SpainHiszpania
Primera RFEF - Grupa 2Primera RFEF - Grupa 2
Runda 2

Real Murcia vs Alcorcón Typy i Porady Bukmacherskie

Estadio Enrique Roca, Murcia

Nasze typy: Remis (45%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
90%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

45%
45%
10%
Real MurciaRemisAlcorcón
Wynik
Real Murcia
45%
Liczba goli
Poniżej 2.5
51%
Obie drużyny strzelą
Nie
50%
Podwójna szansa
Doma/Remis
90%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Real Murcia2
0Remisy
2Alcorcón
2.75Średnia bramek
75%Obie Strzelają
75%Powyżej 2.5
15 lut 2026Alcorcón1-0Real Murcia
30 lis 2025Real Murcia2-1Alcorcón
20 kwi 2025Alcorcón2-1Real Murcia
6 paź 2024Real Murcia3-1Alcorcón
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Kto wygra Real Murcia vs Alcorcón?
Nasz model przewiduje Real Murcia z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Ile goli padnie w Real Murcia vs Alcorcón?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (51% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w Real Murcia vs Alcorcón?
Obie drużyny strzelą: Nie (50% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Real Murcia vs Alcorcón?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 90% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Kiedy i gdzie odbędzie się Real Murcia vs Alcorcón?
Real Murcia vs Alcorcón odbędzie się 15 lis 2026 na Estadio Enrique Roca.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Villarreal BVillarreal B106312312+1121
2ZaragozaZaragoza106311912+721
3Real MurciaReal Murcia10613128+419
4IbizaIbiza105231713+417
5Real JaénReal Jaén9441139+416
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena104331411+315
8Real Madryt IIReal Madryt II104331311+215
9GimnasticGimnastic94231514+114
10AlgecirasAlgeciras94141313013
11HérculesHércules9414811-313
12Sant AndreuSant Andreu103341212012
13HuescaHuesca92611111012
14Atlético Madryt IIAtlético Madryt II102531816+211
15AntequeraAntequera102531414011
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Real Murcia
PWDPW
10Rozgrywane
6Wygrane
1Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.9
Wynik %60%
Gole/Mecz2
Średnio Goli1.2
Średnio Stracone0.8
Obie Strzelają20%
Czyste konta50%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

1 lisWu Antequera1-0
24 paźPu Juventud Torremolinos0-1
18 paźDvs Zaragoza0-0
11 paźWu Rayo Majadahonda1-0
7 paźPu FC Cartagena0-1
Alcorcón
WPDDD
10Rozgrywane
3Wygrane
6Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz1.5
Wynik %30%
Gole/Mecz2.8
Średnio Goli1.8
Średnio Stracone1
Obie Strzelają60%
Czyste konta30%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

30 paźDu Atlético Madryt II1-1
25 paźDvs Ibiza3-3
16 paźDvs Huesca1-1
10 paźPu Teruel0-1
3 paźWvs Juventud Torremolinos5-0

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy4
Średnio Goli2.75
Obie Strzelają75%
Powyżej 2.5 Goli75%
Powyżej 1.5 Goli75%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Real Murcia61.5 na mecz
Alcorcón51.25 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Real Murcia0 (0%)
Alcorcón1 (25%)
15 lut 2026Primera RFEF - Grupa 2Alcorcón1-0Real Murcia
30 lis 2025Primera RFEF - Grupa 2Real Murcia2-1Alcorcón
20 kwi 2025Primera RFEF - Grupa 2Alcorcón2-1Real Murcia
6 paź 2024Primera RFEF - Grupa 2Real Murcia3-1Alcorcón

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska