PanamaPanama
Panamska Liga Piłki NożnejLiga Panameńska
Runda 12

Plaza Amador vs CD Árabe Unido Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: Plaza Amador — Wygrana (48%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Liczba goli
Poniżej 2.5
@ 1.71
53%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

48%
28%
24%
Plaza AmadorRemisCD Árabe Unido
Wynik
Plaza Amador
@ 1.71
49%
Obie drużyny strzelą
Tak
@ 1.79
51%
Podwójna szansa
Doma/Remis
@ 1.22
38%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -0.75
@ 2.14
47%
1. połowa
Remis
@ 1.95
43%
HT/FT
Remis/Gospodarz
@ 4.50
22.2%

Dodatkowe rynki

Rzuty rożne
Poniżej 9.5
@ 1.39
65.7%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Fakty Meczu

Plaza Amador
Plaza Amador strzelili gola w każdym z ostatnich 20 meczów
Plaza Amador stracili gola w każdym z ostatnich 6 meczów
Powyżej 2,5 gola w 13 z ostatnich 15 meczów Plaza Amador (87%)
Obie drużyny strzeliły w 11 z ostatnich 15 meczów Plaza Amador (73%)
Plaza Amador strzelili gola w pierwszej połowie w 10 z ostatnich 15 meczów (67%)
CD Árabe Unido
CD Árabe Unido wygrali ostatnie 4 meczów w lidze

Kluczowe Statystyki

Plaza Amador10
5Remisy
5CD Árabe Unido
2.35Średnia bramek
40%Obie Strzelają
45%Powyżej 2.5
25 lip 2026CD Árabe Unido2-2Plaza Amador
3 maj 2026CD Árabe Unido0-3Plaza Amador
13 lut 2026Plaza Amador1-0CD Árabe Unido
12 paź 2025Plaza Amador0-2CD Árabe Unido
20 lip 2025CD Árabe Unido1-4Plaza Amador
Zobacz wszystkie mecze

Kursy

Bukmacher1X2
1xBet1.933.003.82
Bet3651.403.302.75
Betano1.403.402.67

Najczęstsze pytania

Plaza Amador vs CD Árabe Unido: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Plaza Amador z 49% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w Plaza Amador vs CD Árabe Unido?
Obie drużyny strzelą: Tak (51% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Plaza Amador vs CD Árabe Unido?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 38% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Jaki jest najlepszy zakład na Plaza Amador vs CD Árabe Unido?
Naszą główną rekomendacją jest Poniżej 2.5 z 53% pewnością.
Plaza Amador vs CD Árabe Unido: jaki jest nasz typ na Azjatycka handicap?
Nasz typ na Azjatycka handicap to Plaza Amador -0.75 z 47% pewnością.
Kiedy i gdzie odbędzie się Plaza Amador vs CD Árabe Unido?
Plaza Amador vs CD Árabe Unido odbędzie się 18 paź 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Plaza AmadorPlaza Amador117312616+1024
2CD Árabe UnidoCD Árabe Unido11641168+822
3San Francisco FCSan Francisco FC116232214+820
4VeraguasVeraguas114611715+218
5UMECITUMECIT11443109+116
6Tauro FCTauro FC114251613+314
7Alianza FCAlianza FC113531110+114
8Sporting San MiguelitoSporting San Miguelito113441213-113
9Independiente de La ChorreraIndependiente de La Chorrera112541517-211
10Deportivo UniversitarioDeportivo Universitario112541012-211
11HerreraHerrera11227924-158
12Union CocléUnion Coclé11128821-135

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Plaza Amador
WDDWW
10Rozgrywane
7Wygrane
2Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz2.3
Wynik %70%
Gole/Mecz3.8
Średnio Goli2.4
Średnio Stracone1.4
Obie Strzelają80%
Czyste konta20%
Nie strzelił0%

Ostatnie Mecze

4 paźWvs Deportivo Universitario2-1
27 wrzWu Union Coclé2-1
20 wrzDvs Veraguas1-1
12 wrzDu Independiente de La Chorrera2-2
6 wrzWvs Herrera4-1
CD Árabe Unido
WWWWD
10Rozgrywane
6Wygrane
3Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz2.1
Wynik %60%
Gole/Mecz2
Średnio Goli1.4
Średnio Stracone0.6
Obie Strzelają50%
Czyste konta40%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

4 paźDu Independiente de La Chorrera1-1
26 wrzWvs Herrera2-1
19 wrzWu San Francisco FC2-1
12 wrzWvs Union Coclé4-1
5 wrzWvs Veraguas3-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy20
Średnio Goli2.35
Obie Strzelają40%
Powyżej 2.5 Goli45%
Powyżej 1.5 Goli65%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Plaza Amador271.35 na mecz
CD Árabe Unido201 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Plaza Amador8 (40%)
CD Árabe Unido7 (35%)
25 lip 2026Liga PanameńskaCD Árabe Unido2-2Plaza Amador
3 maj 2026Liga PanameńskaCD Árabe Unido0-3Plaza Amador
13 lut 2026Liga PanameńskaPlaza Amador1-0CD Árabe Unido
12 paź 2025Liga PanameńskaPlaza Amador0-2CD Árabe Unido
20 lip 2025Liga PanameńskaCD Árabe Unido1-4Plaza Amador
27 kwi 2025Liga PanameńskaCD Árabe Unido0-1Plaza Amador
26 sty 2025Liga PanameńskaPlaza Amador2-1CD Árabe Unido
24 lis 2024Liga PanameńskaPlaza Amador3-2CD Árabe Unido
17 lis 2024Liga PanameńskaCD Árabe Unido1-2Plaza Amador
2 lis 2024Liga PanameńskaCD Árabe Unido0-0Plaza Amador
21 lip 2024Liga PanameńskaPlaza Amador0-2CD Árabe Unido
2 maj 2024Liga PanameńskaPlaza Amador1-0CD Árabe Unido
9 lut 2024Liga PanameńskaCD Árabe Unido2-0Plaza Amador
28 paź 2023Liga PanameńskaCD Árabe Unido3-2Plaza Amador
19 sie 2023Liga PanameńskaPlaza Amador0-0CD Árabe Unido
1 kwi 2023Liga PanameńskaPlaza Amador0-1CD Árabe Unido
15 sty 2023Liga PanameńskaCD Árabe Unido0-0Plaza Amador
29 wrz 2022Liga PanameńskaPlaza Amador2-2CD Árabe Unido
24 lip 2022Liga PanameńskaCD Árabe Unido1-2Plaza Amador
30 kwi 2022Liga PanameńskaCD Árabe Unido0-2Plaza Amador

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska