SpainHiszpania
Primera RFEF - Grupa 2Primera RFEF - Grupa 2
Runda 2

Rayo Majadahonda vs Águilas Typy i Porady Bukmacherskie

Estadio Cerro del Espino, Majadahonda

Nasze typy: Remis (45%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
90%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

45%
45%
10%
Rayo MajadahondaRemisÁguilas
Wynik
Rayo Majadahonda
45%
Liczba goli
Powyżej 2.5
50%
Obie drużyny strzelą
Tak
59%
Podwójna szansa
Doma/Remis
90%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Rayo MajadahondavsÁguilas
60%
Forma
40%
29%
Atak
71%
67%
Obrona
33%
67%
Poisson
33%
55%
Ogółem
44%

Najczęstsze pytania

Rayo Majadahonda vs Águilas: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Rayo Majadahonda z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Ile goli padnie w Rayo Majadahonda vs Águilas?
Spodziewamy się Powyżej 2.5 goli (50% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w Rayo Majadahonda vs Águilas?
Obie drużyny strzelą: Tak (59% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Rayo Majadahonda vs Águilas?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 90% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Kiedy i gdzie odbędzie się Rayo Majadahonda vs Águilas?
Rayo Majadahonda vs Águilas odbędzie się 14 lis 2026 na Estadio Cerro del Espino.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Villarreal BVillarreal B96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnasticGimnastic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real Madryt IIReal Madryt II93331111012
14Atlético Madryt IIAtlético Madryt II102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Rayo Majadahonda
PPPWW
10Rozgrywane
3Wygrane
1Remisy
6Przegrane
Punkty/Mecz1
Wynik %30%
Gole/Mecz1.8
Średnio Goli0.8
Średnio Stracone1
Obie Strzelają40%
Czyste konta20%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

27 paźWu Ciudad de Lucena1-0
24 paźWvs Sant Andreu2-1
18 paźPu Real Jaén0-1
11 paźPvs Real Murcia0-1
4 paźPu Algeciras0-1
Águilas
PPDPD
10Rozgrywane
1Wygrane
4Remisy
5Przegrane
Punkty/Mecz0.7
Wynik %10%
Gole/Mecz2.5
Średnio Goli0.9
Średnio Stracone1.6
Obie Strzelają60%
Czyste konta10%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

24 paźDu Teruel1-1
17 paźPvs Ibiza1-2
10 paźDvs Huesca2-2
3 paźPu FC Cartagena1-4
26 wrzPvs Hércules0-1

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska