FinlandFinlandia
VeikkausliigaVeikkausliiga
Runda 31

Oulu vs KuPS Typy i Porady Bukmacherskie

1 lis 2026
13:00
OTC Stadion, Oulu

Nasze typy: Remis (45%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
90%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

45%
45%
10%
OuluRemisKuPS
Wynik
Oulu
45%
Liczba goli
Poniżej 2.5
53%
Obie drużyny strzelą
Tak
59%
Podwójna szansa
Doma/Remis
90%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Oulu3
1Remisy
8KuPS
2.5Średnia bramek
33%Obie Strzelają
42%Powyżej 2.5
8 paź 2026KuPS0-1Oulu
2 maj 2026Oulu2-0KuPS
22 kwi 2026KuPS3-2Oulu
4 lip 2025Oulu2-2KuPS
12 kwi 2025KuPS1-0Oulu
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Kto wygra Oulu vs KuPS?
Nasz model przewiduje Oulu z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w Oulu vs KuPS?
Obie drużyny strzelą: Tak (59% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Oulu vs KuPS?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 90% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Ile goli padnie w Oulu vs KuPS?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (53% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Kiedy i gdzie odbędzie się Oulu vs KuPS?
Oulu vs KuPS odbędzie się 1 lis 2026 na OTC Stadion.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Inter TurkuInter Turku28141043420+1452
2HJK HelsinkiHJK Helsinki2815675332+2151
3KuPSKuPS2713954126+1548
4GnistanGnistan2811984037+342
5OuluOulu28124123234-240
6VPSVPS27116103131039
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Oulu
PPWPW
10Rozgrywane
3Wygrane
1Remisy
6Przegrane
Punkty/Mecz1
Wynik %30%
Gole/Mecz2.3
Średnio Goli1
Średnio Stracone1.3
Obie Strzelają40%
Czyste konta30%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

17 paźWu Inter Turku2-1
12 paźPvs HJK Helsinki3-4
8 paźWu KuPS1-0
18 wrzPvs Inter Turku0-1
12 wrzPvs Gnistan1-2
KuPS
DWPPP
10Rozgrywane
2Wygrane
3Remisy
5Przegrane
Punkty/Mecz0.9
Wynik %20%
Gole/Mecz2.2
Średnio Goli0.9
Średnio Stracone1.3
Obie Strzelają40%
Czyste konta30%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

15 paźPvs Trabzonspor2-4
11 paźPu Inter Turku0-1
8 paźPvs Oulu0-1
19 wrzWu VPS2-0
13 wrzDvs HJK Helsinki0-0

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy12
Średnio Goli2.5
Obie Strzelają33%
Powyżej 2.5 Goli42%
Powyżej 1.5 Goli67%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Oulu100.83 na mecz
KuPS201.67 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Oulu3 (25%)
KuPS5 (42%)
8 paź 2026VeikkausliigaKuPS0-1Oulu
2 maj 2026VeikkausliigaOulu2-0KuPS
22 kwi 2026VeikkausliigaKuPS3-2Oulu
4 lip 2025VeikkausliigaOulu2-2KuPS
12 kwi 2025VeikkausliigaKuPS1-0Oulu
28 cze 2024VeikkausliigaOulu1-0KuPS
8 cze 2024VeikkausliigaKuPS4-1Oulu
7 cze 2023VeikkausliigaKuPS1-0Oulu
9 maj 2023VeikkausliigaOulu0-2KuPS
22 cze 2022VeikkausliigaKuPS2-1Oulu
17 maj 2022VeikkausliigaOulu0-3KuPS
30 cze 2021VeikkausliigaKuPS2-0Oulu

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska