KenyaKenia
FKF Premier LeaguePremier League FKF
Runda 4

Policja vs Ulinzi Stars Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: Remis (50%); Obie drużyny strzelą: Nie.

Porady bukmacherskie

0%
50%
50%
PolicjaRemisUlinzi Stars
Wynik
Ulinzi Stars
50%
Obie drużyny strzelą
Nie
62%
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
95%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Założyciel i główny analityk
60.3% 30+ lat
8 min czytania

Bezpośrednie pojedynki między Policją a Ulinzi Stars od lat wpisują się w niezwykle przewidywalny schemat — zdecydowana większość tych spotkań kończy się podziałem punktów. W ostatnich dziewięciu meczach obie ekipy zanotowały po jednym zwycięstwie, podczas gdy aż siedem starć zakończyło się rezultat...

Przeczytaj pełną analizę

Kluczowe Statystyki

Policja1
7Remisy
1Ulinzi Stars
1.22Średnia bramek
33%Obie Strzelają
11%Powyżej 2.5
15 lut 2026Ulinzi Stars1-1Policja
1 paź 2025Policja0-0Ulinzi Stars
18 kwi 2025Policja0-1Ulinzi Stars
20 paź 2024Ulinzi Stars0-0Policja
4 mar 2024Ulinzi Stars0-0Policja
Zobacz wszystkie mecze

Pełna analiza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16.2k Śledzone Prognozy
Policja vs Ulinzi Stars — typy i zapowiedź meczu
Policja
DDDDD
Ostatnia formavs
Ulinzi Stars
WWWPD

Poprzednie starcia: siedem remisów w dziewięciu meczach między Policją a Ulinzi Stars

Bezpośrednie pojedynki między Policją a Ulinzi Stars od lat wpisują się w niezwykle przewidywalny schemat — zdecydowana większość tych spotkań kończy się podziałem punktów. W ostatnich dziewięciu meczach obie ekipy zanotowały po jednym zwycięstwie, podczas gdy aż siedem starć zakończyło się rezultatem bez rozstrzygnięcia. Taka statystyka czyni rywalizację jedną z najbardziej wyrównanych w lidze, gdzie żadna ze stron nie zdołała wypracować wyraźnej przewagi.

Analiza bramkowa potwierdza, że mecze między tymi drużynami należą do najbardziej zachowawczych w kalendarzu. Średnia wynosząca 1,22 gola na spotkanie plasuje te konfrontacje wśród najniżej punktowanych pod względem ofensywnym. Wskaźnik BTTS na poziomie zaledwie 33 procent dodatkowo podkreśla, że obrona stanowi kluczowy element strategii obu zespołów — przynajmniej jedna strona często kończy mecze z czystym kontem, co znacząco ogranicza opłacalność obstawiania obustronnych bramek.

Patrząc na najbliższe daty spotkań, warto zwrócić uwagę na szczególną tendencję do wyników minimalnych lub bezbramkowych. Wynik 0-0 pojawia się w historii zaskakująco często, a pozostałe mecze regularnie zamykają się w granicach jednego gola. Najbliższe starcie na podstawie dostępnych danych zapowiada się jako kolejna wyrównana potyczka, w której trudno wskazać wyraźnego faworyta — kursy na rynek 1X2 prawdopodobnie odzwierciedlą tę równowagę, a niska średnia bramek sugeruje, że opcja Under może stanowić najbardziej uzasadniony wybór w segmencie O/U.

Jak obie drużyny przystępują do meczu? Policja kontra Ulinzi Stars w defensywie

Policja zajmuje wprawdzie 10. pozycję w tabeli, lecz przystępuje do tego starcia w całkiem niezłej dyspozycji. Zespół prezentuje passę czterech meczów bez porażki, w tym trzech z rzędu zremisowanych w ostatnich kolejkach. Po serii trzech kosztujących punkty remisów 1-1 z Homeboyz, Kariobangi Sharks oraz w wyjazdowym starciu z GOR Mumia, podopieczni trenera przerwali passę bezbramkowym remisem 0-0 na wyjeździe z Nairobi United, a następnie odnieśli zwycięstwo 2-1 nad Murang'a SEAL. Średnia zdobytych bramek na poziomie 1.1 i tylko 0.5 straconej bramki na mecz świadczy o solidnej pracy defensywnej, która przyniosła czyste konto w połowie spotkań w ostatnich dziesięciu grach.

Ulinzi Stars natomiast prezentuje zdecydowanie wyższą formę, co znajduje odzwierciedlenie w bardziej dynamicznych statystykach. Zespół może pochwalić się serią trzech zwycięstw z rzędu przed porażką z AFC Leopards, do której doszło przy wyniku 0-2. Wcześniej zawodnicy pokonali po kolei Posta Rangers FC 1-0, Tusker 2-0 oraz Mathare United 2-1, demonstrując skuteczność w ataku na poziomie 1.4 gola na mecz. Defensywa Ulinzi Stars jest jednak podatna na błędy, o czym świadczy średnia 0.8 straconej bramki oraz tylko 40% meczów z czystym kontem. Wydaje się, że przewaga formy leży po stronie gości, którzy w ostatnich dziesięciu spotkaniach zgromadzili aż siedem zwycięstw przy zaledwie dwóch porażkach.

Biorąc pod uwagę profile obu zespołów, mecz zapowiada się jako starcie solidnej defensywy z dynamicznym atakiem. Policja, która w pięciu ostatnich meczach tylko raz zdołała zachować czyste konto, będzie musiała wykazać się maksymalną koncentracją, aby powstrzymać najsilniejsze strony rywali. Ulinzi Stars natomiast wykazuje większą zdolność do tworzenia sytuacji podbramkowych i w starciu z obroną, która w ostatnim czasie traci regularnie przynajmniej jedną bramkę, może wykorzystać swoje atuty. Fani powinni przygotować się na emocjonujące zawody, w których obie ekipy powinny mieć swoje szanse na zdobycz bramkową.

Systemy gry i taktyczne starcie dwóch beniaminków sezonu

Spotkanie Policji z Ulinzi Stars w ramach 4. kolejki FKF Premier League zapowiada się jako klasyczne starcie dwóch drużyn, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z najwyższą klasą rozgrywkową w Kenii. Warto zauważyć, że obie ekipy wchodzą do sezonu z zerowym dorobkiem punktowym, co oznacza, że mecze z 4. kolejki będą dla nich pierwszymi oficjalnymi pojedynkami w bieżących rozgrywkach. Taka sytuacja niesie za sobą określone konsekwencje taktyczne — obie drużyny będą prawdopodobnie dążyć do zabezpieczenia defensywy przed dalszą ekspozycją na ryzyko, co może skutkować ostrożnym i zrównoważonym podejściem w pierwszej fazie spotkania. Brak jakichkolwiek danych o bezpośrednich starciach tych ekip w przeszłości sprawia, że trudno jednoznacznie przewidzieć, który z zespołów zdecyduje się na bardziej agresywny pressing czy dominację w środku pola.

Równowaga w odpoczynku — oba zespoły miały do dyspozycji identyczny okres regeneracyjny, wynoszący 110 dni bez meczowego obciążenia — sugeruje, że żadna ze stron nie wchodzi w to spotkanie z przewagą fizyczną czy mentalną wynikającą z wcześniejszych gier. To zrównuje szanse i sprawia, że kluczowa może okazać się umiejętność szybkiego adaptacji do warunków meczowych oraz skuteczność w wykorzystywaniu niewielkich błędów rywala. Policja, plasująca się obecnie na 10. pozycji w tabeli, będzie zapewne budować swoją tożsamość wokół zwartych struktur defensywnych, podczas gdy Ulinzi Stars, zajmujący 2. miejsce, dysponuje potencjalnie większą swobodą w kreowaniu akcji ofensywnych.

Prawdziwa bitwa rozegra się prawdopodobnie w środkowej strefie boiska, gdzie obie ekipy powinny koncentrować się na kontroli tempa gry i zapobieganiu groźnym kontryktom przeciwnika. W przypadku braku konkretnych informacji o dostępności kluczowych zawodników, należy założyć, że obaj trenerzy postawią na najbardziej doświadczonych graczy w swoich składach, którzy potrafią zarządzać przepływem meczu. Rozpoczęcie sezonu meczem bezpośrednim może być zarówno szansą, jak i zagrożeniem — dla zespołu, który szybciej zaadaptuje się do meczowego rytmu, może to oznaczaćpsychologiczną przewagę na resztę sezonu.

Analiza kursów i typów na pojedynek Policja – Ulinzi Stars

Zarówno Policja, jak i Ulinzi Stars przystąpią do tego spotkania bez zdobytych punktów w aktualnym sezonie FKF Premier League. Ulinzi Stars zajmują drugą pozycję w tabeli, natomiast Policja plasuje się na miejscu dziesiątym, co wskazuje na znaczą dysproporcję jakościową między obiema drużynami. Model predykcyjny sugeruje wyrównane prawdopodobieństwo wyniku – 50% na remis oraz 50% na wygraną gości, przy zerowym procencie dla wygranej gospodarzy. Brak opublikowanych kursów bukmacherskich utrudnia pełną analizę wartości rynkowej, jednak nasze prognozy opierają się na dostępnych danych statystycznych.

Nasz typ na rynek 1X2 wskazuje na wygraną Ulinzi Stars z уверенностью 50%. Mimo wyrównanego prawdopodobieństwa w modelu, Dyscyplina i doświadczenie drużyny plasującej się wysoko w tabeli dają jej przewagę w bezpośrednim pojedynku. Typ na BTTS (no) z уверен nośćą 62% sugeruje, że przynajmniej jedna z drużyn nie zdobędzie bramki. W kontekście początkowej fazy sezonu i braku meczów rozegranych, obie ekipy mogą potrzebować czasu na zgranie formacji ofensywnych.

Najwyższą уверен ność (95%) przypisujemy rynkowi DC (X2), co oznacza, że spodziewamy się albo remisu, albo wygranej Ulinzi Stars. To bardzo bezpieczny typ, biorąc pod uwagę pozycję w tabeli i prognozy modelu. Brak kursów bukmacherskich oznacza, że gracze powinni poczekać na ich publikację, zanim podejmą decyzje zakładowe. Rekomendujemy monitorowanie rynku i obstawienie DC natychmiast po udostępnieniu kursów, gdyż wartość będzie najwyższa przy solidnym zabezpieczeniu.

Ulinzi Stars faworytem, ale ostrożność wskazana – podsumowanie typów

Przed starciem czwartej kolejki FKF Premier League sytuacja w tabeli sugeruje przewagę Ulinzi Stars, którzy zajmują drugą pozycję, podczas gdy Policja plasuje się na dziesiątym miejscu. Mimo to obie drużyny wciąż pozostają bez zdobytych punktów, co czyni ten pojedynek otwartym i trudnym do jednoznacznego obstawienia. Analiza danych wskazuje na relatywnie wyrównane szanse, jednak to goście z Ulinzi Stars otrzymują status faworyta w ofercie bukmachera na rynku 1X2, z typem na ich zwycięstwo jako najpewniejszym zdaniem eksperta. Rynek BTTS z sugestią opcji „nie" przy zaufaniu na poziomie 62% sugeruje, że obrona któregoś z zespołów może zachować czyste konto, co w połączeniu z niskim prawdopodobieństwem wysokiej liczby bramek tworzy obraz potencjalnie wyrównanego meczu z minimalną liczbą goli.

Biorąc pod uwagę niepewność wynikającą z braku punktów u obu stron, najrozsądniejszym wyborem pozostaje rynek DC z typem X2 przy zaufaniu 95%. Podwójna szansa na remis lub wygraną Ulinzi Stars stanowi najbezpieczniejszą opcję, minimalizującą ryzyko przy zachowaniu atrakcyjnego kursu. Rekomendowane jest unikanie agresywnych typów na pojedynczy rezultat i skupienie się na bardziej konserwatywnych rynkach, dopóki drużyny nie zaczną regularnie zdobywać punktów w tabeli.

Nasze typy: Policja vs Ulinzi Stars — Remis (50%); Obie drużyny strzelą: Nie

Najczęstsze pytania

Kto wygra Policja vs Ulinzi Stars?
Nasz model przewiduje Ulinzi Stars z 50% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w Policja vs Ulinzi Stars?
Obie drużyny strzelą: Nie (62% pewności).
Czy podwójna szansa X2 to dobry zakład na Policja vs Ulinzi Stars?
Nasz typ podwójnej szansy to X2 z 95% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Kiedy i gdzie odbędzie się Policja vs Ulinzi Stars?
Policja vs Ulinzi Stars odbędzie się 18 wrz 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1GOR MumiaGOR Mumia220052+36
2Mara SugarMara Sugar211043+14
3KCBKCB211032+14
4HomeboyzHomeboyz211021+14
5ShabanaShabana211010+14
6Murang'a SEALMurang'a SEAL210175+23
7TuskerTusker110020+23
83K3K20203302
9Nairobi UnitedNairobi United20202202
10BandariBandari20201102
11Kenya PoliceKenya Police10101101
12Migori YouthMigori Youth10101101
13AFC LeopardsAFC Leopards10100001
14Mathare UnitedMathare United201101-11
15APS BometAPS Bomet201101-11
16Ulinzi StarsUlinzi Stars201113-21
17Mombasa EliteMombasa Elite200213-20
18Posta Rangers FCPosta Rangers FC200216-50

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Policja
DDDDD
10Rozgrywane
3Wygrane
7Remisy
0Przegrane
Punkty/Mecz1.6
Wynik %30%
Gole/Mecz1.5
Średnio Goli1
Średnio Stracone0.5
Obie Strzelają50%
Czyste konta50%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

11 paźDu Migori Youth1-1
31 majDvs Homeboyz1-1
27 majDvs Kariobangi Sharks1-1
24 majDu Nairobi United0-0
10 majDu GOR Mumia1-1
Ulinzi Stars
WWWPD
10Rozgrywane
5Wygrane
2Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.7
Wynik %50%
Gole/Mecz2.1
Średnio Goli1.1
Średnio Stracone1
Obie Strzelają40%
Czyste konta30%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

18 paźDu Homeboyz1-1
11 paźPvs Tusker0-2
31 majWu Posta Rangers FC1-0
27 majWvs Tusker2-0
23 majWvs Mathare United2-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy9
Średnio Goli1.22
Obie Strzelają33%
Powyżej 2.5 Goli11%
Powyżej 1.5 Goli44%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Policja60.67 na mecz
Ulinzi Stars50.56 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Policja5 (56%)
Ulinzi Stars5 (56%)
15 lut 2026Premier League FKFUlinzi Stars1-1Policja
1 paź 2025Premier League FKFPolicja0-0Ulinzi Stars
18 kwi 2025Premier League FKFPolicja0-1Ulinzi Stars
20 paź 2024Premier League FKFUlinzi Stars0-0Policja
4 mar 2024Premier League FKFUlinzi Stars0-0Policja
10 lis 2023Premier League FKFPolicja2-0Ulinzi Stars
26 maj 2023Premier League FKFUlinzi Stars1-1Policja
14 sty 2023Premier League FKFPolicja0-0Ulinzi Stars
23 sty 2022Premier League FKFUlinzi Stars2-2Policja

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska