktami, musi udowodnić, że stać go na walkę o wyższe cele. Siedem meczów bez zwycięstwa (dwie wygrane, pięć remisów) sugeruje pewną stagnację w ataku lub brak skuteczności w kluczowych momentach ligowych zmagań.

Obydwie drużyny przystępują do tego pojedynku przy podobnym czasie regeneracji – San Francisco FC ma czternaście dni odpoczynku po ostatnim meczu, podczas gdy Deportivo Universitario odnotowało trzynaście dni bez gry. Różnica jest minimalna i nie powinna być decydującym czynnikiem fizjologicznym w sobotę. Analiza kursów bukmacherskich wskazuje na lekkiego faworyta w tej konfrontacji. Bukmacher Bet365 oferuje kurs 2.05 na zwycięstwo San Francisco FC, remis wyceniony jest na poziomie 3.10, a szanse gości (Deportivo Universitario) wynoszą 3.20. Taka struktura rynku sugeruje bliskie spotkanie, w którym gospodarze mają niewielką przewagę wynikającą z lepszej aktualnej formy i korzystnego kontekstu domowego boisku.

Historia bezpośrednich pojedynków: San Francisco FC kontra Deportivo Universitario

Analiza statystyczna ostatnich dwudziestu spotkań między tymi drużynami ukazuje wyraźną przewagę San Francisco FC, które odnotowało dziewięć zwycięstw przy sześciu remisach i pięciu porażkach. Średnia liczba bramek w tych meczach wynosi 2,4, co wskazuje na umiarkowanie ofensywny charakter starć. W aż 60% przypadków obie ekipy trafiali do siatki, co czyni rynki BTTS bardzo atrakcyjnymi w kontekście historycznym. Ostatnie spotkania wykazują pewną dynamikę zmian formy – podczas gdy San Francisco FC wygrało ostatnie spotkanie z wynikiem 1-2 na wyjeździe, wcześniej notowało wysokie zwycięstwa (5-2) oraz remisy (3-3). Warto zauważyć, że w sezonie 2025/2026 doszło do dwóch bezbramkowych remisów i jednego wysokiego zwycięstwa gości, co sugeruje niestabilność wyników w zależności od fazy rozgrywek.

Statystyki te podkreślają, że oba zespoły są w stanie wywierać na siebie presję ofensywną. Wysoki procent meczów z bramkami dla obu drużyn (BTTS) oraz średnia wynikająca z blisko 2,5 gola na mecz sugeruje, że obrony nie zawsze radzą sobie z utrzymaniem czystego konta (clean sheet). Ostatnie wyniki wskazują na to, że Deportivo Universitario potrafi zdobywać gole nawet przegrywając (1-2), ale także potrafi unieważniać ataki przeciwnika (0-0). Dla obstawających oznacza to ryzyko związane z typowaniem wyniku końcowego (1X2), ale większe szanse na trafienie w rynki powiązane z liczbą bramek lub obustronnym trafieniem.

Trudno wskazać jednoznaczny faworyta tylko na podstawie ostatnich pięciu meczy, gdzie przewaga gości jest widoczna, ale nie dominująca. Remisy (6 z 20) stanowią istotny element historii tych zmagań. W kontekście obecnych spotkań warto śledzić trend OF/Under, biorąc pod uwagę zróżnicowane wyniki od 0-0 po 5-2. Brak informacji o kluczowych zawodnikach czy kontuzjach sprawia, że historia bezpośrednich pojedynków pozostaje głównym wyznacznikiem przewidywań. Warto pamiętać o zmienności formy – San Francisco FC wygrywa często wysoko u siebie lub na wyjeździe w dobrym okresie, ale potrafi też grać ostrożnie przy remisie 0-0.

Taktyczny pojedynek: czy San Francisco FC zdominuje środek pola, czy Deportivo Universitario wykorzystaje kontrę?


W nadchodzącym meczu Apertura – 12, San Francisco FC zmierzy się z Deportivo Universitario w spotkaniu, które zapowiada się na zderzenie dwóch odmiennych filozofii gry. Gospodarze, zajmujący trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem dwudziestu punktów, podchodzą do tego starcia jako faworyci, co odzwierciedlają również kursy u bukmekera Bet365, gdzie zwycięstwo San Francisco FC jest wyceniane na poziomie 2.05. Ich styl opiera się na dominacji i kontrolowaniu tempa gry, co potwierdzają statystyki wskazujące na to, że większość bramek dla tej drużyny pada w drugiej połowie, szczególnie w okolicach minut 61-75. To kluczowy moment, w którym gospodarze powinni być najbardziej niebezpieczni. Warto jednak zaznaczyć, że San Francisco FC ma spore problemy z obroną – notują dziesięć straconych goli i zero clean sheet, co sugeruje, że ich gra ofensywna bywa zbyt ryzykowna defensywnie. Zespół ten zagrał ostatnio w formacji, która ma na celu utrzymanie posiadania piłki, ale brak skuteczności w końcówce meczu przy utracie koncentracji może być ich pułapką.

Z drugiej strony Deportivo Universitario prezentuje zupełnie inny profil taktyczny. Znajdując się na dziesiątej pozycji z jedenastoma punktami, goście muszą walczyć o każdą przestrzeń na boisku. Ich największą siłą jest początek meczu – aż 37,5% wszystkich bramek dla tej drużyny pada w przedziale czasowym 31-45 minuta. To oznacza, że Deportivo Universitario będzie dążyło do szybkiego otwarcia rozgrywki i nacisku już od pierwszej minuty. Warto zauważyć różnicę w dyscyplinie: goście zgromadzili aż dwadzieścia żółtyych kartek w porównaniu do dziewięciu u gospodarzy, co może świadczyć o bardziej agresywnym lub chaotycznym stylu gry. Mimo że posiadają jeden clean sheet, ich bilans bramkowy (siedem zdobytych i sześć straconych) wskazuje na równowagę między atakiem a obroną. Taktycznie zespół ten może postawić na szybkie przejścia z obrony do ataku, wykorzystując momenty nieuwagi przeciwnika tuż przed przerwą lub tuż po niej.

Kluczowym pytaniem taktycznym tego spotkania jest to, czy gospodarze zdołają przetrwać gwałtowny start gości i czy potrafią przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę w drugiej połowie. San Francisco FC musi być ostrożnych przez pierwsze czterdzieści pięć minut, aby nie dać się zaskoczyć dynamicznemu startowi Deportivo Universitario. Jeśli gospodarze utrzymają spokój i nie popadną w zbyt wiele błędów indywidualnych (co sugeruje wysoka liczba kartek), będą mieli przewagę fizyczną i techniczną. W rynku BTTS warto rozważyć opcję TAK ze względu na podatność obu drużyn na stracenie goli – San Francisco FC nie zachowało jeszcze ani jednego clean sheet, a Deportivo Universitario regularnie znajduje sieć przeciwnika. Rywalizacja ta będzie więc prawdopodobnie otwarta i pełna akcji zarówno pod bramkami gości jak i gospodarzy.

Kursy, wartość i główny typ na mecz San Francisco FC vs Deportivo Universitario

W nadchodzącym pojedynku 12. kolejki Apertura w Panamskiej Lidze Piłki Nożnej San Francisco FC podejmie u siebie Deportivo Universitario. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 17 października 2026 roku, na stadionie La Chorrera. Gospodarze zajmują trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem dwudziestu punktów, co stanowi wyraźną przewagę nad dziesiątym Deportivo Universitario, które ma na koncie tylko jedenaście punktów. Analiza statystyczna wskazuje na to, że San Francisco FC jest wyraźnym faworytem tego starcia. Kursy bukmacherskie odzwierciedlają tę nierówność sił: za zwycięstwo gospodarzy bukmacherzy oferują kurs 2,15 w Betano, co daje implikowaną prawdopodobieństwo rzędu 42,2%. Remis wyceniony jest na poziomie 3,20 w Betfair (implikacja 30,6%), a wyjazdowa wygrana Deportivo Universitario ma kurs 3,33 w 1xBet (implikacja 27,3%). Warto zwrócić uwagę na to, że najlepsza dostępna oferta dla faworyta znajduje się właśnie u Betano, gdzie kurs wynosi 2,15.

Głównym typem na to spotkanie jest 1X2, czyli zwycięstwo gospodarzy. San Francisco FC prezentuje znacznie wyższą klasę rozgrywkową i formę niż ich rywale. Z bilansem sześciu zwycięstw i trzech porażek w dotychczasowych rozgrywkach, zespół ten buduje solidną pozycję w górnej części tabeli. Deportivo Universitario z bilansem dwóch zwycięstw i pięciu remisów wygląda na zespół bardziej stabilny defensywnie niż ofensywnie skonstruowany. Nasze predykcje wskazują na zwycięstwo San Francisco FC z pewnym poziomem ufności wynoszącym 44%. Mimo że kursy nie są ekstremalnie niskie, co sugeruje pewne ryzyko po stronie faworyta, analiza formy i aktualnego miejsca w tabeli przemawia za postawieniem na gospodarzy. Warto jednak pamiętać o opcji podwójnego szansa DC, która oferuje bezpieczeństwo poprzez objęcie wynikiem wygranej lub remisu (kursy wokół 1X), choć nasza główna rekomendacja idzie w stronę czystego triumfu gospodarzy.

Rozważając rynek totali bramek O/U, przewidywania skłaniają się ku wartości poniżej 2,5 gola (under). Statystyki obu zespołów sugerują mecz o umiarkowanej intensywności ofensywnej. Deportivo Universitario ma tendencję do osiągania niskich wyników ze względu na ograniczoną skuteczność ataku (tylko dwa zwycięstwa). San Francisco FC mimo lepszej formy może napotkać trudności w rozbiciu uporczywej obrony gości. Predykcja poniżej 2.5 posiada najwyższy poziom ufności wśród naszych typów – aż 54%. Oznacza to oczekiwanie meczu z niewielką liczbą goli, gdzie decydująca może być jedna błędna akcja lub sytuacja indywidualna. Taka dynamika gry sprzyja również rynkowi BTTS, gdzie prognozujemy tak (yes) z marginesem ufności 51%. Jest to nieco paradoksalne wobec undera, ale sugeruje ono minimalną skuteczność obu drużyn – czyli scenariusz typu 1-0 lub 1-1, gdzie oba zespoły strzelą gola lub przynajmniej jeden z nich nie pozostanie bez bramki mimo słabszej formy.

Budżetowanie bankrollu powinno uwzględniać najlepsze dostępne kwoty (odds). Dla obstawiania zwycięstwa San Francisco FC najlepszą opcją jest Betano z kursem 2,15. Jeśli gracz chce zabezpieczyć się przed remisem (DC), warto rozważyć Betfair z kursem 3,20 dla remisu jako elementu podwójnego szansa. Dla typów wynikowych warto też spojrzeć na rynek AH, gdzie gospodare mogą grać z lekkim handicapem ze względu na ich dominację w lidze. Nie należy jednak ignorować faktu, że Deportivo Universitario potrafi wytrwać w meczach dzięki swojej dyscyplinie taktycznej co potwierdzają remisy. Jednakże obecna forma i miejsce w tabeli wskazują jednoznacznie: San Francisco FC jest zespołem do pokonania tego dnia.

Alternatywne rynki i dodatkowe typy dla San Francisco FC vs Deportivo Universitario

Analizując alternatywne rynki zakładów dla meczu Apertura - 12, warto zwrócić uwagę na rynek Azjatycka handicap, gdzie model bukmacherski sugeruje postawę na San Francisco FC -0.50. Ten wybór opiera się na wyraźnej dysproporcji w klasie obu zespołów, przy czym faworyt musi wygrać mecz, aby typ był trafiony. Bukmacherzy oferują na ten wynik kurs 1.95, a nasz model przypisuje mu pewność trafienia na poziomie 51%. Choć procent jest umiarkowany, różnica w punktacji ligowej (20 vs 11) oraz pozycji w tabeli wskazuje na konieczność odrobienia zaległości przez drużynę gości. San Francisco FC, plasujące się na trzecim miejscu, będzie musiało wykorzystać swoją przewagę domowego boiska i lepszą formę ofensywną, aby zrealizować ten cel. Dla obstawiających wartość w tym rynku kluczowe jest zrozumienie, że nawet przy wyższym kursie, sama przewaga jakościowa powinna przekładać się na zwycięstwo gospodarzy.

Kolejnym interesującym kierunkiem jest rynek Corners, gdzie rekomendujemy obstawianie wyniku poniżej 9.5. Oferta bukmacherska wynosi tu 1.53, co przy pewności modelu wynoszącej 60% stanowi atrakcyjną opcję o niższym ryzyku. Oznacza to przewidywanie mniejszej liczby rzutów z rogu niż dziewięć i pół w całym meczu. Taka prognoza może wynikać z oczekiwanej kontroli gry przez San Francisco FC lub ostrożnego stylu gry obu drużyn, które mogą unikać nadmiernego nacisku na skrzydłach lub szybkich kontrataków generujących wiele rogowych strzałów. Rynek ten oferuje stabilniejsze prawdopodobieństwo trafienia niż Azjatycka handicap, co może być istotne dla strategii bankroll management.

Warto również rozważyć inne rynki alternatywne w kontekście tego spotkania Apertura - 12. Rynek PP/KM oraz Poprawny wynik często koreluje z przewagą faworyta; jeśli San Francisco FC dominuje od pierwszej minuty, typy typu Home/Home lub wysokie wyniki jak 2:0 czy 3:0 stają się bardziej prawdopodobne. Podobnie wygląda sytuacja z rynkiem kartek (Cards), gdzie ostrożny styl gry gości może generować pewną liczbę żółtek, choć bez konkretnych danych liczbowych trudno precyzować kursy. Kluczowe jest jednak trzymanie się danych modelowych: AH -0.50 przy kursie 1.95 oraz poniżej 9.5 Corners przy kursie 1.53 stanowią fundament tej analizy alternatywnej.

Werdykt końcowy: San Francisco FC vs Deportivo Universitario

Podsumowując analizę, typujemy zwycięstwo gospodarzy w rynku 1X2, co opiera się na wyraźnej dysproporcji między formą obu zespołów. San Francisco FC, plasując się na trzecim miejscu z dwudziestoma punktami, prezentuje znacznie większą skuteczność i stabilizację wyników niż ich przeciwnicy z dziesiątej lokaty. Deportivo Universitario, posiadając zaledwie jedenaście punktów po dwóch zwycięstwach, pięciu remisach i czterech porażkach, wykazuje tendencję do nierozstrzygniętych meczów oraz trudności w odzieraniu prowadzenia. Warto zwrócić uwagę na rynek O/U, gdzie kursy sugerują mniejszą niż 2,5 gola jako najbardziej prawdopodobny scenariusz rozgrywki. Gospodarze mają motywację do utrzymania wysokiej pozycji w tabeli Apertura - 12, podczas gdy goście mogą liczyć na remis, co potwierdza również typ DC. Mimo że rynek BTTS sugeruje trafienie bramki przez obie drużyny (51% conf), historyczne dane wskazują na dużą liczbę meczów z wynikiem zero lub jedną bramką dla faworyta.

Ostateczna rekomendacja wyznacza San Francisco FC jako bezpieczny wybór na wygraną w regulaminowym czasie gry. Niska konfidencaja przy podwójnej szansie (36% conf) przykuje uwagę do czystego triumfu gospodarzy. W kontekście totali, obstawanie poniżej 2,5 gola wydaje się rozsądnym posunięciem wobec słabej skuteczności ofensywnej Deportivo Universitario. Wszystkie te elementy składają się na spójny obraz meczu, w którym lokalna drużyna powinna czerpać pełne korzyści z własnego boiska i lepszej formy bieżącej.

Nasza propozycjaPoniżej 2.5Powyżej/Poniżej bramek@1.69 · 54%
Najlepsza WartośćSan Francisco FCWynik meczu (1X2)@1.88 · 44%
Nasze typy: San Francisco FC vs Deportivo Universitario — San Francisco FC — Wygrana (43%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak

Najczęstsze pytania

San Francisco FC vs Deportivo Universitario: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje San Francisco FC z 44% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Jaka jest prognoza Rzuty rożne dla San Francisco FC vs Deportivo Universitario?
Nasz typ na Rzuty rożne to Poniżej 9.5 z 60% pewnością.
Ile goli padnie w San Francisco FC vs Deportivo Universitario?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (54% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w San Francisco FC vs Deportivo Universitario?
Obie drużyny strzelą: Tak (51% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na San Francisco FC vs Deportivo Universitario?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 36% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Kiedy i gdzie odbędzie się San Francisco FC vs Deportivo Universitario?
San Francisco FC vs Deportivo Universitario odbędzie się 17 paź 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Plaza AmadorPlaza Amador117312616+1024
2CD Árabe UnidoCD Árabe Unido11641168+822
3San Francisco FCSan Francisco FC116232214+820
4VeraguasVeraguas114611715+218
5UMECITUMECIT11443109+116
6Tauro FCTauro FC114251613+314
7Alianza FCAlianza FC113531110+114
8Sporting San MiguelitoSporting San Miguelito113441213-113
9Independiente de La ChorreraIndependiente de La Chorrera112541517-211
10Deportivo UniversitarioDeportivo Universitario112541012-211
11HerreraHerrera11227924-158
12Union CocléUnion Coclé11128821-135

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

San Francisco FC
DWPWP
10Rozgrywane
5Wygrane
2Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.7
Wynik %50%
Gole/Mecz3.3
Średnio Goli2
Średnio Stracone1.3
Obie Strzelają80%
Czyste konta10%
Nie strzelił10%

Ostatnie Mecze

3 paźPvs UMECIT0-1
27 wrzWu Tauro FC3-1
19 wrzPvs CD Árabe Unido1-2
15 wrzWu Sporting San Miguelito2-0
6 wrzDu Alianza FC1-1
Deportivo Universitario
DPDWP
10Rozgrywane
2Wygrane
5Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.1
Wynik %20%
Gole/Mecz1.9
Średnio Goli0.9
Średnio Stracone1
Obie Strzelają60%
Czyste konta30%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

4 paźPu Plaza Amador1-2
26 wrzWvs UMECIT2-1
19 wrzDu Alianza FC0-0
13 wrzPu Tauro FC0-1
5 wrzDvs Sporting San Miguelito1-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy20
Średnio Goli2.4
Obie Strzelają60%
Powyżej 2.5 Goli45%
Powyżej 1.5 Goli65%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
San Francisco FC281.4 na mecz
Deportivo Universitario201 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
San Francisco FC5 (25%)
Deportivo Universitario4 (20%)
26 lip 2026Liga PanameńskaDeportivo Universitario1-2San Francisco FC
2 maj 2026Liga PanameńskaSan Francisco FC5-2Deportivo Universitario
11 lut 2026Liga PanameńskaDeportivo Universitario3-3San Francisco FC
18 paź 2025Liga PanameńskaDeportivo Universitario0-0San Francisco FC
26 lip 2025Liga PanameńskaSan Francisco FC1-2Deportivo Universitario
24 maj 2025Liga PanameńskaDeportivo Universitario1-2San Francisco FC
17 maj 2025Liga PanameńskaSan Francisco FC1-1Deportivo Universitario
10 maj 2025Liga PanameńskaSan Francisco FC3-0Deportivo Universitario
18 sty 2025Liga PanameńskaDeportivo Universitario1-1San Francisco FC
12 paź 2024Liga PanameńskaDeportivo Universitario1-0San Francisco FC
20 sie 2024Liga PanameńskaSan Francisco FC1-2Deportivo Universitario
17 kwi 2024Liga PanameńskaDeportivo Universitario0-1San Francisco FC
27 sty 2024Liga PanameńskaSan Francisco FC1-1Deportivo Universitario
1 lis 2023Liga PanameńskaSan Francisco FC2-1Deportivo Universitario
19 sie 2023Liga PanameńskaDeportivo Universitario1-0San Francisco FC
1 kwi 2023Liga PanameńskaSan Francisco FC2-1Deportivo Universitario
14 sty 2023Liga PanameńskaDeportivo Universitario0-1San Francisco FC
28 wrz 2022Liga PanameńskaSan Francisco FC1-1Deportivo Universitario
23 lip 2022Liga PanameńskaDeportivo Universitario1-0San Francisco FC
30 kwi 2022Liga PanameńskaDeportivo Universitario0-1San Francisco FC

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska