Panama
Panama

Liga Panameńska

Obie drużyny strzelą Typy & wskazówki

Sezon2026/27
Kolejka13
Drużyny12
171 / 193 rozgrywanych meczów89%
📊
61.1%Nasze wynikiostatnie 180 dni
55W·35L·90 rozliczonych
Bonus sportowy 200%Bonus na MŚ 2026
Odbierz
+100% od pierwszej wpłatyBonus dopasowany do depozytu
Odbierz

Liga Panameńska Typy

Fakty o lidze

Herrera stracili gola w każdym z ostatnich 10 meczów
Herrera wygrali tylko 0 z 16 meczów wyjazdowych w tym sezonie
Tauro FC stracili gola w każdym z ostatnich 6 meczów
Sporting San Miguelito otrzymali 6 czerwonych kartek w 34 meczach tego sezonu
Herrera otrzymali 6 czerwonych kartek w 32 meczach tego sezonu
UMECIT otrzymali 6 czerwonych kartek w 32 meczach tego sezonu
Herrera przegrali 9 z 16 meczów u siebie (56%)
CD Árabe Unido otrzymali 5 czerwonych kartek w 32 meczach tego sezonu
San Francisco FC tracą 40% goli po 75. minucie (16 goli)
Independiente de La Chorrera otrzymali 5 czerwonych kartek w 35 meczach tego sezonu
UMECIT strzelają 39% swoich goli po 75. minucie (12 goli)
Independiente de La Chorrera tracą 38% goli po 75. minucie (15 goli)

Dokładność Typów

146
Analizowane mecze
78%
Najlepszy: Double Chance
58%
Ogólna dokładność

Inwestycje w sezonie 171 Mecze

Wynik meczu
Gospodarz
40%
Remis
35%
Goście
25%
Łączna liczba goli
Średnia: 2.63 goli/w meczu
Powyżej 1.5
70%
Powyżej 2.5
47%
Powyżej 3.5
29%
Obie drużyny strzelają
54%Tak
46%Nie
Podwójna szansa
1X
75%
X2
60%
12
65%
Handicap Azjatycki
Średnia Różnica Bram: +0.26
73%Close (0-1)
27%Win by 2+
Połowa
Gospodarz
37%
Remis
39%
Goście
25%
1H / 2H
11/1
26%
2X/X
16%
32/2
13%
4X/1
12%
5X/2
10%
Poprawny Wynik
11-1
15%
21-0
13%
30-0
9%
42-2
9%
52-1
8%

Przegląd Nadchodzących Typów

71%
29%
Gospodarz 17Remis 0Goście 7
0Wysoka Pewność
4Średni
20Niski
44%Średnia Pewność

Liga Panameńska Tabela

#DrużynaZWRPGfGaRóżnicaPktForma
1Plaza Amador128312816+1227
2San Francisco FC127232314+923
3CD Árabe Unido126421610+622
4UMECIT125431210+219
5Veraguas124621818018
6Tauro FC125251813+517
7Independiente de La Chorrera123541818014
8Alianza FC123541212014
9Sporting San Miguelito123451215-313
10Deportivo Universitario122551013-311
11Herrera123271226-1411
12Union Coclé121291024-145

Poprzednie Typy

wt., 20 paźWynik
Sporting San Miguelito
0 - 2
Tauro FC
Obie drużyny strzelą: Tak
Przegrał
niedz., 18 paźWynik
UMECIT
2 - 1
Alianza FC
Obie drużyny strzelą: Tak
Wygrane
niedz., 18 paźWynik
Union Coclé
2 - 3
Herrera
Obie drużyny strzelą: Tak
Wygrane
niedz., 18 paźWynik
Plaza Amador
2 - 0
CD Árabe Unido
Obie drużyny strzelą: Tak
Przegrał
sob., 17 paźWynik
Independiente de La Chorrera
3 - 1
Veraguas
Obie drużyny strzelą: Tak
Wygrane
sob., 17 paźWynik
San Francisco FC
1 - 0
Deportivo Universitario
Obie drużyny strzelą: Tak
Przegrał
wt., 6 paźWynik
Sporting San Miguelito
3 - 1
Union Coclé
Obie drużyny strzelą: Nie
Przegrał
niedz., 4 paźWynik
Independiente de La Chorrera
1 - 1
CD Árabe Unido
Obie drużyny strzelą: Tak
Wygrane
niedz., 4 paźWynik
Herrera
1 - 0
Alianza FC
Obie drużyny strzelą: Tak
Przegrał
niedz., 4 paźWynik
Plaza Amador
2 - 1
Deportivo Universitario
Obie drużyny strzelą: Nie
Przegrał
sob., 3 paźWynik
Veraguas
2 - 1
Tauro FC
Obie drużyny strzelą: Tak
Wygrane
sob., 3 paźWynik
San Francisco FC
0 - 1
UMECIT
Obie drużyny strzelą: Tak
Przegrał
wt., 29 wrzWynik
Alianza FC
2 - 0
Independiente de La Chorrera
Obie drużyny strzelą: Tak
Przegrał
niedz., 27 wrzWynik
Veraguas
1 - 1
Sporting San Miguelito
Obie drużyny strzelą: Tak
Wygrane
niedz., 27 wrzWynik
Union Coclé
1 - 2
Plaza Amador
Obie drużyny strzelą: Tak
Wygrane
niedz., 27 wrzWynik
Tauro FC
1 - 3
San Francisco FC
Obie drużyny strzelą: Tak
Wygrane
sob., 26 wrzWynik
Deportivo Universitario
2 - 1
UMECIT
Obie drużyny strzelą: Nie
Przegrał
sob., 26 wrzWynik
CD Árabe Unido
2 - 1
Herrera
Obie drużyny strzelą: Nie
Przegrał
wt., 22 wrzWynik
UMECIT
1 - 0
Union Coclé
Obie drużyny strzelą: Nie
Wygrane
niedz., 20 wrzWynik
Independiente de La Chorrera
4 - 3
Sporting San Miguelito
Obie drużyny strzelą: Tak
Wygrane

Statystyki Sezonu

171
Mecze
449
Łączna liczba goli
2.63
Średnia Bramki / Mecz
9
Max Bramki / Mecz
52
0-15'
81
16-30'
95
31-45'
52
46-60'
66
61-75'
96
76-90'
7
91-105'
150Żółte Kartki
9Czerwone Kartki
0.9 Kartek na Mecz (0.9 Żółty)
Statystyki wkrótce
Czyste Konta78
Remis 0-015
Gole Gospodarzy247
Gole Gości202

Ekspercka analiza ligi

Panama Panamska Liga Piłki Nożnej Typy Bukmacherskie — Darmowe Typy na Dziś
Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16,179 Śledzone Prognozy

Liga Panamska, znana również jako Panamska Liga Piłki Nożnej, w sezonie 2026-2027 dostarcza fanom piłki nożnej wielu emocji i nieprzewidywalnych wyników. Po 11 kolejkach średnia bramek wynosi 3,55 na mecz, co czyni tę ligę jednym z najbardziej ekscytujących i ofensywnych rozgrywek w regionie. Obecny lider, Alianza FC, pokazuje wysoką skuteczność i stabilność, ale faworyci do końcowego triumfu wciąż się zmieniają. Szukasz pewnych typów na dziś? Sprawdź nasze najlepsze typy bukmacherskie na dzisiaj, analizując statystyki, formę zespołów i kluczowe zakłady, które mogą przynieść sukces. W tym artykule znajdziesz najważniejsze informacje, top typy na dziś oraz prognozy na nadchodzące mecze w lidze panamskiej.

Wybierz ligę

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska