FinlandFinlandia
VeikkausliigaVeikkausliiga
Runda 18

Oulu vs Ilves Typy i Porady Bukmacherskie

2 sie 2026
1-0
Koniec meczu
Raatin stadion, Oulu
Pudło
Nasza propozycja
Obie drużyny strzelą
Tak
1 : 0
FT

Porady bukmacherskie

42%
25%
34%
OuluRemisIlves
Wynik
Oulu
42%
Liczba goli
Powyżej 2.5
55%
Obie drużyny strzelą
Tak
60%
Podwójna szansa
Doma/Na wyjeździe
37%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -0.25
@ 1.92
52%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Oulu4
2Remisy
10Ilves
2.38Średnia bramek
31%Obie Strzelają
44%Powyżej 2.5
2 sie 2026Oulu1-0Ilves
8 maj 2026Ilves1-0Oulu
16 sie 2025Oulu0-4Ilves
24 maj 2025Ilves0-0Oulu
4 sie 2024Oulu0-1Ilves
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Oulu vs Ilves: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Oulu z 42% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Oulu vs Ilves: jaki jest nasz typ na Azjatycka handicap?
Nasz typ na Azjatycka handicap to Oulu -0.25 z 52% pewnością.
Ile goli padnie w Oulu vs Ilves?
Spodziewamy się Powyżej 2.5 goli (55% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w Oulu vs Ilves?
Obie drużyny strzelą: Tak (60% pewności).
Czy podwójna szansa 12 to dobry zakład na Oulu vs Ilves?
Nasz typ podwójnej szansy to 12 z 37% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Kiedy i gdzie odbędzie się Oulu vs Ilves?
Oulu vs Ilves odbędzie się 2 sie 2026 na Raatin stadion.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Inter TurkuInter Turku27141033318+1552
2HJK HelsinkiHJK Helsinki2815675332+2151
3KuPSKuPS2713954126+1548
4GnistanGnistan2811984037+342
5VPSVPS27116103131039
6OuluOulu27114123033-337
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Oulu
PPWPW
10Rozgrywane
3Wygrane
1Remisy
6Przegrane
Punkty/Mecz1
Wynik %30%
Gole/Mecz2.3
Średnio Goli1
Średnio Stracone1.3
Obie Strzelają40%
Czyste konta30%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

17 paźWu Inter Turku2-1
12 paźPvs HJK Helsinki3-4
8 paźWu KuPS1-0
18 wrzPvs Inter Turku0-1
12 wrzPvs Gnistan1-2
Ilves
WWWDW
10Rozgrywane
5Wygrane
2Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.7
Wynik %50%
Gole/Mecz2.6
Średnio Goli1.7
Średnio Stracone0.9
Obie Strzelają50%
Czyste konta40%
Nie strzelił10%

Ostatnie Mecze

17 paźWvs SJK2-0
10 paźDu Mariehamn1-1
19 wrzWu Turku PS3-0
12 wrzWvs Lahti3-1
8 wrzWvs FF Jaro2-0

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy16
Średnio Goli2.38
Obie Strzelają31%
Powyżej 2.5 Goli44%
Powyżej 1.5 Goli63%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Oulu130.81 na mecz
Ilves251.56 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Oulu3 (19%)
Ilves9 (56%)
2 sie 2026VeikkausliigaOulu1-0Ilves
8 maj 2026VeikkausliigaIlves1-0Oulu
16 sie 2025VeikkausliigaOulu0-4Ilves
24 maj 2025VeikkausliigaIlves0-0Oulu
4 sie 2024VeikkausliigaOulu0-1Ilves
4 maj 2024VeikkausliigaIlves3-2Oulu
6 paź 2023VeikkausliigaIlves3-2Oulu
23 sie 2023Puchar FinlandiiIlves1-0Oulu
19 sie 2023VeikkausliigaOulu0-3Ilves
5 maj 2023VeikkausliigaIlves1-2Oulu
16 paź 2022VeikkausliigaOulu0-2Ilves
11 lip 2022VeikkausliigaIlves0-2Oulu
17 kwi 2022VeikkausliigaOulu2-2Ilves
30 lip 2021VeikkausliigaIlves1-0Oulu
3 maj 2021VeikkausliigaOulu0-2Ilves
13 lut 2021Puchar FinlandiiIlves1-2Oulu

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska