SpainHiszpania
Primera RFEF - Grupa 2Primera RFEF - Grupa 2
Runda 2

Real Jaén vs Zaragoza Typy i Porady Bukmacherskie

Nuevo Estadio de La Victoria

Nasze typy: Remis (45%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
90%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

10%
45%
45%
Real JaénRemisZaragoza
Wynik
Zaragoza
45%
Liczba goli
Powyżej 2.5
59%
Obie drużyny strzelą
Tak
65%
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
90%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Real JaénvsZaragoza
35%
Forma
65%
31%
Atak
69%
45%
Obrona
55%
41%
Poisson
59%
38%
Ogółem
62%

Najczęstsze pytania

Real Jaén vs Zaragoza: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Zaragoza z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Ile goli padnie w Real Jaén vs Zaragoza?
Spodziewamy się Powyżej 2.5 goli (59% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w Real Jaén vs Zaragoza?
Obie drużyny strzelą: Tak (65% pewności).
Czy podwójna szansa X2 to dobry zakład na Real Jaén vs Zaragoza?
Nasz typ podwójnej szansy to X2 z 90% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Kiedy i gdzie odbędzie się Real Jaén vs Zaragoza?
Real Jaén vs Zaragoza odbędzie się 14 lis 2026 na Nuevo Estadio de La Victoria.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Villarreal BVillarreal B96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnasticGimnastic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real Madryt IIReal Madryt II93331111012
14Atlético Madryt IIAtlético Madryt II102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Real Jaén
PDDWD
10Rozgrywane
4Wygrane
4Remisy
2Przegrane
Punkty/Mecz1.6
Wynik %40%
Gole/Mecz2.6
Średnio Goli1.4
Średnio Stracone1.2
Obie Strzelają50%
Czyste konta40%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

25 paźDu Atlético Madryt II1-1
18 paźWvs Rayo Majadahonda1-0
10 paźDvs Villarreal B3-3
3 paźDu Hércules0-0
27 wrzPu Antequera0-2
Zaragoza
WDDWW
10Rozgrywane
7Wygrane
2Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz2.3
Wynik %70%
Gole/Mecz3.1
Średnio Goli2.1
Średnio Stracone1
Obie Strzelają30%
Czyste konta60%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

27 paźWu Tudelano4-0
23 paźWu Europa FC1-0
18 paźDu Real Murcia0-0
11 paźDu Atlético Madryt II4-4
4 paźWvs Teruel4-1

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska