FinlandFinlandia
VeikkausliigaVeikkausliiga
Runda 30

Oulu vs VPS Typy i Porady Bukmacherskie

28 paź 2026
16:00
OTC Stadion, Oulu

Nasze typy: Remis (45%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
90%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

45%
45%
10%
OuluRemisVPS
Wynik
Oulu
45%
Liczba goli
Poniżej 2.5
53%
Obie drużyny strzelą
Tak
59%
Podwójna szansa
Doma/Remis
90%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Oulu4
2Remisy
8VPS
3.21Średnia bramek
57%Obie Strzelają
64%Powyżej 2.5
8 wrz 2026VPS1-0Oulu
23 cze 2026VPS5-1Oulu
18 kwi 2026Oulu1-0VPS
4 paź 2025Oulu2-0VPS
28 cze 2025Oulu2-1VPS
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Oulu vs VPS: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Oulu z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Ile goli padnie w Oulu vs VPS?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (53% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w Oulu vs VPS?
Obie drużyny strzelą: Tak (59% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Oulu vs VPS?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 90% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Kiedy i gdzie odbędzie się Oulu vs VPS?
Oulu vs VPS odbędzie się 28 paź 2026 na OTC Stadion.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Inter TurkuInter Turku27141033318+1552
2HJK HelsinkiHJK Helsinki2714674932+1748
3KuPSKuPS2713954126+1548
4GnistanGnistan2711974033+742
5VPSVPS27116103131039
6OuluOulu27114123033-337
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Oulu
PPPWP
10Rozgrywane
3Wygrane
1Remisy
6Przegrane
Punkty/Mecz1
Wynik %30%
Gole/Mecz2.1
Średnio Goli0.9
Średnio Stracone1.2
Obie Strzelają30%
Czyste konta40%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

12 paźPvs HJK Helsinki3-4
8 paźWu KuPS1-0
18 wrzPvs Inter Turku0-1
12 wrzPvs Gnistan1-2
8 wrzPu VPS0-1
VPS
WPPPW
10Rozgrywane
4Wygrane
0Remisy
6Przegrane
Punkty/Mecz1.2
Wynik %40%
Gole/Mecz2.2
Średnio Goli0.7
Średnio Stracone1.5
Obie Strzelają20%
Czyste konta30%
Nie strzelił50%

Ostatnie Mecze

12 paźWvs Gnistan1-0
8 paźPu HJK Helsinki0-6
19 wrzPvs KuPS0-2
14 wrzPu Inter Turku0-1
8 wrzWvs Oulu1-0

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy14
Średnio Goli3.21
Obie Strzelają57%
Powyżej 2.5 Goli64%
Powyżej 1.5 Goli79%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Oulu161.14 na mecz
VPS292.07 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Oulu2 (14%)
VPS4 (29%)
8 wrz 2026VeikkausliigaVPS1-0Oulu
23 cze 2026VeikkausliigaVPS5-1Oulu
18 kwi 2026VeikkausliigaOulu1-0VPS
4 paź 2025VeikkausliigaOulu2-0VPS
28 cze 2025VeikkausliigaOulu2-1VPS
5 kwi 2025VeikkausliigaVPS4-3Oulu
19 cze 2024VeikkausliigaVPS1-1Oulu
27 kwi 2024VeikkausliigaOulu1-2VPS
15 lip 2023VeikkausliigaVPS3-0Oulu
13 maj 2023VeikkausliigaOulu2-1VPS
22 paź 2022VeikkausliigaOulu0-1VPS
8 paź 2022VeikkausliigaVPS2-1Oulu
2 lip 2022VeikkausliigaOulu0-6VPS
2 kwi 2022VeikkausliigaVPS2-2Oulu

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska